MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gradac

Ići dole 
+46
Pepsis
Tihi83
tommylee
sulecriba
RiS
Stars member
mike
sale
Sale Župa
rasomon
aca-laki
Trn
Prle
ekoljuba
Šone
panic
perafly
ZORAN R.
intro
fulcrum
milance
baker on the fly
Neretva
simpson H
dusan.momcilovic
Goci
GORAN R.
ranko jokic
Oholiver
Prota71
VLADISANS
tuta
shikimyphone
Djurdun
Djole Nis
radojica-pop
cori
Zox
bokac
vlajkoni
Superfly
100ka
Zeka
Vukman
falco
pedjabg
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 8:38

E, kad se sad nisam šlogiro!

Prota rešio (teoretski) da ide na pecanje!

Do sada je samo skupljao materijale i alate za vezivanje mušica, outdoor odeću i ostale mamipare a sad bi i da peca!?!
Još ako naveže neku mušicu – doći će do katastrofalnih poremećaja geotektonskog i klimatološkog karaktera!
Nemoj Proto, deca (mušičari) te mole – istrebićeš nam ribe!
P.S.
A ja se pitao zbog čega je onaj vulkan na Islandu JebemLiGaKakoSeZove eksplodirao!


Poslednji izmenio ZORAN R. dana Čet 20 Maj 2010 - 11:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 8:57

ZORAN R. ::
E, kad se sad nisam šlogiro!

Prota rešio (teoretski) da ide na pecanje!

Do sada je samo skupljao materijale i alate za vezivanje mušica, outdoor odeću i ostale mamipare a sad bi i da peca!?!
Još ako naveže neku mušicu – doći će do katastrofalnih poremećaja geotektonskog i klimatološkog karaktera!
Nemoj Proto, deca (mušičari) te mole – istrebićeš nam ribe!
P.S.
A ja se pitao zbog čega je onaj vulkan na islandu JebemLiGaKakoSeZove eksplodirao!

Dobro te dobro....a mora i ćorava koka da ubode koje zrno Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 9:32

Ja mislio da ce Prota na Moracu sa ortacima
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 9:53

Vlajkoni,
Ajde da probam ponovo da ti odgovorim na ovo dole (ako opet ne nestane u (v)etru).


Odakle ti ideja da ja imam nešto protiv plovkaroša?!?!
PA JA SAM PLOVKAROŠ PO VOKACIJI! MOGU NA SUDU DA BRANIM TEZU DA NEMA LEPŠEG VIDA PECANJA (POSEBNO KAD RIBA RADI gradac - Gradac - Page 19 Icon_biggrin )!
Nemoj zaboraviti da se ja bavim mlaćenjem (mušičarenjem, šta god) silom prilika i da jednog dana kada dođem na (sadašnje) Protine dimenzije ima veselo da posadim fotelju pored vode i da uživam uz (toplo) pivce! Pa kad se opet utovim, eto mene kao mlatioca ponovo...

Tako da uopšte ne sporim kolegama plovkarošima pravo na pecanje, dapače! Ali, kad se mlatiocu (mušičaru) dešnjaku nacrta neko na dva metra sa desne strane a isti nije apsolvirao leve unrich i rich castove i ostale zajebancije (Zeko, gde si?!) to onda nije šala, to je čisti bezobrazluk!
Po sistemu: „briši odavde, ovde ja pecam ovo je moja reka, moj grad, moja država, moja planeta!".
Hajde i da sam uspeo da zabacim nekako, nema ništa od puštanja muve nizvodno, Lejzeringovog liftovanja i sličnih zajebancija pošto kolega (ubaciti navodnike) veselo bućka baš tamo gde očekujem ribu...
Ponoviću, ja bih bar kad dođem na vodu rekao: „Dobar dan i sretan rad!", da ne spominjem traženje odobrenja od već postavljenog ribolovca za smeštanje u njegovoj blizini ali ni u kom slučaju na dva metra od njega! To spada u sociološku kategoriju: „lepše je sa kulturu"...

That's what I was talking about...
P.S.
A za varaličare se slažem – to treba pobiti! gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted
Koliko su mi samo puta pokupili najlone sa dubinki!
Koliko su mi puta izbućkali prihranjeno mesto koje je tek počelo da daje ribu!
Dođu, bacaju i bacaju neke karakondžule, okrenu se i odu uz komentar:„Neće riba..."
„Sad SIGURNO neće!" odgovorim im ili pomislim! gradac - Gradac - Page 19 Icon_evil

vlajkoni ::

*Zoki,
U tom delu gde si pecao svi imaju pravo da pecaju pa i plovkarosi*. Isto su oni ribolovci kao i mi!!! Ako postuju propise sto ne bi pecali? Nikom reka nije data na izvolte bar ne ceo tok. MUSICARENJE je samo jedan od vidova ribolova.
*Plovkarosi - osobe koja pecaju na plovak - nisu po definiciji lopovi.
Mnogo vise lopova dolazi iz redova varalicara, koji kad ogrebu prvu ribu ne mogu da odole. Pa i medju musicarima ima i te kako olosa - MISLITE O TOME
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 10:35

Zoki,
Uopste nisam mislio da ti imas nesto protiv plovkarosa. Govorio sam generalno a nadovezao sam se na tvoj post. To o cemu pises je itekako bezobrazluk. A o tome u nekoj drugoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 11:36

Bravo Vlajkoni!
I kad sam u retkim trenucima gubio nadu – uvek sam verovao u tebe!
Opisano ponašanje mi je zanimljivo osim aspekta „lepše je sa kulturu" zbog pokušaja saznavanja dubine animoziteta lokalaca prema nama, „dođošima". Priseti se Peđinih dogodovština...
To čisto zbog psihofizičkih priprema pri odlasku na Gradac... Najlakše je „govoriti tiho i voditi dobermana sa sobom" ali ako dođe do toga, 'beš pecanje...
Onda ću da pređem na drugi sport – švaleraciju, mada i ona nosi svoje rizike! Nema ljubavi bez bola reče jež...
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 12:44

Zoki,
Sve se to svodi na kucno vaspitanje. Posto je kod nas to tanko nemoj se cuditi slicnim stvarima. Iskreno u Valjevu sam upoznao puno jako finih i ljubaznih ljudi koji su mi pomogli u mojim nesigurnim pocetcima. To sto sam upoznao i par kretena ne moze da mi pokvari generalno jako pozitivan globalni utisak. Malo su me sa ovim cenama razocarali ali opet to je najkvalitetnija pastrmska voda Srbije. Kad bi bilo jos bar dva Gradca u nas gde bi nam kraj bio
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 12:57

vlajkoni ::
Ja mislio da ce Prota na Moracu sa ortacima

Na Zetu ću,Moooooooorača je puna "mušičara" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 13:32

Će' napravimo!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 13:49

vlajkoni ::
Malo su me sa ovim cenama razocarali ali opet to je najkvalitetnija pastrmska voda Srbije. Kad bi bilo jos bar dva Gradca u nas gde bi nam kraj bio
A i cena bi onda bila niža zbog konkurencije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 14:07

Normalno!
Treba negde iskopati ono što sam u svoji „Ranim Forumskim radovima“ pisao o pretvaranju Galovice i Petraca u pastrmske, klenovske, lipljenske a može i šaransko - babuškarske vode. Rashlađivači vode na solarni pogon, pumpe koje ubrzavaju protok, veliki raspršivači vazduha za obogaćivanje vode kiseonikom, veštački napravljeni vukojebinasti tereni oko kanala čisto ugođaja radi...
Naravno, kafane strateški raspoređene kao na Gradcu... Motelčići sa jeftinim "dnevnim boravkom"...
Pa "odradimo" i Savu na tu foru i eto nama Valjevčana u goste!
Dobro, treba malo predradnji: napaliti Miškovića, Beka, Matića, Koleta i još par njih za pecanje (mušičarenje) i uvesti "donatorstvo" kao Gradčani i eto veselja – ako ne nama, barem našoj deci.

P.S.
Topčiderku ne treba zaboraviti! Nadam se da je PR kontaktirao lokalne i ine TV i radio stanice, žutu i belu štampu...?
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 21:24

kad ti neko pridje blizu dok musicaris uradis mu "slucajno" pirsing negde po glavi i to je sve, dovoljno da ode na urgentni, ali pod uslovom da se KORISTI udica sa povratnom kukom
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyČet 20 Maj 2010 - 21:53

...+ tungsten + olovo na udici, pa uz šivenje može i gips da zatreba!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPet 21 Maj 2010 - 5:20

Navezati Wolly bugger sa teškim očima (ili mesinganom glavicom) dobro nafilovan olovnom žicom ili nešto slično na udici #6 minimum Twisted Evil Loš back cast još ako ima malo vetra i "kolega" će razmisliti o sledećem polasku na vodu, a i o pratećoj opremi.
gradac - Gradac - Page 19 Anti-Riot-Equipment-BP-8-
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPet 21 Maj 2010 - 8:36

Dakle ova „tungstenska“ omladina nema milosti prema sirotim besprizornicima!
Mi matori bi se radije odlučili na neka staromodna rešenja: dipuje se (slučajno naravno) mušica u kanticu sa koncentrovanim rastvorom kurarea i to nekoliko puta... A onda može bilo kakva da bude, ne mora da se troši tungsten i tsl...

Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPet 21 Maj 2010 - 13:29

Zoki nije poenta da "umreš" besprizornik, već samo da ga grubo opomeneš Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPet 21 Maj 2010 - 13:47

Jes', pa da ga boli – nisam ja nehuman!
Kurare na barbles udici se i ne primeti... Tiho, bezbolno... gradac - Gradac - Page 19 Affraid
A može i da bude lekovito (vidi dole)...
TUBOKURARIN

Tubokurarin, glavni sastojak otrova
kurare, biljni je alkaloid iz biljaka porodice Strychnos, otrov koji su
primjenjivali amazonski Indijanci tako što su svoje strelice umakali u biljni
sok koji je sadržavao ove spojeve. Takva bi strelica, i samo okrznuvši nekakvoga
nesretnika, uzrokovala neminovnu smrt gušenjem jer bi došlo do oduzetosti
mišića, među kojima i onih koji pokreću disanje (dijafragma, interkostalni
mišići i skaleni). Tubokuranin je spoj iznimno komplicirane molekulske
strukture, kao i sve njegove sintetske izvedenice. Upotrebljava se pri kirurškim
operacijama (na srcu ili plućima) ili dijagnostičkim zahvatima (pri zahvatima
koji uzrokuju snažne reflekse, npr. povraćanje i kašalj; pri endoskopiji, na
primjer), kada je potrebno umiriti neke fiziološke pokrete (npr. disanje) ili
neke reflekse koji bi mogli ometati medicinski postupak.

gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_cyclops gradac - Gradac - Page 19 Fresse gradac - Gradac - Page 19 Icon_clown gradac - Gradac - Page 19 Icon_cat gradac - Gradac - Page 19 Icon_porc gradac - Gradac - Page 19 Kopfschuettel gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted gradac - Gradac - Page 19 Icon_twisted
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyNed 23 Maj 2010 - 22:42

OK, пошто смо у теми о Градцу прочитали све о животу пре и после смрти, свемиру, етици и осталом, ево пар речи и о Градцу...

Јуче смо Зоки, Горан Грубић и ја опет запалили на Градац, све упркос прогнозама (које су биле од лошег оца-метеоролога и још горе мајке-метеоролошкиње...). Овог пута смо се опремили тешким кабаницама, решени да нам ни пљускови не могу ништа. Претходних дана смо угњавили недужног Ваљевчанина, који нас је редовно извештавао о водостању, тенденцијама и нијанси Градца. Поглед на Градац у суботу ујутру је био нимфатичан...

gradac - Gradac - Page 19 01hpim4685a

Градац је мало повишен, сасвим мало замућен (нијанса звана "сијера"). Крећемо овог пута од Тидре, опет у друштву пловкароша, истих оних који су отерали Зокија у прошлој епизоди.

gradac - Gradac - Page 19 02tidraa


Горан Грубић (а ко би други...) опет убада праву меру нимфе и отвара дан убрзо по почетку пецања.

gradac - Gradac - Page 19 03hpim4676a


Мени ни ти подаци нису помогли да се лако упишем - једноставно, као да риба није на уобичајеним местима (а јесте), без обзира на урачунато појачање протока. Пошто сам се опет окупао у Градцу, морао сам до кола на пресвлачење... У том периоду, Горан Грубић је имао једну врло добру рибу, али како је његов апарат остао на пуњачу у Београду, а мој у џепу, те слике нема... Упис је уследио тек у повратку, са две прелепе рибе на 5 метара једна од друге, у року од 5 минута.

gradac - Gradac - Page 19 04hpim4693a

gradac - Gradac - Page 19 05hpim4694x


Прилазећи "плажи", сликам бубе...

gradac - Gradac - Page 19 06hpim4679b

gradac - Gradac - Page 19 07hpim4696b


...пар покретних диспензера лојних пера...

gradac - Gradac - Page 19 08hpim4699a


...да бих схватио да је журка већ одавно почела...

gradac - Gradac - Page 19 09hpim4697a


Слева: Зоки, Ђера, Горан Грубић

gradac - Gradac - Page 19 10hpim4700a


Док смо дрмнули пивце с' ногу, удобно заваљени, Градац се опасно замутио. Упрскос томе, на кратко рибице крећу да купе нешто испод саме површине. Поучен прошлонедељним дешавањима, играм се мувама које сам у међувремену навезао. Промашујем по ударац на мокрог фазана и емерџера са зечијом шапом, а онда почиње пљусак... У пар предаха смо наставили Wooly Buger-има, док Градац није заличио на Мораву. У том тренутку је Зокију прорадила асоцијација на пецање (најзад нешто што личи на воду по мери бабушки и осталог инванзивног олоша), те је погледао мутан Градац својим челично-смеђим очима, заденуо већ припаљену цигару за увце, узеп штап у руке, откочио напуњен чекрк и загазио...

gradac - Gradac - Page 19 11hpim4703a


Горан Грубића и ја, под налетима пљускова (множина), одустајемо и повлачимо се. Зоки се не предаје и на свако пожуривање добацује - "само још три забачаја!" На крају одустајемо од новорођеног Мухикара у Зокију и склањамо се у Тидру...

gradac - Gradac - Page 19 12hpim4707a


Пола сата по чучању код колима, под стрехом од петих врата, стиже новорођени Мухикар у Зокијевом обличју. На брзину се пакујемо, Зоки од четвороделног Launch-a, вратима прави петоделни, све да би смо - авај! - схватили да је куварица одсутна, спречена монсуном... Какав баксуз, оста'смо без кобаја...

Ево и петог елемента, као тужна успомена на Тидру без хранитељице ПАЦЕРа:

gradac - Gradac - Page 19 13hpim4709a


Повлачење на резевни положај код Боре:

gradac - Gradac - Page 19 14hpim4710a


Остатак приче није забележен дрхтавом руком иза дигиталног апарата; све што ћете прочитати је да се весело друштво певајући (!?!) вратило у Београд...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyNed 23 Maj 2010 - 23:30

Posle ovog mogu samo da kažem da Bill Dance ima dostojnog naslednika i to u Zokiju Sad

Boki reportaža odlična kao i uvek.
Motam grenom tulare za sledeću nedelju (valjda će proklete kiše prestati).

Nije mi samo jasno zašto se kafana zove "Kod Bore"" kad se vlasnik zove Radomir Obradović scratch
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPon 24 Maj 2010 - 9:10

Nije to ništa!
Mogao sam ja i 6-to, 7-mo... delni Launch da napravim nego nisam hteo da se istakinjem...!
Kad numeju u SAGE-u da prave, mora da se dorađuje... gradac - Gradac - Page 19 Icon_biggrin gradac - Gradac - Page 19 Icon_sad gradac - Gradac - Page 19 Icon_biggrin

A što se pecanja tiče, ova dvojica zlotvora (Goran i Boki) me odvukoše baš kad sam se zainatio da upecam ribu! Baš čudni ljudi a samo je malkice pljuštalo, na oblačić - kumulonimbusčić... A nisu ni previše blizu udarali gromovi (i munje koje obično idu sa njima) – najbliži je zveknuo na 100-tinjak metara od mene, ništa opasno... Moraću inkognito da dođem na Gradac ne bi li upecao ribu a video sam, video sam cica-macu, pardon, ribu (verovatno)! Nešto malečko, braonkasto se diglo iz Gradačkih ambisa da pojede žuti indikator „made by Boki“ – znači ima u Gradcu nečega, možda čak i riba!
Doakaću ja njima glave, naravno, ako prethodno lokalci ne zatruju Gradac i ne pobiju to malo živog sveta! Naime, u povratku ka „Tidri“ prošao sam, po najvećem pljusku, pored neke radionice iz koje je veselo teklo ulje, nafta, benzin i ostale gadosti kao potok – pravo u Gradac! Da ne poveruješ! Živi čovek u raju i pravi svesno pakao!
Izgleda da ćemo uskoro morati u Mongoliju na pecanje pošto ćemo uništiti i ovo malo nečega nalik prirodi! I to ne samo na pecanje: kad nije dobro za pecanje, nije dobro ni za život... Počinjem da pravim jurtu, proučavam uzgoj jakova (ili već nekih živuljki po Mongoliji), zovite me Zoran Kan...

Pesce, ergo sum

Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPon 24 Maj 2010 - 9:21

I samo da se zna:
Ja nikad ne upecam ribu ne zato što ne znam da upecam nego što uvek pustim starije i iskusnije i ostrašćenije pastrmkaše da idu pre mene „uzbrdo“ (ah, kulturo i kurtoazijo, ime ti je Zoran...)!
Onda oni lepo povade svu ribu, izbućkaju, izgaze reku pa ti idi posle njih Zorane pa pecaj! Ali neka, najjači opstaju, upecaću i ja ribu, kad - tad! Lele, kad montiram čekrk na neku prastaru dubinkašku Germinu i kad počnem da mlatim po sirotom Gradcu...! Ako ribe ne budu htele na udicu, dobiće po repu Germinom pa će da shvate svoju grešku! gradac - Gradac - Page 19 Icon_cheers

Pesce, ergo sum!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPon 24 Maj 2010 - 12:52

Zokija za predsednika cheers
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPon 24 Maj 2010 - 13:32

gradac - Gradac - Page 19 Icon_king I posle mene JA! gradac - Gradac - Page 19 Icon_king

Reigne, ergo sum!

Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPon 24 Maj 2010 - 16:46

genijalno Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 EmptyPon 24 Maj 2010 - 23:45

I posle Zokija Zoki cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





gradac - Gradac - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   gradac - Gradac - Page 19 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gradac
Nazad na vrh 
Strana 19 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-
» Gradac 2015
» Gradac 2016
» Gradac 2019
» Gradac 2013
» Gradac 2014.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: