MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jezera pogodna za mušičarenje

Ići dole 
+11
aca-laki
Oholiver
falco
Prota71
Goci
dusan.momcilovic
Zox
bokac
Vukman
Zeka
100ka
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 17:41

Oholiver ::
neka to ostane mala tajna za sada....saznaces na vreme Very Happy
Priznaćeš pod mukama!
Čuveno mučenje Sijuksa: kap po kap ti kaplje na glavu - poludiš posle par sati!
Kako bi pojačali efekat, primenićemo pivo kao tekućinu koja kaplje! Very Happy
Kad vidiš kako se rasipa dragocena tečnost - priznaješ sve za 15-tak minuta! Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 17:53

Probao sam ja tu skalameriju vec na jezeru,doduse bila teska improvizacija,gumu kojiu je doneo klinac neki za kupanje mazno i povezao kanapo nekim tankim,seo i picio po jezeru,veslo rukama jer nisam imao peraja,,,,na sredini pokusavao da se prevrnem i nema sanse,cimaj naginji se ko budala i tesko,,,,jedino ako hoces da iskocis salto u nazad,,,lako se izlazi jer noge nisu zaglavljene nego samo provucene,lakse nego na originalu oni imaju malu platformu iznad nogu kao mesto gde mozes odloziti stap...Jedino ne plivacima nebi preporucijo,i da se nekim slucajem prevrnes uhvatis se za gumu pa ni okean ti nemoze nista Twisted Evil
Jedina stvar sto vam treba je neki kombinezon koji ne pusta vodu,jer gadno je sedeti u vodi u pola oktombra na 5 stepeni....Osim ako ste vec zasnovali porodicu i ne planirate se seksualno angazovati u buducnosti
Ps-posledice koriscenja ovakog tipa plovila snosite samo i jedino vi.Autorska prava ne postoje i dozvoljeno je masovno umnozavanje i koriscenje u komercijalne svrhe...
Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 18:28

ACO vec sam gledao te montaze i to je skroz ok, treba probati Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 18:44

Aco, znaš kako se kaže ljudi pritisnuti istim problemima pronalaze ista rešenja za probleme.
Tvoj predlog sam video još pre par godina na nekom mušičarskom sajtu, samo nisma siguran da je sedište bilo od kajševa iz kola, ali je princip bio upravo taj koji si opisao.
Pored kombinezona trebaju ti peraja, postoje specijalna baš za te svrhe, ali mislim da bi bilo koja ronilačka poslužila Smile
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 18:50

100ka ::
Aco, znaš kako se kaže ljudi pritisnuti istim problemima pronalaze ista rešenja za probleme.
Tvoj predlog sam video još pre par godina na nekom mušičarskom sajtu, samo nisma siguran da je sedište bilo od kajševa iz kola, ali je princip bio upravo taj koji si opisao.
Pored kombinezona trebaju ti peraja, postoje specijalna baš za te svrhe, ali mislim da bi bilo koja ronilačka poslužila Smile
Znaci Srpska znalazljivost u godinama krize i recesije dolazi do izrazaja,ma nisam ni sumnjao da to vec neko nije probao,prosta stvar nas na to tera tesko naci neko plovilo tog tipa ispod 100e sto nije malo para.Ovaj od gume je daleko jeftini,polovna unutrasnja od autobusa ili kamiona kod vulkanizera se moze naci za malo para.Sediste se moze praviti od cega hoces...Ekstra bi bilo od plasticne ljuljacke za decu (za one sa manjom pozadinom)
Ma moze se budziti samo tako,dodas jos jednu manju od auta 17 cola i na nju nabacis elektro motor pa milina Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 19:16

Najbolje bi bilo da sedište napraviš od druge unutrašnje gume zato što neće da pije vodu a lako ćeš spojiti dve gume pomoću neoprenskog lepka (tigar, sintelan...).
Nazad na vrh Ići dole
panic
Elk hair caddis
Elk hair caddis
panic


Broj poruka : 278
Datum upisa : 04.11.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 19:29


Ovo je prilicno doradjena i sigurna verzija nastala iz nekoliko pokusaja. Ivica kombinezona je iznad vode cak i kad gumu zatopi neko ko kao ja ima dva metra i sto kila. Kretanje sa ovim perajima je prilicno lako a sedanje je kao na stolicu, ako zajasete sotekst posle izvesnog vremena vam dodje da se prevrnete pre nego izadjete iz vode. Kretanje je unazad i brzina otprilike metar do dva u sekundi. Iz tako sedeceg polozaja moguce je stapom od 270 - 300 cm baciti i dvadesetak metara sa malo a nesto dalje i sa vise problema. Osnovni problem nije u niskom tezistu vec sto se pri svakom zamahu ceo sistem (ribolovac u gumi) blago rotira i time zamah dosta gubi na snazi. Rad perajama verovatno pomaze ali je to stvar vezbe koju nisam stigao da odradim. Kao sto rekoste za naseg prosecnog musicara ovo je zadatak koji nije tesko izvesti dok je dati nekoliko stotina evra samo za ovakvo plovilo vec prilican da ne kazem nemoguc izdatak. Najvazniji savet, ulazite u vodu samo na mestima gde je moguce i izaci a to su blage potopljene obale bez mulja. Za duzi boravak u vodi moze se uraditi i naslon za ledja jer zatreba. Guma od nekog putnickog automobila se napumpa 50%, presavije i sa dva jaca kanapa ili ovakvim kaisevima veze na strani suprotnoj od one gde su pruzene noge. Na nekom od foruma bilo mi je postavljeno pitanje bezbednosti, .... osim busenja ( a od njega nisu imuna ni ona skupa plovila) ovakvo plovilo je sasvim bezbedno. Gola guma je sigurno slabije zasticena od plovila podeljnog na komore i zasticenog jakom tkaninom ali ako stavite predlozene naslone sa tri strane, tako da mozete nasloniti i ruke, sigurno je da postoji mala verovatnoca da sve ispusti istovremeno.

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Tubaiperaja1


Poslednji izmenio panic dana Pon 6 Sep 2010 - 19:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 19:42

Hvala vam Panicu na slici i tekstu,sad je jasno kako to izgleda...To je to,ideja sprovedena u reaalizovan projekat,po meni korisna stvar kako za pecanje stuke i bucova tako i za pecanje jezerskog klena i jezerske pastrmke tamo gde im je gotovo nemoguce prici obalom...Nije bas lako probusiti ovaku gumu,ona je debela sigurno 2-3mm...Ovo bi meni bila osnova na koju bi se moglo dodati jos neki sitnica za laksi ribolov....Ja sam vec poceo traziti gumu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 19:42

Hvala za sliku i objašnjenje Very Happy
Molim vas samo u buduće gledajte da slike ne budu šire od 800 pixel-a.
Nazad na vrh Ići dole
panic
Elk hair caddis
Elk hair caddis
panic


Broj poruka : 278
Datum upisa : 04.11.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 19:50

Sad se cak i bolje vidi. Nisam malopre proveravao velicinu, videh samo da je oko 180 kb pa racunah da je OK, kad ono golemo.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 20:55

Fala Smile
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 22:04

panic ::

Ovo je prilicno doradjena i sigurna verzija nastala iz nekoliko pokusaja. Ivica kombinezona je iznad vode cak i kad gumu zatopi neko ko kao ja ima dva metra i sto kila. Kretanje sa ovim perajima je prilicno lako a sedanje je kao na stolicu, ako zajasete sotekst posle izvesnog vremena vam dodje da se prevrnete pre nego izadjete iz vode. Kretanje je unazad i brzina otprilike metar do dva u sekundi. Iz tako sedeceg polozaja moguce je stapom od 270 - 300 cm baciti i dvadesetak metara sa malo a nesto dalje i sa vise problema. Osnovni problem nije u niskom tezistu vec sto se pri svakom zamahu ceo sistem (ribolovac u gumi) blago rotira i time zamah dosta gubi na snazi. Rad perajama verovatno pomaze ali je to stvar vezbe koju nisam stigao da odradim. Kao sto rekoste za naseg prosecnog musicara ovo je zadatak koji nije tesko izvesti dok je dati nekoliko stotina evra samo za ovakvo plovilo vec prilican da ne kazem nemoguc izdatak. Najvazniji savet, ulazite u vodu samo na mestima gde je moguce i izaci a to su blage potopljene obale bez mulja. Za duzi boravak u vodi moze se uraditi i naslon za ledja jer zatreba. Guma od nekog putnickog automobila se napumpa 50%, presavije i sa dva jaca kanapa ili ovakvim kaisevima veze na strani suprotnoj od one gde su pruzene noge. Na nekom od foruma bilo mi je postavljeno pitanje bezbednosti, .... osim busenja ( a od njega nisu imuna ni ona skupa plovila) ovakvo plovilo je sasvim bezbedno. Gola guma je sigurno slabije zasticena od plovila podeljnog na komore i zasticenog jakom tkaninom ali ako stavite predlozene naslone sa tri strane, tako da mozete nasloniti i ruke, sigurno je da postoji mala verovatnoca da sve ispusti istovremeno.
Sve, sve, ali peraja su vrh! cheers cheers cheers

Kupovna bi se malo teže navlačila preko čizama, cokula... Very Happy
A sa malo većom površinom bi mogla da posluže i za bauljanje kroz neko blato (vidi pod: "krplje"). cheers
Leleeee, zamišljam sebe sa originalnim kineskim "mušičarskim" kompletom i sa svim ovim na sebi i oko sebe kako mrdam oktopodicama u pokušaju dočepavanja vode! Very Happy Very Happy Very Happy
Molder i Skali bi došli sa kompletnom ekipom da snimaju VanZemunca, možda bih i pare zaradio?!? Razz Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 22:20

Ima i specijalnih peraj za ovo,i lako se kace na cizmu,cipelu...isto kajisima se stezu i nema da pisne....Zoki ovo je ekstra stvar za tebe,sedis a ipak se kreces i mrdas,em lepo em korisnno,plus uvek vidis sta se desava na obali,dosta smo gledali u vodu pirat
Ps rizicno je zvati te strance,lako bi se smilovali na nas i poslli na grupno lecenje elektro sokovima affraid
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 22:29

Za Zokija bi morala guma od Actros-a lol!
(izvini Embarassed )
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 23:12

Hmmmmmmmmmmmm..............aha,vid sta sam Vam nasao decaci......da se sigrate Very Happy
Utataaaaaaaaa,znam ko to ima ahaaaaaaaaaaaaa...........a necu odati i na najvecem mucenju,mada za gajbu piva ocu,sto da necu

cheers

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 04092010t

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 04092010001e
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 23:29

Joj mukooo,nabavicu i ja jedan,pa spust Mlavom od izvora do usca uz konstantno pecanje i hladno pivo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 23:31

Ima Deki sa sajmišta geek
Uta-ta Wink
Inače za Savu još i đene đene, al na Dunav se ne bih usudio sa ovim Evil or Very Mad
Laki tebi treba čvrst kanu ili kajak za Mlavu, sa ovim bi se isprevrto i izbušio ga čas posla. Ovo je za sporotekuće i stajaće vode.
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyPon 6 Sep 2010 - 23:35

100ka ::
Ima Deki sa sajmišta geek
Uta-ta Wink
Inače za Savu još i đene đene, al na Dunav se ne bih usudio sa ovim Evil or Very Mad
Laki tebi treba čvrst kanu ili kajak za Mlavu, sa ovim bi se isprevrto i izbušio ga čas posla. Ovo je za sporotekuće i stajaće vode.
Zavisi og kakve je gume,,,,ako je kavlitetan nece.Primer je vojni desantni camac "zodijak" do crne gume,skoro ga nemoguce probusiti.A nekog kineza imo drug,sjebali smo ga za 2 dana afro
Nazad na vrh Ići dole
radovan
Gola udica
Gola udica
radovan


Broj poruka : 18
Datum upisa : 08.07.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyUto 7 Sep 2010 - 0:00

ahahahahaha kao Ferari,pa ovo mi je ulepsalo dan




100ka ::
Ima Deki sa sajmišta geek
Uta-ta Wink
Inače za Savu još i đene đene, al na Dunav se ne bih usudio sa ovim Evil or Very Mad
Laki tebi treba čvrst kanu ili kajak za Mlavu, sa ovim bi se isprevrto i izbušio ga čas posla. Ovo je za sporotekuće i stajaće vode.

Neki camac za rafting,to je od cvrsceg materijala posto "slapovi" Mlave mogu ozbiljno da naprave problem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyUto 7 Sep 2010 - 0:11

Eh kad bi Joca video na cemu sam se letos spustao po 7-8 km smejo bi se 2 dana...Na plasticnim flasama koje nadjm pored vode,povezem kanapom i eto mini splav...malo pecam malo se spustam pirat
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyUto 7 Sep 2010 - 7:22

Ovaj čamac na naduvavanje košta oko 400€ kod nas ako se dobro sećam. Kajak/kanu nov imaš za 500 (pravi neka domaća firma) ili ako ti nije frka polovnjak malo ozbiljniji možeš da nađeš vać za nekoliko stotki.
Ako imaš kola i nije ti problem da izdvojiš pare kupi pravi čamac. Ako ti treba nešto kompaktno, kupi onaj dečiji na naduvavanje za 1000-2000 dinara Wink
Nazad na vrh Ići dole
sale
Woolly Bugger
Woolly Bugger
sale


Broj poruka : 68
Godina : 47
Location : CACAK
Datum upisa : 25.01.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyUto 7 Sep 2010 - 8:40

aca-laki ::
Joj mukooo,nabavicu i ja jedan,pa spust Mlavom od izvora do usca uz konstantno pecanje i hladno pivo Very Happy

Treba ti za ovu akciju neki lagani camac ,koji ces moci da nosis na ledjima veci deo ovog spusta Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyUto 7 Sep 2010 - 9:04

Prota71 ::
Hmmmmmmmmmmmm..............aha,vid sta sam Vam nasao decaci......da se sigrate Very Happy
Utataaaaaaaaa,znam ko to ima ahaaaaaaaaaaaaa...........a necu odati i na najvecem mucenju,mada za gajbu piva ocu,sto da necu
cheers
Dakle stvarnoooo! Hrčci su "male bebe" za pojedince!
Odavno se oseća nestašica pribora, opreme, materijal ... za pecanje (pardon, "mušičarenje") na tržištu zbog pojedinaca a sada će i proizvođači čamaca da uvedu treću smenu...!
Preporučuje se pojedincima da pazare i neku reku pa će, valjda, krenuti i na pecanje jednom... Very Happy

P.S.
Naravno, reka mora proticati kroz dnevnu sobu, svaka druga destinacija je "nedohvatljiva"... Razz
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyUto 7 Sep 2010 - 9:15

100ka ::
Za Zokija bi morala guma od Actros-a lol!
(izvini Embarassed )
Ne znam taj Actros ali oni Kamazi ruski kojima se forsiraju reke po Mongoliji i ostalim Sibirima deluju prihvatljivo...
Jedino me nerviraju naše rečice i jezerca - retko gde bi stala guma sa Kamaz-a...!
Pazi scenu: jedna strana gume na jednoj a druga na drugoj obali a ja mlataram oktopodicama i pecam! Vrh! cheers

P.S.
Ali uz neki priručni krančić koji bi me povremeno premeštao diljem reke (jezera) ovo i ne deluje kao neprihvatljiva varijanta... Pazi trip, na tu gumicu (nehigijensku) bi stao i frižider sa pivom, krevet, par ortaka (ortakinja, ortakinja...! Oholi gde si?) i još par desetina stvari neophodnih za preživljavanje u nepatvorenoj prirodi - milina! A mogla bi i neka kućica da se smesti (ako se neka ortakinja umori pa da je lepo smestim unutra...)...
Eh, biće, biće...

Dr Komfor
Nazad na vrh Ići dole
panic
Elk hair caddis
Elk hair caddis
panic


Broj poruka : 278
Datum upisa : 04.11.2008

Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 EmptyUto 7 Sep 2010 - 20:09

Buduci da su se Zoranu svidela peraja, samo da dodam da je u opticaju bila i varijanta da namazemo djonove cizama Tigar SC21 lepilom i da samo stanem na patosnice koje bih izvadio iz Nive. Salu na stranu, kome zatreba neko stvarno ludacki jako a zilavo lepilo neka potrazi taj SC21 (prodaje se samo u kantama od 1l pa navise) njime su u Juznoj Africi i Rusiji lepili i spajali pokretne trake u rudnicima. Skup je ali vredi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezera pogodna za mušičarenje   Jezera pogodna za mušičarenje - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jezera pogodna za mušičarenje
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Jezera Srbije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Jezera-
Skoči na: