MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Redington ZERO

Ići dole 
AutorPoruka
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Redington ZERO Empty
PočaljiNaslov: Redington ZERO   Redington ZERO EmptySub 31 Dec 2016 - 20:14

Početkom ove godine kupih Redington ZERO 2.3. Cena je prihvatljiva, čekrk je estetski (bar) prihvatljiv (meni lično vrlo lep, sivi-ima ga i u crnoj varijanti), liven je-nije mašinski isečen, ali je vrlo precizno urađen-iznenađujuće precizno. Osovina deluje tanko, nejako, ali tokom i nakon nekoliko korišćenja prošle godine pokazao se čvrst i kompaktan.
Nestvarno lak, large arbor. Lakoća otud što nema kočnicu, već metalno-plastičnu krčalicu koja nem neki veliki kočioni efekat. Jedino što malo smeta je svarno jak zvuk krčalice, ali mislim da tome nema leka, a za manje od 100 USD ta mana i nije tako velika, obzirom da postoji lifetime warranty.
Meni se lepo složio uz vrlo lak St Croix Avid #3 7ft9in. Vrlo glatko okreće, lepo smešta #3 DT strunu, a imam utisak da mu ni deblju (težu) ne bi bio problem da smesti. Pri tome, jesam li rekao koliko je lak, čak i sa štapom? Nestvaro.
Onom ko je navikao na kočnicu trebaće vremena da se navikne da koči dlanom (palming).
Nazad na vrh Ići dole
 
Redington ZERO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Redington Rise 3/4
» Redington Crosswater 2 9052 Fly Rod Length 9'0" 5 weight 2 piece

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čekrci-
Skoči na: