MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako sto pre doci do vode????

Ići dole 
+14
ZORAN R.
dusan.momcilovic
GORAN R.
Blue Fox
falco
Oholiver
simpson H
bokac
VLADISANS
Zox
Vukman
100ka
Zeka
Prota71
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 0:39

Vradi sacekati nasu policiju kad kreeeeeene da se ratosilja onih belih Landrovera.....Ti su jos iz Knina dosli u Srbiju,dobro su ocuvani.......ali samo vezu naci,1000000km prelaze,zveri....


cheers lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 0:48

100ka ::


Mislim da nije potrebno objašnjenje zašto Wink

Mislim da jeste porebno objašnjenje confused
Nisam najbolje shvatio kakve veze ova vozila imaju sa SKUPIM ILI JEFTINIM ŠTAPOVIMA affraid
lol!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 1:00

Zox ::
100ka ::


Mislim da nije potrebno objašnjenje zašto Wink

Mislim da jeste porebno objašnjenje confused
Nisam najbolje shvatio kakve veze ova vozila imaju sa SKUPIM ILI JEFTINIM ŠTAPOVIMA affraid
lol!

Ima veze sa 50 ili 100 kila Smile

I ne kapiram vas koji se lozite na te kamioncice. Land Rover = Tamic . Na njega moze da se lozi samo onaj koji ga nije probao. Lovim 25 godina i sto se tice terenaca svega sam se nagledao...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 1:06

simpson H ::
Zox ::
100ka ::


Mislim da nije potrebno objašnjenje zašto Wink

Mislim da jeste porebno objašnjenje confused
Nisam najbolje shvatio kakve veze ova vozila imaju sa SKUPIM ILI JEFTINIM ŠTAPOVIMA affraid
lol!

Ima veze sa 50 ili 100 kila Smile

I ne kapiram vas koji se lozite na te kamioncice. Land Rover = Tamic . Na njega moze da se lozi samo onaj koji ga nije probao. Lovim 25 godina i sto se tice terenaca svega sam se nagledao...

I šta kažeš na terenec No1- UAZ ? pale
Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 1:32

Zox ::
simpson H ::
Zox ::
100ka ::


Mislim da nije potrebno objašnjenje zašto Wink

Mislim da jeste porebno objašnjenje confused
Nisam najbolje shvatio kakve veze ova vozila imaju sa SKUPIM ILI JEFTINIM ŠTAPOVIMA affraid
lol!



Ima veze sa 50 ili 100 kila Smile

I ne kapiram vas koji se lozite na te kamioncice. Land Rover = Tamic . Na njega moze da se lozi samo onaj koji ga nije probao. Lovim 25 godina i sto se tice terenaca svega sam se nagledao...

I šta kažeš na terenec No1- UAZ ? pale
Laughing Laughing Laughing

Ma sta ko prica, onde gde ne izadje Lada nece niko. Za letnje uslove po vukojebinama i kozijim stazama odlicno se pokazala indijska Mahindra (kopija Willys-a). U zimskim uslovima, po snegu najbolje su se pokazali Fica i Peglica sa dve odrasle osobe na zadnjem braniku Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 12:07

Što se tiče terenaca ,mnoge od pobrojanih sam i vozio i Lada Niva je No1.Ali udobnost....

Mada,Bojane,sad kad ideš u ribu sa Land Crusrom...Poznajem ga jako dobro,zato,ne prigovaraj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 15:32

Meni pričao rodjak koji je gradio neke zgrade po terenu za muriju da oni preferiraju Ladu Nivu za vukojebine. Kažu da gde prodje konj prodje i Lada samo ako ima širinu staze.
A Landrover volem iz razloga što su ga pravili omrznuti nam NATO okupatori iz V.B. koji su poznati po trajnosti. Nisam rekao da je on najbolji terenac ikad napravljen daleko od toga, al i je jedan od najboljih i trajan je u pm. Pre par meseci u emisiji "Fifth gear" (ako se ne varam) bila je tema najbolji britanski automobili mislim da je L.R. Defender zauzeo 3 mesto. Jedan od razloga je bio i to što je 3/4 od broja svih proizvedenih vozila ovog tipa i dalje u voznom stanju, a pravi se od 1983 (izgleda da je te godine sve pravljeno vrhunsko Very Happy), a njegovi prethodnici Land Roveri Series I,II i III su se pravili od 1948 do 1985.
P.S. Sad očekujem da će neko da napiše da se Lada Niva pravi od 1977. Razz
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 16:30

Zeka ::
Što se tiče terenaca ,mnoge od pobrojanih sam i vozio i Lada Niva je No1.Ali udobnost....

Mada,Bojane,sad kad ideš u ribu sa Land Crusrom...Poznajem ga jako dobro,zato,ne prigovaraj.

Dosta bre Zeko sa povrsnim citanjem mojih postova, pomenuo sam Land Cruisera u najboljem mogucem svetlu jer je mrak od terenca. I ne idem "u ribu" sa Land Cruserom vec cesto sa njegovim vlasnikom. A sasvim mi je nebitno vozimo li se njegovim ili mojim kolima.
Sto se udobnosti tice terence ne mogu da delim jer se svi ponasaju kao jarcici, skacu, naginju se, ljuljaju,... nema teorije da se uporede sa nekom limuzinom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 16:37

100ka ::
Meni pričao rodjak koji je gradio neke zgrade po terenu za muriju da oni preferiraju Ladu Nivu za vukojebine. Kažu da gde prodje konj prodje i Lada samo ako ima širinu staze.
A Landrover volem iz razloga što su ga pravili omrznuti nam NATO okupatori iz V.B. koji su poznati po trajnosti. Nisam rekao da je on najbolji terenac ikad napravljen daleko od toga, al i je jedan od najboljih i trajan je u pm. Pre par meseci u emisiji "Fifth gear" (ako se ne varam) bila je tema najbolji britanski automobili mislim da je L.R. Defender zauzeo 3 mesto. Jedan od razloga je bio i to što je 3/4 od broja svih proizvedenih vozila ovog tipa i dalje u voznom stanju, a pravi se od 1983 (izgleda da je te godine sve pravljeno vrhunsko Very Happy), a njegovi prethodnici Land Roveri Series I,II i III su se pravili od 1948 do 1985.
P.S. Sad očekujem da će neko da napiše da se Lada Niva pravi od 1977. Razz

Joco taj deo o trajnosti je vrlo diskutabilan. Land Roveri su uradjeni sa klasicnom sasijom i aluminiumskom karoseriom. U prevodu, apsolutno trajno resenje u stanju da sahrani svakog gazdu. Ali motori su poprilicno nezgodni + veliki procenat stradalih menjaca, u sta se mozes uveriti iz komentara brojnih korisnika na netu. Najbolji britanski automobil nije narocito tesko biti od toliko silnih proizvodjaca sa ostrva, tako da trece mesto nije neki uspeh.
Ako gledamo procenat tih vozila na putevima koji se jos uvek voze, neprikosnoveno mesto na svetu drzi buba koju je maltene licno Firer pravio Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 16:54

simpson H ::
A sasvim mi je nebitno vozimo li se njegovim ili mojim kolima.
Sto se udobnosti tice terence ne mogu da delim jer se svi ponasaju kao jarcici, skacu, naginju se, ljuljaju,... nema teorije da se uporede sa nekom limuzinom.

Prvo ti ne vjerujem ,nema šanse.Voziti se Toyotom ili Fijatom karavanom,s polurazbijenom karoserijom,aj molim te,ako je i od tebe,mnogo je brate.

Drugo,nemoj da komentarišeš terence ako ih ti lično nisi vozio.Bio sam vlasnik Lade Nive.Ćale je vozio sve pobrojane i još mnoge druge terence,a i ja većinu njih po kojekakvim putevima i nebrojen broj kilometara.mnogi od njih su udobniji od mnogih limuzina,a od Fijata svakog.A i sama Kruzerka je drugačija kad si za volanom nego suvozač ili ako baš mora,pozadi.S tim sam se bar autom navozao kojekude.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 17:04

Trebalo bi da znas da ja nista ne govorim napamet. cak sta vise izuzetno vodim racuna o tome. U terence ne racunam razne ML-ove, pa X-eve, Cayanne-ove i slicne par cm podignute limuzine.

Nisam te ni pitao dal' verujes ili ne! To je apsolutno tvoje pravo, pa misli kako volis. Mozda tebi nesto znaci da budes vidjen u nekom besnom autu, meni zaista ne...vise. Posle Citroena CX, Volvoa 264, 340(benz i diesel), S40, BMW-a 316, 323i, 318is, dva budzena Yugica, Peugeota 405, Xsare, od kojih je vise od polovine imalo 0 na kilometar satu mogu da izjavim da je sadasnji Fiat bolji makar 30% od svih nabrojanih. Brate presao je 250.000 torture dinar ulozen u njega nije sem redovnog servisa i radi kao sat. I jos nesto, simpsonu se yebe kako auto spolja izgleda, napravljen je da on sluzi meni a ne ja njemu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyPet 29 Avg 2008 - 21:34

Samo da ti reknem,Cayene ima veću prolaznost od Kruzerke.Tako bar kaže test na poligonu.Novu 100tku ne računam.

I ne pričaj svašta,jer auto i štapovi - fetiš jedno,fetiš drugo.Možda je sad kod tebe zamjenjeno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 1:13

simpson H ::

Joco taj deo o trajnosti je vrlo diskutabilan. Land Roveri su uradjeni sa klasicnom sasijom i aluminiumskom karoseriom. U prevodu, apsolutno trajno resenje u stanju da sahrani svakog gazdu. Ali motori su poprilicno nezgodni + veliki procenat stradalih menjaca, u sta se mozes uveriti iz komentara brojnih korisnika na netu. Najbolji britanski automobil nije narocito tesko biti od toliko silnih proizvodjaca sa ostrva, tako da trece mesto nije neki uspeh.
Ako gledamo procenat tih vozila na putevima koji se jos uvek voze, neprikosnoveno mesto na svetu drzi buba koju je maltene licno Firer pravio Smile
Ovo za šasiju sam znao zato mi se i svidja ali nisam znao za ovu drugu stranu medalje.
Ako si se već dotakao Bube moram da spomenem ja jedan drugi auto pravljen za široke narodne mase samo od strane Francuza. Reč je naravno o Renou 4, poznatom i kao šporet geek
Moj buraz od strica ga je tero preko njiva kad ide da navadjuje (navodnjava) baštu, i trebalo mu je jedno 5-6 godina da ga sjebe. Naravno nije 4-ku dotuklo voženje po lošem terenu, pošto je kao i Spaček pravljen da se vozi po seoskim putevima (sad udobnost ovih vozila je druga stvar), mislim da ga je dotukao burazer pošto ga nije održavao, a radio je sa njim i u njemu sve i svašta Twisted Evil
Postoji još jedan mali auto koji može da posluži i kao terensko vozilo reč je o Fiatu Panda. Ali starom modelu sa pogonom na sva 4 točka. Nisam se vozio u njemu vozio sam se samo u novom, ali s obzirom da je lagan i prilično podignut od zemlje mislim da bi bio solidno rešenje za ribolovački auto. Shvatam ja da on nemože baš svuda da prodje, ali neki razlokani traktorski put mislim da mu ne bi stvarao neku nesavladivu prepreku.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 1:25

Zeko ne talasaj 'leba ti. Jedini poligon o kom ja pricam nalazi se na Suvoboru (Ravna Gora) u januaru mesecu u potrazi za divljim veprom. Kratka Niva je jedino osim fice sto prodje tuda Smile
Pazi kad se ni najmanje ne lozim na automobile valjda mi se smucili vise posle 1.5mil km. Na sajmu nisam bio najmanje 15 godina i necu ni otici vise. Od kradje Peugeota 405 davne '93 obecao sam sebi da me interesuju samo polovnjaci od 4-5 godina koji nikada nece preci cifru od danasnjih 5-7k evra. Kao i sto me nikada neces videti sa telefonom od 300e tako me neces videti ni da vozim neko cudo od auta. Ja to jednostavno moram da trosim a nadam se da ce doci dan da zaposlim sofera i da vise ne dohvatim volan. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 1:34

100ka ::

Ovo za šasiju sam znao zato mi se i svidja ali nisam znao za ovu drugu stranu medalje.
Ako si se već dotakao Bube moram da spomenem ja jedan drugi auto pravljen za široke narodne mase samo od strane Francuza. Reč je naravno o Renou 4, poznatom i kao šporet geek
Moj buraz od strica ga je tero preko njiva kad ide da navadjuje (navodnjava) baštu, i trebalo mu je jedno 5-6 godina da ga sjebe. Naravno nije 4-ku dotuklo voženje po lošem terenu, pošto je kao i Spaček pravljen da se vozi po seoskim putevima (sad udobnost ovih vozila je druga stvar), mislim da ga je dotukao burazer pošto ga nije održavao, a radio je sa njim i u njemu sve i svašta Twisted Evil
Postoji još jedan mali auto koji može da posluži i kao terensko vozilo reč je o Fiatu Panda. Ali starom modelu sa pogonom na sva 4 točka. Nisam se vozio u njemu vozio sam se samo u novom, ali s obzirom da je lagan i prilično podignut od zemlje mislim da bi bio solidno rešenje za ribolovački auto. Shvatam ja da on nemože baš svuda da prodje, ali neki razlokani traktorski put mislim da mu ne bi stvarao neku nesavladivu prepreku.

Joco u pravu si Panda matora kockasta 4x4 je stvarno interesantna pogotovo sto moze da se nagazi neka postarska iz italije jeftino. Fire motor koji ona nosi je ujedno i motor sa najmanje delova na svetu, moze da ga radi svaki priuceni majstor iz ulice.
Sto se tice Francuza Spacek je legenda ne samo po trajnosti vec prema avangardnim resenjima trapova (obrati paznju na promenu ugla prednjih tockova kada su okrenuti u stranu). Kasnije su se neka resenja oko promene uglova primenjivala i na ZX-u i to na zadnjem trapu ali je to u voznji bilo sacuvaj Boze (ulazis u krivinu po dijagonali) Meni licno je bila frka svaki put iako stvar funkcionise. Stric mi je imao Spaceka prvu generaciju sa 17KS, svako parkiranje na trotoar je bilo dramaticno pod punim gasom gde su prolaznici mislili da ce da ih poubijaju samlevene karike iz auspuha Smile Sa takvim "cudom" on je isao na CG primorje sa zenom, klincem i prikolicom sa jedrenjakom od 9m Smile. Jeste da mu je put trajao 2 dana ali je svuda izazivao ovacije
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 1:45

Reno 4 sam naveo kao primer, jeftinog auta koji može da prodje prilično lošim terenom pošto sam se njme vozio. Spačekom se nisam vozio, mada znam da su ga francuzi napravili da možeš da voziš jaja seoskim putem, a da se ne razbiju (mada se meni ne razbiju ni na bajsu kad vozim seoskim putem geek ).
Pošto se razmišljam da polako počem da odvajam kintu za svoj prvi auto možda baš i kupim Renoa (mane verovatno) ili Pandu (verovatnije) pošto Spaček neverujem da može da se nadje u dobrom stanju, sem možda od nekog ludaka koji ga je čuvao u špajzu i vozio ga ko Stevo žigon BMW u seriji "Majstorska radionica" geek
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 1:54

Imao sam cetvorku TL koji sam kupio bas posle kradje pezoa za 400 maraka. Slatko se navozah 1.5god al' mi zebla yaya (satrulile gume od kocnice i kvacila) Poklonio sam ga drugaru posto mi je njegov terijer pojeo zadnje sediste (bukvalno) prosao u kabinu i pojeo do pola zeca kog sam ubio. Ugledah zamagljena krvava stakla sa 50m i samo sam mu predao kljuceve Smile. Rudnik 1995 godina. Zaboravi spacek sada to je samo za velike entuzijaste koji bi stalno da cackaju nesto. Sa cetvorkom zavrsavas sve a GTL ide kida.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 4:04

Znam al Panda je 4X4 scratch
Nema veze imaću ja vremena bar do zime ako ne i do proleća dok ne pazarim kolica. Mada Reno može da se kupi za par stotki € najverovatnije!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 9:04

RENO 4-ka,nacionalni automobil MonteNegra do pojave Golfa tamo krajem 70-tih....po nadimku poznata kao cokula Wink Nikad se nisam mogao navici na "onaj"menjac...imao sam Dijanu,ujak Sraceka i to 3 komada(poslednji Carlton)...savrsen potrosac benzila u ruznim 90-tim....3-4l...,,Al sam Reno 4 sreo u vrlo ruznim okolnostima opremljen kao borbeno vozilo pesadije...transporter ili tenkic-a on busan ko sito...ipak uspeo sam da se stisnem sa 5 gotivnih cica(tada sa 75kg moje zive vage) pa u Zajecar na Gitarijadu...Suboticu,Deliblatsku pescaruuuuuuu usred zime/celave gumeeeeee
Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Dsc02210
Batica mislim u Subotici i dan danas se bavi sredjivanjem i budzenjem/tuningom 4-rkica..
Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Img-1110
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..........lepote tinejdzerske!!!!!Nikad vise...
Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 2004_110
A ovako nesto bata Joco..... Wink stara je slicica...ih ovo polu-ovo polu-ono....
Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 48860210

da li se secate...skoro je bilo ovih cuda....i sad ga ima po drumovima mada vise u unutrasnjosti....a do kraja 90-tih najpopularnije vozilo na auto-pijaci u Bubanj potoku...Kosovari/siptari su ga kupovali i kupovaliiiiiii.............nije dzaba bila i nase sluzbeno vozilo JNA,JA,VJ....ona ruzna plava boja... silent
Askona...koliko je samo jako vozilo,neunistivo,izdrzljivo...benzince sam imao u sluzbenom sastavu,kukuuuuuuuu onaj pravac kod Tivatskog aerodroma prema Jazu i Budvi......strasno...pa penjanje na Vrmac,Njeguse....ura za do Trebinja po neuredjenom drumu...nije bilo dzade tada kad prodjoh....
Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Photo210

Naravno sada je svemu tome dosao kraj,toliko toga ima dobrog i interesantnog u svakoj klasi automobila.....SUV,terenci,4x4 standardnih limuzina primenjivih u nasem sportu i relaksaciji
Karavan samo da je,sto noviji...nov,moze i dizel...mada ima plin da se stavi...samo jos toliko novca da se obezbedi Rolling Eyes Very Happy Very Happy drunken Wink
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 15:32

Citat :
Spačekom se nisam vozio, mada znam da su ga francuzi napravili da možeš da voziš jaja seoskim putem, a da se ne razbiju (mada se meni ne razbiju ni na bajsu kad vozim seoskim putem geek ).

to je joco zato sto ih razdvojis po sedistu, svako sa po jedne strane Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptySub 30 Avg 2008 - 23:40

oholi ::
Citat :
Spačekom se nisam vozio, mada znam da su ga francuzi napravili da možeš da voziš jaja seoskim putem, a da se ne razbiju (mada se meni ne razbiju ni na bajsu kad vozim seoskim putem geek ).

to je joco zato sto ih razdvojis po sedistu, svako sa po jedne strane Laughing

Hahhah, e za ovo imaš rakiju od mene lol!
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyNed 31 Avg 2008 - 3:41

uvek Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyČet 4 Sep 2008 - 12:55

"..bem Ti zivot,nekom majka nekom maceha........"

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 03092010

A sad melem za moje umorne oci...stariji model nemca koji se dokazuje svaki dan na drumovima prestonice........strogo dizelas sa Isuzuovim motorom...neunistivo cudo cheers

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 03092011
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyČet 4 Sep 2008 - 16:19

Proto jel si na ovaj mislio Question
Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 03092010
Nazad na vrh Ići dole
falco
Green drake
Green drake
falco


Broj poruka : 157
Datum upisa : 08.02.2008

Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 EmptyČet 4 Sep 2008 - 17:21

A ovaj plavi u prvom planu, sta mu je napred a sta pozadi cyclops clown scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sto pre doci do vode????   Kako sto pre doci do vode???? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako sto pre doci do vode????
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Spoljni faktori - temperatura vode.
» Vi kako ocete!
» Kako preracunati mjere
» Kako ustaviti kozu
» Kako izvaditi udicu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Ozbiljne stvari-
Skoči na: