MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Climax strune

Ići dole 
+4
Zox
Djole Nis
Zeka
salmo
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
salmo
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 21
Datum upisa : 08.04.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySub 26 Apr 2008 - 20:57

pa mislio sam na to što sam početnik Neutral za slunjčicu sam i ja čuo da nije baš velika populacija ribe a i kratka je dosta i teška za ribolov, mislim da je vitunjčica puno bolji izbor
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyNed 27 Apr 2008 - 9:58

Onda Vitunjcica...nek bude.Kontaktirat cemo i g Alexandra Puskadiju,nadajmo se da ce biti slobodan.A ako bude,onda smo obojica pocetnici,pa kako bude meni,bit ce i tebi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
salmo
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 21
Datum upisa : 08.04.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyPon 28 Apr 2008 - 21:46

ti i nekako a ja Neutral koja će to sramota biti Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyUto 29 Apr 2008 - 0:27

Zašto bi bila sramota?
Salmo nije sramota kada ne znaš, sramota je kada imaš od koga da naučiš, a nećeš da slušaš Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyUto 29 Apr 2008 - 17:55

100ka ::
Salmo nije sramota kada ne znaš, sramota je kada imaš od koga da naučiš, a nećeš da slušaš Wink

Eh živote,lutalico...Jel ti to bata Joco iz iskustva Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyUto 29 Apr 2008 - 21:45

salmo ::
ti i nekako a ja Neutral koja će to sramota biti Embarassed

salmo,
kao početnik u mušičarenju (ili PACER, kako nas nazivaju dojučerašnji početnici) mogu da ti kažem sledeće:
Zahebi sramotu! Sramota je kada se ne ponašaš ljudski, a ne to što se nisi rodio sa znanjem kako se lovi riba na veštačku muvu.
Ako budeš čekao da te prođe "sramota" da bi pecao slobodno, nećeš se napecati! Čoveče, kad god nagaziš na one koji se hvalisaju svojom "veštinom" da bi tebi pumpali komplekse, zaobiđi ih da se ne bi zarazio njihovim nepreležanim kompleksima... Najstrašnije se "junače" oni koji su se do juče najviše tresli od strah(ov)a... Meni su dragoceni bili svi iskusni, koji su imali strpljenja i vremena da mi pokažu šta&kako...

Koliko sam shvatio iz nekoliko tvojih odgovora, došao si do sasvim upotrebljivog pribora. Koliko god da jesi ili nisi u mogućnosti da kupuješ... najskuplje u životu je vreme i način na koji ga trošiš. Siđi na vodu i... od načina na koji provodiš vreme zavisiće i kvalitet tvog "mokrog" života. Sećanje se ne može kupiti, sve i da možeš da trošiš k'o budala.

Čuj sve, a poslušaj sebe! Evo, počni od mene sa ovim savetom... Smile

BISTRO!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyUto 29 Apr 2008 - 22:01

salmo ::
ti i nekako a ja Neutral koja će to sramota biti Embarassed

Nisam se vratio na ovo ,pogotovo kad vidim bata Jocine bisere.
Es ti,druže,vidio koga sam ja spomenuo?Alexandra Puškadiju,EJ!!!!!!!!!!!!!!

Pa meni bi bila čast samo kad bi popio kavu samnom u Zagrebu ,a kamoli da ide s nama na canje.Iako si mlad,trebao bi da znaš ko je on.A i opet,kakva je razlika među nama?Misliš li da sam se ja naučen rodio.Dobro pročitaj šta ti je Bokac,Glas razuma "Pacera",rekao.I ja se u potpunosti slažem s njim.

Evo ti nas na livadi na BG Bežanijskoj kosi.Mogu ja da bacim i 40 metara,al kvantnu fiziku nikad neću naučiti.A Boki će jednom naučiti da baca,i on,i bata Joca i Prota...(ne nisam ga zaboravio,Ljuba zna),pa nam to ne smeta da se ja vratim da još pola sata koje sam trebao provesti u putu provedem s njima.JBG,bitno je društvo u kojem si,a ko šta zna,uvijek se u dobrom društvu nadopunjujete znanjem.Sramota je samo ono što ti je Bokac već rekao.

El viš kako voli što je "Pacer"?Ta se titula dobija samo po zasluzi,ne mogu svi biti paceri.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyUto 29 Apr 2008 - 22:04

Zeka ::
El viš kako voli što je "Pacer"?Ta se titula dobija samo po zasluzi,ne mogu svi biti paceri.

Vaistinu, bata-Zeko!

"PACERska je muva pregolema,
trese granu, a rezervne nema..."
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyUto 29 Apr 2008 - 22:06

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyUto 29 Apr 2008 - 22:49

Zeka ::
100ka ::
Salmo nije sramota kada ne znaš, sramota je kada imaš od koga da naučiš, a nećeš da slušaš Wink

Eh živote,lutalico...Jel ti to bata Joco iz iskustva Question
Ofskroz evo vidiš da sam pocrveneo ko majska ruža Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySre 30 Apr 2008 - 14:13

Bolje nemoj da crvenis,nego se prihvati mahaca i vjezbaj po uputstvima koja si dao salmu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
radojica-pop
Woolly Bugger
Woolly Bugger
radojica-pop


Broj poruka : 55
Location : raška
Datum upisa : 05.04.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySre 30 Apr 2008 - 21:17

Zeka ::



Mogu ja da bacim i 40 metara,
.
Zeko jel ti ovo možeš stvarno ili samo hrabriš čoveka? Pitanje je najdobronamernije! I svaka čast!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySre 30 Apr 2008 - 22:56

Ne još,Radojice,ne još.Sad sam sa svojim priborom na nekih 35.Ali,nikad se ne zna.Uz pravog instruktora,koji prepozna talent Wink sve je moguće.

Neki dan smo mlatili na Bežanijskoj kosi,išlo me,nije da nije.Vidjet ćemo kako ćemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
radojica-pop
Woolly Bugger
Woolly Bugger
radojica-pop


Broj poruka : 55
Location : raška
Datum upisa : 05.04.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyPet 2 Maj 2008 - 15:57

Svaka čast MAJSTORE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyPet 2 Maj 2008 - 16:17

Hvala,druže,svaka pohvala i riječi podrške meni znače.Nisam od onih lažno skromnih i volim da se "duvam" Wink .

Idemo dalje,na nove metre i nove ribe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySub 3 Maj 2008 - 0:48

Zeka kako je kreno ima uskoro da uči Ardena kako se maše Wink Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySub 3 Maj 2008 - 15:18

A što,majke ti,jel ti to kao nešto sumnjaš u mene?De si na Bežaniji pa da ovjekovječiš ti bacanje?Pa da turiš na forum i uzmeš neku kintu za autorski rad? Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
radojica-pop
Woolly Bugger
Woolly Bugger
radojica-pop


Broj poruka : 55
Location : raška
Datum upisa : 05.04.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySub 3 Maj 2008 - 17:23

Zeko jel beše to radiš sa T3 i MED u klasi #5?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySub 3 Maj 2008 - 18:50

Ne još,druže.Radim sa TLS i MED u klasi 5.T3 mi je još negdje u putu.Kad stigne ...Bit će belaja.Samo da stigne do onog takmičenja na Adi,nešto mi zafalilo para... Laughing

Mada,radio sam to i sa T3,al od Ljube,drugara iz BG,ali on je bio 8,6 a ne 9',a i sa Sage XP,Budinim,sve u klasi 5.Žao mi samo što je Joca japi radio pa nije imao ko da snimi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
salmo
Gola udica
Gola udica
avatar


Broj poruka : 21
Datum upisa : 08.04.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySub 3 Maj 2008 - 23:29

bokac, mudro zboriš! u pravu si ti sad kad malo bolje razmislim, i znam ja tko je puškadija Twisted Evil , ali eto svejedno nebi htio ispasti bedak kad odem na neku "jaču" salmonidnu vodu!!! i zeka nisam ja baš ni mladić 30 je na leđima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptySub 3 Maj 2008 - 23:39

Čuj 30...Pa ti si mlađahan..jel gene...da su mi te godine,eh...a da,i ova pamet...


Što se tiče odlaska na jaču vodu i ispadanja bedakom,tu griješiš.Tek jača voda daje pravu sliku o FF i tek tamo shvatiš šta zapravo radiš.Mislim,moš ti loviti i babuške,ali za mene to nije to.Prava,puna ribe voda,to je ono pravo.I onda samo ti,štap i riba(čitaj - pastrmka,za mene)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 EmptyNed 4 Maj 2008 - 0:58

Pastrmka,lipljen........ cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Climax strune - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Climax strune   Climax strune - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Climax strune
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Prijedlog strune za Winston WT 9ft 5wt i Sage TXL - F 4710
» dve strune 6ice
» Strune i musice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Strune za mušičarenje-
Skoči na: