MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gradac

Ići dole 
+46
Pepsis
Tihi83
tommylee
sulecriba
RiS
Stars member
mike
sale
Sale Župa
rasomon
aca-laki
Trn
Prle
ekoljuba
Šone
panic
perafly
ZORAN R.
intro
fulcrum
milance
baker on the fly
Neretva
simpson H
dusan.momcilovic
Goci
GORAN R.
ranko jokic
Oholiver
Prota71
VLADISANS
tuta
shikimyphone
Djurdun
Djole Nis
radojica-pop
cori
Zox
bokac
vlajkoni
Superfly
100ka
Zeka
Vukman
falco
pedjabg
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptySre 28 Apr 2010 - 21:52

uuuuuuuuuu pero, nemoj me bas toliko hvaliti, i ti i bokac ste imali vece ribe od mene....ja sam samo peckao sitninu Smile
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptySre 28 Apr 2010 - 23:00

Nije to hvaljenje vec istina,ja uhvatio par komada ti par desetina i vise.I tih par sam maznuo na tvoje bube tako da ce ipak biti sacekusa u mraku sledeci put kad dodjes,naslov u Kuriru "Poznati ribolovac opljackan tokom ribolova na Gradcu ,otete mu kutije sa muvama" cheers i slika kako pokazujes cvorugu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptySre 28 Apr 2010 - 23:10

za onu rakiju dobijas jos muva Smile, odlicna radza Smile
a video si koliko je pecanje lako, samo joj stavis muvu nad glavu Smile
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyČet 29 Apr 2010 - 16:40

Radža nikad nije bila problem ,najavi kad stižeš da dobavim još ako stignem.
A bube su uvek dobrodošle. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyČet 29 Apr 2010 - 18:25

za sad ima radze sasvim dovoljno Smile a i muva takodje, cim se vidimo dobijas jos koju.....po malo Smile
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyČet 29 Apr 2010 - 20:11

Znaci kao na recept cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyČet 29 Apr 2010 - 21:27

pa tri cetiri dnevno,ako nisi tezak slucaj Smile ako jesi dobijas duplu dozu Smile
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyČet 29 Apr 2010 - 22:49

Tezak,tezi ne mogu biti,nego odoh sutra na vodu da malo dodjem sebi.I da ugrabim pre prvomajske guzve,vec se postavljaju satori tako da od pecanja za vikend nema nista.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyČet 29 Apr 2010 - 22:58

predpostavio sam da ce biti guzva na gradcu, zato sam i resio da preskocim pecanje dole za praznike
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 10 Maj 2010 - 16:36

Nedelja, 9.5.2010. Nakon test pecanja na Trešnjici,slabog ulova a puno planinarenja odlucili smo da skoknemo do gradca i izvadimo dan Smile. riba se vec oko 16-17 h uveliko javljala i po povrsini ali ne svuda. pojedini delovi reke kao da su bili skroz prazni dok su drugi davali po nekoliko riba na vrlo malom prostoru.

Zacudo, nimfu skoro i da nisam koristio, jos na pocetku sam stavio suvu jednodnevku na #12 a nakon nekoliko riba i uv klinka na #10 iako su se rojile male (#16) tamno krem jednodnevke, tacnije polagale su jaja,jer sam primetio lopticu na kraju tela uz njih su bili i mali braon tulari slicne velicine dok su sporadicno izletale i tamno braon jednodnevke duzine tela oko 2cm bez repa...

ova pticica mi je prosli put izletela ispod ruke, da imam slabije srce ovo ne bih kucao sad Smile

gradac - Gradac - Page 17 P5050030

Slavko se takticki priprema Smile , prvi preliv gde se riba bas dobro javljala, na njegovu zalost to je bio klen uglavnom Smile

gradac - Gradac - Page 17 P5050032

A sad samo slike ulova...sve su bile slicnih dimenzija....

gradac - Gradac - Page 17 P5060053

gradac - Gradac - Page 17 P5060051

Na #10 klinka Smile

gradac - Gradac - Page 17 P5060046

Po meni najlepsa potocara od juce i najborbenija,ovolicka se sjurila niz brzak jedno 15-20m, odusevila me Smile

gradac - Gradac - Page 17 P5060043

Bez ovih sasavih pegavih se ne moze, nije autohtona ali je volim (Goci izvini Smile)))), odlican borac...

gradac - Gradac - Page 17 P5060040

jedna od retkih na nimfu

gradac - Gradac - Page 17 P5060038

ova kao da je imala oziljke od trokrake...kaja bi mogla da se zabrani na gradcu

gradac - Gradac - Page 17 P5050037

gradac - Gradac - Page 17 P5050033
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyNed 16 Maj 2010 - 0:35

Opet se malo pecalo. Vreme pravo pasije. Kiša par sati padala kao luda,ali nakon toga vreme je bilo prelepo. Moja nepromočiva jakna me više podseća na sundjer nego na jaknu. no dobro.

Riba je tokom kiše radila na nimfu, fazan, princ, zec... Kako je vreme postajalo bolje, tako se riba primicala površini da bi kasnije popodne intezivno u vrlo kratkim intervalima jela sitne pupe tulara ili neke emergere. Vidljive su bile pastrmke na pojedinim potezima kako lebde na 20-tak cm dubine i neprestano jedu. Naravno „Klink“ je lovio ali ne i onako kako sam smatrao da treba, menjam na fazanov rep sa zečijom šapom i dobijam skoro svaku ribu koju vidim da se javi.


Evo da probam da prenesem malo atmosfere...

Prvo je pala jedna kalifa, ali fotke nemam, za njom dolazi jedna fina potočara, ovakve su danas bile redovne...

gradac - Gradac - Page 17 P5110002e

Jedna prelepo obojena...

ogradac - Gradac - Page 17 P5110004

gradac - Gradac - Page 17 P5110008

Jedna od poslednjih današnjih, uzela na totalno glatkom delu. Video sam je kako se javlja u pravilnim intervalima pored drveta... Prva „vožnja“ i usledila je kratka ali lepa borba.

gradac - Gradac - Page 17 P5120046

Uzela je ovde, pored drveta u vodi, iako je relativno mala, ipak je imala dosta snage i zadovoljstvo je bilo sprečavati je da uđe u potopljenu krošnju.gradac - Gradac - Page 17 P5120047



gradac - Gradac - Page 17 P5120028

gradac - Gradac - Page 17 P5120027

gradac - Gradac - Page 17 P5110009i


Poslednji put izmenio Oholiver dana Uto 18 Maj 2010 - 14:57, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyNed 16 Maj 2010 - 4:27

Svaka čast po današnjem (ne)vremenu, super cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyNed 16 Maj 2010 - 18:36

ima jedna stara narodna umotvorina,primenljiva na sve....ne jebe lep i pametan vec uporan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyNed 16 Maj 2010 - 21:50

Хвала Богу што не постоје два иста дана на води!

gradac - Gradac - Page 17 01hpim4663a


Наиме, јуче нас је киша натапала пола дана, повремено прекидајући пљусковима... Мрзело ме да вадим апарат по киши; зато почетак гледате на сликама Горана Грубића.

Охоли вади прву:

gradac - Gradac - Page 17 02oholiprvariba


...(а)тестирани "Клинк за 3 минута" Smile

gradac - Gradac - Page 17 03gradackistilhed
(Ко то каже, ко то лаже, да у доњем току Градца нема и стилхеда?!? Smile)


После пар сати, Зоки, Горан и ја се склањамо у кола; Охоли нестаје у облаку...

gradac - Gradac - Page 17 04zokiikisa


Киша појачава, ми се цедимо, иначе већ мокри до коже. После сат-и-по, када нас проналази Пеђа Симоновић, селимо се у Видру, познатију као базни логор ПАЦЕРа на Градцу. Још два сата на сувом и враћамо се пецању...

Као и пре кише, иста тактика доноси резултате - нимфа. Рибице су на својим местима, пецкање се наставља...

Пеђа...

gradac - Gradac - Page 17 05pedja


Зоки...

gradac - Gradac - Page 17 06zokiicigara


...моја high stickin', line slackin' маленкост...

gradac - Gradac - Page 17 07bokihighsticking


Као и до сада, доњи ток Градца прижељкјује да се потрудите на путу до сваке рибице; ипак је то доњи ток, где су рибе ређе, ситније и избоцкане, али дивље&природне.

gradac - Gradac - Page 17 08hpim4652a

gradac - Gradac - Page 17 09hpim4653a


После кише креће разноразно ројење, више једнодневки и тулараша.

gradac - Gradac - Page 17 10hpim4657a


Нимфарење је било, колико-толико, успешно до поподнева.

gradac - Gradac - Page 17 11hpim4658a

gradac - Gradac - Page 17 12hpim4659a


Међутим, пресудну улогу су одиграли емерџери како ситних, сивкастих једнодневки, тако и ситних тулараша. Ту је наступила промена тактике, која иначе код мене није наступила. Зато је наступила фрустрација, коју нисам отресао до краја дана, упркос понављања неуспешних метода и лутања за спасоносним мувама... Па ипак, дан сам завршио са осам пастрмки, што уопште није лоше с обзиром на три сата чекања да прође киша...

gradac - Gradac - Page 17 13hpim4662a


Једном приликом сам наишао на пастрмку која је ловила ситну рибу - таман сам јој пришао, кад ме је рибичувар дозвао на супротну обалу. Док сам се вратио, изловила је и све је опет утихнуло. Други пут сам у првој вожњи нимфе кроз бук закуцао дно; како низводно цимање није ослободило нимфу, покушао сам и узводно - опет ни макац. Тек када сам узводније прегазио брзак и цимао на воду, видео сам "дно" како израња у плићак и зубе који су испљунули нимфу. ...још увек верујем да сам закуцао дно...

Дан је завршен у Видри.

gradac - Gradac - Page 17 14hpim4666a


...уз рибљу чорбу (за појединце)

gradac - Gradac - Page 17 15hpim4667a


...и кобаје за све...

gradac - Gradac - Page 17 16hpim4669a


...са посебним освртом за Душана Момчиловића...

gradac - Gradac - Page 17 17hpim4668a


После свега, могу да кажем само:


'ОЋУ ЈОШ!!!! Smile
gradac - Gradac - Page 17 18hpim4660a
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 0:05

Decaci, 'alal vera!
Bokac, svaka cast, hvala, revansiracu se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 0:24

dusan.momcilovic ::
Bokac, svaka cast, hvala, revansiracu se Very Happy

Молим лепо! Прошли пут заборавих да документујем кобаје, па сам морао целокупно извјешће да бацим у канту. Овог пута - вала - неће моћи... Smile

Једва чекам реванш...
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 1:20

al uzivo, fotke,pogotovo u digitalnom formatu su teske za jelo.

bokac,kao i uvek svaka cast za reportazu. a donji tok, slazem se, nije los ni najmanje, nije ni dug par stotima metara kako pojedinci kazu a ribe smo do sada pokazali da ima. nije kapitalna ali to se od reke poput gradca i ne ocekuje, osim ako se ne ubaci neka riba iz ribnjaka.

iskreno, donji tok ne zaostaje mnogo za gornjim, jedino zameram to sto je urban delimicno. ali ima mesta gde je potpuno divalj
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 1:46

Da dodam malo pejzaza sa Gradca.

gradac - Gradac - Page 17 P5120036

gradac - Gradac - Page 17 P5120029d

gradac - Gradac - Page 17 P5120028

gradac - Gradac - Page 17 P5120027

gradac - Gradac - Page 17 P5120023

gradac - Gradac - Page 17 P5120021

gradac - Gradac - Page 17 P5120026

jedan od delova koji su me posebno ocarali juce. Obozavam kad su stene,oko kojih tece voda, obrasle mahovinom, a volim i da nimfarim oko ovakvih mesta, mikrolokacije,na kojima uvek ima ribe,samo joj je bitno provuci je kako treba,sto cesto nije lako, pogotovu ako jurimo ribu tik uz kamen

gradac - Gradac - Page 17 P5120035

Bokac,sad znas o cemu sam ti pricao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 4:44

Izgleda da vam je to talija kad Oholi upeca kalifu odmah na početku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 7:41

Oholiver ::
... fotke,pogotovo u digitalnom formatu su teske za jelo.

Very Happy ''Će resajzujemo'' Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 8:56

Ništa ne verujte Oholom!
Bio sam sa njim, Goranom i Bokijem tamo! Oholi je nestao u kiši i izmaglici ujutru i vratio se uveče! Niko ne zna gde je bio ceo dan – možda kod neke Valjevske snajke! gradac - Gradac - Page 17 Icon_biggrin
Hmm, slike...
Upravo je u toku analiza u Photoshopu koja će pokazati od kojih su slika napravljene ove koje je postavio! A nije ni miomirisao na ribu kad se pojavio!
Moraćemo da ga „čipujemo“ za idući put pa da ga GSP-om pratimo (ne autobusom, preko satelita! gradac - Gradac - Page 17 Icon_biggrin )!
Šalu na stranu, momak (izgleda, nisam video) ume da lovi ribu! Jedino što peca nedozvoljenim sredstvima: zečijim, medveđim i ostalim šapama a to je nehumano prema sirotim ribicama... gradac - Gradac - Page 17 Icon_evil
Čekaju se Bokijeve slike, naročito iz „Tidre“ sa pivcetom i kobajama!
Coito ergo sum!


Poslednji izmenio ZORAN R. dana Uto 18 Maj 2010 - 13:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 9:44

"ZORAN R."
... neke ......... snajke!
... sa pivcetom i kobajama!

tzv. komplementarne delatnosti Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 10:41

Hej, video sam Cica - Macu!
To jest, video sam i Bokijeve i Goranove slike ali ne znam gde! Numem više da ih ispronalazim... Matoro to, kompjuterski nepismeno...
Predlažem da se na idućem sastanku u Galovici Bokiju aklamacijom prizna kao deveta ribica ona koja se naranila neregularnom hranom (prirodnim mamcima) umesto plastikom i metalom na Bokijevoj struni! Eh, ti čuvari, moraćemo da ih prevaspitavamo! gradac - Gradac - Page 17 Icon_biggrin A ta je bila NAJVEĆA, naravno... gradac - Gradac - Page 17 Icon_cheers (Nema emotikona sa više raširenim rukama ali čisto da se shvati kolika je bila.)
Saću d' pišem EKONONSKOM društvu Gradac da edukuje čuvare! Moraju na minimum 50 m od uočenog ribolovca da stanu u stavu „mirno“ da dignu dva prsta uz tiho izgovoreno: „Dozvolite da se obratimo“ i da sačekaju da se zatome „niske (ribolovačke) strasti“ i ubilački instikti! gradac - Gradac - Page 17 Icon_biggrin
Svi napecaše neke ribice samo ja ništa... Izgleda da, ipak, mora da se izađe iz auta... Ili, ETO REŠEEEEEENJA: Idući put ću parkirati auto nasred Gradca i kroz prozor, natenane, very un-rich cast-om po sistemu: „Stiven Hoking na pecanju“, uživati – pa će možda i neka ribica da naleti!
Eto, lažem, a ovako mator! Jedna mučena pastrmčica mi je pokupila neku plivajuću zajebanciju: ne zna se ko se više iznenadio – ona ili ja! Srećom, malo skoknula pa joj je ispala udica pa nisam morao da prljam ruke ali mi je posle neka belica (dvoprugasto nešto) pokupila Goranovog Klinka sa ogromantnom narandžastom signalnom kićankom tako da sam morao da je otkačinjem sa udice! Tu sam shvatio tajnu mušičarenja: mora mušica da ima jasan signalizator, putokaz na sebi kako bi je i riba i ribolovac videli!
Uključujem lemilicu, biće mušica sa trepćućom led diodom po sistemu „Smrt u dioskoteci“! Ribe će da misle da je svitac kamikaza a ja ću (KONAČNO!) da vidim mušicu!
Coito ergo sum!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 11:09

Oholiver ::

gradac - Gradac - Page 17 P5120035

Bokac,sad znas o cemu sam ti pricao Very Happy

Sad znam! Najvolijem 'vaka mesta... Mmm... Smile

Što se tiče Gradca, posebno donjeg toka, ne smeta mi što je naseljen i što svako malo neko viče "BRAVO MAJSTORE" kad bocneš ribu, jer je to jedino mesto na kome od 4 pecanja 2 puta naleteše čuvari (u dva primerka!) na mene. Jedino što bih promenio na donjem toku je OBAVEZNA UDICA BEZ KONTRA-KUKE, što je sasvim izvodljivo rešenje.

Od ove sezone ne znam ništa o gornjem toku, osim što se čeka da u Ivanjici zanemoćaju tarponi, pa da i oni zaplivaju gornjim tokom...
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 EmptyPon 17 Maj 2010 - 11:29

Donji tok je majka Tereza!


A zanemoćaš – kafić, kafana, restoran... I to dovoljno gusto raspoređeno posebno sa obzirom na one koji brzo zanemoćavaju! A kobaje u „Tidri“ – prva liga, posebno sa osvrtom na kučiće naokolo koji su uvek isti što značajno ukazuje na da je veoma moguće da u kobajama obitavaju ubijeni (valjda ne i uginuli!) svinjčići, govečad i ostale nevine žrtve ljudskog mesožderstva!

Tako da mene gornji tok neće videti osim da navrnem do Pačeta da kupim koziji sir – odličan je!

Ne znam da li su Valjevčani svesni šta imaju, ali ako ne uspeju ovo da sačuvaju... gradac - Gradac - Page 17 Icon_twisted
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





gradac - Gradac - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gradac
Nazad na vrh 
Strana 17 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-
» Gradac 2017
» Gradac 2013
» Gradac 2014.
» Gradac 2015
» Gradac 2016

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: