MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 moj cekrk jaxon

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Fishkiller
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Fishkiller


Broj poruka : 71
Godina : 51
Location : Blanche Palanche
Datum upisa : 08.01.2008

moj cekrk jaxon Empty
PočaljiNaslov: moj cekrk jaxon   moj cekrk jaxon EmptyČet 10 Jan 2008 - 19:15

ovo je moj cekrk. Ispade jevtino, neki 25 evra, al ne mari. Samo ponekad ustipe konac, al to mi ne smeta samo ga otkacim i tera dalje . Ne stipa mnogo.

moj cekrk jaxon Img1377smallmd8
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

moj cekrk jaxon Empty
PočaljiNaslov: Re: moj cekrk jaxon   moj cekrk jaxon EmptyPon 14 Jan 2008 - 22:56

Pa to sa stipanjem konca jeste problem, ali dobar majstor moze i to da resi, a za male pare. Inace izgleda kao mnostvo drugih SA cekrka.
Cuo sam da ima neke radionice na Adi subotom, ali mislim da se tamo rade samo vestacke musice i ogledna ispasa, a ima i ispod Pancevackog mosta dobrih majstora, cak mi je Goran G. rekao da je svoj pribor za sitnice slicnog tipa uspevao da popravi bez problema.
Je li to metalni (Al) ili kompozitni (C) cekrk?
Nazad na vrh Ići dole
Fishkiller
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Fishkiller


Broj poruka : 71
Godina : 51
Location : Blanche Palanche
Datum upisa : 08.01.2008

moj cekrk jaxon Empty
PočaljiNaslov: Re: moj cekrk jaxon   moj cekrk jaxon EmptyPon 14 Jan 2008 - 23:05

Zdravo Pedjo i hvala na savet. Al bre el ti znas de je Pancevo. Pa mene put do tamo ima da kosta ko dva ovaka. A majstori mi ne treba kad imam komsiju Dragana. Teli smo danas da ga napravimo al sinoc bila nova Godina, pa smo malo omrceni. Cekrk je gvozden pa ima da ga napravimo novi ako treba, to li je problem. Ma Dragan ima da napravi zivo dete od gvozdje ka ti kazem. Razz
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

moj cekrk jaxon Empty
PočaljiNaslov: Re: moj cekrk jaxon   moj cekrk jaxon EmptyPon 14 Jan 2008 - 23:08

Ma nema potrebe Dragance da se muci, nije to u Pancevu, nego u Beogradu, ali ispod mosta ka Pancevu.
Kaze da ce biti uskoro mosta i preko Ade, pa ce i tamo da postanu pravi majstori.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





moj cekrk jaxon Empty
PočaljiNaslov: Re: moj cekrk jaxon   moj cekrk jaxon Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
moj cekrk jaxon
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cekrk
» PRODAJEM CEKRK
» Stap i cekrk
» STAP I CEKRK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čekrci-
Skoči na: