MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prodaja stapova SONIK i GLOVE...

Ići dole 
+4
Zeka
cori
100ka
Prota71
8 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptyUto 2 Sep 2008 - 12:25

Zamoljen sam od strane prijatelja dea u njegovo ime postavim oglas za prodaju stapova duzine od 8.6-9'klase od #4/5/6...

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Dsc00210

Kontakt telefon je 064/540-80-57,Goran...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptyUto 2 Sep 2008 - 23:13

A što se Goran stidi da sam postavi oglas Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySre 3 Sep 2008 - 10:58

Tehnoloska revolucija.........nedostatak racunara,pokusaj zarad registracije uspeo preko kolege sa posla koji mu nije ostavio lozinku...pa ga nisam uspeo logovati Evil or Very Mad a i onako me prozivaju da sam u dilu sa SONIK-om....hehehehehehe...pocinje da mi odgovara takav status,mozda padne i neko sponzorstvo/videces cekrk...izuzetna stvarcica,mozda malo tezi/dal 170gr?/al zujalica sljaka kao zmaj... cheers Petak Galovica ...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySre 3 Sep 2008 - 15:52

Petak Galovica najverovatnije No radim treću smenu, a popodne imam neke neodložne obaveze Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
cori
Green drake
Green drake
cori


Broj poruka : 200
Godina : 69
Location : Novi Sad
Datum upisa : 09.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySub 6 Sep 2008 - 10:13

Za sada par slika sa druzenja i prezentacije. Hvala Goranu na opremi. Bilo je lepo videti na travnjaku kod "Galovice" toliko mušičara, koji su probavali iznete štapove, čekrke i strune. Lepo i korisno druženje sa prijateljima.

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Sajt_g10

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Sajt_p10

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Sajt_p11
Nazad na vrh Ići dole
http://www.corivans.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySub 6 Sep 2008 - 11:55

E sad mi je baš žao što nisam bio s vama.JBG,porodične obaveze.Lijepo druženje i moja omiljena pozicija,livada.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySub 6 Sep 2008 - 12:55

ovaj sonih #4/5 je odlican stapic,ali ko peca na vecim rekama,tj za duze izbacaje, wf kanap mu mngo lepo lezi,mislim da je airflow kanap, koji je takodje besprekoran
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySub 6 Sep 2008 - 17:23

Nažalost ja sam malo zakasnio na prezentaciju na livadi. Pa sam uspeo da isprobam samo Goranov Hardy (valjda se 'vako piše) sa Airflo strunom. I letiiii Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySub 6 Sep 2008 - 17:37

100ka ::
Nažalost ja sam malo zakasnio na prezentaciju na livadi. Pa sam uspeo da isprobam samo Goranov Hardy (valjda se 'vako piše) sa Airflo strunom. I letiiii Very Happy
Pa daj bre pohvali se i koliko je odleteo Goranov Hardy Wink Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
VLADISANS
Elk hair caddis
Elk hair caddis
VLADISANS


Broj poruka : 269
Godina : 60
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.06.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySub 6 Sep 2008 - 21:39

Zeka ::
E sad mi je baš žao što nisam bio s vama.JBG,porodične obaveze.Lijepo druženje i moja omiljena pozicija,livada.

Ma bolje sto ti nisi bio, ti bi se rasirio i niko drugi ne bi uspeo probati opremu koju je Goran doneo da pokaze. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pan-as.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptyNed 7 Sep 2008 - 6:49

Ma ajde nemoj tako Vlado, nije bata Zekan hobotnica.
Nazad na vrh Ići dole
VLADISANS
Elk hair caddis
Elk hair caddis
VLADISANS


Broj poruka : 269
Godina : 60
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.06.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptyNed 7 Sep 2008 - 22:16

100ka ::
Ma ajde nemoj tako Vlado, nije bata Zekan hobotnica.

Ma bata Joco, siguran sam, znam coveka!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pan-as.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptyNed 7 Sep 2008 - 23:20

Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis
GORAN R.


Broj poruka : 426
Godina : 58
Location : Borca, BEOGRAD
Datum upisa : 07.09.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Sonik flayrods.   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptyPet 12 Sep 2008 - 16:02

Svi vi koji ste zainteresovani da nabavite,kupite ovaj stap mozete se javiti na tel..064.540 80 57.ili 011 33290709 GORAN i naravno cekrk;istog proizvodjaca. Airflo linije idu gratis... POSTENO NA VODI. lol!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... EmptySub 13 Sep 2008 - 0:04

Gorane kakva je stvar sa garancijom ovih štapova i koji su modeli konkretno u ponudi?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaja stapova SONIK i GLOVE...   Prodaja stapova SONIK i GLOVE... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prodaja stapova SONIK i GLOVE...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prodaja...
» Prodaja TELEKOM-a...
» SONIK made in UK
» SONIK made in UK
» Ko sta ima od stapova?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mali oglasi :: Mali oglasi-
Skoči na: