MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aj, odoh ja...

Ići dole 
+10
VLADISANS
Oholiver
bokac
murino
Prota71
100ka
karadjon
Zeka
Vukman
Zox
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Aj, odoh ja... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aj, odoh ja...   Aj, odoh ja... - Page 7 EmptyUto 21 Sep 2010 - 20:23

danas sam bio na jednoj recici, svega 1.5h sam se zadrzao. reka se zove matica,sva je u lokvanj obrasla,obale obrasle u vrbe...nekad se na njoj bolje lovilo,ali kao i vecina cg reka ni ova nije postedjena kradje i kriminala, mreze, vrse su najbezbolnije, naravno. ali nazalost ne staje se samo na tome vec...

elem, stignem na vodu, sa mosta ne vidim ni repa, voda kao da je bez zivota. ipak odlucim bar da prosetam ako nista ono bar fotke neke da uradim. na prvom mestu nekoliko klencica po 200-300gr se suncaju, nekako im zabacim naravno promasim jednog, probam jos koji put ali nista,poplaseni su vec....

produzim nizvodno,da obidjem nekadasnja mesta gde sam bio ali obala je kao dzungla, noge sam iskasapio, nekako se dovucem do usca mareze,koja je inace precista voda,cela pg pije vodu sa nje,navodno ima pastrmke,i gledao sam je ali je takva da ni sa varalicarcem od 2m nista ne moze da se radi...na uscu snimim par klobuka,provucem se kroz 2m visoku rogoz u sorcu,uletim u neki mulj,usidrim se i pocnem, nakon par zabacaja zajebem nesto, kad sam ribu iskobeljao iz trave vidim kalifa Very Happy,nastavim i klepim jos 4-5 klenova i isto toliko promasim....neocekivan ulov me naravno obraduje i to mLogo.

sutra ili prekosutra planiram da obidjem jos koju reku, videcemo sta ce biti jer drugari iz pg rekose da su puskama cak i mrtvicu ispraznili i to potpuno izgleda....

neke ljude je bolje udaviti i ostaviti na dnu da ih rakovi pojedu....

Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Aj, odoh ja... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aj, odoh ja...   Aj, odoh ja... - Page 7 EmptyUto 21 Sep 2010 - 21:01

Oholiver ::
dje ga nadje Razz, mislim na "slovo" SJ
Eee moraću da ti ne kažem Razz
Nazad na vrh Ići dole
brankoogi
Woolly Bugger
Woolly Bugger
brankoogi


Broj poruka : 58
Datum upisa : 08.08.2008

Aj, odoh ja... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aj, odoh ja...   Aj, odoh ja... - Page 7 EmptyUto 21 Sep 2010 - 21:07

100ka ::
Oholiver ::
prave njeguske relativno malo, ali ko zna sta je prava njeguska oseti razliku...ja sam odrastao na pravoj domacoj, sirevima....a tek cicvara, pa pastrmka ku kisjelom mlijeku........ko nije probao ne zna sta propusta
Misliš "kiŚjelom mlijeku" geek

Ovo slovo nezna da napiše ni 3/4 crnogoraca, svaka ti čast kad ga nađe geek
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Aj, odoh ja... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aj, odoh ja...   Aj, odoh ja... - Page 7 EmptyUto 21 Sep 2010 - 21:13

Hahha, znaš kako se kaže čega se pametan stidi Wink
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 53
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

Aj, odoh ja... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aj, odoh ja...   Aj, odoh ja... - Page 7 EmptyUto 21 Sep 2010 - 21:29

Ta mareza je reka koja ulazi u PG ili pored koje se prolazi na putu ka Nk ne magistralnom nego onom lokalnom koji ide kroz naselje istog imena ,zar ne.Ako je to ta reka ona je bistra neverovatno i ima nekoliko ribnjaka na toku.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Aj, odoh ja... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aj, odoh ja...   Aj, odoh ja... - Page 7 EmptyUto 21 Sep 2010 - 23:21

upravo ta, malena je mnogo ali ribe beze,a ima i potocare...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aj, odoh ja... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aj, odoh ja...   Aj, odoh ja... - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aj, odoh ja...
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» odoh ja, putuj igumane daleko je manastir

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Šta ja, u stvari, tražim ovde?-
Skoči na: