MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Orvis , a šta bi drugo

Ići dole 
+8
karadjon
simpson H
Pera
Prota71
100ka
Vukman
Zox
Zeka
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 0:27

Ko...? Gde...? Kad...?
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 9:00

Mislim da bi u najmanju ruku bilo korektno od strane administratora i moderatora da se ova situacija resi i ne ostavlja otvorena. Po meni ima samo dva nacina:

- Da jasno i glasno kazu karadjon=simpson H i da preduzmu korake po tom pitanju odstranjivanjem oba korisnika!

- Ili da kazu da su pogresili za iznete neistine u ovom topicu.

Mislim da bi bilo znacajno i zbog drugih korisnika a da ne pominjem ponovo javno iznosenje moje IP adrese. U suprotnom opet bi prikazali neozbiljnost time sto jedno pricaju a drugo rade.


PS. Evo sad surfujem pod IP-om jednog clana sa .com
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 9:13

A da pitam.... A sta ti treba da surfujes pod tudjim IP? Samo navuces bijedu navrat... poslije ne moze Dunav da te opere! Razz

Apropo, ono sto sam ja mislio da je Karadjon iz Kalifornije, je u stvari bila adresa GOOGLA, koji izgleda ne silazi s ovog foruma. E, jebiga... jesam konj.... kad n'umem sa adresama!

I u pravu si potpuno, nije fer da se ovdje iznose ip adrese.... mada meni to nista ne znaci, jer mi je svejedno ko mi zna adresu, a ko ne! Cista mi savjest, mogu samo da me mrze! Razz
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 9:34

Vukmane, da ti ne objasnjavam zasto sam koristio tudju IP adresu, u svakom slucaju je probam pa je banujem jer je koristi nekoliko ljudi po istom sablonu. Ako se sumnje koje imam pokazu tacne izacicu javno i na vasem forumu sa obavestenjem o cemu se radi. samo ne zelim da o tome pricam javno pogotovo ne da pominjem imena korisnika ovog IP, i onako znaju, dok ne budem 300% siguran.
Ja sam naveo samo jednu od zloupotreba IP adresa, moze to da se iskoristi na jos nacina pogotovo sto mi je net registrovan na firmu. Veruj mi i meni je savest potpuno cista. Nije ni bitno, mislim da administratori ovde nisu razmisljali o posledicama koje to moze da izazove, pokrenucu promenu IP adrese i stvar resena.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 9:40

Sta bih ti reko.... recimo, da te razumijem... u najmanju ruku! Ali, glavno je da se mi svi ovdje fino zabavljamo... i ponesto i naucimo! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 9:42

U pravu si Vucino.A nasi administratori,za raazliku od administratora sajta i foruma musicarenjecom znaju da im je duznost da zastite svoje clanove po svakom pitanju.Ovdje ,za sada ,NEMA politike dvostrukih standarda i napusavanja clanova zbog licnog neslaganja kao tamo.A zasto mislim da je politika dvostrukih standarda tamo?zato sto je nekim clanovima dozvoljeno,zbog licne koristi,da pljuju,vrijedjaju i nipodastavaju ostale.Da to prodje nekaznjeno i da se cak pohvali takvo prostacko i nekulturno ponasanje.A na drugoj strani,kad clan trazi zastitu administratora,dobije po pichki,javno i na najjadniji nacin.A zastita je trazena zbog prozivanja skoro na nacionalnoj osnovi od strane jednog nadasve neaktivnog clana.Mada,kad vidim ovu pricu sa IP adresama,pitam se...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 9:47

Pa ja se lijepo sjecam: ovaj ce forum biti onakav kakav ga mi pravimo! Znaci, sve je u nama!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 9:49

Samo da se rijesimo raznoraznih karadjonova i slicnih pa da nastavimo po starom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:08

Ne dirajte mi Karadjona.... on je legenda! Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:10

Kako je legenda kad jos nije ni manjkao?Mislis ziva legenda?Nece taj skoro ovamo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:12

Ama oce, zato sto je ovo jedini forum koji NECE DA GA BANUJE! Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:13

Ama u pravu si,sto da ga banuju kad je dobar lik...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:14

Vukman ::
Sta bih ti reko.... recimo, da te razumijem... u najmanju ruku! Ali, glavno je da se mi svi ovdje fino zabavljamo... i ponesto i naucimo! cheers

Samo priznaces nije korektno da ostane nereseno??


Poslednji izmenio simpson H dana Pet 4 Apr 2008 - 10:16, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:15

XYZ"][quote="Vukman ::
Sta bih ti reko.... recimo, da te razumijem... u najmanju ruku! Ali, glavno je da se mi svi ovdje fino zabavljamo... i ponesto i naucimo! cheers

Samo priznaces nije korektno da ostane nereseno?[/quote]

Nece ostati nerjeseno. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:18

I onako te ne razumem, zato nauci da koristis opcije quote na forumu, nije tesko.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:19

??????????

Izvinjavam se... a ko je RADOJICA? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:23

Radojica je jedan skroz pozitivan lik,otvoren,iskren i prirodan koga bi malko da j*** gore nazalost prisutan XYZ ,a nemere.Ja mu dajem podrsku,sto svako intiligentan shvatja,a ostali bas i ne.I njemu i momcima iz Raske ,od kojih poznajem samo Andric Veljka,koji je ,kao i ostali,mnogo velik covijek i prijatelj i musicar,a ne sitna i prodana dusa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:50

Vukman ::
??????????

Izvinjavam se... a ko je RADOJICA? Suspect

Kakve veze ima ko je Radojica? Ovo je ubuduce moj signature na ovom forumu, pa tako i stoji kao citat sa mog foruma
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Admin
Admin
Admin
avatar


Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:57

simpson H ::
Mislim da bi u najmanju ruku bilo korektno od strane administratora i moderatora da se ova situacija resi i ne ostavlja otvorena. Po meni ima samo dva nacina:

- Da jasno i glasno kazu karadjon=simpson H i da preduzmu korake po tom pitanju odstranjivanjem oba korisnika!

- Ili da kazu da su pogresili za iznete neistine u ovom topicu.

Mislim da bi bilo znacajno i zbog drugih korisnika a da ne pominjem ponovo javno iznosenje moje IP adrese. U suprotnom opet bi prikazali neozbiljnost time sto jedno pricaju a drugo rade.


PS. Evo sad surfujem pod IP-om jednog clana sa .com

Na osnovu čega da proverimo da Karadjon i SimpsonH nisu iste osobe, ako koriste istu IP?

100ka i Prota71 se javljaju sa iste adrese, ali definitivno je poznato da su to dve različite osobe, obzirom da se prijavljuju često u isto vreme i da ne postoji način da se pobrkaju ova dva člana. Tvoja IP adresa će naravno biti sklonjena, ne brini!

Napomena: MOLIM ČLANOVE DA SE UBUDUĆE, AKO JE IKAKO MOGUĆE (a uvek je moguće) prijavljuju sa svoje prave adrese. Ponavljam: MOLIM!!!

Sami ste krivi ako upotrebom sumnjivih adresa i proksija pristupate forumu, jer prvo što pada na pamet je ZLA NAMERA!

Admin
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 11:00

simpson H ::

Kakve veze ima ko je Radojica? Ovo je ubuduce moj signature na ovom forumu, pa tako i stoji kao citat sa mog foruma

Hahahahaaaa...... dobar ti signature..... Al nemoj da ovo procita Radojica.... moze biti belaja! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 11:35

Ma nece biti nikakvog belaja.Radojica je gospodin covijek.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 13:30

simpson H ::
Mislim da bi u najmanju ruku bilo korektno od strane administratora i moderatora da se ova situacija resi i ne ostavlja otvorena. Po meni ima samo dva nacina:

- Da jasno i glasno kazu karadjon=simpson H i da preduzmu korake po tom pitanju odstranjivanjem oba korisnika!

- Ili da kazu da su pogresili za iznete neistine u ovom topicu.

Mislim da bi bilo znacajno i zbog drugih korisnika a da ne pominjem ponovo javno iznosenje moje IP adrese. U suprotnom opet bi prikazali neozbiljnost time sto jedno pricaju a drugo rade.


PS. Evo sad surfujem pod IP-om jednog clana sa .com

Admin ti je već odgovorio na ova pitanja,a ja samo da ti napišem da pogledaš sliku na kojoj je bila tvoja statička IP adresa. IP adresa je obrisana i vidi se samo ona koju si koristio zajdeno sa (ili kao karadjon).
I malo se opusti i uživaj na ovom forumu Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 14:24

Da li se neko seća one vaspitne mere koju upažnjavaju manje nervozne učiteljice na ekskurzijama - proglase najnesnosnije de(riš)te za lično pomagalo. Dakle, Karadjona za moderatora!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 16:16

Vukman ::
simpson H ::

Kakve veze ima ko je Radojica? Ovo je ubuduce moj signature na ovom forumu, pa tako i stoji kao citat sa mog foruma

Hahahahaaaa...... dobar ti signature..... Al nemoj da ovo procita Radojica.... moze biti belaja! Laughing

ma kakvi da se naljuti Radojica je moj drug
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 16:21

Superfly ::
simpson H ::
Mislim da bi u najmanju ruku bilo korektno od strane administratora i moderatora da se ova situacija resi i ne ostavlja otvorena. Po meni ima samo dva nacina:

- Da jasno i glasno kazu karadjon=simpson H i da preduzmu korake po tom pitanju odstranjivanjem oba korisnika!

- Ili da kazu da su pogresili za iznete neistine u ovom topicu.

Mislim da bi bilo znacajno i zbog drugih korisnika a da ne pominjem ponovo javno iznosenje moje IP adrese. U suprotnom opet bi prikazali neozbiljnost time sto jedno pricaju a drugo rade.


PS. Evo sad surfujem pod IP-om jednog clana sa .com

Admin ti je već odgovorio na ova pitanja,a ja samo da ti napišem da pogledaš sliku na kojoj je bila tvoja statička IP adresa. IP adresa je obrisana i vidi se samo ona koju si koristio zajdeno sa (ili kao karadjon).
I malo se opusti i uživaj na ovom forumu Wink

Korektno sto je obrisana adresa, samo nije bilo ni potrebe stavljati je. Mislis li da bih cutao da si je zamaglio i izneo samo svoja zapazanja sta ste utvrdili ti i admin. Reagovao bih isto objasnjavajuci celu situaciju, pa ko veruje-veruje, ko ne veruje-njegov problem. Da ne bude sve tako crno verovatno bih i ja reagovao na svom forumu, stim sto bi to bilo neko upozorenje na PM. Ali kad se bolje razmisli karadjon jeste konfliktna licnost pa i ima smisla ovako reagovati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Sponsored content





Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Orvis , a šta bi drugo   Orvis , a šta bi drugo - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Orvis , a šta bi drugo
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Orvis...
» Orvis
» ORVIS
» Orvis Clearwater

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čekrci-
Skoči na: