MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.

Ići dole 
+25
aca-laki
vlajkoni
Stars member
Musicar1
!ogi!
ZORAN R.
johnny
brankoogi
milance
panic
pedjabg
Sale Župa
GORAN R.
VLADISANS
hms
Prota71
dusan.momcilovic
Oholiver
simpson H
ibro realistic flies
tolefly
100ka
Djole Nis
Zox
bogi
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 0:40

simpson H ::
Zox ::
bokac ::


Za početak mi se učinila kombinacija tungsten + CDC neobičnom, pa sam mislio da je štos u prezentaciji, taktici...
Meni se taj CDC dopao na prvu loptu jer muvi daje taj "vazdušasti" i prozirni izgled a da ne pominjem mehuriće vazduha koje će ispuštati pravilnom prezentacijom. Odlična je !

Kakav bre sad proziran izgled, daj bre Zox!!!! I kakvi sad mehurici i pravilna prezentacija? A nepravilnom prezentacijom nece biti mehurica? I kakva je nepravilna prezentacija?
Suviše je kasno da bi ti sada crtao šta je u ovom slučaju pravilna prezentacija . Drugom prilikom prijatelju Razz
Nadam se bar da si shvatio šta znači "proziran i vazdušast" Wink
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 14:42

Zox ::
simpson H ::
Zox ::
bokac ::


Za početak mi se učinila kombinacija tungsten + CDC neobičnom, pa sam mislio da je štos u prezentaciji, taktici...
Meni se taj CDC dopao na prvu loptu jer muvi daje taj "vazdušasti" i prozirni izgled a da ne pominjem mehuriće vazduha koje će ispuštati pravilnom prezentacijom. Odlična je !

Kakav bre sad proziran izgled, daj bre Zox!!!! I kakvi sad mehurici i pravilna prezentacija? A nepravilnom prezentacijom nece biti mehurica? I kakva je nepravilna prezentacija?
Suviše je kasno da bi ti sada crtao šta je u ovom slučaju pravilna prezentacija . Drugom prilikom prijatelju Razz
Nadam se bar da si shvatio šta znači "proziran i vazdušast" Wink
U pravu bokac napravio sam lapsus u pisanju, perla je obicna mesingana ( ja inace te koristim kupujem ih od Vanje- (vania fly). U ponudi ima teske mesingane i lake plasticne perlice razlicitih velicina.Naveo sam tungsten nesmotreno. Pozdrav i drago mi je da ti se dopada.Ne bi trebalo da se za svaku sitnicu prepiremo i repliciramo. Forum nas okuplja da se druzimo i razmenimo svoja iskustva , a sve u duhu musicarenja, ako je musicarenje vitestvo i sam vrh sporskog ribolova onda ostanimo u tom duhu i mi. Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 15:39

tolefly ::
Ne bi trebalo da se za svaku sitnicu prepiremo i repliciramo. Forum nas okuplja da se druzimo i razmenimo svoja iskustva , a sve u duhu musicarenja, ako je musicarenje vitestvo i sam vrh sporskog ribolova onda ostanimo u tom duhu i mi. Pozdrav svima!

Tolefly musica mi se izuzetno svidja sem uzasnog naziva koji stvarno para usi. "Radjajuca rojenka" kao recimo uspavani spavac ili mrtvi mrtvac Very Happy
Forumi i sluze da bi se diskutovalo o raznim temama ali i dalje nas povrsnost ubija, pa je tesko doci do kvalitetnih diskusija na bilo kom forumu od gomile stvari koje ne znace nista. Kao npr. sta znaci proziran izgled musice i jos vazdusast?
Svaka cast pokojnom Urbanu, ostavio je zaista veliki trag u musicarenju na ovim prostorima ali me uvek nerviralo ta potreba da se nekim "furioznim" nazivima dodje do autenticnosti i posebnosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
ibro realistic flies
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 111
Datum upisa : 22.09.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 15:54

Rekao bih samo nekoliko rjechi na istu temu,sad kad sam bio u Engleskoj imao sam chast da upoznam i snjim procaskam gos.Roman Moser kao shto svi znamo on je tvorac Baloon nyph
Jedna od najubojitijih mushica u vrijeme klekanja.Poshto mi je baloon nympha bila na dohvat ruke rekao sam mu oko pojave da ja ustvari ulovim vishe u vrijeme jednodnevki nego caddis klijanja
Rekao mi je da obe vrste imaju taj baloon stadijum te bi mozda sama fraza vazdushast mogla upravo to da znachi Ostalo nebih komentarisao jer pravo da vam kazem ni ne znam shta znachi radjajuca rojenka(bez ljutnje molim)
Ali eto ako sam barem malo pomogao sa Romanovom teorijom
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 16:17

tolefly ::
U pravu bokac napravio sam lapsus u pisanju, perla je obicna mesingana ( ja inace te koristim kupujem ih od Vanje- (vania fly). U ponudi ima teske mesingane i lake plasticne perlice razlicitih velicina.Naveo sam tungsten nesmotreno. Pozdrav i drago mi je da ti se dopada.Ne bi trebalo da se za svaku sitnicu prepiremo i repliciramo. Forum nas okuplja da se druzimo i razmenimo svoja iskustva , a sve u duhu musicarenja, ako je musicarenje vitestvo i sam vrh sporskog ribolova onda ostanimo u tom duhu i mi. Pozdrav svima!

@tolefly
ni u ludilu nisam mislio da nešto zameram ili cepidlačim!!! Samo sam pitao, slobodno i bez cenzure!. U mojim rečima nema ni trunke sitničarenja, časna PACERska!!! Ako sam se ipak izrazio tako nekako - izvinjavam se, nije namreno!

Tole, samo motaj i uživaj. Rojenka mi je bila baš inspirativna, jer sam pred sam kraj sezone "otkrio" svet "plitko" vođenih nimfica i tek naslutio svet mokrih muva (što i nije tako teško; ovo mi je bila prva polu-sezona muvarenja). Sada ovako skučen na suvom bauljam po netu i ložim se, ložim... Evo, može i drug preCednik Zox da posvedoči - ko o čemu, ja samo o perju za mokre...

A jarebica se suši tamo negde 300 km južno... Smile
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 16:30

Bokac veruj mi nisam mislio na tvoj komentar vec , ono sto je usledilo posle.naso sam se u nebrano grozdju da se zbog moje musice svadjaju drugi. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 16:33

bokac ::
.. Evo, može i drug preCednik Zox da posvedoči - ko o čemu, ja samo o perju za mokre...

A jarebica se suši tamo negde 300 km južno... Smile
Što jeste, jeste, ko o čemu baba o uštipcima a bokac o "mokrim" Very Happy

@ Tole, ne uzbuđuj se, to je "forum" Wink
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 16:43

tolefly ::
Bokac veruj mi nisam mislio na tvoj komentar vec , ono sto je usledilo posle.naso sam se u nebrano grozdju da se zbog moje musice svadjaju drugi. Pozdrav.

Ahahaha ma Tole opusti se ni ja se ne svadjam bre Very Happy
Ovi ostali su valjda do sada navikli na moj malo ostriji ton, nekima smeta neki kapiraju kako treba. Ima vremena navicices se i ti, pogotovo ako se nekada upoznamo. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 16:49

Kao sto sam pomenuo musica u orginalnoj verziji je delo pok Urbana, i po izradi i po imenu. Ja sam svoju verziju prilagodio svijim potrebama, pa je i kao takvu i prestavljam.Nije mi bila namera da joj menjam naziv i pored toga sto se i meni ne svidja, kad bih je prestavljao kao svoju ,to bi bilo uvredljivo i plagijat.Sto Ibro skoro rece za Stanceve, svi mi necije musice doradjujemo i prepravljamo na svoj nacin, a sve to s namerom da postanu bolje ili realisticnije, a ne snamerom da ih svojetamo. Mislim da nije zlo da dodjemo do boljih resenja i ideja uz duzno postovanje pravog tvorca.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 17:03

tolefly ::
Kao sto sam pomenuo musica u orginalnoj verziji je delo pok Urbana, i po izradi i po imenu. Ja sam svoju verziju prilagodio svijim potrebama, pa je i kao takvu i prestavljam.Nije mi bila namera da joj menjam naziv i pored toga sto se i meni ne svidja, kad bih je prestavljao kao svoju ,to bi bilo uvredljivo i plagijat.Sto Ibro skoro rece za Stanceve, svi mi necije musice doradjujemo i prepravljamo na svoj nacin, a sve to s namerom da postanu bolje ili realisticnije, a ne snamerom da ih svojetamo. Mislim da nije zlo da dodjemo do boljih resenja i ideja uz duzno postovanje pravog tvorca.Pozdrav.

Ma sve se slazem Tole ali evo reci ti kako kapiras ime musice "Radjajuca rojenka"? Sta znaci to ime?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 26 Nov 2008 - 20:16

Pokojni Urban je bio iz Makedonije pa moguce da je to vezano terminoloski za Makedoniju.Bez obzira sto nama deluje malo neobicno , tako je krstena.kao sto se vidi toje oblik emerdzer musice i dobro lovi ,preporucio bih je svakom u lovu na pastrmku.Malo smo se udaljili od teme i i to je sastavni deo foruma .
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyPet 28 Nov 2008 - 17:16

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Zelperzaforumgo6.thPerle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Josjedperlazaforumodlicin2.th Jos par preostalih perli koje koristim .
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyPet 28 Nov 2008 - 18:23

tolefly ::
Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Josjedperlazaforumodlicin2.th Jos par preostalih perli koje koristim .

Ova je baš po mom ukusu!
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyPet 28 Nov 2008 - 19:01

Bokac da budem iskren , u dosadasnjem svom musicarenju najvise uspeha sam imao na ovakve kreacije. Posebno dobre rezultate daju na brzim vodama na kakvim ja i pecam.Evo jos jedne solidne.Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Solidnazaforrr1.th
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySub 29 Nov 2008 - 1:07

tolefly ::
Bokac da budem iskren , u dosadasnjem svom musicarenju najvise uspeha sam imao na ovakve kreacije. Posebno dobre rezultate daju na brzim vodama na kakvim ja i pecam.Evo jos jedne solidne.Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Solidnazaforrr1.th

E sad si ga ubo'...! Narandžasto - braon, a između jarebica. Ovo je zakon. Baš sam večeraske Doktoru namotao ovu sa mesinganom glavom i otežanjem od žice 0.8mm na 12ici... Smile Tone k'o luda, boje na mestu, omiljena!!! Nije ovako lepa, al' je sva pirgava i čupava... Smile

I sad najbolje za kraj - da li je moguće da mi je promakao naziv ove muve???
Narandžasto + zec + između jarebica + mesingana perla = ???
Bezimena, al' je volemmm...
Nazad na vrh Ići dole
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySub 29 Nov 2008 - 9:16

Sam recept vezivanja musica i materijale nisam dao u opisu samo da ne bih duzio sa tekstovima, dok se to podrazumeva koga interesuje tusmo.Kao sto vidis vecina ovik modela su neke dorade pupe tulara sa perlom, posebna imena nisam se trudio da lupam ova poslednja je u braon verziji sa gumom.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyNed 30 Nov 2008 - 23:34

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Pb280644jm9

evo nesto za prolece zec i sljuka i druga golden brown ice dub i sljuka, obe porebrene,zbog trajnosti dlakom divlje svinje.

bokac tvoj ukus gadjam cini mi se Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyPon 1 Dec 2008 - 0:51

Ovo će da dere cheers
De si našao ice dub?
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyPon 1 Dec 2008 - 0:53

simson
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyPon 1 Dec 2008 - 13:40

oholi ::
bokac tvoj ukus gadjam cini mi se Smile

Ou - Yeeeeeeeee..! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008 - 23:28

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Pc130649si3

dve leve na #16 gornja je zeciji dabing za martovke i sljuka,donja je fazan,
desno, gornja je kamenjarka repovi biots, telo farbani zec martovka, porebrena dlakom divlje svinje, grudi zec prirodan pokrov fazan.
ispod nje je cist zekonja sa pokrovom od fazana, a najdonja desno je telo zeleni biots grudi paun
srednja najdonja je ice dub grudi zec i noge sljuka, mada sam nju kacio vec
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyUto 16 Dec 2008 - 7:21

Opa al' se motalo ovih dana cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptyUto 16 Dec 2008 - 12:56

ma jok,samo sinoc, i svaku sam uradio po bar 3-4kom
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 21 Jan 2009 - 3:04

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 P1190833hx6

udica:gamakatsu
otezanje: malo olova i perla mesingana
telo: ice dub uv hot orange
rebra:osnovni-bordo konac
nogice:jarebica
grudi: vrlo malo quick descent olive dub
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 EmptySre 21 Jan 2009 - 3:33

Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 P11908341bd2

otezanje:olovo i perla mesingana
telo: quick descent olive dub i ice dub uv hot orange za guzu
rebra:bakarna zica
grudi: sa maske divljeg zeca
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.   Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd. - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Perle lake, teške, tungsten ili crne, zlatne, srebrne itd.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 18Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Sledeći
 Similar topics
-
» Prodajem tungsten perle
» TMC i Tungsten
» Tungsten na prodaju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Nimfe-
Skoči na: