MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!

Ići dole 
+4
bokac
Zeka
Aco Ivanovic
Prota71
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyČet 7 Maj 2009 - 23:06

Malko da se stavi prst na celo,Gradac ili minimum 150evradi za tri dana FF-a na Ribniku...
Uzet je Gradac kao primer blizine,ima tu dosta slicnih vodotoka....naravno Ribnik je druga prica ali naravucenije je rezultat celodnevnog boravka na nekoj lepoj reci..ulov,potocna pastrmka,lepotica kakve nema Very Happy

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Dsc00382m
By Prota71

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Dsc00386s
By Prota71

Skoro svaki veci vir krije ovakvu lepoticu... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyČet 7 Maj 2009 - 23:24

Kalifornijska pastrmka????Prednost Ribnika ili mana....ko kaze da nema kalifornijke na Gradcu Wink Very Happy

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! 03052009116
By Prota71

Lipljen!!!?????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers
Nazad na vrh Ići dole
Aco Ivanovic
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Aco Ivanovic


Broj poruka : 74
Datum upisa : 26.04.2009

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyČet 7 Maj 2009 - 23:26

Baš lepa potočara, kao i pozadina! I zadovoljstvo na čovekovom licu! Super!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyČet 7 Maj 2009 - 23:30

Što nisi pitao onda i šta će ljudi u Mongoliji da mušičare kad imaju i Gradac?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyČet 7 Maj 2009 - 23:43

Љубо, прелеп улов!

Није она случајно изабрала код кога ће на сликање... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyČet 7 Maj 2009 - 23:49

Zeka ::
Što nisi pitao onda i šta će ljudi u Mongoliji da mušičare kad imaju i Gradac?


Geneeee......poenta price je da netreba robovati kompleksima pecanja kod "nekog drugog domacina" ako nesto slicno ako ne i isto,bolje u nekim segmentima imas na najvise 90 minuta voznje od glavnog grada,jedine metropole na Balkanu cheers cheers
Od otvaranja 1.marta 6-7 izlazaka doduse jednodnevnih...........prepoznajes li osmeh na licu,to je to!!!!To je na kraju dana,sutradan...u ponedeljak na radnom mestu,keeeeeeeeez razvucen od uva do uva...
Za Ribnik,ma lepooooo je to al to znaju momci poput HMS-a,Rene,Ugly-ja i drugih kojima je to voda poput mnogima od nas Gradac,Nisava,Moravica,Rzav,Tara....kapis!!??
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyČet 7 Maj 2009 - 23:54

bokac ::
Љубо, прелеп улов!

Није она случајно изабрала код кога ће на сликање... Smile


Za svakog se naslo.......sve po zaslugama Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Very Happy Laughing Laughing Laughing

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! 03052009102
By Prota71

Samo bez C&R lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 0:42

Ne što mi je Ljuba drugar, ali ova prva slika bi mogla opušteno na omot bilo kog svetskog časopisa.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 0:44

danas bejah na gradcu, riba je radila solidno, uglavnom su se javljale merassice,
mada.....

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! P5050028

42 cm bez repa, sa 46-7cm. na fazanov rep(sam sam fotografisao pa je slika samo ova)

jos jedna ovolika ali na suvu mi je pruzila neverovatnnu borbuu i izuzetno visoka iskakanja ali je na kraju spala
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 0:46

a uhvatio sam i rucak Smile))))))))))

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! P5050059
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 0:46

Tooooooooooooooooooooooooooooooooooo cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 0:51

Auuu pa ovaj Gradac postao totalno zajebana voda cheers
Čestitke bratu Oholom cheers
Je li Oholi gde je odprilike ovaj vir?
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 0:59

Prota71 ::
Za svakog se naslo.......sve po zaslugama Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Very Happy Laughing Laughing Laughing

By Prota71

Samo bez C&R lol!


БАРАБО ЛИ ЈЕДНА...!!! cheers cheers cheers

...а ја се питам - што, бре, комшија-Прота слика улов 100 метара од воде???
Сад капирам - уме Прота да придржава рибицу и на сувом... Wink


Poslednji izmenio bokac dana Pet 8 Maj 2009 - 11:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 1:01

Црни Охоливере - нагрди их!!! cheers

БРАВО!

...је л' плута била укусна? geek
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 1:13

@Надређеној команди:

Строго неПов.

1. Да се комшија-Љуба унапреди у Старијег ПАЦЕРа I класе и прекомандује у Монголију, да тамо треби рибу, под заувек.

2. Да се Охоливер унапреди у Млађег ПАЦЕРа I класе и прекомадује у Патагонију док не изгуби пасош да не може назад.

3. Да се комшија-Прота награди значком Примерног ПАЦЕРа.

4. Да се Зека прекомандује на Рибник и да се примерено казни одузимањем чина Пожарног код ливаде.


Poslednji put izmenio bokac dana Pet 8 Maj 2009 - 2:02, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 1:24

ova kalifa je gadjala mlo ispod vodenice Laughing
a potocara isto tu ali u gradcu, brzak kod paceta
Nazad na vrh Ići dole
vladabgd
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 18
Datum upisa : 13.11.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 7:52

Jos samo kad bi ste shvatili da to drpanje ribe rukama i namestanje za slikanje stvarno i skodi tim ribama,poziranje na sljunku u travi i slicno...dovoljno je uhvatiti ribu,proceniti je od priliki i pustiti nazad sto pre,bez mrcvarenja. Takva riba kojoj se sluz mnogo osteti ima velike sanse da oboli i ugine...
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 8:49

Ko ce da okaci neku mapu revira Gradac! Sto ne stavite sve ovo u topik GRADAC?
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 10:29

dusan.momcilovic ::
Ko ce da okaci neku mapu revira Gradac! Sto ne stavite sve ovo u topik GRADAC?


HTEO ali se OTELO kontroli i mislim da se nije pogresilo!!!Mnoge lepo zapocete teme su otisle u offffff i to bezrazlozni...
Ovo je tema kome se carstvu prikloniti,kakvom pristupu,nacelima a nek tema GRADAC ostane cista od patetike i gluposti,filozofiranja i teoretisanja...


@Bokac otecemo te i ostaviti na Gradcu,vracamo se tek za dve nedelje afro flower

@vladabgd- eeeeeee ako je problem malo sljunka i trave i ako ce od toga da postanu podlezne razlicitim oboljenjima,
onda Sava i Dunav,smudj,saran,stuka,som ili kapitalni primerci babuske i cverglana bez C&R Very Happy Very Happy Very Happy
svako po svojim afinitetima...


p.s. Ma meni samo kontrakuka,to zaista treba STROGO kontrolisati i sankcionisati,gutaju sitniji komadi a i merasice!!
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 12:31

Da. Mnogo je vazno da se na pravi, rekreativni nacin, sa principima C&R i sl. sto masovnije posecuju domace vode; mnogo vaznije nege setati po svetskim revirima... tema je mnogo aktuelna, nepotrebno je isticati sta to znaci za ove opustosene vode u Srbiji!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 13:27

@Prota
...не стај ми на муку... ух, ала бих се самоотео... све у 3 лепе... па онда: Градче - еве мееееее!!!!!

@Dušan
...јер ако може на Градцу, _ _ _ _ _ _ _... Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 14:08

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU al me nervirate Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Aj sad ovako.Prvo čestitke Ljubi i Vladi na ulovima.I pitanje,"Jel vam bilo lijepo?".Ako jeste,zamislite onda stotinjak takvih riba DNEVNO na štapu i u meredovu.E zato,braćo paceri,se ide van naše mile i drage zemlje u potragu za ribom.

A sadProto,izračunaj finansijski ishod tvojih puteva na Gradac ,pa vidi jel to i koliko manje od puta na Ribnik.

Bokac,razočarao si me i kao čovijek i kao KOMUNISTA Razz .Bolje me prekomanduj ne Kupu,imam veći izbor voda u okolini.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 14:22

Zeka ::
Bokac,razočarao si me i kao čovijek i kao KOMUNISTA Razz .Bolje me prekomanduj ne Kupu,imam veći izbor voda u okolini.

...не, не - Војна Пошта РИБНИК и тачка! Cool
Ако будеш добар и примеран ПАЦЕР, можда и ти кренеш на Градац... geek ..са следећом класом. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 14:24

zeko o ukusima necu da raspravljam, volim ja da upecam dosta velikih riba u jednom danu ali vise volim divlje reke, obrasle.... gradac je dosta manji od ribnika tako da su i ribe manje. a i cifra za ribnik mi nikako ne odgovara
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! EmptyPet 8 Maj 2009 - 15:24

Zeka ::
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU al me nervirate Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Aj sad ovako.Prvo čestitke Ljubi i Vladi na ulovima.I pitanje,"Jel vam bilo lijepo?".Ako jeste,zamislite onda stotinjak takvih riba DNEVNO na štapu i u meredovu.E zato,braćo paceri,se ide van naše mile i drage zemlje u potragu za ribom.

A sadProto,izračunaj finansijski ishod tvojih puteva na Gradac ,pa vidi jel to i koliko manje od puta na Ribnik.

Bokac,razočarao si me i kao čovijek i kao KOMUNISTA Razz .Bolje me prekomanduj ne Kupu,imam veći izbor voda u okolini.


Moze Geneeeee..........jedan odlazak na Ribnik,trodnevna dozvola,logistika,piva/pive....oko 200stranaca,koliko ce biti ribe,pusti tu pricu 100-tinjak komada dnevno............U TO NE VERUJEM!!!!!Tacka!!!!Ko hoce nek mi dokaze,placam trodnevnu dozvolu na Ribniku.....100 komada i vise NEMA SANSE!!!!

Gradac,oko 1000,00din(moze i za 2000.00din) komletno od 8.30-19.30....od toga dnevna dozvola 500din...ulovi se od jedne do 30-tak riba (oni sto znaju da pecaju),ulovi od 15-50+cm,od Beograda do vode 90-tak minuta regularne voze/po saobracajnim prtavilima i regulisanim brzinama... king


E sad,da li je bolje ici na vodu 3 puta godisnje ili 50-tak izlazaka.....e pa to nek bude individualna stvar,izbor pojedinca drunken
Naslusao sam se dovoljno prica o rekordnim ulovima,po 50-tak komada,dnevnog ulova....a sve sitne,pa onda bio na vodi 50-tak puta....iako licno znam da se nije moglo otici vise od 6-7 poseta vodi....pa musicari se 20 godina a ono radio vaser i leptir,mali je svet rendeer
Vec ranije je bilo price i polemike,nikog ne prozivam ovim pisanjem,na ovom forumu su se pojavile verodostojne informacije i prelepe slike predivnih reka jugoistocne Srbije koje i nisu u toliko losem stanju,imaju potencijala,ima tu jos ribe i dobrih ljudi...
Sredinom maja planiram sa jos par istomisljenika posetu Staroj planini i njenim lepotama,naravno i Visocici,Jermi,Temskoj....Pirotu cheers pa se nadam jos lepsim i verodostojnijim dokazima da je ovde resenje kod nas,u nama samim i nasim shvatanjima,poimanjima musicarenja!!

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Strimeri za bucova
» Zasto MUSICARENJE?
» Kako je pocelo... i gde moze da zavrsi!
» RIBNIK
» Ribnik-polazak

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: