MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Musicarenje u reviru ili na divljaka

Ići dole 
+12
Goci
Oholiver
tolefly
Zox
Superfly
simpson H
bokac
100ka
Prota71
Vukman
Bogdan
Zeka
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyUto 21 Jul 2009 - 20:21

Moraš da navežbaš čuveni JUNGE CAST lol!
Šalim se naravno.
Pre nekoliko dana sam došao sa Belog Timoka reke koja je prosečno široka 10-15m i zarasla je poprilično. Na nekim mestima možeš da se razmašeš, ali ni tu ti ne treba zabačaj veći od dužine glave strune(ako koristiš WF) + predvez. Većinu zabačaja sam izvodio iz nekog idi-mi-dođi-mi sviča ili rola. Muvu sam podizao sa vode jedino kad treba da je raspucam.
I da moram da se izvinim Zeki što ga ne slušam i ne mašem na livadi češće. Jedino šta je bolje od livade je ako imaš reku za mušičarenej pod nosem, pa nemoraš da ideš na livadu. Nažalost mi koji živimo na +100km od pastrmskih reka moramo da trošimo livadu, pošto su nam izlasci na vodu retki i previše vredni da bi tamo vežbali. Naravno nikada na livadi i na reci ne možeš da postigneš iste rezultate, ali kada se izvežbaš i stekneš "osećaj za filing" na livadi na vodi sve ide lakše. (kolko sam se sad prosro, a ne znam da li sam ove godine jednom bio na livadi).

Umalo da zaboravim. Divljina je super cheers , ali ne volim baš poskoke i divlju krmad u svojoj blizini.
Nazad na vrh Ići dole
johnny
Woolly Bugger
Woolly Bugger
johnny


Broj poruka : 91
Godina : 40
Location : Knin
Datum upisa : 11.06.2009

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyUto 21 Jul 2009 - 22:02

Ja sam se navikao na divlje živuljke i stras je skoro pa nestao,a kad sam prvi put čuo za mušičarenje na livadi,zacenuo sam od smijeha(zaboravivši na vas kojima su rijeke daleko)-sad kad sam razmislio razumijem vas.Meni je prva na minut,druga na 3 min.,i imam ih još 4-5 na maksimum pola sata vožnje.Naučiću ja taj tvoj JUNGLE CAST-ništa mi drugo ne preostaje...
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyUto 21 Jul 2009 - 22:15

Ima još jedna varijanta,bata Joco.Pokazat ću ti kad budem mogao da okačim velike slike na forumu. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptySre 22 Jul 2009 - 7:17

Varijanta za "ćega ba": bacanje, veDŽbanje ili divljina vs. revir? scratch
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptySre 22 Jul 2009 - 12:31

Za vežbanje bacanja koje će ti trbati u divljini.Radim neki hokus-pokus u dvorištu,pa kad završim,uspješno,nadam, se,bit će ti jasno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptySre 22 Jul 2009 - 14:15

Nemoj samo od tog hokus-pokusa da ti izraste šiljati šešir i čarobni štapić geek Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptySre 22 Jul 2009 - 22:18

Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyUto 23 Nov 2010 - 23:22

Na divljaka,sto divlje to bolje.U stvari nisam imao priliku probati revir,ali i nemam neku zelju...Maleni potok sa neverovatno mnogo granja i drveca toooooo je milina za mene Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyNed 8 Dec 2013 - 12:08

Hehehehe, dve siromasne sezone sam proveo na keju - ''revir nad revirima'', sa ribama nad ribama Smile 
Malo sam prelistao stare fotke, ...mislim, koliko puno se to razlikuje od moje ribolovacke sadasnjice...
Npr., 2005, negde pocetkom leta...

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 G7m0
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyPon 9 Dec 2013 - 1:04

nekako mi ta 2005ta lepsa Smile
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyPon 9 Dec 2013 - 23:10

Ma lepa je bila i ova, bice i sledeca, ali reke su tuzno prazne.  Crying or Very sad 
Ili su smesno pune.  Rolling Eyes 
Skoro nista normalno.  jocolor
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyUto 10 Dec 2013 - 20:44

Slazem se u potpunosti, ali na svu srecu postoje i neke reke (kao ova na predhodnoj slici) koje su dalje od domasaja coveka... i koje cuvaju ponesto za dane kad cemo biti malo vise pri sebi...
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptyUto 10 Dec 2013 - 22:46

Pa Dusane, otkad se nismo videli u Galovici?

Jedino sto nisam siguran da li cu moci ovaj petak, jer imam neke sluzbene goste do subote ujutru.
Ali, bice dana... Mozemo i na pm to da resimo, a nagradno pitanje je: ...?  lol!
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptySre 11 Dec 2013 - 1:32

Very Happy Seminar u Galovici
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 EmptySre 11 Dec 2013 - 12:55

Pa sto da ne, sredicemo i diplome i nagrade  Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musicarenje u reviru ili na divljaka   Musicarenje u reviru ili na divljaka - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Musicarenje u reviru ili na divljaka
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zasto MUSICARENJE?
» Nije bas za musicarenje..
» musicarenje iz camca
» Musicarenje crvenperke
» Musicarenje u Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Zašto baš mušičarenje?-
Skoči na: