MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gradac

Ići dole 
+46
Pepsis
Tihi83
tommylee
sulecriba
RiS
Stars member
mike
sale
Sale Župa
rasomon
aca-laki
Trn
Prle
ekoljuba
Šone
panic
perafly
ZORAN R.
intro
fulcrum
milance
baker on the fly
Neretva
simpson H
dusan.momcilovic
Goci
GORAN R.
ranko jokic
Oholiver
Prota71
VLADISANS
tuta
shikimyphone
Djurdun
Djole Nis
radojica-pop
cori
Zox
bokac
vlajkoni
Superfly
100ka
Zeka
Vukman
falco
pedjabg
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySre 14 Sep 2011 - 19:19

Bejasmo Oholi i ja juce posredstvom zeleznica Srbije, totalno luda avantura Very Happy. Sad sam na poslu. Slike sutra ako stignem.
Nazad na vrh Ići dole
RiS
Woolly Bugger
Woolly Bugger
RiS


Broj poruka : 51
Datum upisa : 16.06.2011

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySre 14 Sep 2011 - 22:11

Kako se ide vozom do Graca? Gde se nalazi ta stanica u klisuri gde se izlazi i kad ima zadnji voz?
Nazad na vrh Ići dole
falco
Green drake
Green drake
falco


Broj poruka : 157
Datum upisa : 08.02.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyČet 15 Sep 2011 - 9:18

Pruga Beograd-Bar, od Valjeva prema Užicu, prva stanica posle Valjeva. Tu staju samo putnički vozovi, a stanica se zove Gradac.

E red vožnje namam pojma, najbolje da zoveš telefonom stanicu.
Nazad na vrh Ići dole
RiS
Woolly Bugger
Woolly Bugger
RiS


Broj poruka : 51
Datum upisa : 16.06.2011

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyČet 15 Sep 2011 - 10:12

Hvala na informaciji! Još me interesuje gde je ta stanica u kanjonu? Što bi rekli kad sidjem sa voza i izadjem na reku gde je to u odnosu na poznate orijentire (manastir Ćelije)?
Nazad na vrh Ići dole
falco
Green drake
Green drake
falco


Broj poruka : 157
Datum upisa : 08.02.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyČet 15 Sep 2011 - 11:18

To je malo iznad manastira, par stotina metara uzvodno od ekološkog domaćinstva.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyČet 15 Sep 2011 - 13:05

@RiS
Iz Beograda je voz u 7 (ili 7:15 nisam siguran) a uvece imas za Bg voz u 19:02. Nama je voz kasnio sat vremena u povratku. Kada sidjes na stanici Gradac desno od stanicne zgrade imas stazicu kroz zbunje kojom silazis do gaza koji je nekoliko stotina metara iznad eko domacinstva (kod Paceta) kao sto je Falco vec napisao.
Bicu na odmoru od 19-og pa cu otici sigurno jos koji put na Gradac do kraja sezone, ako ti treba drustvo za voz tu sam.
Nazad na vrh Ići dole
Stars member
FlyHigh
FlyHigh
Stars member


Broj poruka : 276
Godina : 46
Location : Montenegro
Datum upisa : 18.06.2011

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPet 16 Sep 2011 - 10:42

@Bokac

Ona čudna ribica na nimfu je Phxinus phoxinus, ili Pijor ili Gagica ili gaovica (kako je kod nas zovu). Zivi skoro u svim rijekama i jezerima u cg, a zavisnosti od lokacije, i boja ima varira....Na Biogradskom jezeru u vrijeme mrijesta muzijaci umiju da budu crveni kao semafor....

slikice



ps. ko da vi ovo nijeste znali geek, e ja sam povezao tek kad pročitah dragu nam knjigu "Znakovi na vodi"..

Pozdrav drugari !!!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPet 16 Sep 2011 - 10:58

'Fala Saša!

Znam da je pijor, to mi je drugi kolateralni, na nimfu... Smile
U Valjevu ga zovu i zlatać.

Napisao sam "čudna ribica" jer je u pomenutom delu Gradca do nedavno meni bilo teško da upecam bilo šta osim pastrmke, što divlje, što porbljene. U poslednjih par pecanja sam video više peševa nego za sva prethodna pecanja ukupno.
Nazad na vrh Ići dole
Stars member
FlyHigh
FlyHigh
Stars member


Broj poruka : 276
Godina : 46
Location : Montenegro
Datum upisa : 18.06.2011

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPet 16 Sep 2011 - 11:06

Ovamo na zivog pijora ODRASE pastrmku i mladicu.....i onda pravac restoran na prodaju..pih!!!
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPet 16 Sep 2011 - 12:41

Ja to zovem zlatać,i toga ima na tone u potocima oko Valjeva i na Divčibarama (Kamenica) i to je možda moja prva riba na štap.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPet 16 Sep 2011 - 20:54

Gradac 4. godina prvi put Wink

Oholi i ja smo brzo dosli do dogovora oko odlaska vozom na Gradac. U 7 i nesto krenuli smo sa Shtajge (Glavna zel. stanica u Bg-u). Voz je bio prljav i smrdeo je na klonju kao i svi vozovi kod nas, jedna od stvari koja mi nije nedostajal vezana za putovnje zeleznicom. Po obicaju nisam mogao da spavam noc pred odlazak na Gradac tako da je putovanje bilo jos gore. Voz je kasnio nekih 30-40min. Konacno stizemo na Gradac. Brzo raspakivanje i u vodi smo. Na Vladin predlog oducio sam se za gazenje u patikama za vodu, sto ce se kasnije pokazati kao ne previse pametno resenje zato sto su me uzasno bolela stopala i narednog dan. Ako gazite u patikama, nadjite neke sa pristojno debelim djonom. Poput vladinih starki ili nekih drugih platnenih patika.
Krecemo nizvodno, onako pospan gledam da sto manje gazim kroz hladnu vodu. Na prvom viru u krivini ispod stanice iduci obalom spazili smo ribu od oko +50cm srebrnastih bokova. Prva pretpostavka je bila da je duzicasta pastrmka, a mozda i lipac. Videli smo jos par finih komada u tom viru i nekoliko klenova. Oholi mi tipuje brzak ispod kaskade kod izletnicke vrbe. Sunjam se obalom i krijem u senci drveta. Posle par zabacaja imam promasaj i par minuta nista, Oholi me ubrzava da krenemo nizvodno.
Gradac - Page 33 Imgp2158l

Na sledecoj krivini nailazimo na ribocuvara . Idemo ka "Pacetu". Precesljavamo teren brzo. Stizemo do vira u koji se uliva ispust vodenice sa eko domacinstva vidimo opar sitnijih komada opet imam promasaj. Nespavanje uzima svoj danak. Usporeni refleksi cine svoje.Idemo ka sedecem viru u kom smo spazili par pristojnih komada. Oholi ostaje na tom viru, a ja odlazim jos stotinak metara nizvodno bez uspeha. Kada sam se vratio Oholi mi pokazuje komad oko barem 45cm na dnu vira. Prelepa saren riba sa odlicnom kamuflazom. Vadim zonker boje meda od nekih 15cm sa teskim ocima. Pokusavamo na smenu da isprovociramo ribetinu medjutim nema vajde. Oholi krece uzvodno i primecuje jednu cudnu pastrmku koja je bia prekrivena lisajevima, toliko je bila bolesna da je uspeo skoro da je dodirne.
Gradac - Page 33 Pipach


U viru ispod vodenice opet imam promasaj. Kod izletnicke vrbe srecemo magarence koje pozira sa mojim novim sesirom za sezonu 2011.
Gradac - Page 33 Imgp2170

Prilazimo do sledeceg vira uzvodno i postaje nam jasno sta je bilo ono veliko srebrno, klencuga! Vidimo jos par komada od oko 50cm, tu je i nekoliko od 40cm i 6-7 komada od 30cm. Onih manjih je naravno bilo i vise. U ovom viru je bilo i nekoliko pastrmki oko mere. Menjma brzo muvu i vezujme kafenu bubu od Lakija. Imam udarac i promasaj, bakcem se tu jos malo, a Oholi vec grabi uzvodno. da bih a sustigao preskacem plitki brzak iznad gaza i idem obalom preko livade (ex kukuruza). Stizem ga kod vira u kom su dve stene pod vodom tako da je tok izmedju njih sirok mozda metar. On tu ima dobar komad na stapu. Idemo uzvodno kroz klisuru Oholi dobija jos par dobrih komada. Polako ludim posle jos nekoliko spadanja. Na drugom viru uzvodno od kaskade koja je najbliza uzvodnom ulazu u klisuru jenda pastrmka mi nekoliko puta dolazi do muve i okrece se. Produzujem tipet, menjam muvu medjutim nema vajde. Hitam uzvodno obilazim Oholog prolazim brzo preko brzaka ispred Rokine kuce i idem ka viru sa stencinom u sredini. Idem levom obalom i promaljam nos preko stene. U viru ima nekoliko riba u rangu od 40-45cm, a video sam i par od 50cm. Spuhstam onu zonkercinu u vir, imam par pracenja medjutim napadi izostaju. Oholi je vec zbrisao do sledece krivine, sustizem ga u momentu kada je imoa dobru ribu na stapu. Ulazimo u tok iza ostrvceta kod prve vikendice Oholi hvata dobru ribu i pokazuje mi gde da zabacim kada mu udara jos jedn od oko 40cm. Daje mi njegov stap klase 3 da vidim kakav je osecaj sa njim zamarati ribu. Posle one moje mocuge sa kojom prevrcem kamenje na dnu njegova trojka me u najmanju ruku zbunjuje. Trojka na delu.
Gradac - Page 33 Imgp2187

Gradac - Page 33 Imgp2189b

Malo glupiranja pre oslobadjanja ribe.
Gradac - Page 33 Imgp2186

Oholi mi daje svoj stap i ja zabacujem na isto mesto, NAJZAD upis. Nije velika, al' makar da razbije maler. Osmeh govori sve geek
Gradac - Page 33 Imgp2196

Odlazim do stencuge kod uliva potocica od vodenice da pojedem poslednji sendvic i u viru ispod uocavam par finih komada. Bakcem se tu jos malo i odlazim uzvodno. Gadjam stenu kod prve kaskade post tu uocavma pra pristojnih komad, dolazi i Oholi i tipuje mi jednu dobru 7-8m uzvodno od stene. Menjam muvu posle par voznji riba se okrece za mojom muvom ali, ovog puta zurim sa kontrom i ostajem bez novog licnog rekorda. Oholi je vec iznad brvna. Krece spradicno rojenje sitnih sivkastih jednodnevki. Sustizem ga kod izvora sa selenom. On je nekih 50m uzvodno na plitkom brzaku iznad kaskade. Ribe ima dosta na 1/3 reke blize drugoj obali, komadi su od 25-35cm mahom, mada ima i po koja veca. Posto je konkurencija jaka napadaju u coporima na muvu. Najzad i ja dobijam jednu oko mere.
Gradac - Page 33 Drugapajka

Oholi dobija jednu finu pajku od oko 40cm, slikam 10-ak slika u burst modu. Odlazim malo nizvodno i tu uocavam jedna pristojan komad malo izdvojen od jata. Bacam joj muvu 10-ak puta, nekoliko puta je krenula pa se vratila. najzad udara, kontra i tu je. Dobar komad najzad:D
Gradac - Page 33 Img0317ml

Vec je 18h u najboljem slucaju imamo jos pola sata pre polaska nazad na voz. Krecem uzvodno ka Oholom. Uz put precesljavam par mesta na brzinu. Udarac i smudjaroska kontra. Spada mi dobra riba, na udici ostaje deo njene usne Sad
Oholi je na prvom dubljem viru uzvodno od izvora sa selenom. Obilazim ga obalom i idem ka manjem viru iznad njega koji je taman na kraju brzaka. Primecujme par soldinih riba. Nabacujem muvu jednoj koja me ignorise. na nekih 3-4 m od mene je jedna u najplicem delu vira. Provlacim joj muvu 2-3 puta i tu je. Tacno 1cm kraca od prethodne.
Gradac - Page 33 Imgp2199

Krecemo polako nizvodno precesljavamo brzinski jos par izglednih mesta do Tetrebovca. Tu se pakujemo, na zalost nema vremena za klencuge u onom viru, ali osveticu im se sledeci put Very Happy

Stizemo na stanicu u 18:50, 12min pre voza.
Gradac - Page 33 Img0321p

Sedamo na peron, brzinsko prezuvanje u suve patike i unistavanje Oholijeve pite od visanja i preostale 2 bonzite. Vec je 19:20, a voza jos nema umor i totalno lud dan na vodi se poznaju na nasim licima.
Gradac - Page 33 Img0325y

U jednom momentu cuje se voz. Medjutim to je bio teretnjak koji ceka da mu se otvori signal. Mi i dalje strpljivo cekamo nas voz. Zovem Bokca da mu ispricam sta se izdesavalo, medjutim signal je slab pa ne mogu da ga dobijem. Saljem mu poruku da nam proveri koliko nas voz kasni. U medjuvremenu Oholi odlazi do masinovodje da ga pita da li zna koliko nas voz kasni. Masinovodja teretnjaka mu kaze da je nas voz otisao i da mozemo sa njim do Valjeva. Ukrcavamo se u lokomoktivu, posle par minuta nailzi i putnicki voz u suprotnom smeru, koji je "nas" masinovodja cekao. Ubrzo mi stize poruka od Bokca da nas voz kasni 61min (ala su precizni ovi sa zeleznice).
Masinovodja nas ostavlja uz put. Najzad i nas voz dolazi i stizemo zivi u Beograd.

Zeleo bih da se zahvalim nekim ljudima. Prvo Oholom posto je imao zivaca da me ceo dan gajduje onako smotanog i "tihog"! Bokcu sto nam je proverio kasnjenje voza. Cika masinovodji sto nas je povezao i spasao da nas ne pojedu lisice koje su kevtale u blizini Wink
Zokiju Tigru sto mi je ozracio mozak sa xy Beckerela putem mobilnog telefona u povratku za Bg u cilju dobijanja najsvezijih informacija. Hvala vam drugari cheers

P.S.Posle nek neko kaze da pecanje nije ekstremni sport Very Happy


Poslednji izmenio 100ka dana Sub 17 Sep 2011 - 8:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPet 16 Sep 2011 - 21:04

samnom je to uvek ekstremni sport....a gajdovao bih te ja i bolje samo kad ne bih stap poneo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPet 16 Sep 2011 - 21:25

joca je vec lepo sve opisao, tako da cu ja samo par slika Very Happy

Gradac - Page 33 Imgp2175f

Gradac - Page 33 Imgp2181i

Gradac - Page 33 Imgp2183w

Gradac - Page 33 Imgp2191

Gradac - Page 33 Imgp2198
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySub 17 Sep 2011 - 2:54

Ova druga podvodna ti je mnogo dobra, ne secam se te fotke. Ali koliko sam bio umoran nije ni cudo geek
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySub 17 Sep 2011 - 12:57

Joco,

sve - sve... ali s jezikom u usta na prvom sudaru s ribom... ...c-c-c...


Poslednji izmenio bokac dana Sub 17 Sep 2011 - 14:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySub 17 Sep 2011 - 13:03

eeeeeeeee sta sve jocko radi na prvom sudaru geek
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySub 17 Sep 2011 - 15:10

Nije za forum ima i mladjih od 18 Very Happy

Zaboravio sam da stavim komentar na ovu fotku geek
https://2img.net/r/ihimizer/img510/558/imgp2186.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=SixLaRCa3-o
Nazad na vrh Ići dole
RiS
Woolly Bugger
Woolly Bugger
RiS


Broj poruka : 51
Datum upisa : 16.06.2011

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySub 17 Sep 2011 - 16:29

Oholi. koju opremu koristiš za ovu podvodnu fotografiju?
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySub 17 Sep 2011 - 16:59

pentax optio w80.... oko 150-200e je valjda....dobar aparat
Nazad na vrh Ići dole
RiS
Woolly Bugger
Woolly Bugger
RiS


Broj poruka : 51
Datum upisa : 16.06.2011

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPon 19 Sep 2011 - 19:40

Hvala Oholi! Pogledaću na Net-u.


Poslednji izmenio RiS dana Pon 19 Sep 2011 - 21:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyPon 19 Sep 2011 - 21:42

Sve ove ribe, sem poslednje na snimku, koja je dunavska pastrmka, atlantske su linije pastrmke i mogu da posluze za brojanje osnovcima, a ihtiolozima nemaju apsolutno nista da kazu.
Velika steta i grehota za Gradac, nekad lepu pastrmsku reku, sa cistom dunavskom pastrmkom.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyUto 20 Sep 2011 - 17:05

https://2img.net/r/ihimizer/img513/7564/imgp2198.jpg

pedja mislis na ovu? ja sam bio ubedjen da je jadranka....ako nije frka aj malo opsirnije kako ih raylikovati
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyČet 22 Sep 2011 - 20:00

ako neko ide u subotu nek se javi, ja opet idem, makar vozom
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptySub 24 Sep 2011 - 14:29

Bejah juce u donjem delu sa devojcicom u cilju da joj pokazem malo kako se pecaju pegave ribice. Posto sam nosio i novi varalicarski stap da se devojcica ne muci. Dok sam isprobavao stapic desilo mi se ovo na 30ak m uzvodno od plavog mosta ispod Vidre.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/192/1001769res.jpg/

Onda smo krenuli uzvodno i uocili dosta krupnih klenova u dubokom viru ispod Vidre. Dosta vremena smo proveli na tom viru medjutim klenovi bas i nisu bili mnogo zainteresovani. Zacudilo me je jato klenova na uzvodnom delu jezerceta gde se zavrsava betonski kej. Bilo ih je dosta u rasponu velicine od 20-35cm, ali je bilo i par dobrih 40-50cm.
Nisu bili preterano zainteresovani za muve iako sam izmenio 5-6 muva.
Gradac - Page 33 1001794res

Gradac - Page 33 1001791res

Gradac - Page 33 1001797res

Iznad jezerceta sam provirivao izmedju drveca pored puta i video jednog klena od 55 mozda i celih 60cm, medjutim zbog visoke obale nisam ni pokusao da ga upecam.

Prvi ulov na muvu tog dana.
Gradac - Page 33 1001798res

Dobro je kada imate svog licnog fotografa tokom pecanja
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/26/1001807res.jpg/

A jos bolje kada fotograf ima aparat sa 24x optickim zumom.
Gradac - Page 33 1001808res

Kod "plaze" smo naisli na jednu macu pa sam je pocastio jednom od dosadnih dvoprugastih uklija.
Gradac - Page 33 1001820res

Vidjao sam klenove na dosta mesta, ali su se pastrmke vesto krile. Posto je vodostaj nizak nisam ni ocekivao neki ulov.
Gradac - Page 33 1001835res

Malo sam se poigrao sa sestrinim novim Olympusom.
Gradac - Page 33 P9220002res

U povratku smo isli levom obalom da bi probali na jezeru i u delu iznad njega da prevarimo nekog klena. Medjutim riba kao da je nestala, nije bilo skoro nikakve aktivnosti, a od brojnih klenova nismo nijednog videli.
Zato je rostilj kod Tidre bio odlican Very Happy (pozdrav za Zokija)
Nazad na vrh Ići dole
fulcrum
Woolly Bugger
Woolly Bugger
fulcrum


Broj poruka : 69
Godina : 49
Location : beograd
Datum upisa : 05.10.2009

Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 EmptyNed 25 Sep 2011 - 13:07

Jao pa gde dvoprugastu da das macetu?ako tigar bude video nace valjati,to su mu najomiljenije ribe na Gradcu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gradac - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradac   Gradac - Page 33 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gradac
Nazad na vrh 
Strana 33 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-
» Gradac 2015
» Gradac 2016
» Gradac 2019
» Gradac 2013
» Gradac 2014.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: