MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Cijene cekrka

Ići dole 
+5
Bogdan
Zox
100ka
Vukman
Zeka
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 12:28

Ma Gene...ako su vec takve cene dalekooooo na istoku,a kvalitet nezaostaje-ako su vec proverene stvari i materijali,kad se vec tolike poznate svetske tvrtke preselise tamo eto i maloga Muje....racunaj bratac 101x45=4545,00evradi Wink Al da se odma razumemo ovo je sve zarad popularizacije Fly Fishinga u maticnoj mi zemlji nista vise,bicu potpuno nevladina i neprofitabilna akcija,nista vise....start bas protiv vetrenjaca-il protiv svih onih nakupaca i preprodavaca sa astronomskim marzama od po 200-300%....naravno sve ovo iziskuje velike nemire u sivim celijama al imam vremena preko glave(ako se pre toga nebudem odselio daleko na sever Kanade)....al bar tada svi oni koji ostanu ovde jer ih sunce tudjeg neba nece grejati kao mene ono tamo dalekooooo-od mene ce imati sigurnu ruku od koje ce na kucnu adresu a bogme i licno dobijati sve sto ih zanima i potrazuju za FF sa cenama placenim u radnji/svim mogucim popustima/granicnim povracajima i obracunatim u valuti u kojoj su placeni....ALOHA!!!!
Do tada kako se ko snadje,kad vidim sve one prodavnice prepune raznoraznog ribolovackog pribora za lov cverglana,babuski....i ostalog korova,ostaje veliko zaljenje za svim onim godinama uzalud potrosenim na kupovinu istog nam pribora po vrlo visokim cenama/kupovala se DAM,ABU itd.MADE IN EVROPA ORIGINAL BATO....ZATO JOS I TRAJU!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 12:30

Prota71 ::
Samo da skupim jos ljudstva i eto me,spreman za realizaciju posla....prvo da probamo sa cekrcima!!!!Manji bagas/laksi su,manje kabasti....pa da vidim reakciju -ljudi-kolega,drzave itd.....Unapred hvala i obavezno ostajemo u kontaktu,ozbiljan sam!!Pozdrav druze.. cheers

Proto, ako si stvarno ozbiljan onda skidam kapu. cheers
Krajnje je vreme da neko ozbiljan krene u ovaj posao a da nije trgovac po opredeljenju. Verujem da će uz zadovoljavajuću reklamu ovaj posao doneti i zaradu... king
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 12:32

Pa vidi Zox,ima ovaj sajt i forum na kom mu niko nece braniti da se reklamira.Pogotovo jer je svrha popuzarizacija FF.Samo napred,gene,samo napred.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 12:38

Ma nevolim ovaj april mesec... Sad
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 12:40

Proto ovo je jedna od NAJLUDJIH stvari koju sam čuo i 101% sam uz tebe!!!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 12:50

APRIL U BEEEOGRAAAAAAAAADUUUUUUUU...... vidis sta mi radi,a to sve sto sam daleko od somalijskog kuvara,mudro sam odlucio da se ozenim zenom iz Bosne poreklom a poreklom sam Crnogorac/Ercegovac....ubi me ovo trt vreme....a nemogu na LIVADICU!!!!
Embarassed Shocked Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 12:52

"sacuvaj me Boze brkatih zena i malih crnogoraca" by DJ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 13:05

Ko je DJ Question
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 13:07

Jedan lik.

Gene,ti nisi mali,nikako.Ti si ljudina.Da se ne nadjes uvredjen.ovo je namjenjeno nekom ko zna ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 13:08

Bogdan ::
Ne znam da li mislite ozbiljno ili se zezate....

U pravu si u oba slučaja. Malo se(be) kao zezamo, a malo smo, kao ozbiljni...
Kad god sam tražio nešto na temu pecanja na Goole-u, iskakao mi je jedan link koji je vodio do kineske firme za zve i svašta što se tiče pecanja. Naravno, nisam ga zapamtio, a sinoć k'o za inat - nikako da ga izGooglam... U principu, meni sve ovo što pišeš i što predlaže komšija Prota zvuči sasvim ostvarivo. Otkad sam video u BG radnjama jedan te isti čekrk sa štampom tri različike firme (2 Poljske i jedna Britanska, valjda...?) nije teško poverovati da je moguće.

Kako ja trgovinu zamišljam kao mali Perica, bolje da ne pokušavam išta slično. silent

PS: neka se mali Perica ne uvredi... to se samo tako kaže...
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 13:11

Prota71 ::
APRIL U BEEEOGRAAAAAAAAADUUUUUUUU...... vidis sta mi radi,a to sve sto sam daleko od somalijskog kuvara,mudro sam odlucio da se ozenim zenom iz Bosne poreklom a poreklom sam Crnogorac/Ercegovac....ubi me ovo trt vreme....a nemogu na LIVADICU!!!!
Embarassed Shocked Rolling Eyes

Komšo, ne znam šta trošiš ali ovajdio bi se da to pakuješ&prodaješ... Hebeš čekrke&motke... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 13:16

Ma cist sam leba miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii................ Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 13:29

bokac ::

U pravu si u oba slučaja. Malo se(be) kao zezamo, a malo smo, kao ozbiljni...

ja sam u slicnom fazonu ali je to sve jako tesko izvesti u realnom svetu...treba da se skupi dovoljno ljudi, da se ucipi sa nekom kintom, da se svi sloze oko toga sta i kako naruciti, da sve to neko organizuje i sprovede u delo a da ga ostatak grupe ne optuzi za izdaju izvornih principa i otimanje leba iz necijih usta, da svi budu srecni i zadovoljni sa onim sto dobiju...a mi smo BRE Srbi...nema to sanse da uspe prijatelji...samo bi se jos vise zakrvili izmedju sebe...

a kao utopija ideja je odlicna..tri musicarska sajta sa xxx clanova...pa svako da da po 20 evra...ihaaaaaaaaa opreme bi se moglo navuci sa istoka...da nikom vise ne zatreba cekrk do kraja zivota...da ne govorimo o koncima, kutijama, prslucima i ostalom....

a sad back to reality...najmanje nerealna opcija je da se nadje jedan posten trgovac medju nama (posten trgovac, a? Very Happy ) koji ce sve to da odradi sa svojom kintom, preuzme sav finansijski i svaki drugi rizik takvog poduhvata uz neku pristojnu zaradu (<400%)...u tom slucaju svi bi znali odakle roba dolazi, ne bi niko lagao i prodavao maglu, znalo bi se koliko roba otprilike kosta po komadu u nabavci...ali opet... takav trgovac ne postoji...svaki trgovac je tu da ZARADI STO VISE MOZE...drzao sam u rukama neki britanski prirucnik za privatni biznis...onako...prakticni saveti...u delu gde se govori o tome kako postaviti cenu za proizvod koji nudite... savet je...


TAKO DA MUSTERIJI KRENU SUZE NA OCI KAD VIDI CENU Twisted Evil

pa vi sad kupujte UK hand made cekrke...
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 14:06

[quote="Bogdan"]

ja sam u slicnom fazonu ali je to sve jako tesko izvesti u realnom svetu...treba da se skupi dovoljno ljudi, da se ucipi sa nekom kintom, da se svi sloze oko toga sta i kako naruciti, da sve to neko organizuje i sprovede u delo a da ga ostatak grupe ne optuzi za izdaju izvornih principa i otimanje leba iz necijih usta, da svi budu srecni i zadovoljni sa onim sto dobiju...a mi smo BRE Srbi...nema to sanse da uspe prijatelji...samo bi se jos vise zakrvili izmedju sebe...
quote]

Nažalost ovo je realnost ali Proto pokušaj, koristi bi bilo za sve....
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 14:27

Da Zox,25 po tudjem dupetu nije nista.Ni ne osjeti se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 14:55

Zeka ::
Da Zox,25 po tudjem dupetu nije nista.Ni ne osjeti se.

Very Happy Very Happy Very Happy

Tacno tako...veliki je to maltretman i onaj ko bi se u to upustio prokleo bi dan kada mu je ta ideja pala na pamet...Zato Proto odspavaj...cisto da ideja prenoci i sazri...pa onda jos jedan dan odspavaj...i tako par meseci i videces da to nije vredno truda...nikom nista neces dokazati samo ces ebi bedu na vrat navuci...

poenta moje price je samo da ne dozvolite da vas neki trgovac sisa kao ovce...kad pocne da vam prodaje hand made UK cekrke od 120 evra da se okrenete i izadjete iz prodavnice...ja bih uvek vise cenio trgovca koji bi mi ispricao ovu pricu gore i rekao mi... brate takva je situacija,mene to kosta toliko i toliko a moram i ja od neceg leba da jedem evo ti nosi ovaj kvalitetan kineski cekrk za 50 evra...

potpuno ista prica vazi i za stapove...pred novu godinu hoce mene moja zena da iznenadi poklonom i bez mog znanja, a da pojma nema o ribolovu (btw otisla pre neki dan u radnju da podigne stap za mog prijatelja i trazila "fishing stick"
Very Happy - covek umro od smeha), i napravi se pametna (ljubi je muz) i izgoogla Orvis Helios limited edition kao poklon vredan paznje njenog muza...srecom pa joj ovi iz Orvisa rekli da tu ima neka duzina stapa, pa AFTMA size i tako to pa pre nego je narucila dosla mene da pita koja mi velicina odgovara...umal' se nisam slogirao i poslao je da otkaze taj blesavi aranzman jerbo ja za te pare mogu da kupim opreme da me sluzi do kraja zivota...

elem...postovao sam to na nekom onom drugom sajtu...covek koji se razume u pravljenje stapova, kvalitete blankova, dizajn istih itd...itd...kaze da realni trosak najskupljeg stapa ne prelazi £30! To isto potvrdjuju i moji kineski izvori...pa ti onda posalji zenu na Orvisov sajt...hand made UK stap - ali stvarno hand made - da stojis pored i da gledas dok ti ga pravi (verovatno od selektovanih blankova iz Kine), da biras reel seat, oblik i kvalitet plute, provodnike itd kosta £130 u srcu Yorkshira...ljudi u cenu ugrade svoje iskustvo i daju ti da testiras blankove da vidis koji ti najvise odgovara...

Jedini stap za koji bih pristao da dam velike pare je za onaj napravljen od sargarepe...nadam se da ste citali o tome...neki tipovi iz Skotske...ljudi doktorirali neku hemiju i tako nesto...napravili neki kompozitni materijal od jebem li ga cega iz sargarepe koji ima bolje performanse od karbonskih vlakana...prvo ga testiraju na stapovima za pecanje a posle ce na opremi za golf...izbacili su prvu seriju stapova...ja mislim da je oko £350...to bi vec bilo vredno mog novca (da nemam decu da mislim o njihovoj buducnosti)...

Ali...elem uvek ce se naci neko ko ce imati kontraargument na moju pricu...bilo da sam klacka neki od skupih stapova pa mu je valjda lakse da misli da to sto klacka stvarno vredi 1000 evra a ne 10 i da ga je neko zestoko namagarcio, bilo da jednostavno covek voli da seta firmirane stvari, sto je u Srbiji vrlo rasirena pojava...Meni u ruke mozete da stavite sta hocete i dalje cu verovatno biti najgori musicar od svih vas, dok nekima od vas i leskov prut moze da donese mnogo veci ulov...ali...u tatka pogolema patka...


Poslednji izmenio Bogdan dana Čet 17 Apr 2008 - 16:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 15:19

QQUUUUUUUUUUU
De ima takvih zena,da idem po jos jednu.
I ni manje ni veise nego HELIOS?I to limited edition...
Jebem te ,zivote...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 15:35

Zeka ::
QQUUUUUUUUUUU
De ima takvih zena,da idem po jos jednu.
I ni manje ni veise nego HELIOS?I to limited edition...
Jebem te ,zivote...

ma to je bio kratkotrajan trenutak slabosti...idi je pitaj sad Very Happy

kratko vreme pre toga dobila duuuuuuuuuugo cekani posao, odlicno placen, nakon mnooooooooogoo muke i zrtvovanja svih nas zajedno pa ko veli kud puklo da puklo..."sta zna dete sta je 5 tona"... izgooglala najskuplji...ko veli to je najbolje...imao sam srece pa to cudo jos nije moglo da se naruci preko Orvisa u UK inace bi dobio neku 9etku Helios pa bih onda morao da vracam i objasnjavam da je mislila da kosta £80 umesto £800 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 15:55

Valjda kosta 567 paunda.Stigao mi prije nekoliko dana katalog iz UK.Ma meni se svidja,pa koliko kosta da kosta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 16:01

Zeka ::
Valjda kosta 567 paunda.Stigao mi prije nekoliko dana katalog iz UK.Ma meni se svidja,pa koliko kosta da kosta

Ma nemam pojma koliko kosta ovde...znam da je samo bio oko $800 u USA...ove ovde mangupe obicno mrzi da preracunavaju kurs samo preprave $ u £.

Ma sminka je sve to moj Zeko...boj ne bije svijetlo oruzje, vec boj bije...Ne znam za druge ali ja necu nikada biti dovoljno bogat da dam £567 za musicarski stap...jednostavno mislim da je to suludo, ali postujem da postoje ljudi kojima je hobi prerastao u totalnu pasiju i gde svaka vrsta logike prestaje da postoji...uostalom i ja sam takav u nekim drugim stvarima...
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 16:28

Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 16:31

Zeka ::
Da Zox,25 po tudjem dupetu nije nista.Ni ne osjeti se.

@ Zeka
@ Bogdan

Izvinjavam se obojici jer ste POTPUNO u pravu ali Prota mi ne izgleda kao čovek koji bi pričao gluposti. Čak i kada se zeza on ima težinu i siguran sam da je o ovome ozbiljno razlislio Suspect
Da li će se to i ostvariti, nažalost ne zavisi samo od njegove pameti i sposobnosti, jer Srbija je ovo brale affraid

Što se tiče "šargarepe" ona je bila samo sirovina iz koje je vađen "novi materijal" i korišćen zahvaljujući nano tehnologiji za izradu štapova i to je stvarno materijal budućnosti...
Nedavno sam, negde, pročitao da je i nekoliko "svemirskih" kompanija počelo sa proizvodnjom ovog metrijala. Cena ovih blankova je minimalna (oko 400 funti), s obzirom da još uvek nije u masovnoj seriji i taj materijal je još uvek skup... Za godinu-dve očekujte da braća kinezi otkupe prava na njega i eto nama svemirskih štapova po 10-15 evra, naravno ako se VELIKI ne ugrade do nas pale
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 16:39

Zox ::

Što se tiče "šargarepe" ona je bila samo sirovina iz koje je vađen "novi materijal" i korišćen zahvaljujući nano tehnologiji za izradu štapova i to je stvarno materijal budućnosti...
Nedavno sam, negde, pročitao da je i nekoliko "svemirskih" kompanija počelo sa proizvodnjom ovog metrijala. Cena ovih blankova je minimalna (oko 400 funti), s obzirom da još uvek nije u masovnoj seriji i taj materijal je još uvek skup... Za godinu-dve očekujte da braća kinezi otkupe prava na njega i eto nama svemirskih štapova po 10-15 evra, naravno ako se VELIKI ne ugrade do nas pale

Ma pazi - i sami "autori" stapa od sargarepe kazu da im je potrebno oko 2kg sargarepe za jedan stap + 20% karbona - nema sanse da ih to kosta toliko da stap bude £350...

ali ajde...ipak je originalna ideja a ne samo graviranje logoa na kineski cekrk pa udri cenu od 120 jevra...
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 16:44

Bogdan ::


Ma pazi - i sami "autori" stapa od sargarepe kazu da im je potrebno oko 2kg sargarepe za jedan stap + 20% karbona - nema sanse da ih to kosta toliko da stap bude £350...

ali ajde...ipak je originalna ideja a ne samo graviranje logoa na kineski cekrk pa udri cenu od 120 jevra...

Tako je ! Sve to stoji ali su u pitanju, još uvek male serije a to poskupljije prozvodnju, u krajnjem slučaju nije jednostavno iz 2 kg šargarepe izvuči ono što je potrebnu u čistom onliku. Kada to bude masovno i cena će biti shodna tome. Uostalom i grafit je nekada bio skup kao otrov a sada vredi par evra...
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger
avatar


Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 EmptyČet 17 Apr 2008 - 16:50

Zox ::

Tako je ! Sve to stoji ali su u pitanju, još uvek male serije a to poskupljije prozvodnju, u krajnjem slučaju nije jednostavno iz 2 kg šargarepe izvuči ono što je potrebnu u čistom onliku. Za grafit sam siguran da ne vredi više od par evra...

Ne znam...ne razumem se u tu tehnologiju ali izdvajanje cega god iz sargarepe ne moze da bude ne znam koliko komplikovano...ja mislim da ljudi naplacuju svoju ideju...sto je i najbitnije za svaki proizvod koji pretenduje da donese neku inovaciju...

cini mi se da sam negde procitao da autori kazu da im je R&D centar u UK...nigde eksplicitno ne pominju gde im je proizvodnja, a iz iskustva znam da bi se busali u prsa da im je proizvodnja u Skotskoj jer bi se hvalili kako su doprineli skotskoj ekonomiji otvaranjem 32 nova radna mesta...tako da sa pravom sumnjam da im je proizvodnja na istoku jer tamo ima fabrika koje prave odlicne stapove od karbona i koje poseduju najnoviju tehnologiju ...

sve to ni najmanje ne umanjuje vrednost ovog veoma interesantnog proizvoda...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cijene cekrka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cijene cekrka   Cijene cekrka - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cijene cekrka
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Dva cekrka
» Greys GRX TRAVEL 9'6 #6/7 i dva cekrka....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čekrci-
Skoči na: