MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alo mama,tata ima super drugare...

Ići dole 
+3
Zox
100ka
Zeka
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptySub 12 Apr 2008 - 20:18

Ovako je moja ćerka počela izvještaj svojoj majci nakon što smo napustili Bežanijsku kosu.Kaže da joj je bilo preljepo,da ima novog drugara,samo je zabrinuta d se ne nahladi,jer po kiši šeta samo u majici kratkih rukava. scratch A ona ne smije...

Da je vrijeme bilo bolje...Al nije...Nadam se i sljedećem druženju,možda,što Bokac reče,prije sastanka u Galovici.

Bata Jole,turaj slike.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptySub 12 Apr 2008 - 23:53

Evo za početak mladjahna mušičarica Jeca koja ima ličnog trenere u vidu svog ćaleta Wink
Alo mama,tata ima super drugare... 12_apr10

Lični trener devojčice sa prethodne slike bacio 36 minus 2-3m Basketball
Alo mama,tata ima super drugare... 12_apr11

Močuge
Alo mama,tata ima super drugare... 12_apr12

Alo mama,tata ima super drugare... 12_apr14

Ljuba, Buda, Zeka i Bokac (ne vidimo se na slici Jeca, Prota i ja).
Alo mama,tata ima super drugare... 12_apr15
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 0:27

A što nisi stavio i onu sliku gde se iza prve krivine vidi i Zagreb Laughing Laughing Laughing
U svakom slučaju drago mi je da ste se lepo i kvalitetno proveli. Živeli ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 1:49

Ne vidi se Zagreb, ali su na slici dva "Purgera" po rodjenju lol!

Ko nije bio danas na livadi sme da pogadja šta je iza one ograde u pozadini geek
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 2:00

100ka ::
Ne vidi se Zagreb, ali su na slici dva "Purgera" po rodjenju lol!

Ko nije bio danas na livadi sme da pogadja šta je iza one ograde u pozadini geek

Znam!
Nuklearna elektrana Krško Question Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 2:10

Ne al tamo ćemo svi da završimo ako procuri "KrHko" Twisted Evil
P.S. Sad ja kontam što ti danas nisi došo What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 10:57

Nema veze sto nije dosao,doci ce sljedeci put.Jos da je bio dostupan i Ivan,pa da je dosao,kud bi nam bio kraj.

Jedno lijepo druzenje ,samo je vrijeme smetalo.Nadam se da ce postati tradicionalno,kao i druzernje u Galovici.Samo se bojim da livada ne postane mala. cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 11:19

Sada mi je žao što nisam bio i, evo obećavam da ću jednom doći da vidim vašu livadu cheers
U svakom slučaju imate moju podršku za okupljanji i druženje uz prijateljski savet, ne bežite od reke koju imate...Ipak je na vodi ono zbog čega volimo to što radimo Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 11:27

Tamo nema vode,sem u cesmi.Jedino da druzenje prenesemo na adu Huju?Tamo ima i vode i livade,a bome ,i mladih sportasica.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 11:54

Ada Huja je na kilometar od moje zgrade ali nije baš najsretnije rešenje zbog gužve. Beograd je na dve velike reke pa bi trebalo naći mesto koje nije previše napadnuto a da bude pored vode jer bežanje od nje je negiranje i livade koja je nužno zlo kome pribegavamo da bi se što kvalitetnije bavili onim što volimo... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:04

Pa aj se dogovorite vi BG-ejci.ja stvarno ne znam gdje se taj hepening moze odrzati u BG.Eventualno,ako zelite da dodje te u NS,mogu da vam uprilicim neku vodu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:26

Zox ::
Ada Huja je na kilometar od moje zgrade ali nije baš najsretnije rešenje zbog gužve. Beograd je na dve velike reke pa bi trebalo naći mesto koje nije previše napadnuto a da bude pored vode jer bežanje od nje je negiranje i livade koja je nužno zlo kome pribegavamo da bi se što kvalitetnije bavili onim što volimo... Shocked

Celu proslu nedelju trazim neki teren gde je voda u nivou stopala po celom BG i digao sam ruke. Pristajem i na nesto u blizinu BG pa ako nadjete bilo bi super da me obavestite. Cak cu da kupim i godisnju dozvolu Srbija zapad da me puste u onaj ogradjeni prostor na Adi gde je pecanje dozvoljeno ali tamo samo radnim danom moze da se mase od dubinkasa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:39

simpson H ::


Celu proslu nedelju trazim neki teren gde je voda u nivou stopala po celom BG i digao sam ruke. Pristajem i na nesto u blizinu BG pa ako nadjete bilo bi super da me obavestite. Cak cu da kupim i godisnju dozvolu Srbija zapad da me puste u onaj ogradjeni prostor na Adi gde je pecanje dozvoljeno ali tamo samo radnim danom moze da se mase od dubinkasa.

Čuo sam za neko jezerce na makiškom putu (levo od jezera) koje je veličine 2-3ha a oko njega JKP redovno održava teren ali neznam za njega. Znam samo da je levo prema "taložniku" i ispod kafića "Sunset"...
Ako imaš vremena prošetaj pa javi Wink
Na kraju ćemo morati da odemo do SRC "Kovilovo" ali pre toga kupimo crne džipove, pa da nas puste unutra Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:50

simpson H ::
Celu proslu nedelju trazim neki teren gde je voda u nivou stopala po celom BG i digao sam ruke. Pristajem i na nesto u blizinu BG pa ako nadjete bilo bi super da me obavestite. Cak cu da kupim i godisnju dozvolu Srbija zapad da me puste u onaj ogradjeni prostor na Adi gde je pecanje dozvoljeno ali tamo samo radnim danom moze da se mase od dubinkasa.

A sta je sa vasim IFCC terenom na Adi?Jer se tamo ne moze mahati?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:52

Sunset je na pola puta do spica, ako mislis na levu stranu puta tu su one udzerice i nemam pojma gde bi to "jezero" moglo da bude. hajde raspitacu se kod lokalnih skupljaca sekundarnih sirovina koji tuda stanuju Very Happy

Za Kovilovo to je odlicna ideja ima i livada pa ce mozda da nam dodele status glinenih golubova Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:52

Zeka ::
simpson H ::
Celu proslu nedelju trazim neki teren gde je voda u nivou stopala po celom BG i digao sam ruke. Pristajem i na nesto u blizinu BG pa ako nadjete bilo bi super da me obavestite. Cak cu da kupim i godisnju dozvolu Srbija zapad da me puste u onaj ogradjeni prostor na Adi gde je pecanje dozvoljeno ali tamo samo radnim danom moze da se mase od dubinkasa.

A sta je sa vasim IFCC terenom na Adi?Jer se tamo ne moze mahati?

Da si makar procitao sta sam prethodno napisao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:55

ADA je ostrvo(otok),a to podrazumijeva da ima vode oko nje.

Da me bar nekad razumijes,ne bi imali ovakvih problema. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 13:59

Sad sam vidio na com da si napisao da vam cuvari brane da tamo vjezbate.Ali to si mogao da kazes,a ne da ti ja citam misli.Najbolje je onda napraviti neki poligon tima EFFA- Ribnik i tamo vjezbati.Ada Huja jee malo problematicna za nase drugare koji su u pocetcima ovog sporta,ali ako ima neka voda tipa Ade safari,mozda ne bi bilo lose razgovarati sa vlasnicima o nekom terminu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 14:12

Zeka ::
Sad sam vidio na com da si napisao da vam cuvari brane da tamo vjezbate.Ali to si mogao da kazes,a ne da ti ja citam misli.Najbolje je onda napraviti neki poligon tima EFFA- Ribnik i tamo vjezbati.Ada Huja jee malo problematicna za nase drugare koji su u pocetcima ovog sporta,ali ako ima neka voda tipa Ade safari,mozda ne bi bilo lose razgovarati sa vlasnicima o nekom terminu.


Ne brane cuvari da se mase na Adi vec da se mase na samom jezeru. Nikada na livadi niko nije branio cak cesto svrate do nas da vide sta radimo.
Ada safari je blatnjava barustina gde moze da se mase za 10m strune u vazduhu, obala je prilicno nepristupacna za stajanje na samoj ivici a i voda je ispod nivoa stopala pa i nije neki posao. I sta je EFFA-Ribnik tim?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 14:52

Nije EFFA -Ribnik tim,nego tip.Mislio sam na onaj bazen ako imate mogucnosti gdje da ga smjestite.I nisam rekao striktno na Adu-safari,vec na neku vodu takvog tipa.Ako je imate u BG.Ili da je pravim u NS?Ali onda spade knjiga na dva slova,ostasmo Dane i ja.Mada i Dane nesto vise nema volje da dolazi.Tako da ga ja pravim samo za sebe,i nije neki gust.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 15:21

Mesto gde ponekad može da se maše (u zavisnosti od vodostaja) je ispust za čamce/brodove 50m nizvodno od "Gazele" ispod sajma!
Isti takav postoji i nizvodno od SRC 25. maj. To je u principu blaža betonska kosina koja je široka 10-20m i dugačka (od nivoa vode do vrha keja isto toliko). Jedino što je sranje u celoj priči je što se u Savu iznad "Gazele" ulivaju 2 kanalizacije, jedna 20m uzvodno od mosta, a druga možda jedno 100m uzvodno od ove No Pa kome nija žao konca eto lepe razbibrige.
Drugi predlog je da odete uzvodno od Makiša, tamo nema keja i obala je niska.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 15:58

...a mi ćemo na livadu na Bežanijskoj kosi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 23:17

Samo nek je nama naša livada zelena i nek je redovno šišaju ovi iz "Zelenila" dok se ne ukaže prilika za pravim ribolovom Very Happy cheers


Poslednji izmenio 100ka dana Ned 13 Apr 2008 - 23:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyNed 13 Apr 2008 - 23:24

100ka ::
Samo nek je nama naša livada zelena i nek je redovno šišaju ovi iz "Zelenila" dok se e n ukaže prilika za pravim ribolovom Very Happy cheers

Eh da je malo bliže...Otišao bi onaj XXD cijeli preko vrha štapa... cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... EmptyPon 14 Apr 2008 - 1:06

Zeka ::
...Otišao bi onaj XXD cijeli preko vrha štapa... cheers

Jes, pa da srušiš neki BOING koji tu sleće Laughing Laughing Laughing Ne bi ja tebi davao XXD u ruke Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alo mama,tata ima super drugare... Empty
PočaljiNaslov: Re: Alo mama,tata ima super drugare...   Alo mama,tata ima super drugare... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alo mama,tata ima super drugare...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Zabacivanje mušičarskim priborom - Fly casting :: Osnovne figure-
Skoči na: