MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prsluk Scierra Nevada

Ići dole 
+3
100ka
antares
pedjabg
7 posters
AutorPoruka
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyUto 15 Jan 2008 - 15:08

Vara li me utisak ili se prsluci dosta cesto povrsno i letimicno razmatraju, a cini mi se da su vrlo bitni i da su osnovno sredstvo za ispunjenje (pomirenje) suprostavljenih potreba za lakocom i potpunom opremljenosti prilikom musicarenja?
Moj adut je Scierra Nevada. Slucajno sam nabasao na njega, oprezno se zaljubio na prvi pogled i platio ga oko 30 EUR pre neku godinu (reciomo pet) i od tada uzivam u njemu. Mislim da kao i neki drugi slicni savremeni prsluci namenjeni musicarima mire bas gore navedene suprotnosti na najbolji moguci nacin. Imaju cak i filc za grejanje ruku u dzepovima, ali su od rastegljive zadnje ploce koja leti dopusta odavanje toplote, a i neoprenski okovratnik i rastegljivi ramenski deo odlicno rasporedjuju teret, koji najcesce ide u zadnji veliki dzep i dobro je izbalansiran sa prednjim "tovarom" u dosta malih dzepova.

Prsluk Scierra Nevada Scierr10


Na vodi to izgleda ovako (nemo' parite oci na manekenu, nije na trzistu!) No

Prsluk Scierra Nevada Cudjen11
Nazad na vrh Ići dole
antares
Woolly Bugger
Woolly Bugger
antares


Broj poruka : 83
Godina : 63
Location : Cuprija
Datum upisa : 09.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyUto 15 Jan 2008 - 15:44

kroz nekoliko dana u Cupriji se otvara radnja koja ce prodavati program " mile dragic" ja sam gledao i probao prsluk sda da kazem fantazija.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyUto 15 Jan 2008 - 16:13

Nisam do sada probao ali meni chest pack deluje kao dosta bolje rešenje. Imam jedan prsluk neki boje peska od kepera, kupio ga prošle godine i nisam baš prezadovoljan, mada za 600din je extra afro
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyUto 15 Jan 2008 - 19:23

ANTARES, "Mile Dragic" pravi zaista kvalitetne stvari za opste outdoors aktivnosti, ne cudi me da su napravili i odlican musicarski prsluk. Bilo bi lepo da nam uslikas i postavis taj "MD" prsluk ako ga pazaris.
Joco, i meni chest pack deluje interesantno, ali kako je meni obicno musicarenje celodnevna aktivnost, sa sobom nosim i kisnu jaknu, i flasicu s vodom, i neki zalogaj (jos nekonzumiran) i muva da se nadje pride, pa sve ostalo sto tome prilici... Nisam siguran da bi me chest pack zadovoljio, a dva (spreda i straga) su mi vec previse.
Prsluci od supplex-a (tako se zove materijal od kog je prikazani) vrlo su lagani i jedva da zadrzavaju toplotu, tako da su pogodni za leto. Na hladnoci (mislim na prolecnu, oko 10 -15 stepeni) kad se zakopcaju, mogu da na kratko stvore iluziju zagrejanosti (iluzija, jer se tek u kolima kad se ukljuci grejanje shvati sta je zagrejanost) i to je neki dobar kompromis, najbolji koji sam dosad napravio u vezi prslucnog pitanja.
ALi ima tu i daleko iskusnijih od mene, da ih ne prozivam...
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyUto 15 Jan 2008 - 19:47

O ozbiljnosti ovog domaćeg proizvodjača namenske opreme dovoljno govori i domen koji su zakupili armyequipment.com. Inače koliko se sećam imaju prodavnicu malo iznad Slavije u Beogradu u Njegoševoj ulici. Mada se nesećam da sam tamo zatekao nešto od ovih vrhunskih stvari sa njihovog sajta. Možda su sad dobili i neku novu robu ja sam bio pre pola godine možda i više tamo.
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
antares
Woolly Bugger
Woolly Bugger
antares


Broj poruka : 83
Godina : 63
Location : Cuprija
Datum upisa : 09.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyUto 15 Jan 2008 - 20:03

pedja cim ga kupim stavljam sliku na uvid
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyUto 15 Jan 2008 - 22:00

Ja sam za prsluk,nema ništa od ljubavi s onim što se nosi na grudima.To mi ružno i nije za mene.Ja inače,obožavam Orvis(jesam dosadan,a čak me ni ne sponzorišu),pa mi je njihov "tackle-pacck" ubijedljivo najbolji prsluk koji sam ikad vidio.Trenutno imam kopiju,nije loša,ali sigurno nabavljam original.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyČet 17 Jan 2008 - 0:18

Sad ja ispadam hard core manijak...

Meni se za celodnevni obilazak riblje parohije čini idealnim ranac + chest pack. E sad, nemam ga još (chest pack) ali tražim neku modularnu verziju koju bih da uklpoim sa svoja dva outdoor ranca. Do tad, snalazim se sa prslukom.

Supllex je odličan i dovoljan u lite verziji. Ali kako ja kucam sa stanoviša varaličarca, nije ni čudo što su mi gabariti tesni u prsluku. Tako da se ovo moje mišljenje ne broji... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyČet 17 Jan 2008 - 1:00

Izbaci pod hitno taj svoj stav varaličara.Ovo je mušičarski forum,a drugo,pa ,rekao sam ti u Galovici.Nije isto...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyČet 17 Jan 2008 - 7:35

bokac ::
Sad ja ispadam hard core manijak...

Laughing Laughing Laughing Laughing
Branka Katic u "Andjelima I": "Manijaaaak!" Laughing Laughing Laughing

Potpuno je druga logika kod musicara, jer i manji skladisni prostor diktiran ukupnom lakocom svega na sebi nagoni da ucis i pravis izbore sta ces u kom izlasku i kom dobu sezone poneti kad ides na vodu. Bar kod jednodnevnog ribolova. AKo ides negde na vise dana, treking fore i tako to, onda je svejedno, ionako se tovaris. Ali za jedan dan na planinskoj reci i do 10 km radijusa kretanja, sta bi nosio u rancu? Ionako za pola sata po zavrsetku ribolova sidjes negde na dimljenu vesalicu...

Moje dete ima tack-'l-pack. To je daleko "kapacitivniji" prsluk od "Nevade" i vrlo udoban, takodje.
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyČet 17 Jan 2008 - 15:22

Jes' vala... Kako reče Đ. Veber: "bolje da sam stavio ručku na plakar". Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyČet 17 Jan 2008 - 21:07

Aj me usvoji,profesore.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyČet 17 Jan 2008 - 21:34

Jes, posle ces da trazis i da te zenim!
Hvala, imam i svojih nekad previse!
A da se ti nisi nesto s njima dogovarao da me podj...vate, aaa?
Nazad na vrh Ići dole
hitna
Mali mrav
Mali mrav
avatar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 09.02.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyNed 10 Feb 2008 - 15:26

ponosni sam vlasnik istoga prsulka samo stosam ga ja sa popustom platio 65 eura

p.s.( doslo vrijeme pranja sta reci zeni kako da ga pere a da mi ga neupropasti)
Nazad na vrh Ići dole
hitna
Mali mrav
Mali mrav
avatar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 09.02.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyNed 10 Feb 2008 - 15:31

Jos nesto , na slici vidim da ti viri kutija sa muhama jer nisi zatvorio dzep meni je ispala jednom al sam je uhvatio navrijeme od tada uvek ga odmah zatvorim.......... bounce
Nazad na vrh Ići dole
hitna
Mali mrav
Mali mrav
avatar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 09.02.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyNed 10 Feb 2008 - 15:32

Jos nesto , na slici vidim da ti viri kutija sa muhama jer nisi zatvorio dzep meni je ispala jednom al sam je uhvatio navrijeme od tada uvek ga odmah zatvorim.......... bounce
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada EmptyPon 11 Feb 2008 - 2:25

Isto se desavalo i meni, ali eto... Zatvorim i ja kad se setim. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prsluk Scierra Nevada Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsluk Scierra Nevada   Prsluk Scierra Nevada Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prsluk Scierra Nevada
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prodajem prsluk
» SIMMS prsluk...
» Patagonia prsluk i 3M struna
» Musicarski prsluk ili po svetski Vests...
» Scierra 9' #6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čizme, kombinezoni, prsluci, ranci i sav ostali prateći pribor-
Skoči na: