MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Posta i PTT usluge u Beogradu

Ići dole 
+2
Oholiver
Prota71
6 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyUto 28 Okt 2008 - 12:36

Nema tu velike razlike kada je u pitanju i ostatak Srbije....a kad bi pocela prica od kada PTT na tlu danasnje nam Srbije Embarassed Embarassed Sad

Posta i PTT usluge u Beogradu 28102010

Posta i PTT usluge u Beogradu 28102011

Dobio sam katalog i posedujem sve osim stranice od rednog broja 5 pa do 108,toga nema....Bas lepo,sta reci...nekome od radnika u posti je bas zatrebalo za tegle ili jaja da umotaju,pijaca ili deci da posalju...pa da se nerazlupaju ili nedaj Boze da kolega vidi sta se preprodaje na pijaci cherry
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyUto 28 Okt 2008 - 14:31

jebo mu pas mater ko god da je uradio, ja bih poludeo i napusio ih direkt u posti
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: POSTA I PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyUto 28 Okt 2008 - 14:46

E tek ja imam sta da kazem po ovem pitanju.Narucim stapove i cekrke i dodje ali neki stap ogoljen bez tube, cekrci bez kutije, mozda se nekome dopalo pakovanje, ali me samo interesuje kad je to upakovano, ko to njuska ko im daje pravo desilo mi se da mi posiljka promasi, pa ode u tri lepe.
Ali tu je DHL pa drugari sto je sigurno sigurno, ali mnogo skupo,ili JAT shipping.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyUto 28 Okt 2008 - 19:08

GORANHardy ::
E tek ja imam sta da kazem po ovem pitanju.Narucim stapove i cekrke i dodje ali neki stap ogoljen bez tube, cekrci bez kutije, mozda se nekome dopalo pakovanje, ali me samo interesuje kad je to upakovano, ko to njuska ko im daje pravo desilo mi se da mi posiljka promasi, pa ode u tri lepe.
Ali tu je DHL pa drugari sto je sigurno sigurno, ali mnogo skupo,ili JAT shipping.


Ma daaj..........doslo iz USA u Swerige Very Happy pa oni ljudi iz Malmea grada poslali u Srbiju....u najlonu je pakovan,ovi naši djilkoši......kažem za tegle ajvara i jajca za pijacu,masan papir,dobra štampa....nepucaju jajca, Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyUto 28 Okt 2008 - 20:11

Bolje ovako nego kao sto sam ja dobio prvi Ross Evolution sa rezervnom spulnom samleveni zajedno Very Happy
Zao mi je samo sto nisam bio dovoljno priseban da slikam, onako zguzvan ni namerno nije mogao da bude.
Srecom pa je preozbiljna firma u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyUto 28 Okt 2008 - 23:00

simpson H ::
Bolje ovako nego kao sto sam ja dobio prvi Ross Evolution sa rezervnom spulnom samleveni zajedno Very Happy
Zao mi je samo sto nisam bio dovoljno priseban da slikam, onako zguzvan ni namerno nije mogao da bude.
Srecom pa je preozbiljna firma u pitanju.
Na koga misliš konkretno?
Na poštu?
Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyUto 28 Okt 2008 - 23:31

100ka ::
simpson H ::
Bolje ovako nego kao sto sam ja dobio prvi Ross Evolution sa rezervnom spulnom samleveni zajedno Very Happy
Zao mi je samo sto nisam bio dovoljno priseban da slikam, onako zguzvan ni namerno nije mogao da bude.
Srecom pa je preozbiljna firma u pitanju.
Na koga misliš konkretno?
Na poštu?
Evil or Very Mad

Ne nego na Ross koji je zamenio cekrk cim sam im javio da kako je prosao u putu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptySre 29 Okt 2008 - 0:54

a covek bas mora da se potrudi da samelje cekrk,ma ludaci
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyPon 28 Mar 2011 - 22:26

Opet posta....sve uredno zapakovano,uvezano sas kanapce!!!!!!Dokle vise...???


Posta i PTT usluge u Beogradu 29012011

Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptyUto 29 Mar 2011 - 4:28

Ma Proto nemaš pojma to je novo eko pakovanje, najlon je izbačen iz upotrebe Wink
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu EmptySre 30 Mar 2011 - 7:35

To su banditi bre,prošle godine sinu pošalje bolničarka iz Francuske koja ga je gledala posle operacije,jaknu ,parfem za ženu i igračkice za ćerkicu.Oni mame im ga nabijem iscepali kesu kroz sredinu da izvade i vide šta ima,umesto da su samo lepo pogledali (kesa nije bila izlepljena) ,onda parfem nema zaštitnu foliju,a carinu sam plati 50 e na ukupan iznos pošiljke od 120-130 e,i naravno spakovali u neku kutiju i uvezali kanapčetom.
Da sam bio bliže otišao bih tamo i najebao im se svega.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Posta i PTT usluge u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posta i PTT usluge u Beogradu   Posta i PTT usluge u Beogradu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Posta i PTT usluge u Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sajam knjiga u Beogradu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ćorava kutija-
Skoči na: