MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 zagadjenje reke Tare i ostalo

Ići dole 
+3
vlajkoni
Prota71
simpson H
7 posters
AutorPoruka
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptyUto 27 Okt 2009 - 23:46

NAPOMENA ADMINISTRATORA:
Tema je premeštena iz: https://musicarenje.serbianforum.info/reke-f30/tara-t505-45.htm

=============================================================




Zagadjenje reke Tare me ne zanima, vec me zanima samo da se o rekama i njihovom stanju govori onako kako jeste!

Na zalost ovaj novi naslov ne odgovara temi u kojoj zelim da ucestvujem i zato brisem svoj post i samobanujem se sa ovog foruma. za sva vremena.

Ostajte mi dobro i veselo do neke nove komunikacije na drugom forumu!


Simpson H


Poslednji put izmenio simpson H dana Sre 28 Okt 2009 - 15:46, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptySre 28 Okt 2009 - 10:31

Kolasinski revir pocinje od centra Kolasina pa nizvodno 5km ako sam dobro razumeo ljude,zapamtio ili sta vec...Taraa svi znamo,mnoooooooogo duza...
Ispred gomile djubreta na sve strane...Sastavci,pod samim mostom...maleni potok se uliva i donosi gomilu djubreta koje lokalni stanovnici bacaju u malenu recicu...cisti se svo to smece ali nas bezobrazluk i nekultura je neiscrpna...
Pod mojim nogama plivaju pastrmke od 40+,lupljeni,odred ceo od 30-35+ au dubini....mladice od 2-3kg...
E sad,stvarno....iznad je magistrala,stoji...opet mogucnosti za gomilu razlicitog smeca...ali Tara je ipak biser svetske bastine.....lepotica,prelepa reka sa ogromnim potencijalom u sebi....MALO TREBA DA BI SE SVE TO DOVELO U RED!!!!Golim okom vidljivo....
Ribnik je predivan,stoji da je izuzetna destinacija za vrlo kvalitetan FF kod nas i u svetu...jer ga nebi dzabe posecivala gomila ljudi sa svih krajeva Evrope i sire...ali i o tome se moze u nekoj drugoj prici raspravljati...recimo vezano za strukturu ljudi/stranaca koji dolaze na isti,nisam bas siguran da su sve to bas ljudi od poverenja i svetskog renomea..riba se krade,kazu da nema vise onih veeeelikih kalifornijki s pocetka(ali proverice se i ta tvrdnja uskoro hehehe)...Ribnik nisam dobro upoznao zbog pomanjkanja kvalitetnog i dobrog poznavaoca samog revira a i sticaja okolnosti(zabrane pecanja na kapitalnom sektoru)....bice dana za megdana...Vrlo bitna stavka koja mi zaista SMETA kod Ribnika je i moj status STRANCA!!!!!!!!Od 1992-1995 nisam im tamo bio stranac,danas jesam....TO BOLI,VREDJA,SRAMOTA ME....SRBIN sam,ima li neko problem s'tim,na Tari ga nema niko...
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptySre 28 Okt 2009 - 11:05

.


Poslednji izmenio simpson H dana Sre 28 Okt 2009 - 15:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 59
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptySre 28 Okt 2009 - 11:11

Ako covek musicari ceo zivot posalji ga na Rzav. Al ce da se cudi, hard level
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptySre 28 Okt 2009 - 11:42

sto da ne. ima solidnih lipljena, a ima maksimalno da ga zbuni velicina reke hahahaa

a ima opcija da ga posaljes na mrtvicu, cistiju vodu nisi video to garantujem, smeca nema nigde ali uopste, lipljeni se odlicno vide ali se maksimalno tesko hvataju
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptySre 28 Okt 2009 - 12:22

Pa i Gradac je nekad poribljen lipljenom što ga tamo ne pošalješ geek
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptySre 28 Okt 2009 - 13:21

.


Poslednji izmenio simpson H dana Sre 28 Okt 2009 - 15:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptySre 28 Okt 2009 - 15:39

simpson H ::
Voleli vi to ili ne ostaju samo Ribnik, Pliva, Sanica...

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptySre 28 Okt 2009 - 17:51

Pliva????
Sanica???
Jel može malo opširnije....ZAŠTO???Ajmo iskusni....
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo EmptyČet 29 Okt 2009 - 0:41

Ova tema će ostatii zaključana zato što je jedan od članova obrisao svoje postove.
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
Sponsored content





zagadjenje reke Tare i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: zagadjenje reke Tare i ostalo   zagadjenje reke Tare i ostalo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
zagadjenje reke Tare i ostalo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Drveni stalci za alat i ostalo
» STEGA
» Visocica
» Vrelo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarska biologija :: Ekologija-
Skoči na: