MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Moji rekordi

Ići dole 
+11
shikimyphone
salmo
bokac
100ka
Zeka
Djole Nis
karadjon
Prota71
pedjabg
simpson H
Vukman
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Moji rekordi   Moji rekordi EmptySre 6 Feb 2008 - 9:06

Nemam obicaj da vodim famozni musicarski dnevnik (datum, mjesto, vrijeme, vrsta musice... i ostalo, ali u prsluku nosim obavezno malu rucnu vagu sa ugraviranim centimetrima s druge strane), ipak svoje rekorde (dosadasnje) vrlo dobro pamtim:

1. KLEN - 71 cm, 3.200 gr, na B........m jezeru, kraj aprila 1983.
2. POTOCNA PASTRMKA, 63 cm, 2.200GR, reka Sutjeska, juni 1985.
3. LIPLJEN, 66 cm, 2.100 gr, rijeka Tara iznad Kolasina, juli 2003.
4. MRAMORNA PASTRMKA, 52 cm, 1.600 gr, vrelo Bune ispod tekije, septembar 1986. (nimfa)
5. GLAVATICA, 68 cm, 2.600 gr, rijeka Zeta, avgust 2004.
6. KALIFORNIJSKA PASTRMKA, 61 cm, 2.000 gr, rijeka Beli Timok uzvodno od sela Grljan, septembar 2002.

Obzirom da sam digitalni aparat kupio tek prije dve godine, naravno da ovo ne mogu da dokumentujem (a i da mogu - pitanje je da li bih... nekako mi dodje kao da se duvam!) te je svakome na volju da vjeruje ili ne.

Stuke i mladicu nisam ciljno lovio musicom, slucajne ulove skobalja i grgeca nisam ni registrovao, tako da je to - TO! Basketball
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptySre 6 Feb 2008 - 10:06

Sjekloca, sve i da ti poverujem ali si se grdno zabrojao za ovog lipljana. 62cm je apsolutni rekord Evrope (van Skandinavije). Mozda si mislio na sirinu Tare iznad Kolasina da je 66cm Very Happy . Verujem da si u brzini ovo napisao, ali promeni da ne pomisle ljudi svasta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptySre 6 Feb 2008 - 12:01

Simpsone, sve i da mi ne povjerujes... a sva je prilika da ne vjerujes, sto je uostalom i ostavljeno na volju i citalaca i clanova... mogu ti reci da mi nimalo ne pada tesko. Ja znam sta sam, gdje sam, kako sam i kad sam sta ulovio na musicu. Taj podatak koji ti navodis kao PRIJAVLJENI ULOV... U NAJMANJU RUKU JE NEOZBILJNO. Ne zato sto sam ja ulovio veceg, ne zato ni sto znam puno ljudi koji su ulovili veceg lipljena od mog... nego iz prostog razloga sto ima gomila ljudi koji svoje ulove NE PRIJAVLJUJU iz puno razloga... ili nemaju internet, ili nemaju dozvolu, ili ne nalaze za shodno da bilo kome prijave, ili jednostavno NEZNAJU DA TAKAV ULOV TREBA (treba li?) prijaviti.

Sad me trefi upamet jedno fino poredjenje: ljudi nisu znali za kiseonik bar jedno 10.000 godina, pa su zivjeli fino i sretno. Kad je onaj kukavac francuz prijavio otkrice kiseonika - umalo ga ne proglasise za ludog. Jel si stvarno ubijedjen da nije uhvacen veci lipljen od tog koji je prijavljen (a niti znam gdje, ni od koga, niti kako... niti me interesuje. Svak peca radi sebe, valjda).

E sad:

1. ko misli da lazem - nek misli i dalje, nemam se namjeru bilo kome pravdati ili ga ubjedjivati... takav mi ni do koljena nije! Ko vjeruje - nek vjeruje, ni tu nista pomoci ne mogu.

2. opet, ne vidjeh nigdje tvoje rekorde, a prvi si se javio na ovu temu... sem ako ti nije bila namjera da malo zajebavas i pravis se veci katolik od pape. Nije musicarenje samo ono sto procitas u casopisima i na internetu, vjeruj mi. Uostalom, nesto gledam, pa ti tek dvije-tri godine bacas muvu, a vec sebi dajes za pravo da donosis neke relevantne sudove. Mlad si ti jos za to, ima vremena, ne zuri! Ali, imaj u vidu i da ima musicara koji niti imaju, niti znaju sta je internet, pa pecaju. Niti gledaju kasete, niti pate od marki stapova za koje nisu culi niti bi imali para da ih kupe... niti su im potrebni... jer ljudi imaju ono sto tebi verovatno mnogo nedostaje: iskustvo, znanje i umijece.

3. Ovo bih ti sigurno napisao i na tvojem forumu, al ne vidjeh slicnu temu.

Prema tome: aj ti lagano narijedjaj ovdje tvoje najvece ribe... pa da onda pricamo!

----------------

p.s. vidim da je admin otvorio novo polje za rekorde, pa bih zamolio da ovo prebaci tamo.

Hvala! cheers
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptySre 6 Feb 2008 - 12:35

Ahahahahahahahahahahahahahahahaha!
Otpasce mi pupak!
Dakle, Vuko, bas te nagazio.
Uskoro cu dati sliku najvece ribe upecane na muvu.BIla je na forumu .org, ali sam je skinuo iz galerije kad sam otisao.
Problem mi je sto do telefona sa kamerama nisam nikad merio ribe, cak ni kad sam varalicario (bila je jedna leeepa, veeelika na Krupajskoj reci, svedok mi je zajedljiva koleginica, htela je da pukne od jeda kad je videla koliku sam potocaru uhvatio!). Ne mere mi se - osim kad sam nosio, pa proverim magicnih 25 cm, dotle mi je metar bio korodirao, dalje glanc. Sad samo slikam spram drske stapa, radi okvirne redstave o velicni.
Vuko, tvoji ulovi su itekako vredni paznje. Sto se lipljena tice, samo onaj ko se tako razume u biologiju riba rezonuje kako je gore vidjeno. ALi, zanima me ako je glavatica u Zeti zasebna kategorija ulova, sta je mramorna pastrmka iz Bune? Isto glavatica, ali neretvljanska? Ona iz Zete je bila vise "a la pastrmka"?
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptySre 6 Feb 2008 - 12:41

Pa, iskreno.... i ja sam bio u dilemi. U ono vrijeme, kad ih nisam bas nesto razlikovao, ja sam prihvatao zdravo za gotovo sto mi kazu mjestani: ako kaze mramorna - onda je mramorna, ako kazu da je glavatica - onda je glavatica. I u pravu si, ona iz Zete je vise bila "pastrmskija". Ali... avaj... Na Bunu, kod Blagaja - tesko da cu ikad vise otici. Na Zetu nije problem.

Moji ulovi nisu vrijedni paznje vise no drugih musicara. Ako obratis paznju na raspon godina kad su ostvareni - onda bi mogao da se pitas sta je sa ostalim sezonama.... izuzimajuci ratne godine. Cvrsto sam ubijedjen da ima i vecih ulovljenih riba, ali - ovo su MOJI rekordi.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptySre 6 Feb 2008 - 14:11

Vukman ::
Simpsone, sve i da mi ne povjerujes... a sva je prilika da ne vjerujes, sto je uostalom i ostavljeno na volju i citalaca i clanova... mogu ti reci da mi nimalo ne pada tesko. Ja znam sta sam, gdje sam, kako sam i kad sam sta ulovio na musicu. Taj podatak koji ti navodis kao PRIJAVLJENI ULOV... U NAJMANJU RUKU JE NEOZBILJNO. Ne zato sto sam ja ulovio veceg, ne zato ni sto znam puno ljudi koji su ulovili veceg lipljena od mog... nego iz prostog razloga sto ima gomila ljudi koji svoje ulove NE PRIJAVLJUJU iz puno razloga... ili nemaju internet, ili nemaju dozvolu, ili ne nalaze za shodno da bilo kome prijave, ili jednostavno NEZNAJU DA TAKAV ULOV TREBA (treba li?) prijaviti.

Sad me trefi upamet jedno fino poredjenje: ljudi nisu znali za kiseonik bar jedno 10.000 godina, pa su zivjeli fino i sretno. Kad je onaj kukavac francuz prijavio otkrice kiseonika - umalo ga ne proglasise za ludog. Jel si stvarno ubijedjen da nije uhvacen veci lipljen od tog koji je prijavljen (a niti znam gdje, ni od koga, niti kako... niti me interesuje. Svak peca radi sebe, valjda).

E sad:

1. ko misli da lazem - nek misli i dalje, nemam se namjeru bilo kome pravdati ili ga ubjedjivati... takav mi ni do koljena nije! Ko vjeruje - nek vjeruje, ni tu nista pomoci ne mogu.

2. opet, ne vidjeh nigdje tvoje rekorde, a prvi si se javio na ovu temu... sem ako ti nije bila namjera da malo zajebavas i pravis se veci katolik od pape. Nije musicarenje samo ono sto procitas u casopisima i na internetu, vjeruj mi. Uostalom, nesto gledam, pa ti tek dvije-tri godine bacas muvu, a vec sebi dajes za pravo da donosis neke relevantne sudove. Mlad si ti jos za to, ima vremena, ne zuri! Ali, imaj u vidu i da ima musicara koji niti imaju, niti znaju sta je internet, pa pecaju. Niti gledaju kasete, niti pate od marki stapova za koje nisu culi niti bi imali para da ih kupe... niti su im potrebni... jer ljudi imaju ono sto tebi verovatno mnogo nedostaje: iskustvo, znanje i umijece.

3. Ovo bih ti sigurno napisao i na tvojem forumu, al ne vidjeh slicnu temu.

Prema tome: aj ti lagano narijedjaj ovdje tvoje najvece ribe... pa da onda pricamo!

----------------

p.s. vidim da je admin otvorio novo polje za rekorde, pa bih zamolio da ovo prebaci tamo.

Hvala! cheers

Sjekloca,

Zaista sam mislio da si napravio gresku u kucanju jer ne mogu da verujem za tolikog lipljana. Ostali rezultati me zaista ne zanimaju niti cu da ih komentarisem, mogu samo da ti cestitam. Ali daj bre neku sliku lipljana te velicine nije valjda da nema dokumentovan ni jedan od 66 sem tvog a da nije iz SWE ili slicno? Ni jednog trenutka mi nije palo na pamet da se prepirem sa tobom, niti je moj motiv da se javim u ovaj post bila zajebancija neka. Niti mi je stalo da se poredim sa bilo kim! Jedino sto mi je stalo je da vidim fotografiju tolikih lipljana bilo gde sa Balkana pa i zapadne Evrope! Mislim zasto je uopste postavljen neki reper 50+ ako su ti 65+ uobicajen ulov?
Komentare zlonamernih nedonoscadi kojima jos nije otpao pupak ne uzimam u razmatranje!



Za kraj evo jedan interesantan link gde se ostavljaju oni od 50+, cisto da se nadje za neki naredni put!

http://www.g-feuerstein.com/grayling/50er%20Aeschen.htm#specimen_grayling_-_kapitale_Дschen_-_specimen_grayling_-_kapitale_Дschen_-_specimen_grayling_-_kapitale
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyČet 7 Feb 2008 - 1:14

Exclamation Exclamation Exclamation
Vrloje ruzno poredjenje ali....za Svetog Nikolu 2005 umalo se ne posvadjah sa mojim dugogodisnjim prijateljem i domacinom....na svecanu trpezu je kao delikates izneo lipljene spremljene na poseban nacin(njemu znan)....najveci je imao 60cm do korena repa...lud sam bio pa ih merio...a tek druga dva oba debelo preko 50 .....poreklom sa reka u okolini B.Luke....coveka poznajem preko dvadeset godina,ali mu ni svetac nije pomogao tog dana......(sad se sarancici i kupovne kalifornijke spremaju).... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyČet 7 Feb 2008 - 1:21

Vukman ::
Pa, iskreno.... i ja sam bio u dilemi. U ono vrijeme, kad ih nisam bas nesto razlikovao, ja sam prihvatao zdravo za gotovo sto mi kazu mjestani: ako kaze mramorna - onda je mramorna, ako kazu da je glavatica - onda je glavatica. I u pravu si, ona iz Zete je vise bila "pastrmskija". Ali... avaj... Na Bunu, kod Blagaja - tesko da cu ikad vise otici. Na Zetu nije problem.

Sad je sve jasno.
I glavatica je varijabilna po izgledu kao i jadranska potocara, sto ukazuje na blisku srodnost, premda su dovolno razdvojene da cak i kad daju hibride odrzavaju i zasebne linije, sto lici na tzv. hibridogenezu... Pokazalo se da su i molekularno dobre razlicite vrste, ali to treba tek da bude objavljeno detaljno, sa razbijanjem dosadasnjih sablonskih zabluda.
U Norveskoj postoji lokalna populacija atlantske pastrmke sa mramoriranim izgledom, 100% jedinki, pljunute glavatice, a s njima nemaju nikakve veze. Verovatno neki gen koji se nezavisno selekcijom tu lokalno favorizovao, ko zna zasto, nije jos detaljno istrazeno.
A od malena se ponosim svojim pupkom i nemam u pogledu njega nikakve komplekse. On svakog dana u svakom pogledu sve vise napreduje, sa kompletnim okruzenjem.
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyČet 7 Feb 2008 - 8:11

Sta bih ti rekao? Nemam namjeru da se preganjam oko velicine riba (to je uostalom i vrlo subjektivna kategorija geek ) ali...
Raspitaj se malo kod ljudi kojima vjerujes, ili kod ljudi koji su prosli onu nasu lijepu bivsu zemlju, kod starijih, kod intenzivnijih... pa vidi. Vidjet ces da ces naci dosta podataka da ima ili je bilo vecih lipljena.

Toga dana kad sam ja zakacio mog kapitalca, moj pasenog je na 300 metara uzvodno od mene zakacio veceg... pa sta sad? Ja sam tog dana imao jedno cetiri komada duzih od 50 cm, ali ovaj mi je bio najveci. I tad i sad. Licno sam ubijedjen da ima ili je bilo i vecih, sem ako ih braca nisu pokupila do sad (jer sam vidio dosta tirolskih ostataka). Ko je i zasto postavio neku kvalifikativnu duzinu od 50 cm za lipljena - nemam pojma i stvarno mi ama bas nista ne znaci. Uostalom, ko je i kako postavio norme za potocnu pastrmku? Da li je postavljena norma za mladicu? Znam da su postavljene one minimalne vrednosti, ali ono nasuprot - meni nije poznato. I ne tvrdim niti navodim na to da neko pomisli da je 65 cm uobicajen ulov. Da je uobicajen, uhvatio bih ja jos nekog, ne brini. Ovako...
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyČet 7 Feb 2008 - 12:44

Iskreno, o tim merama i limitima (npr. 50 cm za lipljena, a posebno 25 cm za pastrmku) ne znam ni ja.
Dosadasnja ispitivanja pokazuju da 25 cm nije na vecini vodotokova previse tacna mera za bilo koju fazu zivota i reproduktivnu sposobnost pastrmke.
Sto se mladice tice, 110 cm kao meru sam bio odredio kao duzinu pri kojoj se bitno menja kondicioni faktor (odnos duzine i tezine), pretpostavljeno zbog promene - opadanja reproduktivne sposobnosti. Nije bas zgodno seci i otvarati mladice, ali literaturni podaci upucuju da je to verovatna mera polakog silaska ka senilnoj fazi zivota.
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyPon 11 Feb 2008 - 2:01

I ja nemogu da poverujem za tolikog lipljena pogotovo sto je tara iznad kolasina kao potok. pecao sam na tom delu ali nisam musicario nego na sistem sa bocicom od kapi za nos i bilo je jos 2 ribara ali niko video lipljena preko 30cm nije a oni kazu da i nema vecih
Daj sliku?
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyPon 11 Feb 2008 - 8:46

Karadjordje bre. Lepo sam napisao KO HOCE, NEK VERUJE... Ko nece - nije obavezno. Tara povise Kolasina jeste mala, ali nije bas kao potok. Na nekih 7-8 kilometara od Kolasina prema Andrijevici nalazi se mjesto koga zovu Pjescanica, gdje Tara pravi dve velike i siroke krivine, sa finim prelivima i gde se u Taru uliva potok ili recica Pjescanica.

Odatle, pa do sledeceg lijepog mjesta, nekih narednih 4-5 kilometara, gdje zeljeznicka pruga prelazi preko Tare i gdje je tunel Ostrovica, imas jos jedno fino mjesto sa finom sirinom i lepim terenima... pa kad ides ponovo, ti prosetaj dotle. Ne garantujem da ces uhvatiti kapitalca, ali ces sigurno nabockati fine komade. A, ko zna - mozda i tebi lupi neki kapitalac.

Nisam probao da pecam na vaser kuglu ili flasicu od kapi za nos, iskljucivo mahacem.

Sliku nemam, jer tada nisam ni imao digitalni aparat. Sad ga imam, ali ga i dalje vrlo rijetko nosim.
Nazad na vrh Ići dole
Djole Nis
Green drake
Green drake
Djole Nis


Broj poruka : 216
Godina : 52
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 28.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptySub 29 Mar 2008 - 19:15

Vukman ::
1. KLEN - 71 cm, 3.200 gr, na B........m jezeru, kraj aprila 1983.

Oces drustvo za navedeno jezero. Nisam bio gore al nacuo sam da imas "vezu" pirat
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.rs
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptySub 29 Mar 2008 - 23:41

Hahahahaaaaaa......... Fala, Djole! Drustvo mi nije potrebno, ali ako se tebi ide - sto da ne. Dogovoricemo se, nije problem.
Nazad na vrh Ići dole
Djole Nis
Green drake
Green drake
Djole Nis


Broj poruka : 216
Godina : 52
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 28.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: jezero   Moji rekordi EmptyNed 30 Mar 2008 - 0:28

Ma ja pitam da se proslepam pored tebe jer imas propsnicu Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.rs
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyNed 30 Mar 2008 - 0:30

Ama, vazi.... al', jos je rano za gore.... Jos ima snijega!
Nazad na vrh Ići dole
Djole Nis
Green drake
Green drake
Djole Nis


Broj poruka : 216
Godina : 52
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 28.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyNed 30 Mar 2008 - 0:50

Znam cuo sam pre neki dan, al moracu i malo da te ispreskacem za jos tu par mesta okolo al drugi put sada sam okapao od muva. Cisto info, ne te maltretiram za vodjenje. Poz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.rs
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyPon 31 Mar 2008 - 17:35

Al ja bih mogao da te malo maltretiram za neko gajdovanje.A?
Da me mallko prošetaš po tim južnim rijekama.Šta kaeš,Vučino?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyUto 1 Apr 2008 - 0:40

Sta kazem???
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyUto 1 Apr 2008 - 0:52

Pa reci bata Zeki da ga vodiš, a ja ću da vam se prišljamčim bounce cheers
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyUto 1 Apr 2008 - 0:59

khmmmm,khmmmm.....+ Ja kao profi kibicer Wink
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyUto 1 Apr 2008 - 1:06

Evo ... vodim Zeku... i Jocu... i Protu....
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyUto 1 Apr 2008 - 1:16

A oćemo i simpsonaH da vodimo da nas ne tuži kod učiteljice što se ne igramo s njim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyUto 1 Apr 2008 - 7:16

Pa sto nebismo... niste vi nista bolji od njega!!!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi EmptyUto 1 Apr 2008 - 9:35

Vukmane,

...ni ja nisam ništa bolji od njega! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moji rekordi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji rekordi   Moji rekordi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moji rekordi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Moji favoriti za klena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Riblja pijaca :: Moji rekordi-
Skoči na: