MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.

Broj poruka : 426
Godina : 53
Datum upisa : 07.09.2008

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: REALISTIC FLY I ADVANCED TEHNICS OF FLAY TYUING BY IBRO   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyČet 9 Okt 2008 - 17:06

Ibro ja se ubi od vezanja idem sutra da kupim kameru pa cu da nakacim i ja moje muve saljem ti-pp cisto da vidis pozdrav. drunken drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6804
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyPet 10 Okt 2008 - 0:19

Auuuuu Ibro svaka ti dala cheers pastrmka da je upecaš!

Green drake
Green drake

Broj poruka : 111
Datum upisa : 22.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyUto 21 Okt 2008 - 21:09

Ivinjavam se svim drugarima shto nemam vremena da pishem vishe obecajem kad dodjem sa sajma puno vishe
Vecheras samo da vam se pohvalim za jednu uspjeshnu poslovnu kombinaciju Ivan iz Nisha je radio tjela a ja ostatak ovdje je rezultat nashe saradnje sigurno najbolja larva koju danas mozete kupiti
Da ne pricham previshe evo je i josh jednom alal vera majstore Ivane i mojoj malenkosti
Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 17_dsc01010
Nazad na vrh Ići dole
VLADISANS
Elk hair caddis
Elk hair caddis
VLADISANS

Broj poruka : 269
Godina : 56
Datum upisa : 11.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyUto 21 Okt 2008 - 23:27

Svaka čast, majstorski rad, nema šta.
Gde se mogu nabaviti?

Bistro.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pan-as.com
ibro realistic flies
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptySre 22 Okt 2008 - 0:51

Mozesh ih naruchiti direkt kod mene
Poshalji mi mail na pvt koliko hocesh i svoju adresu
Tamo cu ti napisati cjenu
Ako naruchujesh manji obim napr 5komada dobijash ih odmah sutra ili prekosutra na poshti tj kod tebe za par dana Ako naruchujesh vishe morash da chekash da se ja vratim iz Engleske stim da ja shaljem odmah pet a ostalo poshtarina od mene tj besplatno za tebe
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly

Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyNed 2 Nov 2008 - 18:45

Sve pohvale ibro. interesuje me dali neka tela dobijas bojenjem ili su takvi ( original) materijali( normalno ako nije tajna).pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyPon 3 Nov 2008 - 1:27

Dobrodošao Tolefly cheers

Green drake
Green drake
tolefly

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 17:05

hvala na dobrodoslici!100ki
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 47
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 18:04

100ka ::
Dobrodošao Tolefly cheers

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil cheers

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
ibro realistic flies
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 22:56

Poslije sajma u Engleskoj sad sam se vratio kuci mnogo neispavanih noci Evo Jedna slika ja i Oliver Edwards kad sam mu uruchio poklon i dobio od njega samo rjechi hvale o mojim muhama u svakom sluchaju u Listu Mushichar mislim da ce te moci prochitati mnogo vishe za sad jedna slika
Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Sweden10
Nazad na vrh Ići dole
ibro realistic flies
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2008 - 23:17

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Dsc01310
Jai Legenda Roman Moser kad sam mu uruchio golden Dun
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptySre 5 Nov 2008 - 23:51

Da te pitam ,Ibro.Kako dobiješ plovnost kreja kad koristiš ona gotova krila što si mi poslao?Super izgledaju,ali tonu ko kamen.

Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

Broj poruka : 4215
Godina : 37
Datum upisa : 28.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyČet 6 Nov 2008 - 0:56

stavi malo hackle-a pa namasti njega, ja sa tako uradjenim muvama nisam imao problema sa plovnosti
Nazad na vrh Ići dole
ibro realistic flies
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyČet 6 Nov 2008 - 6:04

Krila koja si dobio u stvari su sitna mreza i voda udje u te male pore prije noshto pochnesh da pecash mozesh da namastish krila sa permanentnim float sredstvom ili bilo kojim sredstvom koje je masno(mozesh da stavish i grozdjice za usne one koje se stavljaju kad vjetar pushe)Druga stvar je hackel koji mora da drzi muhu na povrshini,ja lovim sa ovom vrstom jednodnevki vec 3 godine i nikad nisam imao problema sa plovnoshcu,kao shto ti je Oholi napisao dosta zavisi od same konstrukcije muhe ali najbitnije je da ta krila su ustvari sitno pletena mreza i sa malo mastionog sredstva koje permanentno ostaje u porama pochinju da plutaju kao pluto
Zivi bili
P.S. Venijard ce najvjerovatnije da kupi prava za evropsko trzishte i pocheti da prodaje moja krila,zatrazio sam da i ja imam pravo na prodaju barem nekih teritorija Evrope tako da uskoro mozete da kupite od njih ili mene direktno stim da cu ja drzati najmanju cjenu i stim omoguciti svima da dodju u dodir sa krilima
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyČet 6 Nov 2008 - 11:59

Krila su VR', a ti bi Ibro mogao da okačiš neku realnu ili nerealnu muvu urađenu s njima da ja ,kao ljuti početnik,imam pojma o čemu se radi.

Nazad na vrh Ići dole
ibro realistic flies
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyČet 6 Nov 2008 - 15:34

Novi broj Mushichara (novembarski )ima u sebi step by step kako uraditi upravo tu mushicu tako da bih preporuchio da uzmesh taj broj
Ja cu poslije da okachim step by step sad ne mogu jer bi sigurno Ivan bio malo ljut na mene
u svakom sluchaju radi se o ovoj mushici
Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 31oe3.thRealistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Thpix
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Godina : 48

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyČet 6 Nov 2008 - 18:24

Ako je ikako moguce i mislim da govorim u ime mnogih pocetnika sa FF-om i FT-om STO VISE TIH STEPOVA nemogu nikako da smetaju a otkrivaju majstorke cake....
Musica je predivna,sve cekam kad ce da poleti cheers
Pozdrav.....i hvala Ibro na trudu
Nazad na vrh Ići dole
ibro realistic flies
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyČet 6 Nov 2008 - 20:17

Najvece zanimanje na sajmu u Engleskoj je izazvao CDC 2 minuta Caddis,vidjecu sa Ivanom da ga uvrstimo u sledeci broj sa dosta slika stvarno je izvrsna mushica i lovna njena najveca prednost nad ostatkom caddis mushica je jednostavnost prilikom izrade,chak sam i sa Velemajstorom Oliverom prichao dao mi je sugestije za krila koje smo odmah uvrstili i jako me zanima da izadjem na market svih teritorija ex yugoslavije.Potrudicu se da u svakom pakovanju koje ide za vashu zemlju stavim po koje krilo vishe i instrukciju kako vezati dva najpopularnija patterna
Jednodnevku i caddis do sad sam podjelio nekoliko paketica samplova ali mi se josh nije niko ozbiljan javio da predstavlja krila na vashoj teritoriji,na zalost najvjerovatnije cete morati ista krila kupovati po znatno vecim cjenama od Venijarda ili Spirit Rivera
A ja cu sa svoje strane da vam stavljam koliko god brze mogu i koliko vishe mogu razlichitih step by step te vi iskoristite ovu zimu da navezete svoje kolekcije,istrenirate ruku te kad vrijeme pupanja jednodnevke dodje budete spremni za veliku akciju,vjerujte mi svaka uhvacena riba ce mi donijeti veliku radost i zadovoljstvo da smo stvorili josh jednog mushichara a oni su danas ko mushketiri u vodi i brane rijeke i chuvaju ribu
Zivi bili
Poshtovanje
Evo jednog novog projekta kog upravo studiram radi se o morskom rachicu (shrimp)nadam se da ze da zapliva do iduce sezone kad cemo ga probati u lovu na Morske Pastrmke i Steel heads
Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Shrimpgb2.thRealistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Thpix
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyČet 6 Nov 2008 - 23:53

shrimp je genijalan
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyPet 7 Nov 2008 - 8:16

oholi ::
shrimp je genijalan

cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyPet 7 Nov 2008 - 14:30

sadcu u nedelju da probam neke muvice sa tvojim krilima
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyPet 7 Nov 2008 - 14:43

oholi ::
sadcu u nedelju da probam neke muvice sa tvojim krilima

PROBACEMO Wink Twisted Evil

lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyPet 7 Nov 2008 - 23:34

U Ibro račić ti je totalno zajeban Wink cheers
Mnogo dobra stvar Exclamation

Green drake
Green drake
tolefly

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyNed 9 Nov 2008 - 0:07

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Realistikflyestolefly1gs4.thRealistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 ThpixEvo nekih mojih realisticnih i polurealisticnih kreacija-
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 EmptyNed 9 Nov 2008 - 0:20

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Relflytoleflytularukucimf5.thRealistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Thpix
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro   Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Realistic fly i advanced tehcnics of Fly Tying by Ibro
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Sve ostalo-
Skoči na: