MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 MFS i MFSSRS

Ići dole 
+13
dusan.momcilovic
simpson H
Oholiver
vlajkoni
bokac
pedjabg
GORAN R.
Goci
Superfly
Prota71
Sale Župa
100ka
ivandrago
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
ivandrago
Gola udica
Gola udica
ivandrago


Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyNed 25 Jan 2009 - 15:00

Jos jedno objasnjenje da ne bi bilo zablude.
MFSSRS je formalno zaseban organ u odnosu na MFS. Ovaj nacin je izabran iskljucivo zbog lakse raspodele zadataka, jednostavnije procedure, transparentnosti. Neformalno MFS i MFSSRS predstavljaju manje vise isti ljudi i istu ideju. Cilj je da bio da se povuce ostra granica izmedju sa jedne strane takmicarskog ribolova(MFSSRS) i sa druge strane zadrzavanja postojece autonomije u radu na zastiti zivotne sredine, zakonima, edukaciji(MFS). Sinergijom ove dve organizacije dobijamo telo koje ce u buducnosti funkcionisati mnogo lakse i sa precizno odredjenim ciljevima, zadatcima i operativom.
Novi sajt ( www.mfsrbije.org )je u izradi i uskoro ce biti podignut na server. Tu cete naci apsolutno sve informacije koje se ticu rada MFS-a i MFSSRS(Musicarske Lige Srbije).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyNed 25 Jan 2009 - 18:27

Šta je bilo sa poslednjim kolom prošle godine? Da li će možda biti naknadno održano ove godine?
Nazad na vrh Ići dole
Sale Župa
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 220
Godina : 52
Datum upisa : 22.04.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyNed 25 Jan 2009 - 22:31

Za početak,daću spisak članova radnih tela MF SSRS i par objašnjenja.

Članovi Skupštine su:
1.Natalija Ivanović-predsednica
2.Ivan Korhner
3.Ljubomir Stambolija
4.Radojica Popović
5.Knežević Aleksandar
6.Dr.Milan Lugić
7.Darko Skoković
8.Boris Pavličević
9.Ljubomir Pejičić
10.Nikola Jovičić-podpredsednik
11.Petar Ristić
12.Miroslav Andonović
13.Slađan Milić
14.Ivan Ranđelović JR
15.Đorđe Anđelković

Članovi Upravnog odbora su:
1.Vučković Aleksandar-predsednik
2.Slobodan Ivanović
3.Milan Martić
4.Srećko Nedeljković
5.Oliver Kuzmanović
6.Ivan Ranđelović Ranđa
7.Ivan Dragojlović-podpredsednik

Forum čine:
1.Vučković Aleksandar
2.Ivan Dragojlović
3.Ivan Ranđelović Ranđa

Sekretarijat čine:
1.Vučković Aleksandar
2.Ivan Dragojlović
3.Milan Martić

Koordinatori takmičarskih zona su:
1.Đorđe Anđelković
2.Vladimir Glamočak
3.Damnjanović Nebojša
4.Knežević Aleksandar

Sva udruženja i klubovi,će dobiti smernice u pismenoj formi,šta i kako treba da se odradi da ne dođe do grešaka u radu.
Rad MF SSRS biće bez skrivanja očiju javnosti i transparentan.Uvažavaće se predlozi,ukoliko su u skladu sa Zakonom i Statutom Saveza sportskih ribolovaca Srbije.

Veliki pozdrav,Sale


PS.Molba za admina foruma,da moj nick ZELJINFLYFISHER promeni u Sale Župa,ukoliko je to izvodljivo,a nadam se da jeste i da ulazna šifra ostane ista


Poslednji izmenio Sale Župa dana Pon 26 Jan 2009 - 7:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyNed 25 Jan 2009 - 22:43

Srecan rad Sale,Ivane i svim ostalim clanovima i clanici svih radnih tela MFS a i MFSSRS uz iskrene cestitke na ozbiljnim funkcijama i velikom poslu koji Vas ocekije cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyNed 25 Jan 2009 - 22:48

Srećan rad cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyNed 25 Jan 2009 - 22:56

Želim vašoj organizaciji uspešan rad u novoj godini!

Sale promenio sam ti Korisničko ime! Imaš privatnu poruku i mejl!
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
Sale Župa
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 220
Godina : 52
Datum upisa : 22.04.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPon 26 Jan 2009 - 7:21

Hvala puno.Uskoro nove informacije o daljem radu.
Veliki pozdrav,Sale
Nazad na vrh Ići dole
Sale Župa
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 220
Godina : 52
Datum upisa : 22.04.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyČet 29 Jan 2009 - 17:37

Nekoliko objašnjenja oko preduslova za takmičenja,za takmičare i njihova udruženja (klubovi,USR,KSR,OOSR ili kako su registrovani kod ministarstva).
Prva dva obavezna preduslova su:
-budući takmičar mora imati dozvolu za ribolov za datu godinu.Za klubsko takmičenje ne treba da bude licenciran,već se licenca kupuje za zonsko takmičenje i izborno-republičko.Cena licence za ovu godinu je 1.200 dinara po takmičaru,
-klub za koji će se takmičiti mora da plaća godišnju članarinu Savezu-kotizaciju za sve vrste sporstkog riibolova,kako za tekuću godinu,tako i za dve unazad.
Način izbora takmičara u klubu je stvar odluka tog kluba ili Statuta istog.Da li će to biti samo ako ima kupljenu dozvolu u klubu,da li samo ako je član sekcije ili kako već odredi klub.Kotizacije klubova za ovu godinu biće 6.000 dinara za takmičare u svim kategorijama.
Jedan takmičar može da se takmiči samo za jedan klub,a to ne mora da bude onaj u kom je kupio dozvolu za ribolov.Ukoliko se desi ovakva situacija,klub za koji se takmiči mora da donese takvu odluku.
Od svih sredstava ovako prikupljenih,10% ostaje Savezu za svoje troškove.Ostatak se deli na dve polovine-prva polovina ostaje za troškove reprezentacije na međunarodnim takmičenjima,a druga za podmirivanje troškova zonskih i republičkih takmičenja za koje Savez daje pehare,medalje i diplome.
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci


Broj poruka : 299
Godina : 45
Location : Niš
Datum upisa : 11.10.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyČet 29 Jan 2009 - 19:46

Sviđa mi se ovo gore napisano, sve je lepo definisano.

Sale Župa ::
Način izbora takmičara u klubu je stvar odluka tog kluba ili Statuta istog.

Što se ovoga tiče možete pogledati kako je to definasano u predlogu pravilnika niške varaličarske sekcije koja je pre 2 nedelje počela sa radom.

www.varalicar.com/vsn.htm

To sam ja nažvrljao i ispostavilo se da je OK i da neće biti velikih izmena u konačnoj verziji.

Ono što bi moglo biti zanimljivo za mušičarske sekcije i klubove je Član 9:

Takmičari. Ukoliko je to predviđeno Godišnjim planom, VSN deo svojih finansijskih sredtsva može da troši sa slanje svojih članova na varaličarska takmičenja u zemlji i inostrantstu. Lista takmičenja na kojima se namerava učestvovati, kao i broj takmičara za svako takmičenje ponaosob su navedeni u Godišnjem planu. Ukolko se ukaže potreba, ova lista se može izmeniti tokom godine, ali se izmene moraju usvojiti glasanjem po modelu 2.
Takmičari se biraju posebno za svako takmičenje, na osnovu njihovog iskustva u toj oblasti varaličarenja, ali i na osnovu toga kako samim svojim ponašanjem reprezentuju VSN. Takmičare predlaže Upravni odbor ili grupa od minimum 5 članova. Takmičari se biraju glasanjem po modelu 2.

----

Inače uspeli smo da se izborimo i da članove upravnog odbora sekcije, tj. Foruma kako oni to zovu, biramo mi sami i to glasanjem, a Upravni odbor udruženja to samo usvoji na sednici. Takav zdrav način donošenja bitnih odluka se svideo ljudima, pa je na drugi sastanak sekcije došlo čak 22 varaličara, što je izvan svih očekivanja.

Veoma mi je žao što niška mušičarska sekcija nije uspela da se izbori za takav pravilnik, već njihove članove foruma biraju ljudi iz udruženja na sednici Upravnog odbora... To nažalost ima svoju cenu, i to veliku.

Prošle godine sam manje više redovno dolazio na sastanke mušičarske sekcije i tamo upoznao mnoge divne ljude. Oni su me nakon pauze od 10 godina ponovo uveli u svet mušičarenja, na čemu sam im veoma zahvalan! Sada 90% tih istih ljudi više ne dolazi na sekciju... Crying or Very sad Sve zbog glupog Pravilnika...
Nazad na vrh Ići dole
Sale Župa
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 220
Godina : 52
Datum upisa : 22.04.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyČet 29 Jan 2009 - 22:59

Poštovane kolege mušičari iz Srbije,

najavljujući i pripremajući organizaciju Prve osnivačke Skupštine Mušičarske federacije Saveza sportskih ribolovaca Srbije,nenamerno,došlo je do propusta koji (kako se ispostavilo večeras oko 18:00 časova) je uticao na to da Predsednik SSRS g-din Bošković Dragan,poništi sve odluke sa iste,kao ništavne.
Naime,niko od pozvanih na sednicu nije poneo sa sobom ovlašćenja za zastupanje svojih klubova,udruženja,sekcija,osim tri člana USR "Nišava" iz Niša.Taj dokument,lično meni na ruke,predao je Ivan Ranđelović-Ranđa Mixmaster,po završetku sednice i potpisivanju zapisnika sa iste,na koji nije imao primedbi.Taj dokument jeste bio potreban,ali je za sve izabrane mogao da se dostavi naknadno.
Ne obaveštavajući nikoga,a iz svog ličnog interesa i obračuna sa neistomišljenicima koje su predstavljali Oliver Kuzmanović-Kuzma,Đorđe Anđelković-Đole i Ivan Ranđelović JR,obavestio je Upravni odbor svog udruženja,zatim su usledili pozivi zameniku Ministra za sport i poziv Predsedniku SSRS,koji je poništio sve odluke.
Želja nam je bila i ostala,da se oformi jaka organizacija,dobrih,kvalitetnih,radnih,vrednih i uzornih ljudi.Stali smo samo privremeno,ali vrlo brzo nastavljamo sa mnogo jačom voljom i željom.Za to vreme biće odrađeno sve što mora,da se kasnije ne gubi vreme.
Narednu sednicu zakazaće i voditi Predsednik SSRS sa svojim saradnicima,a biće održana u Beogradu u prostorijama Saveza.

Moj predlog za sva udruženja,klubove,organizacije i sekcije je sledeći:
-za one koji nemaju već donete odluke oformiranju mušičarskih sekcija,donesite odluke u narednih par dana i pošaljite ih na faks 037-420-850 sa naznakom za g-dina Bošković Dragana
-za narednu sednicu predložite najsposobnije ljude koji žele da rade bez sujete,egoizma i samopromocije u interesu svih

Veliki pozdrav,

Vučković Aleksandar Sale
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyČet 29 Jan 2009 - 23:25

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Znaci veliki Mix u akciji............steta sta sve sujeta moze da ucini,zlo i naopako!!!
Sad lepo ogranizacija sastanka,delegati,verifikovana dokumenta,glasanje.......ko zeli da ucestvuje,pomogne,saradjuje za dobrobit MFS cheers
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci


Broj poruka : 299
Godina : 45
Location : Niš
Datum upisa : 11.10.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyČet 29 Jan 2009 - 23:39

Mixu je već odzvonilo. Ovo sada već ima veze sa Niškim udruženjem. Dužni su da obrazlože šta čuveni krivolovac i ubica životinja čini pa oni moraju da igraju kako on svira.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 0:26

"Samo su svemir i ljudska glupos bezgranični, samo za svemir baš i nisam siguran!"
A. Ajnštajn
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 1:56

Bolje ikad nego nikad, ali svakako znajuci ostatak ekipe koji ce voditi udruzenje zelim im sve najbolje u daljem radu.
SVI ZA NIS -SVI ZA NIS.UC PA PONOVO, KA CRNI ANDJELKO...
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 12:52

Ma nemoguce da sad odjednom Mixmaster ne valja?! Shocked
Pa do sada je bio kovan u zvezde. Shocked Rolling Eyes
Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Jos 29 dana pa pocinje.
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 13:45

Može pitanje?

Ja sam od skora u svetu mušičarenja... Tek malo duže od godinu dana posećujem forume, upoznajem mušičare... Nešto više od pola godine je prošlo od kad sam počeo da pecam na muvu. Stoga ne zamerite na neobaveštenosti, otud i pitanje:

Ko je Natalija Ivanović?

Ne mislim na to čija je g-đa, koliko ima godina, te koji br. cipela nosi - tračevi me ne zanimaju, nego KO je u svetu mušičara koji govore srpski?
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 13:55

Ja ono sto znam je da je doticna gospodja -supruga Boba Ivanovica inace je i gospodja izvrsan musicar i cak sta vise neki bi joj pozavideli na tome.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 14:25

GORANHardy ::
Ja ono sto znam je da je doticna gospodja -supruga Boba Ivanovica inace je i gospodja izvrsan musicar i cak sta vise neki bi joj pozavideli na tome.
Da li je ovo La Bobo?
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 15:52

La Bobo..?
Bob..?
Emigrant?
..iz Francuske?

O čemu se radi? Ništa mi više nije jasno...

I još jednom - bez tračeva, molim!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 16:37

GORANHardy ::
Ja ono sto znam je da je doticna gospodja -supruga Boba Ivanovica inace je i gospodja izvrsan musicar i cak sta vise neki bi joj pozavideli na tome.


Ko je toliko zavidan??Znas li ga,Ja nikad cuo za gospodju kao izvrsnog musicara....ono rekla kazala isto nisam cuo a sad ako je zbog EU da mora da bude i zena u svim strukturama-odmah da se razvodim,i jos ovu moju da cujem da mi zvoca....nemas pojma da vezujes,kakav Ti je to BC,sta samo Sage...kupi mi Tibor al za devojcice Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Zene su maler na fudbalu,brodu i na pecanju....... cheers
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 16:50

Bokac,
ni meni nista nije jasno????????
Ko je koga ovde z....o?????
Ovako kako ja procitah Mix se zalio i na samog sebe nekome????
I kako da se placa nesto dve godine UNAZAD????
Pa pre dve godine nije ni postojao MFS. Ako bi mogao neko da mi sve ovo prevede na srpski jezik bio bih zahvalan. A prvi Ivan! Ne videh ga dugo vremena.
Vidimo se veceras pa ce valjda neko ko je sve ovo razumeo da mi razjasni.
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 17:37

Mnogo za....a situacija brate- resili da dovedu stavri u red konacno. Ako se ide u tom smjeru i treba tako, e nemojte da ste neki feministi sta hvali pa i zena komanduje sa Dojchlandom.Samo sva prilika da ce se ic za NIS- brzih dana ko ovo je bre cista kontra evolucija sistema i treba pozdraviti to. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 18:01

gorane nije poenta sto je zena, vec sto je , bar nama, to totalno nepoznata zena, nikad culi itd. e sad ako ce ona da svoj posao radi dobro, meni ne smeta ni malo. sta vise ko god moze taj posao da radi dobro dobrodosao je. ja ne znam ni koje su duznosti kome u svemu tome,a i ne zanima me iskreno
Nazad na vrh Ići dole
ivandrago
Gola udica
Gola udica
ivandrago


Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.01.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 18:20

Sale vam je objasnio koje su vase obaveze prema SSRS kao sekcije ako zelite da budete deo osnivacke skupstine MFSSRS.
Sto se Natalije tice i njene funkcije predsednika skupstine, stvarno ne razumem u cemu je tu problem, zena se bavi musicarenjem i bila je jedina predstavnica zesnskog roda na skupu pa su svi smatrali za shodno da je izaberemo za ovu funkciju.
Posto su sve odluke ponistene, kako i sama osnivacka skupstina to vise nije ni bitno.

Do sledece skupstine...

Ivan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Sale Župa
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 220
Godina : 52
Datum upisa : 22.04.2008

MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS EmptyPet 30 Jan 2009 - 21:37

vlajkoni ::
Bokac,
ni meni nista nije jasno????????
Ko je koga ovde z....o?????
Ovako kako ja procitah Mix se zalio i na samog sebe nekome????
I kako da se placa nesto dve godine UNAZAD????
Pa pre dve godine nije ni postojao MFS. Ako bi mogao neko da mi sve ovo prevede na srpski jezik bio bih zahvalan. A prvi Ivan! Ne videh ga dugo vremena.
Vidimo se veceras pa ce valjda neko ko je sve ovo razumeo da mi razjasni.

Na svim forumima je objašnjena razlika između MFS i MF SSRS.Molim vas da pročitate,a ne da preletite očima preko teksta.
MF SSRS je deo Saveza sportskih ribolovaca Srbije,koji je jedini priznati Savez u Evropi i svetu,preko kog reprezentacije mogu na takmičenja,da bi sve bilo legalno.Kao takav mora da ima neki prihod.Deo prihoda je od Ministarstva sporta,a drugi je od članarina članica Saveza-licence za svaku godinu.Ovu članarinu bi trebalo da plate svi klubovi (OOSR,USR,KSR ili kako su već registrovani) svake godine,a to Galovica nije učinila nekoliko godina unazad i nije jedino udruženje koje nije izmirilo svoje obaveze (saznanje od preksinoć iz prve ruke od predsednika SSRS).
Da bi se takmičari ove godine takmičili,moraće da postupe kako je napred već rečeno.

Pozdrav kolege,

Sale
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MFS i MFSSRS Empty
PočaljiNaslov: Re: MFS i MFSSRS   MFS i MFSSRS Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
MFS i MFSSRS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Manifestacije, takmičenja i druga okupljanja mušičara-
Skoči na: