MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 RST M3

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

RST M3 Empty
PočaljiNaslov: RST M3   RST M3 EmptyUto 25 Nov 2008 - 21:36

Danas mi je u ruke došao i RST M3 #2/3 dužine 2,55.Progresivana parabola,mislim da se kaže,lak 79gr,dva dijela.Nisam izdržao i izađoh na travu po kiši da ga probam.Baca izuzetno lako,ne trpi loš tajming.Struna DT3# leti fino.Čekrk Loop Midge.Ja zadovoljan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
tolefly
Green drake
Green drake
tolefly


Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.11.2008

RST M3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RST M3   RST M3 EmptyUto 25 Nov 2008 - 21:52

Pozdrav Zeko! ja vec dugi niz godina koristim lak pribor koji je zaista za precizne zabacaje i manje i obrasle reke. Manipulisanje snjim je pravo uzivane. Greys GRX #3/4 , 7' , znaci negde oko 2,13 cm.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

RST M3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RST M3   RST M3 EmptyUto 25 Nov 2008 - 22:23

Ma ja ti lovim nekim starim Orvisom #3 7,6'.To mi je postao štap NO1 u zadnje vrijeme.Ovo moj drug prodaje pa rekoh da učinim uslugu čovijeku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

RST M3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RST M3   RST M3 EmptyUto 25 Nov 2008 - 23:59

Zeka ::
Ma ja ti lovim nekim starim Orvisom #3 7,6'.To mi je postao štap NO1 u zadnje vrijeme.Ovo moj drug prodaje pa rekoh da učinim uslugu čovijeku.

He, he... A ja se baš pitao što ne reče koju o štapu? Taman pomislio kako si odlepio na kratke motke, pa si našao sebi novu (još kraću!) igračku, kad ono - komercijala...
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

RST M3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RST M3   RST M3 EmptySre 26 Nov 2008 - 0:21

Bokac mislim da si preterano napaljen na kratke stapove, vremenom ces im naci tesku manu iako su ti sad interesantni. Upadas u iste zamke kao i ja koji sam intenzivno lovio sa 7' pod izgovorom obraslih terena a onda naprasno shvatio da je neuporedivo lakse sve uciniti stapom 8'6" ili cak 9' bas na tim obraslim terenima.
Svrati do radnje da vidis jednu cudnu motkicu od svega 6' ali klase 5, pa ako ti se svidi ubedicu Acu za specijalnu cenu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

RST M3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RST M3   RST M3 EmptySre 26 Nov 2008 - 0:32

simpson H ::
Bokac mislim da si preterano napaljen na kratke stapove, vremenom ces im naci tesku manu iako su ti sad interesantni. Upadas u iste zamke kao i ja koji sam intenzivno lovio sa 7' pod izgovorom obraslih terena a onda naprasno shvatio da je neuporedivo lakse sve uciniti stapom 8'6" ili cak 9' bas na tim obraslim terenima.
Svrati do radnje da vidis jednu cudnu motkicu od svega 6' ali klase 5, pa ako ti se svidi ubedicu Acu za specijalnu cenu.

Možda, možda... Ako sam i napaljen - bar je iskreno! Smile
Dok ne izgustiram motku (7' #5, poneću je kad krenem na BB, ako te zanima...) ne vredi. Za sada (meni) jeste teži mending na vodi, ali daleko sam ja od toga da mi je kratki štap kriv... Inače, ono što me je privuklo nije bila dužina (tj. njen manjak Smile) nego što mi se dopao mek štap, dakle medium/slow "akcija" štapa... Kako god da se to pesnički zove. Dok se ne izigram, neće pamet u glavu!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

RST M3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RST M3   RST M3 EmptySre 26 Nov 2008 - 0:43

bokac ::


Inače, ono što me je privuklo nije bila dužina (tj. njen manjak Smile) nego što mi se dopao mek štap, dakle medium/slow "akcija" štapa... Kako god da se to pesnički zove. Dok se ne izigram, neće pamet u glavu!

E to je vec sasvim druga stvar ako si ga birao po akciji koja ti se svidja. Ponesi stap obavezno kada dolazis.

Inace, ja i dalje volim da se igram sa svim mogucim kombinacijama i odnosima akcije i duzine pa cesto imam stapove iz krajnosti u krajnost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

RST M3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RST M3   RST M3 EmptySre 26 Nov 2008 - 16:21

simpson H ::
E to je vec sasvim druga stvar ako si ga birao po akciji koja ti se svidja. Ponesi stap obavezno kada dolazis.

Inace, ja i dalje volim da se igram sa svim mogucim kombinacijama i odnosima akcije i duzine pa cesto imam stapove iz krajnosti u krajnost.

Vidimo se uskoro...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RST M3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RST M3   RST M3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
RST M3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: