MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nije bas za musicarenje..

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyPon 4 Avg 2008 - 0:58

Nesto novo na nasem prostoru,cisto kao informacija....
Nije bas za musicarenje.. 23072010
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyPon 4 Avg 2008 - 1:30

Šoo nije za mušičarenje, pa može i na moretu da se mušičari scratch
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyPon 4 Avg 2008 - 1:35

Slabo ispraceno temama iole blizu FF-a?Ma nista...... Shocked
Al hajde,nikad se nezna........
E sad svasta je moguce pa i da zazivi musicarenje na moru u nasem vodenom reonu-dosta anglosaksonaca se otvara za shoping zemljista na primorju,mozda se zapati i neki musicar,nikad se nezna.......jedan moj dole u Boki lovi divlje svinje lukom i strelom...sto nebi i musicarili!!!??? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyPon 4 Avg 2008 - 1:50

Prota71 ::
Slabo ispraceno temama iole blizu FF-a?Ma nista...... Shocked
Al hajde,nikad se nezna........
E sad svasta je moguce pa i da zazivi musicarenje na moru u nasem vodenom reonu-dosta anglosaksonaca se otvara za shoping zemljista na primorju,mozda se zapati i neki musicar,nikad se nezna.......jedan moj dole u Boki lovi divlje svinje lukom i strelom...sto nebi i musicarili!!!??? Laughing
A kako da mušičari divlje svinje lol!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyPon 4 Avg 2008 - 19:12

Prota71 ::
Slabo ispraceno temama iole blizu FF-a?Ma nista...... Shocked
Al hajde,nikad se nezna........
E sad svasta je moguce pa i da zazivi musicarenje na moru u nasem vodenom reonu-dosta anglosaksonaca se otvara za shoping zemljista na primorju,mozda se zapati i neki musicar,nikad se nezna.......jedan moj dole u Boki lovi divlje svinje lukom i strelom...sto nebi i musicarili!!!??? Laughing

Odavno se musicari na CG primorju (neko jos uvek shvata kao nasu teritoriju Very Happy ). Spigola (Miso) iz Igala je zarazio mnoge ribolovce tako da ih ima sve vise i vise. Tesko ih je videti u ovom periodu jer leto nikada nije bilo Bog zna sta za lov na moru. Ali o SWFF u CG mozete naci dosta informacija na Italijanskim web sajtovima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyPon 4 Avg 2008 - 21:53

simpson H ::
Prota71 ::
Slabo ispraceno temama iole blizu FF-a?Ma nista...... Shocked
Al hajde,nikad se nezna........
E sad svasta je moguce pa i da zazivi musicarenje na moru u nasem vodenom reonu-dosta anglosaksonaca se otvara za shoping zemljista na primorju,mozda se zapati i neki musicar,nikad se nezna.......jedan moj dole u Boki lovi divlje svinje lukom i strelom...sto nebi i musicarili!!!??? Laughing

Odavno se musicari na CG primorju (neko jos uvek shvata kao nasu teritoriju Very Happy ). Spigola (Miso) iz Igala je zarazio mnoge ribolovce tako da ih ima sve vise i vise. Tesko ih je videti u ovom periodu jer leto nikada nije bilo Bog zna sta za lov na moru. Ali o SWFF u CG mozete naci dosta informacija na Italijanskim web sajtovima

E sad cvrc............u Boki niko ne musicari!!!!Niko i to Ti garantujem 90%...onih 10-mozda Igor koga ne poznajem ali u Boki znam mnogo ljudi i da dole neko musicari klasicnim nacinom{sa mahacem}ali zaista bi cuo za njega!!!!da su dole mnogi jos u Igalu i H.Novom zarazeni FF.....Nema takvih dole!!!To sto neko od njih govori mada cu zaista morati da proverim na sajtovima zaista ......Boku i pecanje dole znam od 1992 godine,do prosle godine sam odlazio vrlo cesto sa jeseni i u zimskom periodu u zavisnosti od lova odredjenih riba!!!!Ako gresim toliko,pojescu svu ribu koju ulove za jedan dan na mahaca svi momci iz Boke znani i neznani uz veliku radost i veselje sto postoje !!!!!!Ako sam Ja u pravu ...litar/dva dobrog domaceg belog ili CRVENOG vina da se ponese za Beograd.....mada moze i soka od sipka,al onog primorskog cheers



lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyPon 4 Avg 2008 - 23:16

Proto,

Ja ti lepo kazem jer vrlo dobro znam koliko sam im opreme nabavljao. Vladan Milenkovic moze da potvrdi, Aca Ivanovic takodje jer su obojica bili Misovi gosti. Spigola je covek koji musicari iskljucivo na Jadranu, covek koji nikada nije zabacio musicu u slatku vodu. Rezultati su mu takvi da mu pozavide svi varalicari jer bukvalno pokida ribu. Evo ti kod mene fotografija palamide koju mi je poslao sa sve zakacenim strimerom na poledjini. Kada sam mu poslao Orvis Trident 9' #7, otplatio ga je prvo vece i jos dobro zaradio. Slao sam mu i waders, da ne pominjem koliko struna i cekrka. Jednostavno si u velikoj zabludi a mogu da ti dam telefon pa iduce sezone iskoristi da ti bude guide!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyPon 4 Avg 2008 - 23:48

simpson H ::
Proto,

Ja ti lepo kazem jer vrlo dobro znam koliko sam im opreme nabavljao. Vladan Milenkovic moze da potvrdi, Aca Ivanovic takodje jer su obojica bili Misovi gosti. Spigola je covek koji musicari iskljucivo na Jadranu, covek koji nikada nije zabacio musicu u slatku vodu. Rezultati su mu takvi da mu pozavide svi varalicari jer bukvalno pokida ribu. Evo ti kod mene fotografija palamide koju mi je poslao sa sve zakacenim strimerom na poledjini. Kada sam mu poslao Orvis Trident 9' #7, otplatio ga je prvo vece i jos dobro zaradio. Slao sam mu i waders, da ne pominjem koliko struna i cekrka. Jednostavno si u velikoj zabludi a mogu da ti dam telefon pa iduce sezone iskoristi da ti bude guide!


Nema problema,bice mi cast da takva coveka u onom jezeru upoznam ..samo palamida....eeeeeeeeee,fino cu se ja najesti Wink Laughing Laughing spremao sam je na klasicne gradele......sa malkice maslinovog, uz fino belo sa Peska....DIVOTA!!!


lol!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyUto 5 Avg 2008 - 0:45

Nema na gradele, no' zivu da je izjedes zbog ovoga sto mi ne verujes Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. EmptyUto 5 Avg 2008 - 2:17

simpson H ::
Nema na gradele, no' zivu da je izjedes zbog ovoga sto mi ne verujes Smile

Moze,al da je isecem,usolim......da odstoji malo pa na zimu Very Happy Very Happy Very Happy


Podseti me na moje dane odrastanja,vojskovanja mangupiranja na istom geografskom lokalitetu Boke Kotorske,NIRVANA(ratna luka-Kumbor)stara jos Austro-Ugarska luka.......Navucem se,ma Beogradski mangupcic u pokusaju.....profi zastavnik I-ve klase I.Skale,Slovenac a 30 godina rada po Dalmaciji.....ribe,plodova mora,vina i loze!!!!Ponudi me sa usoljenim sardelama...giganskim primercima od 15-tak cm.....naravno tako se nesto ne odbija,al lepo kaze 1-2.......casu dve belog vina i uzivancija!!!!!!!Al 5 komada,alavo sa belim hlebom,bez vina,2 case kiselog mleka od 0.2l,ma niko me nece iznenaditi Embarassed Embarassed Embarassed
Joj kakav mi je bio tadasnji dan...iz sata u sat,ma proklinjao sam i Zvezdu i Beograd,more i mornare...gladne oci i dugacak jezik,kratku pamet......i noc,kad tad nisam umro,to zadebljanje jezika,nadutost,otecenost.........


lol! lol! lol!

Samo nemoj da mi lovi bukvice ,sparice......gavuncice,nemoj da je primorski Mix Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nije bas za musicarenje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije bas za musicarenje..   Nije bas za musicarenje.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nije bas za musicarenje..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ako vam nije jasno:
» Sve sto nije muva i riba a moze se sa tim prevariti STUKA
» musicarenje iz camca
» Zasto MUSICARENJE?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: