MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Reke sa dobitnom kombinacijom

Ići dole 
+6
Zeka
Prota71
100ka
bokac
Zoki
pedjabg
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyPon 14 Jan 2008 - 17:59

Pre nekoliko meseci na forumu kome sam bio posvecen postavio sam sliku tri prelepe i meni drage, a sve redje i ugrozenije vrste ribe u nasim vodama uhvacene prilikom jednog terenskog istrazivanja na istom lokalitetu i gotovo i mestu (cca 50 - 100 m razdaljine).
Kao zalog ponovne posvecenosti i nastojanja da ovaj forum propagira vrednosti iz naslova, postavljam ih opet s nadom da ce se one u svojim prirodnim sredinama razvijati i napredovati (nada ostaje poslednja).

Reke sa dobitnom kombinacijom Trilin10

Slika je ljubaznoscu dr Sase Marica i dr Vere Nikolic, mojih dragih kolega.
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Zoki


Broj poruka : 76
Godina : 39
Location : Niš, bulevarac (ćuti kad nisam iz Durlan)
Datum upisa : 08.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyUto 5 Feb 2008 - 8:24

Pedja, ovo sve potocare? Meni ova skroz desna na slici lici malo na kalifornijsku. Pogle kakvu glavu ima a i pruge sa strane. Aj malo prosiri tekst, objasni mi!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyUto 5 Feb 2008 - 13:56

Zoki,
leva je potočara, srednja je mladica (mlada mladica) a desna je lipljen. Valjda...
Dok mi Joca 100ka nije rekao, mislio sam za srednju da je dužičasta (rainbow). Wink
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyUto 5 Feb 2008 - 22:35

@Bokac
To je i Joca mislio, dok mi Pedja nije rekao, preciznije nisam znao da li je mladica ili dužičasta pastrmka (kalifornijska). Wink
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyUto 5 Feb 2008 - 23:34

@100ka
Hebi ga
... pa je 'l smo paceri ili nismo? Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyUto 5 Feb 2008 - 23:52

Ma skroz smo ceripa rendeer
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptySre 6 Feb 2008 - 0:41

cheers king Very Happy

Nema se druge nego im pozeleti dug i lep zivot.....u vodotocima lepe nam Srbije,kotile se i mnozile,na vest.musice nam se pecale a mi ih u vodu zive vracale........kuku,dobra ova vatrena voda-dudovaca drunken
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptySre 6 Feb 2008 - 12:23

Prota71 ::
cheers king Very Happy

Nema se druge nego im pozeleti dug i lep zivot.....u vodotocima lepe nam Srbije,kotile se i mnozile,na vest.musice nam se pecale a mi ih u vodu zive vracale........kuku,dobra ova vatrena voda-dudovaca drunken

I njima i dudovaci.
Nazalost, kao i dudovaca, potpuno nelogicno, ispada da su nam i reke prolazne, iako bi teorijski trebalo da budu obnovljiv, dakle trajan prirodni resurs.
E pa nisu.
U ovoj ludackoj zemlji, koja nece da nauci iz losih iskustva drugih, nego hoce da ih sva prodje zbog trulih (iako ogromnih, ali to ne opravdava) para za pojedine dzepove, obnovljiva prirodna bogatstva se potrose definitvno i postanu neobnovljiva. Dakle, cao ribice, po svemu sudeci. Osim ako se ne desi cudo. U toj poziciji su Drina, Rzav, Ljubovidja...
Prica sa Nisavom i Djetinjom bi mogla da bude alternativni izlaz, ali je pitanje da li su sve okolnosti na svim vodama pogodne da se steknu uslovi sa ove dve reke. Ni na njima se nisu stekli namerno, vec su se ... stekli, brate, cista sreca. Elem, kad bismo imali vise pameti nego srece...
Sto se ocuvanja samosvojnoti genofondova tice, to nema alternatve, ni teorijske, niti tehnicko-upravljacke. Nazalost, to tek nije ncija briga!
Tuga.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyČet 7 Feb 2008 - 0:49

Koliko god se trudili da izbegnemo greske iz proslosti koje su nas debelo kostale mi ipak volimo da se mudrijasimo i busamo u grudi.....ili da se pravimo prepametni,lako cemo,nece to meni da se desi..ma reka- voda nosi sve,zato su nam reke i takve...a ljudi!!!!!Cekam samo 1.mart,ajd da ga po prvi put upoznam i u ovom svetlu......nadam se dobrom,barem pocetku.....hajd do pre dva meseca nisam ni znao za sajtove o FF-u,razlicite ljude,nove vidike.........ma ima nade!Podignimo uvis cela....hahahaha....malo starih nam dobro poznatih parola(tesko da ce ih se moj bratac Joca setiti al...)dobro ce doci....a i evo petka 8-og u Galovici.....
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyČet 7 Feb 2008 - 18:54

Pa kad je mlad,al zato je budućnost pred njim.Misliš li da će bata Joca na otvaranje negdje?Koliko sam ja upoznat,odrastao je ,počeo da radi Smile ,ne znam kako će.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyČet 7 Feb 2008 - 19:29

Moreeeee....odraslo se mora se sljaka.....ali putevima oslobodjenja......neke stvari zaborava nemaju...prvo klence,GERMINA 1.80 i sekspir 2005,EEEEEEEEEEEEEEEEE kakva su to vremena bilaaaaaaa.... Sad Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptySub 9 Feb 2008 - 1:10

Prota71 ::
cheers king Very Happy

Nema se druge nego im pozeleti dug i lep zivot.....u vodotocima lepe nam Srbije,kotile se i mnozile,na vest.musice nam se pecale a mi ih u vodu zive vracale........kuku,dobra ova vatrena voda-dudovaca drunken
Pre jedno 5-10 godina sam čuo da dudovača ima vrlo interesantan efekat. Ova rakija sadrži u sebi nešto što pogadja u mozgu muškarca neki centar koji kontroliše agresivnost. Dok kod žena pogadja centar za sex.
Ako neko ima na zajam ili za prodaju malo dudovače je bih pozvo neke manekenke u goste, čisto da proverim da li je to istina lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyUto 12 Feb 2008 - 1:40

Superfly ::
Prota71 ::
cheers king Very Happy

Nema se druge nego im pozeleti dug i lep zivot.....u vodotocima lepe nam Srbije,kotile se i mnozile,na vest.musice nam se pecale a mi ih u vodu zive vracale........kuku,dobra ova vatrena voda-dudovaca drunken
Pre jedno 5-10 godina sam čuo da dudovača ima vrlo interesantan efekat. Ova rakija sadrži u sebi nešto što pogadja u mozgu muškarca neki centar koji kontroliše agresivnost. Dok kod žena pogadja centar za sex.
Ako neko ima na zajam ili za prodaju malo dudovače je bih pozvo neke manekenke u goste, čisto da proverim da li je to istina lol!

A šta će ti manekenke ako ti dudovača uguši taj nagon za "agresivnost" Wink Laughing Laughing Laughing Pij bre pravu šljivovicu Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyPet 15 Feb 2008 - 4:07

Mislim da nisam dobro objasnio.
Da pojasnim:
Ako muškarac popije dudovaču postaje agresivan (želi da se fizički obračuna sa prvim ko mu padne pod ruku).
Ako žena popije dudovaču to u njoj budi poriv za sexom.
Znači manekenkama dam da piju dudovaču, a ja ću da pijem tekilu ili već šta mi padne na pamet Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyPet 15 Feb 2008 - 12:41

Nemoj samo da prepiješ tekile da posle nema nikakvog efekta kod tebe.

Sad mi nešto pade na pamet, koliko ima reka u Srbiji sem Drine i ove gde je uhvaćen triling sa prve slike na kojima opstaju sve tri ove vrste?
Nazad na vrh Ići dole
Komanchero
Gola udica
Gola udica
Komanchero


Broj poruka : 20
Datum upisa : 13.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyPet 15 Feb 2008 - 12:57

Lim Question Exclamation Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptySub 16 Feb 2008 - 1:12

Dobro iii ?
Nazad na vrh Ići dole
Komanchero
Gola udica
Gola udica
Komanchero


Broj poruka : 20
Datum upisa : 13.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptySub 16 Feb 2008 - 4:27

100ka ::
koliko ima reka u Srbiji sem Drine i ove gde je uhvaćen triling sa prve slike na kojima opstaju sve tri ove vrste?
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptySub 16 Feb 2008 - 8:37

Da pitam:

1. RIJEKA Lim?

2. REKA Lim?

.... cisto zbog geopolitickih zbivanja na ovim prostorima! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptySub 16 Feb 2008 - 10:48

Pa dobro Lim smo potvrdili, imali još koja ili je to to?
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptySub 16 Feb 2008 - 21:54

Mlava...
Iskreno se nadam da ću lično potvrditi neke priče iz homoljskog kraja o broju pastmke u pritokama.
Naravno ako ovaj sneg ikada prestane da padaaaaaaaaaaaaaa Mad
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyPon 18 Feb 2008 - 0:55

E Zox ako u Mlavi ima mladice i lipljena idem i ja da kupim vikendaju na Mlavi odma Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyPon 18 Feb 2008 - 1:27

Za to ćeš malo da pričekaš ali je Homolje raj na zemlji Cool
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyPon 18 Feb 2008 - 2:22

A i ima dobar sira tamo da se jede uz janjetinu, ako ne upecamo nič cheers
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom EmptyPon 18 Feb 2008 - 8:12

E, momci, ne svrljajte mnog, da ne upecate homoljski sif....
Sir, pastrmke, pa kuci!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reke sa dobitnom kombinacijom Empty
PočaljiNaslov: Re: Reke sa dobitnom kombinacijom   Reke sa dobitnom kombinacijom Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reke sa dobitnom kombinacijom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Visocica
» Vrelo
» ODBRANIMO REKE SRBIJE
» Nedaleko od reke Rasine...
» Izvor Krupajske reke,Vrelo..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: