MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptyUto 3 Feb 2009 - 13:09

Ko sta koristi u ribolovu i koliko ste zadovoljni? Pozelno bi bilo da cujemo iskustva onih koji su koristili i jedne i druge i to od vise proizvodjaca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptyUto 3 Feb 2009 - 13:22

Ja sam koristio sve i svašta.Od domaćih pletenih najbolji su mi bili Tonijevi.koristio sam i konusne od raznih proizvođača.Sad samo Orvisovi pleteni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptyUto 3 Feb 2009 - 17:40

A sta nalazis kao prednost pletenih?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptyUto 3 Feb 2009 - 17:57

Nemam pojma da ti objasnim,nekako mi lakše padaju na vodu jer ja samo suve muve koristim.Kod nekih monofilnih,čini mi se da biješe Sciera ili tako nešto,pa čak i Orvis SuperStrong,vrh pljusne po vodi da se i ja uplašim.Ne uvijek,ne bacam ja tako loše,ali sa ovim Orvisom pletenim tomi se ne dešava ni kad zabrljam u bacanju.

Možda je to i krivica SaletaČA,koji mi je to ustvrdio,ali,mislim da su najbolji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptyUto 3 Feb 2009 - 19:01

Pleteni cheers cheers -Sale Lazarevac/Vreoci Wink Very Happy
-Martinović
-Panić
-Vanja

Monofilne Greys i mislim Hardy i neodgovaraju mi,spiralice i čvorići al to zbog mog lošeg znanja FC-a....lošija prezentacija i posle kačenja od krošnje drveća i silovanja za bacanje u kantu Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptyUto 3 Feb 2009 - 19:19

Zeka ::


Možda je to i krivica SaletaČA,koji mi je to ustvrdio,ali,mislim da su najbolji.

Jesu najbolji od pletenih koje sam ja probao, bolji i od Blue Sky. To sto pricas za monofilne je totalno u suprotnosti sa zdravom logikom da lupe po vodi, kao prvo laksi su od pletenih. Mozda si koristio neki Steelhead predvez od Scierra, ovde ih je bilo dosta od silnog neznanja onih koji to narucuju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptyUto 3 Feb 2009 - 19:22

Prota71 ::
Pleteni cheers cheers -Sale Lazarevac/Vreoci Wink Very Happy
-Martinović
-Panić
-Vanja

Monofilne Greys i mislim Hardy i neodgovaraju mi,spiralice i čvorići al to zbog mog lošeg znanja FC-a....lošija prezentacija i posle kačenja od krošnje drveća i silovanja za bacanje u kantu Twisted Evil

Proto meni je bas suprotno, obicno mi se pleteni predvezi sjebu posle kacena za granu ako ih nasilujem da otkinem tipet Tek onda se sav izuvija. Monofilni to extra podnose cak je i pozeljno istegnuti ih povremeno. Cvorici zaista nemaju veze oni se prave i na predenim i na monofilnim ako imas problem sa bacanjem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptyUto 3 Feb 2009 - 19:34

simpson H ::

Proto meni je bas suprotno, obicno mi se pleteni predvezi sjebu posle kacena za granu ako ih nasilujem da otkinem tipet Tek onda se sav izuvija. Monofilni to extra podnose cak je i pozeljno istegnuti ih povremeno. Cvorici zaista nemaju veze oni se prave i na predenim i na monofilnim ako imas problem sa bacanjem

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptySre 4 Feb 2009 - 1:03

Spremio sam Greys sinking za Gradac,za nimfice i pocetak sezone....javljam kako je bilo Very Happy
U startu 2008 krenuo sam sa predenim pa monofili,reda radi vise nego iz neznanja...a onda nekoliko pehova i povratak na predene mada sve domacih proizvodjaca,Saletovi su mi se sasvim solidno pokazali na razlicitim tokovima i u razlicitim uslovima!!!
Imam jos nekoliko razlicitih monofilnih-Orvis,Umpaque,Climax,Greys..hvala na ideji za eksperimentisanje,to i jeste nacin da se i uziva a istovremeno uci cheers


cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptySre 4 Feb 2009 - 1:57

ocu jedan tonuciiiiiiiiiiiiiii Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptySre 4 Feb 2009 - 12:53

Oholiver ::
ocu jedan tonuciiiiiiiiiiiiiii Crying or Very sad


Dogovoreno,imas jedan Greys...petak Galovica sunny
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi EmptySre 4 Feb 2009 - 13:48

vidimo seeeee
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi   Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pleteni/predeni vs Monofilni konusni predvezi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pleteni predvezi sa DINEMOM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Predvezi-
Skoči na: