MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Sta da upotrebim

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
bbss1977
Woolly Bugger
Woolly Bugger

Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.01.2008

Sta da upotrebim - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da upotrebim   Sta da upotrebim - Page 2 EmptyUto 31 Mar 2009 - 13:53

e ljudi
ja se izvinjavam al sada sam bolje pogledao na stapu mi pise SCIERRA SST 6 Line 9feet...
znaci nije 5#6 ja sam ze zeznuo nisam dobro pogledao...znaci da cu da probam WF 6...
hvala
Nazad na vrh Ići dole
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi

Broj poruka : 261
Datum upisa : 08.04.2008

Sta da upotrebim - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da upotrebim   Sta da upotrebim - Page 2 EmptyUto 31 Mar 2009 - 15:54

da bi se donosile neke konkretne odluke u izboru raznih struna potrebno je više od jedne dve ili tri probe na livadi, za takve odluke potrebno je min. desetak dana na vodi makar po tri četri sata pecanja, sa određenom strunom, ipak strune-kanapi služe za lov određenih vrsta riba, a ne za discipline ko će dalje baciti u dalj, ovde se kao drugo govori o lakoći bacanja do 15 m što je verovatno bolje rešenje DT struna jer do te daljine sa DT strunom bolja je i preciznija i lakša prezentacija barem meni jer dugo godina koristim DT, a koristim i WF ali uvek je + na DT struni.......treba imati ko može sebi priuštiti i jednu i drugu strunu, pa čak i više struna različitih osobina i normalno da sve to proba i oproba na vodi, na livadi je otvoreno sve pa može da se mlatara sa čim se stigne na vodi već druga priča, različite strune, različite glave, različite težine, mnogo proizvođača.............i sve to da se proba ne može se konkretno ništa tvrditi, za tri života, a ne za samo jedan i to polovično.........
Nazad na vrh Ići dole

Sta da upotrebim
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Strune za mušičarenje-
Skoči na: