MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 GLINDŽAVOST VS MEKOĆA

Ići dole 
+2
100ka
Zeka
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptyPon 27 Okt 2008 - 12:43

Pošto se stalno jurim sa Simpsonom oko ovih pojmova, izvolite i iznesite vaše stavove, jer ako ja počnem, je*** ćemo se do svitanja...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptyPon 27 Okt 2008 - 21:49

Uh 'bem li vam Sunce svima, čim je zamrla sezona odma' svi počinjete sa nekim filozofskim temema, a celo leto ništa niste pisali geek
Po meni kada se kaže da je štap glindžav to mu dodje kao neko pežorativno opisivanje akcije štapa (npr. kompozitni jeftini štapovi). A kada se kaže da je štap mek (tj. spore akcije) misli se na "kvalitetnu mekoću" kao npr onaj Simpsonov fiberglas.
Sad ne znam da li ste baš razumeli šta sam 'teo reći, ali tako ja kapiram sitOVaciju scratch

P.S. Zeko nadam se da nećete početi ti i Simpson lol!
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptyPon 27 Okt 2008 - 22:53

ma neeeeeeeeceeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptyPon 27 Okt 2008 - 22:54

P.S. Zeko nadam se da nećete početi ti i Simpson lol!





I Ja se nadam, study
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptyUto 28 Okt 2008 - 1:13

Ma necu ni da ucestvujem samo cu da citam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptyUto 28 Okt 2008 - 18:52

Aj gukni golube, nemo samo da čitaš bounce
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 8:10

Jes,de gukni.Koji je tvoj stav???? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 8:16

Cekam da se razvije prica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 8:25

S kim da pričam,vi'š da si sve prep'o pa niko neće da diskutuje????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 10:54

Zeka ::
S kim da pričam,vi'š da si sve prep'o pa niko neće da diskutuje????


Ajd da probam nesto.............Probao sam da koliko toliko osetim neki filing Wink na onom tvom Orvisu trojcici Embarassed meni licno vrlo los osecaj,previse mek,parabolican stapic,kratki zabacaji....10 metara izbaciti,licno vrlo problematicno...e sad dali je to glindzavost ili mekoca...neznam kako da kategorisem.... confused
Japanac od fibera,mekan,ali drugacije .....preciznija mekoca,finiji,onako penzionerski...kad sve probas u zivotu,odes u penziju uhvatis se za ovakav fiber i uzivancija....ali ne da lovis potocare,kalifornijke od kilo i vise jer to je brutalno mucenje...vec onu finu sitnez od 20+ cm.....

Ovo su licni stavovi,dali bi pazario u ovom trenutku da mi se ponude-NE!!!Mlad Wink sam za ovake stapice,nisam ni po temperamentu za ovake stapice....Geneeeee,licno se i tebi cudim mnogo si agresivniji za ovu sitnez....kakva bi bila 3-ka al T3???
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 15:57

T3 ,eh da.A šta misliš kakav bi bio Helios tek?

A s onim malim Orvisom,to ti je i kod mene sukob karaktera.Čim se zaboravim i malo se zanesem,najeb.Onda otpetljavanje od pola sata.ALi mogu ti reći da je vrh za zezanje i da ću najvjerovatnije samo njega nasiti na većinu rijeka sljedeće godine.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 16:20

Zeka ::
T3 ,eh da.A šta misliš kakav bi bio Helios tek?

A s onim malim Orvisom,to ti je i kod mene sukob karaktera.Čim se zaboravim i malo se zanesem,najeb.Onda otpetljavanje od pola sata.ALi mogu ti reći da je vrh za zezanje i da ću najvjerovatnije samo njega nasiti na većinu rijeka sljedeće godine.

U ovo mi je tesko poverovati,mislim da će Ti dosaditi i naci ce se neka nova igračka cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 16:22

Pa nisam ja Simpson pa da mi dosadi.Prva riba na njemu bi ti sve rekla.Ide da oborim svjetski rekord .Što nježniji štap i što veća riba... Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: GLINDZAVOST VS MEKOCA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 16:31

Sleep Sleep Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 16:44

Dosadno,a?Pa daj ti neki komentar.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: GLINDZAVOST VS MEKOCA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 17:20

Uf druze u osnovi se ovi stapovi manje koriste kod nas, verovatnpo je to posledica nedovoljne upucenosti. : Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 17:22

Pa naravno.Vidiš Protin komentar.Kaže da je FUJ.A da proba jednom ribu na njemu...Jedino bacanje s takvim štapom pravi mnoge probleme početnicima.Slažem se ja da su brži štapovi lakši za bacanje,ali treba se malo u životu i potruditi.Pogotovo ako stremimo nekom vrhu u nečemu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 17:23

GORANHardy ::
Sleep Sleep Sleep

Pa kod Gorančeta ili je drunken drunken drunken ili Sleep Sleep Sleep
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: GLINDZAVOST VS MEKOCA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 17:39

Da tu si u pravu samo da jednom probaju kakav je osecaj loviti sa ovim stapovima. Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 17:44

GORANHardy ::
Da tu si u pravu samo da jednom probaju kakav je osecaj loviti sa ovim stapovima. Sleep


Slušajte Vas dvojica,ajmo malo argumentacije....O čemu pričate...o mučenju,kao nekom drilu kalifornijke veštački uzgojene i puštene u totalno prostu vodu,pritom hranjenu što ribnjačkom granuliranom hranom,hlebom ili čime već....pa sad da je lovim na glindžavu trojku.....????????????Hajde malo me edukujte????
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: GLINDZAVOST VS MEKOCA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 17:53

Da upravo tako i mislis da nece izdrzati sve napore.Sustina je da se i ribi da sansa ali veruj ako je sve ukomponovano kako treba onda nece biti problema,gust je veci loviti sa takvim priborom.Ranko kad je video stap kod Simsona covek je poceo da ga ljubi od srece, jer zna sta je dobro i kvalitetno.Osecaj uzitka je neverovatan. drunken
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 18:02

Ne Gene,već divlje lipljene na maloj vodi koji su poslje borbe otplivali svi do jednog.

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Izvor_10


Poslednji izmenio Zeka dana Sre 29 Okt 2008 - 18:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 18:04

Ovo je užitak,BRE

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Izvor_11
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 18:14

Ahaaaaaaaaaa........a reci mi Geneeeeeee,kakav Ti je osecaj bio proletos u Istočnoj Srbiji...Ti,Vladisa i Jaa sa krupnom ribom na udici????Koliko se secam niko od nas nije pecao sa trojkama a lep je osecaj bio na nasim 5-ticama,krupna riba je bila na stapu...misliš li da bi bio još bolji sa tvojom Orvisovom #3?????Mislim,da nebude posle price.....da je riba crkla zbog dugotrajnog zamaranja lakim priborom...... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA EmptySre 29 Okt 2008 - 18:24

Pa mi smo tamo ciljno išli na krupne pastrmke.A ni one ne bi otišle sa ove trojke.Što se tiče iste,ona je definitivno štap koji se nosi na pecanje.S njom se problem javlja samo u jednom slučaju.I to kad duva jak vjetar.Što se tiče zamaranja bilo koje ribe,nema problema,BRE.

A jedini problem, proljetos je bio što mi ona nije bila u vlasništvu. Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Sponsored content





GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: GLINDŽAVOST VS MEKOĆA   GLINDŽAVOST VS MEKOĆA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
GLINDŽAVOST VS MEKOĆA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: