MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flextec štapovi

Ići dole 
+4
simpson H
ekoljuba
100ka
Amel
8 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPet 28 Avg 2009 - 1:06

http://www.flextec.co.uk/rods.asp

jel ko ikad cuo za ove stapove a ako jeste, mozel misljenje ukratko o njima?
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPet 28 Avg 2009 - 5:15

Rekao bih da je reč o Britancima koji naruče, 1000 štapova određenih karakteristika u Quandongu(PRC) po ceni od 10$ i onda stave na njih nalepnicu Flextec tackle design. Evo i zašto to mislim, nigde na sajtu ne piše da im je sedište u Britaniji, piše samo da dizajniraju pribor.
To što su štapovi najverovatnije Made in PRC ne znači da su i loši, ako su konkurentni cenom naravno, a jesu.
http://cgi.ebay.co.uk/Flextec-XRD44-Fly-Trout-Game-Fishing-Rod-9ft-8-9_W0QQitemZ330355076671QQcmdZViewItemQQptZUK_SportingGoods_FishingAcces_RL?hash=item4ceab26e3f&_trksid=p3286.c0.m14
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPet 28 Avg 2009 - 11:57

mene je cijena privukla na ebay-u pa ako usporedim s ovim njihovim maticnim sajtom, onda vidim razliku zestoku u cijeni , pa ko je ovde lood heheheheh
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptySub 29 Avg 2009 - 0:14

Ne znam, ja nisam keve mi geek

Kakav štap želiš da kupiš i do koliko para?
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptySub 29 Avg 2009 - 0:51

Trazim stap do 250 KM ili oko 12000 dinara, tu su u opticaju brojni stapovi koji se mogu kupiti za te pare na ebayu mada je postarina prilicno zestoka, primjerice neki dan proleti nov vision zone za 5500 dinara, uglavnom ako ko ima prijedlog jos kakav, mozda kakav sajt s povoljnim cijenama ili slicno, bio bih zahvalan
Nazad na vrh Ići dole
ekoljuba
Gola udica
Gola udica
ekoljuba


Broj poruka : 23
Datum upisa : 15.01.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptySub 29 Avg 2009 - 15:32

Evo ti super stapova sa dozivotnom garancijom po ceni koja ti odgovara!

http://www.musicarenje.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=2162
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptySub 29 Avg 2009 - 15:55

hvala na ponudi ev i na netu mogu uzeti s dostavom stap za te pare
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptySub 29 Avg 2009 - 23:19

Ako hoćeš nov štap, sa garancijom da kupiš na ovim prostorima pored Ross-a možeš da pogledaš i Vision. Ako ti se ne žuri sa kupovinom štapa, a moj ti je savet da ne žuriš pošto sezona na pastrmku traje još mesec dana, pogledaj po oglasima može da se desi da naleti neki Sage ili neki drugi štap više klase za manju sumu novca. Neko je ja mislim pre par meseci prodavao Sage za čak 90€.
Stara poslovica kaže: "Strpljen spašen"!
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyNed 30 Avg 2009 - 1:10

Ev nasao sam neki vision 3 zone na netu haman ne korsiten fol i nalon na pluti:) prvobitno ga je cijenio 45funti pa je sada promijenio na aukciju, ne znam u cemu je fazon i zasto se predomislio, cekam da provjeri kolika je postarina pa da javi mada ne ocekujem da ce postage biti ispod 20 funti:)bio mi je u opticaju i vision attack pa cemo vidjeti, a znam da ce biti mimo sezone sigurno boljih ponuda al stpljenje je na niskom nivou heheh
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyNed 30 Avg 2009 - 12:56

Koliko ceniš da ćeš imati izlazaka do kraja sezone Question
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyNed 30 Avg 2009 - 13:07

Ama covece nekima sezona tek pocinje!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyNed 30 Avg 2009 - 13:44

100ka ::
Koliko ceniš da ćeš imati izlazaka do kraja sezone Question
vjerujem da je mahanju kraj za ovu godinu, mislis da ce biti neki zesci popusti na netu i snizenja???
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyNed 30 Avg 2009 - 23:17

Pa 'bem li ga Embarassed Moguće, obično svi preko zime kupuju nov pribor, čitaj prodaju stari Wink
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 0:10

Amel ::
100ka ::
Koliko ceniš da ćeš imati izlazaka do kraja sezone Question
vjerujem da je mahanju kraj za ovu godinu, mislis da ce biti neki zesci popusti na netu i snizenja???


More kakav kraj sezone.......pazari kad Ti se sta povoljno pojavi!!!!!!!!Kupuj po osecaju,intuiciji,potrebi,savetu,saznanju...
Kupuj sta Ti se svidi!!!!!!!!!Vidi koliko para,kakav Ti je budzet!!!!!!!!!Sta pecas,gde pecas!!!!!!!!!Koliko zelis da se trosis-koliko ozbiljno da se bavis musicarenjem!!!!!!!!!Udri po shopingu kag god stignes!!!!!Juce,danas,sutra!!!!!!

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 0:18

Prota71 ::
Amel ::
100ka ::
Koliko ceniš da ćeš imati izlazaka do kraja sezone Question
vjerujem da je mahanju kraj za ovu godinu, mislis da ce biti neki zesci popusti na netu i snizenja???


More kakav kraj sezone.......pazari kad Ti se sta povoljno pojavi!!!!!!!!Kupuj po osecaju,intuiciji,potrebi,savetu,saznanju...
Kupuj sta Ti se svidi!!!!!!!!!Vidi koliko para,kakav Ti je budzet!!!!!!!!!Sta pecas,gde pecas!!!!!!!!!Koliko zelis da se trosis-koliko ozbiljno da se bavis musicarenjem!!!!!!!!!Udri po shopingu kag god stignes!!!!!Juce,danas,sutra!!!!!!

lol!
pametan savjet to mi se svidja, od puno kalkulisanja nema nista, Kako sam pocetnik sezona moze na livadi da se nastavi a kako mi je vrbas 5 minuta pjeshke od kuce grijeh je cekati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 2:07

Protu za predsednika cheers
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 2:23

100ka ::
Pa 'bem li ga Embarassed Moguće, obično svi preko zime kupuju nov pribor, čitaj prodaju stari Wink
ko ce cekat:) cim naleti nesto konkretno kupuje se
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 9:10

Amel ::
100ka ::
Pa 'bem li ga Embarassed Moguće, obično svi preko zime kupuju nov pribor, čitaj prodaju stari Wink
ko ce cekat:) cim naleti nesto konkretno kupuje se

Gde si na Vrbasu????U Banja Luci imas 2-3 prodavnice....ima toga na sve strane,Vision-ovo predstavništvo sa koliko toliko dobrim cenama,mada se ne zaleći previše....samo precizno šta treba i nalaze se rešenja cheers
U Beogradu se može naći i dosta stvari koje su stvar autfita Very Happy ....dobrog aktivnog veša kao pod odela,slojevi izmedju kože i kombinezona...malo mi je Vision preskup study
Online shoping,uffffff samo ako je zaista proverena stvar i donosioc....sa što manje troškova cheers
Za dobru kupovinu nema mira....ne miruj,vrebaj,iimaš popust u Bgd-u Ross štapova,Sage štapovi u Čačku sa garancijom..

Pozz.. lol!

@100ka(Joca,bata Joca) -uvaljuješ mi predsedništvo,mandat,bez portfelja.....c,c,c,c,c,c,c...a vamo otimaš Glavnu manekensku ložu Sad Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 12:32

Bugojno, uzvodno od Banja Luke hehehe, u kontaktu sam sa zastupnikom za Vision i recimo Attack se moze uzeti za nekih 70 i kusur eura- garancija i sve sto ide( jel to Vision intro- pod tim imenom sam nasao stap koji ima T-24 carbon da se prodaje na netu) al kako sam skuzio 3 zone je za nijansu bolji od attacka al ne bih rekao da ga ima u ponudi kod BH dealera, Znate sta ne mogu skuziti, recimo distributer za Vision- cijene su mu totalno okej i kad usporedimo s evropskim cak i povoljnije i haman ha da je isplativije od domaceg dealera naruciti, al recimo greys ili sage ili scciera u BiH , puno povoljnije mogu naci na netu proizvode iz njihovog asortimana neg kod samih predsatavnika, tako tu ima razlike u konacnim cijenama i preko 70 eura a to nije malo. E u cemu je sada fora ja ne kontam Question
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 12:54

Prota71 ::

@100ka(Joca,bata Joca) -uvaljuješ mi predsedništvo,mandat,bez portfelja.....c,c,c,c,c,c,c...a vamo otimaš Glavnu manekensku ložu Sad Embarassed

Smena generacija tongue
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 16:46

100ka ::
Prota71 ::

@100ka(Joca,bata Joca) -uvaljuješ mi predsedništvo,mandat,bez portfelja.....c,c,c,c,c,c,c...a vamo otimaš Glavnu manekensku ložu Sad Embarassed

Smena generacija tongue

Ako,ako tako i treba...po redu,mladji sladji Very Happy Very Happy Very Happy
Na mladjima svet ostaje...

lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 19:29

Na starijima reuma lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 20:38

Atak nemoj da izimaš nikako.Uzmi neki ozbiljniji štap ,plati i uživaj.JA ,a vjerujem i ostali su već prošli tu školu.Poslje kad vidiš šta drugi nosaju,poželiš i ti takvo nešto,računaš da imaš para u svom štapu,kad ,mudo labudovo,nemaš kome da ga prodaš jer svi znaju da je to .....

Od Visiona nemoj da uzimaš ništa ispod GT serije.I uozbilji se ,mušičar si ili to treba da postaneš.

A i vas dvojica PAcera,de se malo uozbiljite... Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyPon 31 Avg 2009 - 20:39

A jok batice,pazarilo se..........kupljene duge gacone,pa jos aktivne....www.keela.uk....i to model ADS LONG JOHNS BLACK Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing BEZ STARCA NEMA UDARCA cheers
Topla preporuka Wink Very Happy Very Happy Very Happy geek jocolor drunken sunny king
Nazad na vrh Ići dole
Amel
Green drake
Green drake
Amel


Broj poruka : 107
Datum upisa : 25.07.2009

Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi EmptyUto 1 Sep 2009 - 0:10

Zeka ::
Atak nemoj da izimaš nikako.Uzmi neki ozbiljniji štap ,plati i uživaj.JA ,a vjerujem i ostali su već prošli tu školu.Poslje kad vidiš šta drugi nosaju,poželiš i ti takvo nešto,računaš da imaš para u svom štapu,kad ,mudo labudovo,nemaš kome da ga prodaš jer svi znaju da je to .....

Od Visiona nemoj da uzimaš ništa ispod GT serije.I uozbilji se ,mušičar si ili to treba da postaneš.

A i vas dvojica PAcera,de se malo uozbiljite... Razz
Ja sam tek pocetnik pa mi se zato i ne ulaze toliko love koje niko nema bas na bacanje. Prvi stap koji sam dobio na poklon sam pri mahanju skrsio , rekose mi da nisam dobro spojio segmente mada ja to bas zestoko nabijem al moze biti da je od silnog mahanja popustilo i kvrcno je muski dio na prvom segmentu, tako da ne znam koliko mi se isplati davati 400-500KM za GTfour a da to zeznem nakon par izlazaka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flextec štapovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Flextec štapovi   Flextec štapovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flextec štapovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: