MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Podrska

Ići dole 
+4
100ka
Vukman
Admin
simpson H
8 posters
AutorPoruka
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Podrska   Podrska EmptySre 16 Jan 2008 - 4:33

Posto u ovom forumu nisam mogao da nadjem adekvatno mesto (ne zelim da ucestvujem u threadu sa onakvim recnikom), evo pokrenuo sam novi a mozda i moj poslednji kod vas.

Prvo zelim da vam cestitam na lepom forumu, da pozdravim ljude koji ga uredjuju kao i sve clanove. Nadam se da onu moju kritiku koju napisah na www.musicarenje.com niste pogresno shvatili, pokusao sam prvo ovde da se registrujem ali nije islo, nije mi stigao aktivacioni email. Kritika je bila upucena iz najbolje namere da bi se ispravila velika greska koja je verujem nastala u brzini.
Drago mi je da posle Lakijevog i mog sajta dolazi i ovaj, to samo govori o pozitivnim promenama koje se kod nas desavaju i automatski sam ispunio jedan od svojih ciljeva. Porast interesovanja za musicarenje neminovno za sobom "vuce" i drugacije ponasanje prema rekama, ribama pa i ljudima, sto je verujem zajednicki cilj.

Jos jedna preporuka! Ne dozvolite da nedovrseni i iskompleksirani likovi koje web neminovno "nosi" sa sobom upropaste trud koji ulazete. Sankcionisanje prostakluka, brisanje i kao krajnja mera, banovanje, ne postoje da bi se administratori izivljavali vec da bi se korisnici usmeravali u zeljeni tok diskusija. Ako je musicarski forum neka mu to i bude glavna tema. Naravno na vama je da o tome odlucujete, ovo shvatite samo kao predlog jednog clana i "kolege" po muci Very Happy

Tim sajta www.musicarenje.com zeli vam uspeh u buducem radu.


PS. U svoje licno ime posebno pozdravljam zajednicke clanove
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Admin
Admin
Admin
avatar


Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska EmptySre 16 Jan 2008 - 8:33

Iskazujem ti iskrenu dobrodošlicu na ovaj forum, u nadi da ovo neće biti tvoje poslednje pokretanje nove teme na ovom forumu, iako znam da kao administrator sajta iste sadržine verovatno imaš dosta posla. Tvoju kritiku uopšte nismo shvatili kao kritiku nego kao pomoć, tako da se najsikrenije zahvaljujemo. Nadam se da ćete i ti i ostali članovi tvog foruma i ubuduće ukazivati na greške koje činimo, a sve u cilju dalje promocije mušičarenja kod nas, koje sve više od ribolova i sporta prerasta u jedan mnogo obuhvatniji pokret.

Nedovršenih, iskompleksiranih i zlonamernih ljudi bilo je, ima ih i biće ih, sve dok je sveta i veka. Nama svima sigurno smeta ponašanje takvih ljudi, ali smatramo da je naš cilj, između ostalog, da takve ljude dovršimo, pomognemo im da prevaziđu svoje komplekse i formiraju dobre namere prema svemu, pa i prema mušičarenju.

Nikako nam ne smeta postojanje više foruma o mušičarenju na ovim prostorima, naprotiv! Lično mislim da je mnogo bolje postojanje više foruma, čak se nadam, a i vrlo sam uveren, da će sajtovi i forumi sa ovom tematikom, tek nicati u godinama pred nama, jer postojanje ovakvih nekomercijalnih foruma je samo dobra osnova za širenje mušičarske kulture putem razmene znanja i iskustva.

U nadi da ćemo i dalje sarađivati, želimo vam puno uspeha i novih članova.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska EmptySre 16 Jan 2008 - 10:24

Evo, ja sam clan na sva tri foruma (doduse, na jednom sam trenutno banovan) ali ne vidim razlog zasto ne bih bio clan na bar jos jedno deset foruma. Ima istih ljudi na svima, ali na svakome ima i nekih koji su samo na tom forumu, a posjeduju znanje ili iskustvo koje nije za zanemarivanje. Dakle, forumi su javna stvar, a ne privatna svojina (bar bi tako trebalo da bude). Jeste jedan osnivac foruma, ali forum svoju vrednost dobija samo putem postova koje pisu clanovi. Dakle, JAVNO DOBRO. E, posto tako shvatam stvari, uclanjivacu se na svaki iole ozbiljniji forum o musicarenju.

Basketball
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska EmptySre 16 Jan 2008 - 16:36

simpson H ::


PS. U svoje licno ime posebno pozdravljam zajednicke clanove

Pozdrav i tebi od zajedničkih čalnova cheers I love you sunny
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska EmptyPet 18 Jan 2008 - 10:49

jebajga i ovaj se nakacio
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska EmptyPet 18 Jan 2008 - 10:59

Koj' od nas nekolikih?
Samo mojne i ti da krenes da nas bombardujes sa uzvichnicima, jer ima ih pig sto u prvom postu vec uzimaju stvari elephant u svoje ruke (mesto da ih elephant drze gde im je mesto).
Nazad na vrh Ići dole
Djole Nis
Green drake
Green drake
Djole Nis


Broj poruka : 216
Godina : 52
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 28.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska EmptySre 30 Jan 2008 - 14:47

Iskrena podrska, iako sam clan sva tri foruma koji svaki forum na svoj nacin zavredjuju paznju. shvatam svaki kao pozitivnu razmenu informacija, iskustva, malo sale za razonodu. Inace sve delove gde ima sukoba, sprdnje, vredjanja u sirokom luku preskacem. Nadam se da cu svojim prisutvom makar malo doprineti ugledu jednog ovakvog sajata. Srecno i bistro
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.rs
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska EmptySre 30 Jan 2008 - 14:59

Dobrodošao Djole!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
avatar


Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.01.2008

Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska EmptySre 30 Jan 2008 - 18:34

Djole Nis ::
Iskrena podrska, iako sam clan sva tri foruma koji svaki forum na svoj nacin zavredjuju paznju. shvatam svaki kao pozitivnu razmenu informacija, iskustva, malo sale za razonodu. Inace sve delove gde ima sukoba, sprdnje, vredjanja u sirokom luku preskacem. Nadam se da cu svojim prisutvom makar malo doprineti ugledu jednog ovakvog sajata. Srecno i bistro

Naravno!!! cheers

Drago nam je da si član i ovog foruma i biće nam drago da budeš član SVIH POSTOJEĆIH mušičarskih sajtova i foruma. Znanje se ne stiče samo na jednom mestu, za znanjem se traga čitavog života i svuda gde makar naslutiš da ima nešto novo da naučiš, čuješ, primiš ili daš savet. A sukoba, sprdnje i vređanja će biti uvek tamo gde ima živih ljudi, mada se trudimo da ih ovde ima što manje. Pozdravljam tvoje opredeljenje da ih izbegavaš!

Još jednom, DOBRO DOŠAO!

bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
Sponsored content





Podrska Empty
PočaljiNaslov: Re: Podrska   Podrska Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Podrska
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Šta ja, u stvari, tražim ovde?-
Skoči na: