MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Retro ili fensi...

Ići dole 
+12
Superfly
Zoki
Fishkiller
bokac
Prota71
pedjabg
100ka
simpson H
Vukman
Komanchero
Zeka
Zox
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 1:21

Evo jedna retro kupovina,pazario sam sebi ali za zid-od pruca pletenu kosaricu sa lepim remenom za nosenje preko ramena...sta da se radi,pravim sebi etno sobicu....bolje receno ribarsko cose----ma svidja mi se ovaj gosn.Zox-ov avatar,a zence mi dade cose u spavacoj sobi pa sad kolko tolko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 1:24

E, sad... te pletene, retro korpice su nesto najbolje sto je izmisljeno u musicarenju, mislim na propratnu opremu. Jesu malo kabaste za upotrebu, ali su funkcionalne toliko da ja nemam reci. A ekstra sto se bas po njima odlikuje old-fashion musicar. Imaju samo jednu manu: ako se mnogo secaju po vodi, imaju losu osobinu da brzo posive! ... Ali, kad na dno stavis listove sveze koprive, ulovljena riba ce biti sveza cijeli dan, casna rijec. Provjereno!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 1:32

Da,cuo sam za to i prokomentarisali su mi vec neki dusebriznici moji sa posla.....ali ideja mi je zaista vise bila manekenisanje i zid zarad ciste dekoracije.....mada uvek mi je i ta slika ribolovca sa pletenom na ledjima...jos kad bi se neki bambus zalepio ihhhhhh.....pa iznad bracnog kreveta.... sunny
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 1:41

Proto, bre.... kako iznad bracnog kreveta???
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 2:01

Pa sad bas kako za objasniti..........hehehehhe...puna korpa riba je kao asocijacija za ehhhh.....da mogu da upecam ribicu Very Happy Very Happy Very Happy
Ma video sam to kod jednog starog morskog vuka,barbe.....koji je iznad svog kreveta stavio stap,masinicu....varalicu i prepariranog gofa....e sad nebi isao tako daleko ovde je ipak rec o FF-u i C&R Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 2:03

ma da... a zena bi to gledala mrtva 'ladna.... vjerujem
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 11:44

Proto, care gde nađe tu korpu??????
Jurim je već par godina i dobih u međuvremenu jednu na poklon ali je više od 3/4 bilo u fazi raspadanja. Dok sam je oprao i očistio, raspala se.... I love you
Jedan moj prijatelj, francuski mušičar tu korpu UVEK nosi sa sobom u ribolov a u nju stavlja sve ono krupnije što mu nestane u prsluk ili kad neželi da se "pretrpava" pa onda korpu odloži pored vode i zagazi. Sve što Vukman reče tačno je,listovi neke trve,ali samo ovlaš poprskani vodom (ili rosom) su fini način da se konzerve / sa pivom) ne zagreju previše...
U svakom sličaju korpa je sinonim za retro, welcome to the club cheers Rolling Eyes

PS. Blago meni, sada znate šta ćete mi kupiti za rođendan cheers
Nazad na vrh Ići dole
Komanchero
Gola udica
Gola udica
Komanchero


Broj poruka : 20
Datum upisa : 13.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 16:17

Kao klinjo sam stalno nosio korpu u ribolov, stavljao u nju jutarnju koprivu Cool
Tada josh uvek nisam razmishljao potpuno u C&R pravcu, od tada ('99) pa do sada nisam uzeo ribu tako da korpa stoji kuci josh uvek funkcionalna.
Josh kao klinac, kada sam zamishljao reprezentativnog mushichara, zamishljao sam ga sa korpom scratch
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 17:01

Dogovoreno moj mestre,veceras cemo se u Galovici dogovoriti oko korpe sve...a sto se tice rodjendana-pa ako nemoze nikako drugacije onda sa moje strane bice korpa.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 17:09

Prota71 ::
Dogovoreno moj mestre,veceras cemo se u Galovici dogovoriti oko korpe sve...a sto se tice rodjendana-pa ako nemoze nikako drugacije onda sa moje strane bice korpa.... cheers

Ko će da dočeka avgust bRe Shocked
Nego turaj ti adresu gde si je pazario da je odmh rezervišem Laughing
Vidimo se u Galovici Smile
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPet 22 Feb 2008 - 18:34

Preporuka prijatelju al veceras pitamo coveka na skupu u Galovici,GORAN Borca(ex Pec).. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptySub 23 Feb 2008 - 1:30

Prota71 ::
Preporuka prijatelju al veceras pitamo coveka na skupu u Galovici,GORAN Borca(ex Pec).. Very Happy

Izvuče se ti večeras da navežeš....džabe sam teglio onoliku vunu. Da sam znao čarape bih usput naštrikao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptySub 23 Feb 2008 - 2:04

Very Happy Very Happy Very Happy tko umije njemu dvije.....ma Zox,nisam Ti Ja jos za takva belaja....al da sredjuje stvari tu si u pravu...evo raspremio sam stvaripo stolu oko racunara i gledam u musice moj vecerasnji plen,jos jednom hvala za prelepe muve.....i vidim gde me sve ovo vodi definitivno,necega tu ima...ima vatre ima dima... Very Happy Very Happy kakvu god informaciju povratnu da imas oko bilo kakve opreme Ja sam tu i zainteresovan sam.pozz drunken
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptySub 23 Feb 2008 - 2:05

cheers bounce bounce bounce Basketball Basketball sunny bom
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptySub 23 Feb 2008 - 2:21

Prota71 ::
cheers bounce bounce bounce Basketball Basketball sunny bom

Samo ti motaj i uživaj Wink a materijala će , hvala bogu biti još više Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyPon 25 Feb 2008 - 23:12

Zox jel ti još treba ona korpa za crknutu ribu, našo ja dedinu bila u podrumu? Sreća da je pdrum suv pa nije istrunula. Malo je prašnjava, ali mislim da bi ti se dopala! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 1:55

Bravo Joco, diko naša Very Happy
Znaš ti kome nije do fensi look-a. Hvala puno a očistićemo je već nekako, važno da je staaaaara Twisted Evil
I samo da se razumemo nije bre to za ribu (mixmasteru), pogotovu crknutu) Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 19:51

Zox ::

I samo da se razumemo nije bre to za ribu (mixmasteru), pogotovu crknutu) Wink

Ne nego za živu s namjerom da crkne... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 19:58

Sad je retro fensi, mislite o tome Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 20:01

Misliš ti?Meni to nikad neće biti.Ne volim staklo(ne pijem ni pivo),konjskih smotanih repova više nema,zadnju retro stvar iz pribora sam poklonio...Ende.

A baš da vidim kako si ti to retro-fensi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 20:20

Zeka ::

A baš da vidim kako si ti to retro-fensi.

Covece nisam siguran treba li da se radujem ili da tugujem, opet paranoja a? lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 20:22

Ti si paranoidan...

Topic je retro ili fensi

ŠTA SI?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 20:30

Zeka ::


Topic je retro ili fensi

ŠTA SI?

Ja vala ni jedno ni drugo, a ti moras da budes nesto, a? Meni ta podela uopste ne pije vodu, ono sam sto ja hocu da budem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 20:39

de me prosvjetli,šta je to?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 EmptyUto 26 Feb 2008 - 22:06

Momci, ako baš nikome od vas nije nimalo stalo do ove teme, foruma... šta god... SAMO NASTAVITE OVAKO KAKO STE NAVIKLI.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Retro ili fensi... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Retro ili fensi...   Retro ili fensi... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Retro ili fensi...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» retro cuvarka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Zašto baš mušičarenje?-
Skoči na: