MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro

Ići dole 
+9
Zox
100ka
bogi
simpson H
Oholiver
GORAN R.
VLADISANS
ibro realistic flies
Zeka
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyNed 9 Nov 2008 - 0:24

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Realfly3me5.th
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyNed 9 Nov 2008 - 0:27

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Ralflytolefly4sy8.thRealistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 ThpixZuta kamenjarka
Nazad na vrh Ići dole
ibro realistic flies
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 111
Datum upisa : 22.09.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyNed 9 Nov 2008 - 9:07

Mnogo pohvala tolefly za tvoje kreacije ,imresioniran sam tvom talentom za detalje,chak toliko da bih ti rado ponudio poslovnu saradnju pogotovo na stonefly nymfi najbolje uradjene noge koje sam do sad vidio,javi se na privatni mail sa cijenom da ne prichamo ovdje oko posla i ne zamaramo druge
Sposhtovanjem
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 10 Nov 2008 - 0:54

Tole kamenjarke su ti super cheers
Moj predlog ti je da ih vezuješ naopako ako već stavljaš teške "oči" na njih, pošto se ovako sigurno izvrću na ledja.
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 10 Nov 2008 - 10:26

Nisam prikazao kreacije sa drugacije vezanim ocima pa i na pomenuti nacin( 100-ka), u ribolovu su sve kreacije dale skoro iste rezultate. U svakom slucaju sugestija ti je na mestu .Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyNed 7 Dec 2008 - 11:24

Malo realizma i u suvoj verziji kamenjarke zute.
Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 2vd0euc
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyNed 7 Dec 2008 - 11:24

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 5xifwz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyNed 7 Dec 2008 - 13:23

Izvini,Tole druže,almoram da te pitam.Pa šta radiš ti s ovim muvama?Meni je to toliko lijepo da ih definitivno ne bih mogao baciti u vodu ,pogotovo kad se roji kamenjarka.Znaš kako pstrmka uzimakamenjarku kad se roji?Mislim da bih kontrirao što prije samo dami je ne rasturi.

Mnogo dobar rad,svaka čast.Eh da si mi malko bliži...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyNed 7 Dec 2008 - 19:20

Zeka ::
Izvini,Tole druže,almoram da te pitam.Pa šta radiš ti s ovim muvama?Meni je to toliko lijepo da ih definitivno ne bih mogao baciti u vodu ,pogotovo kad se roji kamenjarka.Znaš kako pstrmka uzimakamenjarku kad se roji?Mislim da bih kontrirao što prije samo dami je ne rasturi.

Mnogo dobar rad,svaka čast.Eh da si mi malko bliži...
E Zeko brate duznik sam ti za ovu najjacu foru koju sam cuo, smejao sam se ceo dan. Laughing Laughing Laughing , zamisljam sebe na vodu i non stop kontriram pre vremena da mi riba ne rasturi musicu.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 8 Dec 2008 - 8:53

Pa jeste,Tole.Kad gledam tvoje i Ibrine muve,često razmišljem šta bih s njima.To greota bacati u vodu.Ja ove moje brljotine bacam i ne žalim,ali ove vaše....To mi dođe ko prosipanje bisera pred svinje.Čuvao bih ih u posebnoj kutiji,i kurčio se u birtiji. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
ibro realistic flies
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 111
Datum upisa : 22.09.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 8 Dec 2008 - 19:45

Pa mogu ti reci zeka da ti je konstatacija izuzetno zanimljiva.Postoji uvjek taj jedan stepen znatizelje jer sigurno kad bi te iste muhe pokazivao u birtiji postavio bi ti neko pitanje ono kao jesu lijepe nego ulovili ti sta na njih?Normalno ti bi uvjek mogao reci nisam lud da bacam na njih ali duboko u sebi bi uvjek ostalo to pitanje.Da dalje ne govorim kako su ove mushice bolje ili loshije od clasicnih uradicemo ovako
Poshalji mi adresu ja cu ti poslati par mushica stim da obecash da ih necesh chuvati u ormaru nego forsirati na vodi
Pa da nam poslije kazesh jel rade ili ne
I josh ako uslikash neku ribu koju si upecao na njih dobicesh druge od mene skojima se mozesh kurchiti po birtijama Ja mislim da je ovo poshteno
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 8 Dec 2008 - 20:04

Skroz pošteno.Nego,ljudi,shvatite vi mene,nemojte da se ljutite.Meni to lijepo.Prelijepo.Ko žive.Ne sumnjam ja u lovnost,nego,nekako,greota.Razumijete.Ove moje koje motam,to ja bacam.Ne liče ni našta.Alilove.Ako ne love ,u kutiju,rasprejavanje,pa Jovo nanovo.

ALi,stiže ti PM.Obećavam da ću loviti s njima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
ibro realistic flies
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 111
Datum upisa : 22.09.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 8 Dec 2008 - 20:22

Krenulo prema tebi Sale
Uzivaj
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 8 Dec 2008 - 21:00

Zeka ::
Skroz pošteno.Nego,ljudi,shvatite vi mene,nemojte da se ljutite.Meni to lijepo.Prelijepo.Ko žive.Ne sumnjam ja u lovnost,nego,nekako,greota.Razumijete.Ove moje koje motam,to ja bacam.Ne liče ni našta.Alilove.Ako ne love ,u kutiju,rasprejavanje,pa Jovo nanovo.

ALi,stiže ti PM.Obećavam da ću loviti s njima.
i ja se takodje pridruzujem akciji , brate Zeko sta god pozelis reci ja ti odmah motami saljem i to sa velikim zadovoljstvom. pozdrav tolefly!
Nazad na vrh Ići dole
ibro realistic flies
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 111
Datum upisa : 22.09.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 8 Dec 2008 - 22:36

Tole napakujmu onu jednu svoju osu
Da moze i klenove udarati
Poz
Nazad na vrh Ići dole
ibro realistic flies
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 111
Datum upisa : 22.09.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 8 Dec 2008 - 22:37

Mada nije mjesto ali eto da ti javim da sad nepishem privatno sutra idem da ti kupim one stvari shto smo se dogovorili
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyPon 8 Dec 2008 - 23:05

Osa je ljetnja muva No1 na nekim bosanskim rijekama.Npr,Sana.Bez nje na Sani ljeti,8. mjesec,nema šta da se traži.

Klen nije moja omiljena riba.Mada sam nanjušio neka mjesta gdje ima ovelikih.Kad ih istražim,javljam i to.Trebat će mi samo par dana turneje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyUto 9 Dec 2008 - 0:04

Zeka ::
Osa je ljetnja muva No1 na nekim bosanskim rijekama.Npr,Sana.Bez nje na Sani ljeti,8. mjesec,nema šta da se traži.

Klen nije moja omiljena riba.Mada sam nanjušio neka mjesta gdje ima ovelikih.Kad ih istražim,javljam i to.Trebat će mi samo par dana turneje.
Bruder ti znaš da sam ja ljubitelj klenova, zato viči gde i šta makar na PM Very Happy
Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 F13-178
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyUto 9 Dec 2008 - 10:05

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 2rcbasz
Zeko jel pase nesto ovako .
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyUto 9 Dec 2008 - 12:23

Gde mi je muholovka sad ću da je raspalim geek
Tole da li je telo od onih Vanjinih valjčića?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyUto 9 Dec 2008 - 12:38

Ama,nemoj da se ljutis,ali ja to ima da nosim na prsluku kao ukras.Ko ziva je,jebote.

Aj neku manje realisticnu,da mi nije zao da bacam.Ako ne,ima da se i ta kupa u Sani,samo tako.Extra,sta da ti kazem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptyUto 9 Dec 2008 - 15:41

100ka ::
Gde mi je muholovka sad ću da je raspalim geek
Tole da li je telo od onih Vanjinih valjčića?
Celokupni recept a takodje i krila su vanjini proizvodi , ja policelon kupujem od njega pa i sam pravim valjke. Ova osa je po principu Vanjine ali sa nekim mojim drugim detaljima ( noge i oci ). kad smo vec kod Vanje,Vanja je veliki moj prijatelj i mislim da je sam Vrh Srpskog musicarenja.Zao mi je sto ga nema na forumima barem povremeno. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptySre 10 Dec 2008 - 0:14

Predpostavio sam da su i krila Vanjina. Od čega je abdomen pošto se ne vidi baš najbolje na slici.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptySre 10 Dec 2008 - 1:00

paun cini mi se
Nazad na vrh Ići dole
ibro realistic flies
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 111
Datum upisa : 22.09.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 EmptySre 10 Dec 2008 - 9:51

Tole ne znam shta da ti kazem osim aferim maestro
Ja imam sad jedan drugi projekt oko kog puno energije i razmishljanja bacam
Tole pomazi sa nekim predlogom ili idejom a i svi ostali drugari sa foruma
Radi se o vrlo maloj mushici komarice
Ali ovo nije komarac koji pije krv vec malo veci u Shvedskoj zvan (fjädermygg)shto znachi federkomarac zbog njegovih karakteristichnih antena
Instekt je do 10mm velichine izuzetno znachajan za stajace vode a i tekuce u mirnijim tokovima
Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Fjdermyggsr3.th


Poslednji izmenio ibro realistic flies dana Čet 11 Dec 2008 - 10:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Fly Tying Produkcija
» Fly Tying Tjose
» FLY TYING WORLD
» Fly tying + fly casting = FLY FISHING
» Double-Hitch Fly-Tying Knot

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Sve ostalo-
Skoči na: