MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Livada u Oktobru

Ići dole 
+5
Zeka
Oholiver
VLADISANS
100ka
Prota71
9 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyNed 19 Okt 2008 - 22:28

18.10.2008 poligon kod NBG-a(stari Beogradski punk-rock bend)....skracenica od Novog Bezanijkog Groblja Wink

Skupila se mala ali odabrana ekipa........novopridosli clan ekipe Scot S4 9'-6,Sage SLT 8 1/2 4-ka,Thomas & Thomas(Budino mezimce),Sage Lounch 9'-6,Orvis T3,Sage VPS 586-4,Vision 3zone i gdin Redington.....gospodin Hardy nam je bio zauzet(opravdano odsutan).......
Livada u Oktobru 18102010

Livada u Oktobru 18102011

Livada u Oktobru 18102012

Livada u Oktobru 18102013
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyNed 19 Okt 2008 - 22:44

Vlajkoni,Buda,Zeljko,Vlada-Oholi,Ljuba i Nebojsa Pejcic i moje prisustvo........sve dogovoreno za 30-tak minuta,miholjsko leto....poslednji zraci jesenjeg sunca ogrejase dlanove....cekalo nas je fino druzenje i upoznavanje sa gore u prvom postu pomenutim pridoslicama..... cheers

Livada u Oktobru 18102014

Livada u Oktobru 18102015

Livada u Oktobru 18102016

Livada u Oktobru 18102017

Livada u Oktobru 18102018
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyNed 19 Okt 2008 - 23:14

Livada u Oktobru 18102019

Livada u Oktobru 18102021

Koristene raznorazne strune,linije,snjure,flyline......Orvis,Vision,Sa,Rio........mahom 5 i 6-tice...i reakcije prvenstveno stapova primetno razlicite....lako se osetio dobar spoj stapa i flyline-a Wink
Scot S4 6-tica od 9'......Drino,eve me..stizem..al mnogo znanja treba da se lepo zabacuje,pravilno sa dobrim stopovima/predivna artiljerija....balanserooooo cheers
Thomas & Thomas i Budino jos uvek stegnuto lice......nikako drugar da mi se opusti......vala i meni nikako da ruka a i glava shvate sta sa ovim stapom,meni previse zahtevan u svom ovom mom neznanju...10-tak metara i muka moja ljuta....da i vrlo savitljiva odlicno izbalansirana lutkica......al mi se savija odma posle plute What a Face Prelep finis.
Sage SLT 4-kica 8 1/2......ma sta reci,celo vece na E-bayu,njega moram nabaviti ...kad tad....odmah na prvi dodir,probu,osecaj,FC,BC...koliko toliko dobri stopici.....sve sem Drine...za mene 100% sigurica za sve nase vode......nesto najbolje sto sam do sad u zivotu drzao u rukama
Naravno sta Ti je vec moc navike......ciga fali svog konja.....VPS cheers ....lounch ako se pojavi neki za sitne pare Wink 3zone odlican i lepi start vrlo ergonomican stapic za nas sa Balkana...
OrvisT3..5-tica...ma sa njim sam se poprilicno saziveo i prosao par pecanja....ORVIS T3 je ORVIS T3 drunken

Mislim sta reci.....fale ovakvi trenutci u nedostatku vodenih dogadjaja......uzurbano i pomalo nervozni u iscekivanju 25-og i Ade i novog lepog druzenja,pohvalno je probati novitete..naci sto savrseniju opciju.......fino druzenje do kasnih casova i casica razgovora..

lol! lol! lol!

p.s. Ovim putem se zahvaljujem Zeljku,Vlajkoniju i Budi na ustupljenim primercima vrhunskih stapova za FlyFishing...... cheers


Poslednji izmenio Prota71 dana Pon 20 Okt 2008 - 12:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyPon 20 Okt 2008 - 1:12

Ojha cheers
Nazad na vrh Ići dole
VLADISANS
Elk hair caddis
Elk hair caddis
VLADISANS


Broj poruka : 269
Godina : 60
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.06.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyPon 20 Okt 2008 - 12:02

Bravo momci. Svaka čast. Livada rešava dosta stvari. Ništa bez treninga.

Pohvalno, nema šta.

A gde se Predsednik Zox, zaturi? Ne videh ga?

Bistro!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pan-as.com
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyPon 20 Okt 2008 - 13:26

samo mala ispravka, ja sam ogranak cacanskog klana, koji broji samo mene u bgu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyPon 20 Okt 2008 - 22:00

E da smo zanali...

Ali nismo...

Budo,taj T&T nije da se izbacuje cijela struna.To je štap za uživanje.Prezentacija i dril.Sličan je mom malom Orvisu po nameni.Skot(Scot) je motka za bacanje.Bacao sam #5,ali ne sumnjam da je #6 vrh.To letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............

SLT,VPS,ma lutke.Samo treba vježbati i raditi.

A orvis T3 Sad,ma ljepotinja.Pogotovo onaj Ljubin.Cijela ona Orvisova struna ide van s njim.A meni se ne da...da ga imam,mislim...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyUto 4 Nov 2008 - 22:12

VLADISANS ::
Bravo momci. Svaka čast. Livada rešava dosta stvari. Ništa bez treninga.

Pohvalno, nema šta.

A gde se Predsednik Zox, zaturi? Ne videh ga?

Bistro!

Vidi se ko je prijatelj pa odmah spazi da me nema cheers
Ja sam ti Vlado za to vreme preganjao klenove na Peštanu pa i nije red da se žalim cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptySre 5 Nov 2008 - 8:12

Pa progoni li kojeg Question
De si bre ti nestao, pomislio sam da je ono najgore, da te neka baba zloupotrebljavala do smrti Razz
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: livada u oktombru   Livada u Oktobru EmptySre 5 Nov 2008 - 8:54

Bre kako niko ne javlja kad se okupljate,ja sam uvek za varijantu drugarstva i tako to. drunken
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptySre 5 Nov 2008 - 9:05

GORANHardy ::
Bre kako niko ne javlja kad se okupljate,ja sam uvek za varijantu drugarstva i tako to. drunken

Radio si Gorane,a ovo lepo druženje se dešavalo 19-tog oktobra.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Elk hair caddis
Elk hair caddis
Goci


Broj poruka : 299
Godina : 45
Location : Niš
Datum upisa : 11.10.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptySre 5 Nov 2008 - 9:32

Evo jedne lepe oktobarske livade! geek

Livada u Oktobru Mosor3-2

Ima flower (cveće, sitno poljsko, pa se ne vidi baš lepo) ima rendeer (jeleni, tu su, kriju se u šumici), al fale mušičari. Istina, uveren sam da se mog docrtaju u Photo Shop-u!! Idea

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptySre 5 Nov 2008 - 11:20

100ka ::
Pa progoni li kojeg Question
De si bre ti nestao, pomislio sam da je ono najgore, da te neka baba zloupotrebljavala do smrti Razz

Vatao, nije da nisam ali sve ko da je iz konzerve... na žalost kućni poslovi i obaveze su me sputali da bi uživao kako sam hteo Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyČet 11 Dec 2008 - 9:00

Gledam one slike "ozgo",pa mi prosto zaigralo srce.Vani duva,oće da skine krov s kuće.A meni se baš primahalo.Neki dan sam bio u dvorištu,hladno,a ja radim,vrijedno treniram. Ruka u džepu,kratka struna u vazduhu,formiranje lupova,lijepih zašiljenih.

Ovo vrijeme malo stegne strunu,ukruti je,ali s većim klasama to i ne prestavlja problem.Vladiša je kupio Rio WC ll #3,pa smo ga probali na Rosu i na Orvisu.Prijatno me iznenadila funkciionalnost i primjena iste.Malo se lošijevidi onaj prvi dio,sivi,mada se nadam da na vodi neće biti tih problema.

U svakom slučaju,livada je tu,kad god dozvoli vrijeme,ja sam sa štapom napolju.Vježbam,treniram,a i zima mora da prođe.Sljedeće godine se radi po planu i programu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
cori
Green drake
Green drake
cori


Broj poruka : 200
Godina : 69
Location : Novi Sad
Datum upisa : 09.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyČet 11 Dec 2008 - 10:14

Traženje lovne muhe na livadi nakom neuspešnog backcasta, od strane prijatelja. Pliva i njene predivne livade pored same vode.

Livada u Oktobru Livadatrazimuhuuz7.th
Nazad na vrh Ići dole
http://www.corivans.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru EmptyČet 11 Dec 2008 - 12:17

Very Happy

Ja sam primjetio,i kod sebe,i kod drugara koji dolaze na moju livadu,da je nizak back cast čest problem.Kod sebe sam donekle ispravio taj nedostatak.Najlakše ga ispravljam kad mislim o njemu.Izvedem visoki zadnji stop.Ciljam zamišljenu metu visoko iznad sebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Sponsored content





Livada u Oktobru Empty
PočaljiNaslov: Re: Livada u Oktobru   Livada u Oktobru Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Livada u Oktobru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Drina u oktobru...
» Livada
» Livada- Trening

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Zabacivanje mušičarskim priborom - Fly casting :: Osnovne figure-
Skoči na: