MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyČet 15 Apr 2010 - 20:48

Prosto, svoj postojeci ofarbas i razbijes monotoniju Very Happy

Ovu komu sam dobio na poklon od jednog momka, covek kao da je znao da pre dok sam razmisljao sta uzeti koma je bila izbor....nisam je uzeo ali ipak je nasla put do mene... cekrk je bio koriscen, malo oguljen mada mi to nije ni smetalo. iskreno ofarbao sam ga jer volim kombinaciju crno crveno Smile

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) P4120384

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) P4120379

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) P4120382


meni se svidja, za malo posla i jedan lak...meni se cini ekstra

kao nov Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyČet 15 Apr 2010 - 22:49

Hahhah
Extra Very Happy
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyČet 15 Apr 2010 - 22:55

samo ova boja da bude koliko toliko postojana, mada ima jos spreja pa cu po potrebi da ofarbam ako se negde oljusti, mada je lep i bez boje...bitno je da radi Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyČet 15 Apr 2010 - 23:19

Ako je boja sveža i ako si dobro pripremio površinu trebalo bi da bude postojana scratch
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyČet 15 Apr 2010 - 23:53

videcemo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPet 16 Apr 2010 - 0:03

Shooooooooooooooooooooooooooooooooooooou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=W9SE1bEcYNE&feature=related

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Zbog pokazane snalazljivosti,zabezeknut sam idejom i ovim produktom jednog fanatika....nagrada za sve je od mene 100% podrska i razumevanje u daljem radu....hitic meni veoma drag,za momke u cosku geek jocolor king sunny

https://www.youtube.com/watch?v=JtBbprmTYgA&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPet 16 Apr 2010 - 1:03

Predsedniče pozdrav od društva iz ćoška, greje ti se pivo drunken
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyNed 16 Maj 2010 - 23:31

Daj sad sliku crvendaca...posle malkice koriscenja Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPon 17 Maj 2010 - 1:21

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) P5130008

zadovoljen? Very Happy

ove slatke oziljke imaju samo cekrci koji se koriste ili koji su slabo ofarbani, u ovom slucaju obe izjave su tacne Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPon 17 Maj 2010 - 4:45

Sledeći put kad ga budeš farbao stavi ga u reLnu na 50 stepeni da se boja "ispeče" cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPon 17 Maj 2010 - 13:24

da skidam kanap ili sa kanapom, da malo omeksa hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPon 17 Maj 2010 - 14:57

Pa s obzirom da je zaladnelo ne bi škodilo da imaš malo mekšiJi konac Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyUto 29 Jun 2010 - 16:09

Odlicno izgleda,bas mi se svidja inijansa crvene.Evo malog saveta ako budes opet farbao nesta

Metal-kupis skvoc za matiranje povrsina,i to fini,kvasis i trljas dok god ne ubijes sjaj prethodnoj boji,kupis spric git u spreju,opicis jedan sloj,pa se malo prisusi pa drugi,Vodenu smirglu,opet matiranje spric gita dok ne izgubi sjaj,onda bi bilo odlicno kad bi imao anti silikon (ima da se kupi),sa njim prebrises to sto hoces da farbas,sacekas da se 100 posto osusi,onda Dobar i kvalitetan sprej(Obavezno na punjenje,pune ih auto farbama koje su mnogo kvalitetnije od obicnih sprejeva.) prskas jedno par ruku,zavisno od farbe.susenje,mozes ga ubrzano susiti u mikro talasnoj ili fenom,al nema potrebe,ako hoces jos veci sjaj kupis i lak bezbojni isto za auto lakiranje na punjenje,predje dva puta i to je to.

Plastika-skvosc,matiranje dok ne idubi i naj maniji sjaj stara boja,Bitna stvar plast prajmer,samo malo poprskas sa vece daljine maglom po tome sta farbas,sacekas par minuta,pa spric gitom u par slojeva,voena smirgla i opet matiranje,farba i ako zelis lak.

Ovkvim postupkom nebi trebalo da dodje do ljustenja farbe,ali to naj vise zavisi od toga dal si sve uradio kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
micko
Woolly Bugger
Woolly Bugger
micko


Broj poruka : 83
Godina : 46
Location : Štrpce,Kosovo i Metohija
Datum upisa : 06.11.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyUto 29 Jun 2010 - 22:54

Takodje posedujem cekrk Koma,kupljen pre 4 godine,Oholi mi je dao ideju da se obratim prijatelju autolimaru koji farba i automobile,ofarbace ga perfektno,mnogo bolje nego sa nekim sprejom ili slicno.
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyUto 29 Jun 2010 - 23:01

micko ::
Takodje posedujem cekrk Koma,kupljen pre 4 godine,Oholi mi je dao ideju da se obratim prijatelju autolimaru koji farba i automobile,ofarbace ga perfektno,mnogo bolje nego sa nekim sprejom ili slicno.

Dobar je to savet,,,naj verca razlika je u rasprsivanju farbr i podloge...Pistolj za farbanje pravi finiju maglu i tad nema onih sitnih tackica na farbanoj povrsini...Moj predlog je da farbas u neku perla farbu ili ti neku BC varijantu....a ako hoces unikat za izlozbu kameleon efekat ce oduseviti mislim svakog. cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptySre 30 Jun 2010 - 2:27

Aco nemoj metalne stvari u mikrotalasnu molim te affraid
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptySre 30 Jun 2010 - 3:06

100ka ::
Aco nemoj metalne stvari u mikrotalasnu molim te affraid
Necu,bez brige druze,,,,
Ima drugar komoru za farbanje.pa tamo farbam svasta. clown
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPon 5 Jul 2010 - 16:31

Sad mi je laknulo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyNed 10 Okt 2010 - 19:49

PROTAC Wink

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Flyreelprotac

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPon 11 Okt 2010 - 2:04

Šta je to?
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPon 11 Okt 2010 - 9:35

Ma neki verovatno fušeraj,skladište kanapa Very Happy bzv....onako malkice sam se smorio a oću promene..
Svi BRE bata Joco nešto kao vezuju al neće da kače na internet..sem veseljaka Oholivera cheers daaaaaasa se baš trudi,još cipelke nove za nastupajuću sezonu kad mu dođu...ima da šipčimo na sve strane...Ahaaaaaa!!!!
Zoki samo filozofira,ove godine se probilo mlađano momče.....ma znaš kako,baš mi nedostaje Galovica petkom Embarassed
Neki nezadrž me uhvatio...trebalo bi i Bubeta(čika Ljubu/LjubaT3) da izmamim napolje...al ne da šeta new jacket već drva da cepamo,il varalicu da bacakamo po kanalima...Hmmmmmmmmmmm,eno na Joci FATAAAAAAAAAAJU goooooooooleme štuke!!!

.....Ti me pita za čekrk a Ja o svemu samo ne o njemu....sa "org-a"skinuo link i našao nešto iz PRC-a!!!
lol! jocolor geek
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) EmptyPon 11 Okt 2010 - 23:55

Ako oćeš na Jocu dogovorićemo se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)   Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako jeftino nabaviti dobar cekrk :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dobar dan!
» dobar dan ja sam novi clan
» Dobar dan,ja sam novi clan...
» Dobar dan , novi clan
» moj cekrk jaxon

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čekrci-
Skoči na: