MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Salmon

Ići dole 
+2
Zox
SALMON
6 posters
AutorPoruka
SALMON
Gola udica
Gola udica
SALMON


Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.02.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 11:26

To je user name a pravo je Najdan.Nalazim se na Islandu i musicarenje sam tek ovde zavoleo.Do tad klasika plovak i varalica a sad i musica.Nisam nesto aktivan zadnjeg leta bio jer sam ovde i lovac,pa sam se zadnjeg leta vise bavio lovom nego ribolovom.Od rilbjeg fonda na musicu ovde ima ko sto znate najvise Salmona ili ti Lososa atu su i potocare,kalifornijske i pastrmke koje zimi idu u more a leti u reke na parenje.Nemam neku prvoklasnu opremu ali sam pravim musice koje hvala Bogu love po koju ribu,jer nisam ni neki majstor za vezivanje musica.Stoga sam se i uclanio na ovaj forum da bih saznao nesto vise i podelio sa Vama ono sto znam.Pozdrav sa Islanda za sve forumase.BISTRO!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 11:36

Pozdrav Najdane i dobro nam došao!
Imamo i ovde prijatelja, na forumu je manje aktivan ali je na okupljanju uvek među prvima koji je mnogo godina proveo na Islandu pa se možda i poznajete ali bar smo i mi ostali "upoznali" tu zemlju Cool
U svakom slučaju svaki član je vrednost jer su teme tada mnogo šire a mogućnost razmene informacije, bogatija.
Pozdrav


Poslednji izmenio dana Pet 1 Feb 2008 - 11:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
avatar


Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.01.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 11:36

Dobro došao, Najdane! Nadam se da ćeš ovde naći sve što te interesuje, saznati ono što neznaš, naučiti nešto novo i razmeniti svoja iskustva, ukrstiti stavove, i pre svega - upoznati nove prijatelje i fino se družiti s njima!

Još jednom: DOBRO DOŠAO!
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 13:38

Dobrodošao Najdane, ako može neke slike sa Islanda. Prijatelj koga Zox pominje koji je tu živeo je pričao o nekim neobičnim pastrmkama koje imaju crveni stomak, ako znaš o čemu se radi stavi sliku.
Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
SALMON
Gola udica
Gola udica
SALMON


Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.02.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 14:02

One se zovu Blejkja i stvarno imaju crven stomak kod parenja i kod jezerskih ali veoma dobro podnose i poluslani atlanski okean tako da se mogu naci na svim uscima reka u okean.Omiljena musica je Invikta,fazanov rep,zecije uvo i jos poneka.Slike tih i drugih slede dok ih pronadjem po komp dokumentima.Reko sam da sam malo zapostavio pecanje poslednjeg leta tako da sad treba naci sve te slike.Kako se zove taj bivsi Islandjanin?
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 14:07

Taj "bivši" će po svemu sudeći biti i budući Razz a možda ga i znaš, to je Vuk Janaćković.
Rekao je i on da je to Blejkja ali nam to malo znači. Možeš li naći neko internacionalno ime ako već neznaš latinski naziv? Vrlo brzo će se i on registrovati ovde, samo da se izbori sa kompom Laughing
Nazad na vrh Ići dole
SALMON
Gola udica
Gola udica
SALMON


Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.02.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 14:37

Vuka neznam ali ako dolazi opet nek se javi.Latinski naziv Salvelinus alpinus.Kucni ga u google pa potrazi ime ribe kao i sliku pod imenom Bleikja.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 14:43

SALMON ::
Vuka neznam ali ako dolazi opet nek se javi.Latinski naziv Salvelinus alpinus.Kucni ga u google pa potrazi ime ribe kao i sliku pod imenom Bleikja.
hvala ti puno, razrešio si dilemu cheers
Nazad na vrh Ići dole
SALMON
Gola udica
Gola udica
SALMON


Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.02.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 14:48

Salmon Bleikjagm7
EVO JEDNE KAKO IZGLEDA.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 15:03

Lepa riba i kako sam čuo odličan borac pa je možda dobro da otvoriš novu temu pod delom "Ribe" i napišeš nešto o njoj Cool
Nazad na vrh Ići dole
SALMON
Gola udica
Gola udica
SALMON


Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.02.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyPet 1 Feb 2008 - 18:16

Zox ::
Lepa riba i kako sam čuo odličan borac pa je možda dobro da otvoriš novu temu pod delom "Ribe" i napišeš nešto o njoj Cool

Predlozeno ucinjeno.Idi pogledaj.
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyUto 5 Feb 2008 - 12:54

SALMON ::
Zox ::
Lepa riba i kako sam čuo odličan borac pa je možda dobro da otvoriš novu temu pod delom "Ribe" i napišeš nešto o njoj Cool

Predlozeno ucinjeno.Idi pogledaj.

Najdane, svaka cast! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Zoki


Broj poruka : 76
Godina : 39
Location : Niš, bulevarac (ćuti kad nisam iz Durlan)
Datum upisa : 08.01.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyNed 10 Feb 2008 - 8:48

Najdo, kako bre da ja dodjem u tvoju zemlju? Bas mi se svidja da zivim tamo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SALMON
Gola udica
Gola udica
SALMON


Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.02.2008

Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon EmptyNed 10 Feb 2008 - 11:15

Veoma lako.Kao turista.Kartu pa na avion.Da ostanes da zivis ovde veoma tesko.Treba ti neka vrsta sponzora,odnosno tacnije receno nekog ko ce da ti da posao.Posle toga poslodavac preuzima odgovornost za izradu svih potrebnih papira oko tvog boravka i zaposljenja.U nekim slucajevima i oko stanovanja.Veoma prosto ali tesko.Tesko je u tom smislu sto na trzistu rada nema takvih koji bi ponudili posao stranim licima.Ima ih ali im drzava stoji na vratu.Poslodavci bi radije da se docepaju strane radne snage ali vlada ovdasnja neda.Iz razloga sto su ovde sva preduzeca privatnog tipa,pa ako se desi da kojim slucajem poslodavac resi da prestane sa radom onda svi zaposljeni prelaze na teret drzave koja u tom slucaju obezbedjuje novcanu nadoknadu jeste minimalnu ali dovoljnu za zivot u naredne tri godine ,ako je lice predhodno bilo zaposljeno minimum dve godine.To je komplikovano.Eto pokusao sam ukratko da ti objasnim.Kao turista mozes jos koliko sutra da dodjes ali da ostanes tesko.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Salmon Empty
PočaljiNaslov: Re: Salmon   Salmon Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Salmon
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Dobar dan, ja sam novi član...-
Skoči na: