MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)

Ići dole 
+3
simpson H
100ka
tolefly
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptyUto 18 Maj 2010 - 8:31

Pozdrav Bogi! Ukupni rezultati jos nisu objavljeni , mene su obavestili pismom i javili mi E-mailom gde je pomenuta cifra 400, dali je to tacno ili ne, ili dali se odnosi na ukupan broj za sve kategorije- veruj mi da neznam.
Nazad na vrh Ići dole
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptyUto 18 Maj 2010 - 19:08

tolefly ::
Pozdrav Bogi! Ukupni rezultati jos nisu objavljeni , mene su obavestili pismom i javili mi E-mailom gde je pomenuta cifra 400, dali je to tacno ili ne, ili dali se odnosi na ukupan broj za sve kategorije- veruj mi da neznam.
pitam jer ono što pismeno pošalju to su obično brojke recimo imao si 100 bodova od mogućih nekad je bilo 200 možda je sada 400 i to su te brojke nema toliko takmičara ne verujem jel na onom pismenom obrascu koje su ti poslali nekad nije stajala brojka takmičara jedino ako je to promenjeno, ako piše 400 točkami to je od mogućih 400 bodova
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptyUto 18 Maj 2010 - 19:47

Jeste Bogi moguce da je to, ja sam pismo dobio na engleskom jeziku, medjutim e-mail je na Slovenackom sto verovatno nisam pravilno protumacio.U svakom slucaju Izvinjavam se!
Nazad na vrh Ići dole
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptyUto 18 Maj 2010 - 22:24

tolefly ::
Jeste Bogi moguce da je to, ja sam pismo dobio na engleskom jeziku, medjutim e-mail je na Slovenackom sto verovatno nisam pravilno protumacio.U svakom slucaju Izvinjavam se!
ma šta se Tole izvinjavaš sve je ok, malo mi bilo čudno da ima 400 takmičara što i nije nemoguće ali ipak je mnogo...pozdrav Tole
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptyUto 18 Maj 2010 - 23:44

Oholiver ::
sto da je nabija kad je vec nabijena Very Happy
Pa mislio bi da je prava Laughing

Tole
Jedno pitanje jeste da si one kamenjarke sa prethodne strane okačio još prošle godine, ali me interesuje od čega je rađeno telo tj. abdomen konkretno Question
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptySre 19 Maj 2010 - 9:05

U pravu si čudi me da nisam stavio popis materijala:
telo je radjeno od Gume , dok krilni začeci su radjeni od Soft bodyja to je vrsta silikona koja se lije i suši pa se od njega prave različiti delovi. Malo je proces komplikovaniji ali za pojedine detalje vredi se pomučiti.
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptySre 19 Maj 2010 - 12:07

Hvala Tole. Da nije GUMA balon u stvari, pošto mi strašno liči na dečiji balon? Da li je "soft body" onaj silikon koi je u štapićima od oko 1cm u prečniku i dužine 15-20cm što se istiskuje onim pištoljem koji ga topi?
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptySre 19 Maj 2010 - 12:58

Ne 100-ka , prvo ne Guma balon vec najbolje mi se pokazala guma sto drzi balon( to je ona guma sto mozemo omotati oko ruke), drugo Soft body nije Hard silikon ovo je posebna vrsta silikona koja se prodaje na zapadu i nalazi se u zelatinskom stanju, bukvalno se nanese na nesto cvrsto i tako se susi- kao sto sam ti napomenuo od njega se mogu uraditi fine stvari ali kazem ti prilicno je pipavo raditi snjim.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptySre 19 Maj 2010 - 23:00

Hvala na objašnjenju Tole cheers
Nazad na vrh Ići dole
!ogi!
Green drake
Green drake
!ogi!


Broj poruka : 170
Datum upisa : 10.02.2009

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptySub 17 Dec 2011 - 16:37

Udica gamakatsu F22 no. 10
Konac žuti
Telo božur za plovke providan onda antron zlatno žuti
Krila kućna radionica
Pokriv repno pero ćurana
Grudi osje zeca
Antene rep fazana
Oči topljen monofil


Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Pupa2e

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Pupae

Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 16:43

Da li koristis ovakav bozur za plovke ili neki drugi?
BOZUR
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 EmptyNed 18 Dec 2011 - 17:09

odlicna
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)   Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Realisticne i art mokre musice( nimfe, larve sa kucicom i bez , kao i pupe)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pletene (mokre i nimfe)
» Mokre muve- razno
» Larve /crvici..
» lutke dvokrilaca
» Majske musice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Sve ostalo-
Skoči na: