MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Reklamacije na VISION stapove

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptyPet 19 Mar 2010 - 19:41

Tokom izlozbe muva u nisu, saznao sam da postoji opcija da se kontaktira direktno vision za sve probleme a njihovim stapovima. Buduci da jedan prijatelj ima polomljen gt4 probao sam i kontaktirao fabriku. Prvo sam otisao na sajt, zvanicni, malo prosetao i video sta i kako. Naime uobicajena procedura je da se kontaktira najblizi predstavnik ili diler, kako je nama najblizi u sloveniji,a slovenci nas znaju kakvi smo, odmah bi pomislili kako je neka prevara u pitanju(barja imam takav trip) odlucio sam da kontaktiram fince. nasao sam mail njihovog servisa, kontaktirao ih i dobio vrh za stap. tokom prepiske sa predstavnikom ni jednog momenta me nije pitao za racun, slanje delova slomljenog stapa i sl. iako sam mu naglasio da kontaktiram u ime prijatelja. vrh mi je stigao za 15ak dana od prvog kontakta, apsolutno me ni jednog dinara nije kostalo to. samo me je covek iz kurirske sluzbe nazvao i rekao da ima neku tubu za mene.

moram priznati da me je to izuzetno obradovalo. jer prvi put sam imao priliku da reklamiram stap,srecom nije moj, i odusevila me profesionalnost tih ljudi.

iako sam se zahvalio coveku putem maila, osecam duznost da im se zahvalim i ovako, jednom javnom pohvalom a ujedno neka ovo bude predlog svima sa slicnim problemima kako da postupaju.
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptyPet 19 Mar 2010 - 21:13

Super prica.
E, sad da sa drugarom odete i ulovite neku lepu ribu, da napravite neku lepu fotku i da posaljete meil.om...
Stvarno je lepo da se tako nesto cuje!
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptySub 20 Mar 2010 - 0:09

pa bice i toga, nego stap je #3 pa cekamo leto Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptySub 20 Mar 2010 - 0:19

A šta bi sa Travarom i onim likom iz BiH zar ne uvoze i oni Vision?
Kad ovako nešto pročitam potpuno mi je jasno što se Finci tako zovu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptySub 20 Mar 2010 - 0:29

Travaru je javljeno (reklamirano) za taj štap, tj. vrh štapa, još letos...
Jeb' ga...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptySub 20 Mar 2010 - 1:15

Očigledno da je Oholi zaboravio da napiše da je u pitanju najbliži zvanični zastupnik(diler). A izgleda da "Travke" to nije No
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptySub 20 Mar 2010 - 10:57

ljudi nisam hteo sa spominjem travara, on a ni taj bosanac veze sa vision kompanijom nemaju,bar zvanicno, pa mogu i ja da nabavim stapove i da ih prodajem, kod travara kad sam uzeo stap garanciju pisanu nisam dobio, samo racun i to ne fiskalni, vec overen papir iz bloka, u svakoj knjizari ima da se uzme (u odredjenim situacijama moze da zameni fiskalni isecak)
kad sam nazvao da pitam za garanciju rekli su mu da je taj racun garancija, ali su se automatski tako i ogradili od uslova reklamacija, moze da im traje ihahaha
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptySub 20 Mar 2010 - 14:14

Hmmmmmmmmmm.........zato postoji zakon o zaštiti potrošača,tj.kupac je uvek u pravu Very Happy cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptyNed 21 Mar 2010 - 1:36

Čudan si mi ti neki trgovac Proto scratch
Pogotovu za ovo naše podneblje.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptyNed 21 Mar 2010 - 10:45

100ka ::
Čudan si mi ti neki trgovac Proto scratch
Pogotovu za ovo naše podneblje.

Masinski tehnicar i veciti student....ne i profi trgovac Sad
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove EmptyNed 21 Mar 2010 - 11:15

Aaaa, dobro je sad mi je jasnije cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reklamacije na VISION stapove Empty
PočaljiNaslov: Re: Reklamacije na VISION stapove   Reklamacije na VISION stapove Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reklamacije na VISION stapove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VISION
» VISION
» Vision GT four Catapult 9 ft,6#
» Vision stap

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: