MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 OZBILJNE STVARI II -svaštara...

Ići dole 
+4
dusan.momcilovic
100ka
Sale Župa
Prota71
8 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptyPet 13 Mar 2009 - 9:13

Namerno ovako napisan naslov jel me nervira da u skoro svakoj iole normalnoj temi dodje do nagomilavanja različitih podtema,priča,nesuglasica,debata....raspucavanja itd.
Probaću da se koliko toliko inspirišem i postavlam pitanja na sve nedoumice i probleme vezane za mušičaranje....a drugari,Vas sve čoporativno molim da slobodno sva svoja mišljenja u pisanom obliku vrlo iskreno objavljujete bez bilo kakve iskrivljene slike,unapred se zahvaljujem.....nastaviću da i dalje budem čio i veseo pacer Very Happy Wink mnogo mi se sviđa ovaj totalno početnički status potpune neznalice.
Pitam Vas:
FC???
FF???
FT???
MFS???
Pastrmka???
Lipljen???
Vaser kugla???
Tirolac????
C&R????
Utisak sa prvog izlaska na vodu u tekućoj 2009-oj????
p.s.-Molim odgovore,razmašite se,razpišite....bitno mi je lično mišljenje,lični stavovi,bez prepiske i tudjih uticaja.
Nazad na vrh Ići dole
Sale Župa
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 220
Godina : 52
Datum upisa : 22.04.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptyPet 13 Mar 2009 - 11:19

FC-za livadu nemam vremena
FF-podrazumeva se,ništa drugo
FT-vežem sam,ali volim po koju muvu za dobijem na poklon
MFS i MF SSRS-trudimo se,videćemo
Pastrmka-uvek
Lipljan-kad mogu na Drinu i Taru
Vaser kugla-protiv
Tirolac-za zatvor
C&R-uvek i svuda
Utisak sa prvog izlaska-najdraže mi je bilo kada je Lazar iz Razbojne na njegovom prvom izlasku ulovio tri komada,meni je bilo puno srce
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptyPet 13 Mar 2009 - 12:08

FC-Slabo imam vremena i za pecanje, kad ima s kim da se vežba skroz mi je OK (kad ćemo do balončeta Proto?)
FF-ušao sam u ovu priču pre nešto manje od 2 godine, nažalost prošla godina mi je bila slaba po broju izlazaka, pošto nemam prave ff vode pred nosem, tako da i dalje trošim varke na Savi i Dunavu.
MFS i MF SSRS - Svaka čast ljudima na dosadašnjem zalaganju i samo napred!
Pastrmka- može kad nema štuke Wink
Lipljan- nisam nikad pecao
Vaser kugal- na malim i na salmonidnim tokovima voda zabraniti, pošto koliko sam ukapirao ljudi vezuju po 10 muva i satiru salmonide na ovaj način. Ko peca npr. bucova po Moravi , Savi, Dunavu, Tisi... na strimere što da ne. Mada je po meni i za toplovodno strimerisanje prilično prevaziđena naprava.
Tirolac- isto ko i za vaserku na malim vodama jok, na velikim ciprinidnim da. Mnogo bolji metod za lov bucova i smuđa na strimere od vaser kugle.
C&R-Uvek na vodama gde je obavezan, a na ostalim kako mi dune.
Utisak sa prvog izlaska 2009- Sad Gradac je bio veliki i jak, bilo je lepo biti sa drugarima na pecanju iako bez rezultata. Zato je drugi izlazak (na Savu) bio bolji Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptyPet 13 Mar 2009 - 13:50

FC - ne, nije mi potreban ekstremni zabacaj za vode na kojima pecam, ne vezbam posebno, takmicenje mi ne pada napamet;
FF - totalno zavodljivo, ...
FT - terapija...
MFS - vrlo, vrlo vazno, decaci, ucinite to!
Pastrmka - No 1
Lipljen - nepoznat
Vaser kugla - vaser, шта да ти кажем...
Tirolac - tirolac, шта да ти кажем...
C&R - ja znam koja je moja riba, a koja nije moja, makar bila babuska...
Utisak sa prvog izlaska na vodu u tekućoj 2009-oj - bice...
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptyPet 13 Mar 2009 - 15:59

FC??? -pomalo
FF??? - nazalost premalo
FT??? - tu i tamo (grebem se od prijatelja, pomalo i vezujem)
MFS??? - generalno podrzavam
Pastrmka??? - No 1
Lipljen??? - nadam se
Vaser kugla??? - ?
Tirolac???? - ?
C&R???? - za sada da
Utisak jos nemam - nazalost
Nazad na vrh Ići dole
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptyPet 13 Mar 2009 - 16:32

FC - nije na odmet naučiti pravilno bacati, moj instruktor za FC je mali Veljko, ovo mu iz milošti tepamo, iako nema instruktorsku diplomu on je za mene i instruktor i master...........zna čovek jednostavno da prenese neko svoje znaje o ovome........
FF - svaki dan kada se za to ukaže prilika, ono bez kiša, mutnih voda i vetrova, bilo gde i bilo kada..........
FT - droga prijatelji, zavisnost bez koje ne mogu, svakim danom se otvaraju neki novi horizonti u izradi muva koji moraju biti savladani............kao što se ovi cimaju sa FC-om tako ja sa izradom......
MFS - bilo je krajnje vreme da to zaživi i kod nas
Pastrmka - svaki dan.....
Lipljan - kad se za to ukaže prilika, vode su mi ipak daleko........
Vaser kugla - ne koristim, niti sam koristio.........
Tirolac - ne koristim, niti sam koristio.........
C/R - ne nosim ribu ali kako je krenulo počeću normalno u granicama dozvoljenog da i ja postanem pošten.......

utisak.........veoma lep način relaksacije, uživanja na vodi i u prirodi, samo treba da dođemo do zaključka šta nam je potrebno da bi uživali maksimalno, ne kaže se džabe ako hoćeš da živiš dugo počni da se baviš ribolovom, neke stvari definitivno treba zabraniti na salmonidnim vodama, kao i uvođenje drastičnih mera od kojih će se teško oporaviti oni koji ih krše kao i ogromne kazne za one koji odlažu raznorazno smeće u blizini naših reka.........


Poslednji izmenio bogi dana Pet 13 Mar 2009 - 19:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptyPet 13 Mar 2009 - 19:03

FC-volim i livadu, opusta me i ona
FF- obozavam ga, ali suvise retko idem
FT-nadam se da cu opravdati nadimak
MFS i MF SSRS-ne pratim skoro uopste, inace ne citam preduge postove
Pastrmka-obozavam je
Lipljan-nadam se da cu ove godine pojesti jednog sa rzava Twisted Evil (salim se naravno, mada jedan sa drine ce da strada, nisam ga jeo a zelim da probam)
Vaser problem je u mozgovima a ne u metodi
Tirolac-pogledaj pod vaserku
C&R-imam svoje mere koje su vece od propisanih, mada veci deo ulova pustim
Utisak sa prvog izlaska-qq meni jos nisam bio
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptyPet 13 Mar 2009 - 19:26

FC- Ucim
FF- ucim, jedini ribolov koji me zanima.
FT- tek tu ima mnogo prostora za napredak, ne volim ga previse, materijali mi se vec zgadili. Vezujem sto moram.
MFS- lepa ideja, odlicni rezultati obzirom na mogucnosti, na zalost svodi se na entuzijazam nekolicine ljudi
MFSSRS- ne zanima me ta organizacija
Pastrmka-kamo srece da je cesce
Lipljan- fantasticno ali brzo ga izgustiram i uzelim se pastrmke. Volim agresivnije ribe.
Vaser kugla-nisam probao i ne zanima me. Za zabranu.
Tirolac- nikad probao. Za zabranu.
C&R- 100% od kada musicarim
Utisak sa prvog izlaska-nikakav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... EmptySub 14 Mar 2009 - 1:46

simpson H ::
FT- tek tu ima mnogo prostora za napredak, ne volim ga previse, materijali mi se vec zgadili. Vezujem sto moram.
Moj pokojni nastavnik biologije iz osnovne škole je govorio:"Mora samo da se umre", a neko je dodao i da se rodiš go lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty
PočaljiNaslov: Re: OZBILJNE STVARI II -svaštara...   OZBILJNE STVARI II -svaštara... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OZBILJNE STVARI II -svaštara...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» OZBILJNE STVARI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: