MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?

Ići dole 
+5
Prota71
100ka
Zox
Zeka
murino
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptySre 23 Apr 2008 - 22:42

JOCO;BRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meni samo nije jasno šta bre toliko mrsite.Pa jel vam lijepo kažem da Sciera pravi super stvar ,a vi opet po mastima.Mast je nepraktična.Ste vi nekad lovili ribu?Kako nanjeti mast na CDC muvu a da je ne uljepite i da ona ima ista svojstva kao i bez nje?

NEMERE....IGEN?

Probao sam i prošao kroz sve faze natapanja muve koje čime,i vjerujte da su se prskalice najbolje pokazale.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptySre 23 Apr 2008 - 22:57

Izvini albino meni samo nije jasna jedna stvar zašto mazati CDC kada je on sam po sebi masan ko burek?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 14:34

Sad cu ti objasniti.Vremenom,nakon nekoliko riba pogotovo,CDC gubi nesto od svojih svojstava i zato ga treba prsnuti povremeno,a narocito poslje ribe.Ja poslje ribe prvo operem muvu,pa je osusim amadou-om,pa je raspusem malo u vazduhu i tek onda prsnem jednom onaj Sciera sprej.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 20:48

Ovim susis?
Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 21042010
Lose slike.....zum katastrofa......al poznat sam po tome.........Amadou kod Kize iz Valjeva kupljen/fala Vlajkoni/
Very Happy
Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 21042011
Kuku lele kad se pokvasi al di-diiiiiii,pih....jadne muve!! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 20:53

Nečim sličnim.Moj Amadou je RH,fency...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 21:00

Sledeci je onaj SAmadoU....al nek se ovaj ovajdi malo....pocetnik,lagano i opusteno........pst.Gene.....spremam neko suvo meso i dimljeni sir za onaj nas uranak,pa rakijica i pivce....dok se rostilj raspali a voda u cizme zadje....i ribica se na muvu upeca....IHHHHHHH,more jedva cekam uranak i najlepsi mesec u godini cheers drunken flower
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 22:19

Prota71 ::
Sledeci je onaj SAmadoU....al nek se ovaj ovajdi malo....pocetnik,lagano i opusteno........pst.Gene.....spremam neko suvo meso i dimljeni sir za onaj nas uranak,pa rakijica i pivce....dok se rostilj raspali a voda u cizme zadje....i ribica se na muvu upeca....IHHHHHHH,more jedva cekam uranak i najlepsi mesec u godini cheers drunken flower

Jel kod mene? Wink
Ja spremio (neku) domaću slaninu i neku salaaatu (bljak) affraid
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 22:23

E jesam li ja nešto propustio?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 22:25

Zeka ::
E jesam li ja nešto propustio?

Opet spavaš na času? Cccccccccc....da obnoviš gradivo za kaznu, moji klenovi su gospoda bRe king
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 22:45

Pa viš da radim ko dragstor,JBT,nemam pojma još malo kako mi dijete izgleda..

Ka dse i gdje gledamo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 22:57

Ja sam znaš gde a SVI su dobro došli sunny
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 22:58

AAAAAAAAAAA to.Malo sam izlapio.Pa da se gledamo,onda,bar jedan dan,da probam kako se trte klenovi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 23:11

Zeka ::
AAAAAAAAAAA to.Malo sam izlapio.Pa da se gledamo,onda,bar jedan dan,da probam kako se trte klenovi.

Dobro došao ali da se zna (onaj ko još nezna Shocked ), svi natrteni (ili natrćeni Very Happy ) klenovi se vraćaju nazad uvodu I love you
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 24 Apr 2008 - 23:58

Zox ::
Prota71 ::
Sledeci je onaj SAmadoU....al nek se ovaj ovajdi malo....pocetnik,lagano i opusteno........pst.Gene.....spremam neko suvo meso i dimljeni sir za onaj nas uranak,pa rakijica i pivce....dok se rostilj raspali a voda u cizme zadje....i ribica se na muvu upeca....IHHHHHHH,more jedva cekam uranak i najlepsi mesec u godini cheers drunken flower

Jel kod mene? Wink
Ja spremio (neku) domaću slaninu i neku salaaatu (bljak) affraid


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
JA DA,NADAM SE DA I OSTATAK DRUZBE PO DOGOVORU NA TRT KLENDZI!!!!???

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyPet 25 Apr 2008 - 1:33

Samo kontaktirajte vođu puta i eto vas na klenovi Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyPet 25 Apr 2008 - 16:42

Zox spremio sam bambole alien
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyPet 25 Apr 2008 - 20:47

Gdje da vas kupim?

@Zox..Pa nismo mesari.Mi smo trtadžije,al sve što ulovimo,nazad u vodu.A i nemaš pijacu u blizini da đoramo za nešto... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyUto 6 Maj 2008 - 17:26

Ja se vratih a od vas ni traga Evil or Very Mad klenovi vas pozdravljaju i pitaju što ne beste na druženju i svi koji su bili uhvaćeni na sve osim na suve mušice pa i nije bilo potrebe za mazanjem Wink
Nazad na vrh Ići dole
bogi
Elk hair caddis
Elk hair caddis
bogi


Broj poruka : 261
Location : Još. Banja
Datum upisa : 08.04.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyUto 6 Maj 2008 - 23:53

da vam olakšam malo..........uđete u apoteku i tražite parafinsko ulje.......ima od litre, pola litre itd. ja mislim da je litar oko hiljadu dinara možda i malo više ali to može da se izdeli na 20 ml ili malo više koliko staje u onu bočicu staru i praznu..........to je jedan od načina naći najeftinije ulje za mazanje i za poboljšanje plovnosti mušice.......oprobano...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptySre 7 Maj 2008 - 1:32

^^^^Znao sam, samo sam čekao da mi to neko i potvrdi. Hvala Bogi Wink
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptySre 7 Maj 2008 - 14:25

100ka ::
^^^^Znao sam, samo sam čekao da mi to neko i potvrdi. Hvala Bogi Wink

Bata-Joco, sada ostaje da primenimo čuvenu teKniku pacera: kupi na veliko, pa laPo-laPo... (...i tako nekoliko puta...) Smile Smile Smile
Mislim, šta raditi s litrom??? Shocked

@Bogi
Hvala na savetu!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 EmptyČet 8 Maj 2008 - 0:55

Ma imala je moja keva to ulje bre negde, u flajki od jedno 100-200 mića. Ona je sa tim podmazivala makinu za šivenje, trebalo bi da ima još uvek negde toga scratch
Moraću da potražim po kući negde cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?   Masti i ostali preparati za mazanje mušica ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Masti i ostali preparati za mazanje mušica ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarenje - ribolov veštačkom mušicom :: Mušičarenje suvom mušicom-
Skoči na: