MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Royal Wulff Triangle taper

Ići dole 
+9
pedjabg
vlajkoni
bokac
Oholiver
sale
100ka
Prota71
simpson H
Zeka
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyPet 8 Jan 2010 - 23:43

Samo da se javim da sam i ja simpatizer ''Crvene '' TT ejke sto bi reko nas kolega Zeka, i jedva cekam da je kupim i pristavim negdje na vodu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 14:38

Amel ::
Samo da se javim da sam i ja simpatizer ''Crvene '' TT ejke sto bi reko nas kolega Zeka, i jedva cekam da je kupim i pristavim negdje na vodu Smile

Stigla crvena TT spaga iz Usa za nekih 85KM bez dodatnih dadzbina, uskoro cu je isprobati na vodi,nisam puno zahtjevan valjda ce biti okej Smile)
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 22:45

Ma nevalja ti to ništa baci je u vodu, samo veži muvu na vrh Wink
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 22:50

Amele,koji stap koristis?Koje akcije??
Probaj je sto pre,interesuje me misljenje bez obzira na iskustvo...svi mi ucimo study
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 23:48

100ka ::
Ma nevalja ti to ništa baci je u vodu, samo veži muvu na vrh Wink
mozda i ja budem imao to misljenje cim izadjem na vodu heheheh:))
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyNed 7 Mar 2010 - 23:51

Prota71 ::
Amele,koji stap koristis?Koje akcije??
Probaj je sto pre,interesuje me misljenje bez obzira na iskustvo...svi mi ucimo study
Stap mi je greys grxi 5-6 mada sam i njega probao dva puta:) a spaga je 6ica pa vjerujem da ce to biti oki, cim malo snijeg i minus popuste otici cu na vodu da isprobam ovo cudo pa javim al posto sam pocetnik uzmite to s rezervom al ako je Zeka faaaaali ne smije da fali Smile
@ zeka znaci odsijecem joj 20 cm? ako ti nije mrsko da mi pojasnis ovo u recenici ili dvije? cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 12:47

odseces 20cm vrsnog dela..... to znaci, mada ni ja ga ne kapiram previse, kad smo pricali rekao mi je da tako u stvari promenis tezinu kanapa i bolje kanap legne uz stap, ali sacekaj njega da ti objacni
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 15:51

Pa ima smisla,ne?

Vrh TTejke se siječe jer je i namjenjen tome.Sama konstrukcija je takva da je namjerno ostavljen taj vršni level dio na čijem kraju je loop za lako spajanje s predvezom.Pošto sam sje*** par TTejki,a i po savjetima iskusnijuh,odsijecanje se radi iz sljedećih razloga;
a to je razlog - bolji "turn-over" strune i lijepša prezentacija muve.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 16:19

aaaa opet je to meni spansko selo, ima taj i kod mene loop i uzimam 20 cm od samog loopa??? opet ne shvatam te iz firme koja proizvodi spagu sto proizvod nude s malim tako da ga nazovem bugom Question
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 17:53

Vid vako...Sijeci to jer tako treba.Kad se vidimo bit će ti jasno.

Siječeš od lupa,naravno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 22:52

Lup (loop) engleski znači petlja. Govori srpski Zecu da te ceo svet razume (u tvom slučaju srpsko-hrvatski) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 23:29

Zeka ::
Vid vako...Sijeci to jer tako treba.Kad se vidimo bit će ti jasno.

Siječeš od lupa,naravno.
ma capcarap cu je pa nije ona mene kupila hehehehe, vjerujem ti da to tako treba cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyPon 8 Mar 2010 - 23:38

Amele samo 3 put meri jednom seci Wink
Da ne bude posle, a kako se produžuje struna No
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 0:06

Amele,

je l' znaš onu Čolinu reklamu za pivo: "Ništa ja tu ne b' dir'o!"?



Šta ćeš ti da uradiš je samo tvoja stvar. Kad bi ja bio na tvom mestu, voleo bih da mi se kaže sledeće:
ako odsečeš 20 cm vrha strune sa "ugrađenom" petljom (konektorom), onda ćeš na 21. cm (koji je odsecanjem postao 1. cm) morati da natakariš običan konektor ili vežeš čvor za predvez. Kako god da uradiš, jednostavno rešenje ćeš iskomplikovati.
Dodatno, tvoj štap je 5/6, a struna je 6wt. pa je još logičnije da vrh bude tanak, e ne bi li prvih 9.1 m bilo za neki grejn lakši... Odsecanjem će postati teži.

Dakle, ništa ja tu ne b' dir'o... tj, što se strune tiče. Wink
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 9:46

Sta su ti Srbi cudo!
Evo sad gledam moj TT i NIGDE ni na kutiji ni u knjizci koja ide uz strunu ne pise da ista treba da se krati. Kakva je to ideja???? Pa valjda bi je oni skratili da treba da se krati. Zbog ovakvih stvari mi se musicarenje ne dopada. Pravi se fama oko najobicnijih stvari. Zbunjujete coveka koji jos nije ni poceo da ozbiljno peca nebulozama. Amele nista ne seci ako se vidis sa Zekom nek on sece ali svoju strunu pa ti probaj. Ako ti se ucini da je tako bolje seci brate i metar. Doduse ja imam TT ivory mozda ovo sve ne vazi za TT orange. Ovde sam cak procitao da je orange bolja jel se bolje baca!!! Majko Indijo sto slonove radjas!
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 11:00

hehheehehee sad sam osto u neobranom grozdju Smile nit da sijecem nit da ne, hajde probat cu je ipak ovako u komadu a nekad kasnije nece je biti problem ni osjeci ako za treba, ja i ne bih primjetio te finese oko prezentacije u silnoj zelji da je ispalim sto dalje:)
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 13:11

Amele da bi ti bilo lakše evo šta kaže prodavac vezano za ovu strunu
http://www.flyfishusa.com/lines/wulff-tt.html
Najbitniji deo je ovaj:
-"Triangle Tapers now have a single weight rating. To properly match a Triangle Taper line to a rod, match the line rating on the rod. However, a TT5 balances a 5-weight rod of average design. It will also balance with a soft 6-weight rod."
TT sada ima težinu izraženu u jednoj klasi. Da bi ispravno upario TT i štap, upari strunu sa štapom iste klase.Ipak, TT 5 se najbolje slaže sa štapom klase 5 uobičajene konstrukcije (misli se na konstrukciju blanka tj. njenu akciju). Takođe se može dobro upariti sa mekšim (sporije akcije) štapom klase 6.
Pošto je tvoj štap klase 5-6 sa strunom klase 5 će se ponašati kao brzi štap, a sa strunom klase 6 kao spori. Tvoja struna je klase 6 znači već ima deblji vrh od strune klase 5, što povlači da ima i malo grublju prezentaciju, ako je budeš dodatno skratio imaćeš još grublju prezentaciju.

Ono što ne piše na ovom sajatu gore, što niko da sada nije rekao vezano za boju strune tj. razliku u tvrdoći strune. Prvo plivajuća TT se radi u 3 boje, pored 2 navedene treća je maslinasta.
Na ovom linku imaš dosta toga objašnenog o strunama.
http://globalflyfisher.com/fishbetter/flylines/
Obrati pažnju na dva pasusa Coating i Stiffness (tvrdoća strune). A druga bitna stvar koja mi je pala na pamet tek kada sam pročitao ovo vezano za tvrdoću strune je da je možda bela namenjena za hladnije vremenske uslove od narandžaste TT-jke pa je po normalnom vremenu mekša, zato se Zeki učinila da lošije leti kroz karike najverovatnije.
To sa različitim tvrdoćama strune je vrlo bitna stvar. Pošto pecaš na pastrmskim vodama temp. vode varira između 5 i 15°C(maksimalno 20°C) i vazduha između 5-35°C. Ako bi pecao sa tom strunoim na -5°C ko zna kako bi se ponašala.
Imam strunu Rio lake koja je intermediate (nit pliva nit tone), prozirna je i ima jezgro od monofila. Da bi ti bilo jasnije o čemu pričam pročitaj deo Core (jezgro) iz članka sa drugog linka. Strune koje imaju jezgro od pletenice i one koje imaju jezgro od monofila se drugačije ponašaju. One sa monofilnim jezgrom imaju veću memoriju (više se kovrdžaju), naravno da i spoljašnji sloj i temperatura okruženja (vode i vazduha) imaju uticaj na memoriju strune. Dok se strune sa pletenim jezgrom manje istežu ili uopšte ne istežu. Ova moja struna se isteže poprilično i jako je tvrda po hladnom vremenu. Probao sam je prvi put po zimi i ponašala se očajno, tek kada sam je probao leti pokazala je svoje pravo lice Very Happy
Pošto je pastrmka i onako u zabrani u hladnijem delu godine dobro si postupio odabravši narandžastu TT strunu, barem po nekom mom rezonu pošto nisma probao ove strune pa mogu da dam zaključak samo na osnovu ovoga što je Zeka napisao za razliku u tvrdoći.
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 14:37

100ka ::
Amele da bi ti bilo lakše evo šta kaže prodavac vezano za ovu strunu
http://www.flyfishusa.com/lines/wulff-tt.html
Najbitniji deo je ovaj:
-"Triangle Tapers now have a single weight rating. To properly match a Triangle Taper line to a rod, match the line rating on the rod. However, a TT5 balances a 5-weight rod of average design. It will also balance with a soft 6-weight rod."
TT sada ima težinu izraženu u jednoj klasi. Da bi ispravno upario TT i štap, upari strunu sa štapom iste klase.Ipak, TT 5 se najbolje slaže sa štapom klase 5 uobičajene konstrukcije (misli se na konstrukciju blanka tj. njenu akciju). Takođe se može dobro upariti sa mekšim (sporije akcije) štapom klase 6.
Pošto je tvoj štap klase 5-6 sa strunom klase 5 će se ponašati kao brzi štap, a sa strunom klase 6 kao spori. Tvoja struna je klase 6 znači već ima deblji vrh od strune klase 5, što povlači da ima i malo grublju prezentaciju, ako je budeš dodatno skratio imaćeš još grublju prezentaciju.

Ono što ne piše na ovom sajatu gore, što niko da sada nije rekao vezano za boju strune tj. razliku u tvrdoći strune. Prvo plivajuća TT se radi u 3 boje, pored 2 navedene treća je maslinasta.
Na ovom linku imaš dosta toga objašnenog o strunama.
http://globalflyfisher.com/fishbetter/flylines/
Obrati pažnju na dva pasusa Coating i Stiffness (tvrdoća strune). A druga bitna stvar koja mi je pala na pamet tek kada sam pročitao ovo vezano za tvrdoću strune je da je možda bela namenjena za hladnije vremenske uslove od narandžaste TT-jke pa je po normalnom vremenu mekša, zato se Zeki učinila da lošije leti kroz karike najverovatnije.
To sa različitim tvrdoćama strune je vrlo bitna stvar. Pošto pecaš na pastrmskim vodama temp. vode varira između 5 i 15°C(maksimalno 20°C) i vazduha između 5-35°C. Ako bi pecao sa tom strunoim na -5°C ko zna kako bi se ponašala.
Imam strunu Rio lake koja je intermediate (nit pliva nit tone), prozirna je i ima jezgro od monofila. Da bi ti bilo jasnije o čemu pričam pročitaj deo Core (jezgro) iz članka sa drugog linka. Strune koje imaju jezgro od pletenice i one koje imaju jezgro od monofila se drugačije ponašaju. One sa monofilnim jezgrom imaju veću memoriju (više se kovrdžaju), naravno da i spoljašnji sloj i temperatura okruženja (vode i vazduha) imaju uticaj na memoriju strune. Dok se strune sa pletenim jezgrom manje istežu ili uopšte ne istežu. Ova moja struna se isteže poprilično i jako je tvrda po hladnom vremenu. Probao sam je prvi put po zimi i ponašala se očajno, tek kada sam je probao leti pokazala je svoje pravo lice Very Happy
Pošto je pastrmka i onako u zabrani u hladnijem delu godine dobro si postupio odabravši narandžastu TT strunu, barem po nekom mom rezonu pošto nisma probao ove strune pa mogu da dam zaključak samo na osnovu ovoga što je Zeka napisao za razliku u tvrdoći.

100ka majstore skidam ti kapu za ovaj tekst i trud koji ce sigurno i mnogim drugima posluziti pri edukaciji, ovde vidimo kako neka iskustva iz prakse povezana i sa teoretskim materijalom mogu dovesti do nekih odgovora koji su nam bili nepoznanica ili pretpostavka. cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 14:46

Fala! Kradem (znanje) od najboljih Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 14:55

Joco, Joco. Kakve veze ima boja strune i hladnoca? Na kutiji TT pise "COATING". Kod mene je J3 coating i to je bitno a da li je struna roze bela ili na tufne po meni nema nikakve veze sa njenim osobinama. Ako ima neke veze ima ta oranz struna se bolje vidi od ove boje slonovace. Mislim da i mi a i valjda ribe bolje uocavaju ovu prvu boju.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 15:42

Zeka ::
KOd TTejke je bitna boja ne zbog boje ,nego zbog coating-a(Završni sloj na struni koji daje osobine kao "klizavost").Ta orange o kojoj ja pričam i koju koristim,ima najbolji coating,i zato se i koristi.Bijela,ili IVORY,ima nešto mekši i malo se ima subjektivan osjećaj da teže klizi kroz karike.
Vidi šta je Zeka napisao. Pošto nisam imao ni narandžastu ni ovu boje slonovače u rukama ne smem da sudim. Samo sam dao svoju pretpostavku na osnovu iznetih činjenica.
Sad nađoh ovo:
http://www.flyfishusa.com/lines/wulff-triangle-taper-line.html#Wul
Najbitniji deo opisa za sve tri boje strune je:-This series offers a floating line size for every situation which incorporates a fly rod and cold to moderate water temperatures.
Znači ti si u pravu sve TT strune bile maslinaste, narandžaste ili boje slonovače su iste i pravljene su za iste uslove.
Možda je Zeka probao belu po vrućini i zato stekao utisak da je mekana scratch
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 17:54

Znači,ne mogu da vjerujem kakvi ste stručnjaci.Svi najveći kasteri Evrope kažu isto ovo što i ja,i uvijek se i Srbiji nađe neki veći stručnjak i poznavalac.Amele,zajebi sve ovo gore napisano i odsijeci 20ak cm strune sa vrha,na moju odgovornost.Ja ću ti dati novu ako misliš da si pogriješio.

A nisi i nećeš,jer,kao što znaš,mnogo sam struna izderao i potrošio,a po prirodi nisam neki genije i do svega,što je najbitnije,dolazim prreko svog novčanika.A ako nisam pomogao,nisam ni zajeb'o nikog.

Znači,zajebi dobronamjerne stručnjake i odsjeci kako sam ti rekao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 19:54

Vlajko sad smo jeb@li čvorka, rasrdili smo Zeca geek

Sad sam poslao mejl čoveku koji je osoba za kontakt na www.royalwulff.com da nam razjasni u čemu je ralika između ovih struna.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 20:47

MA niste me rasrdili,bata Joco,samo mi je čudno da neko ko nije ni vidio strunu palamudi o njoj,i suprostavlja se onom koji je poderao dve do sada.Misliš da mene taj loop na kraju nije palio?Stvar je samo u tome da kad odsiječeš tij jebenih 20ak cm,dobiješ bolji turnover predveza,tj,manja je šansa,nekom manje iskusnom u bacanju,a i nekom iskusnom,da predvez kolabrira.

Što se tiče Ivory TTejke,ona je probana u sto vrijeme i na istom mijestu kao i Orange,i nema veze jedna s drugom.Nemam pojma zašto,ali Orangasta mnogo boje leti.Iliti,narodsk,skliskija je.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 EmptyUto 9 Mar 2010 - 20:54

Zeka ::
Znači,ne mogu da vjerujem kakvi ste stručnjaci.Svi najveći kasteri Evrope kažu isto ovo što i ja,i uvijek se i Srbiji nađe neki veći stručnjak i poznavalac.Amele,zajebi sve ovo gore napisano i odsijeci 20ak cm strune sa vrha,na moju odgovornost.Ja ću ti dati novu ako misliš da si pogriješio.

A nisi i nećeš,jer,kao što znaš,mnogo sam struna izderao i potrošio,a po prirodi nisam neki genije i do svega,što je najbitnije,dolazim prreko svog novčanika.A ako nisam pomogao,nisam ni zajeb'o nikog.

Znači,zajebi dobronamjerne stručnjake i odsjeci kako sam ti rekao.
ne sumnjam ni sekunde da ces me zeznuti, pa ti si mi odmah priskocio sa savjetima kada sam izrazio interesovanje za ovu spagu, vjeruj jos je nisam ni raspakovao s kola:) sigurno cu je probati na vodi u ovom fabrickom izdanju a onda cu je skratiti, i ne brini se necu traziti novu od tebe hehee nema logike a da ti ne vjerujem narocito sto imas dosta iskustva s ovom vrstom fly spage, i nadam se da nece biti kakvih tenzija na sajtu zbog toga dal sjeci ili ne Smile))) cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Royal Wulff Triangle taper   Royal Wulff Triangle taper - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Royal Wulff Triangle taper
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Triangle Taper
» Royal Wulff TT Nymph Line WF6F
» Wulff
» Sage Quiet Double taper 2 DT5F
» ROYAL COACHMAN DRY

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Strune za mušičarenje-
Skoči na: