MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 trijumf seronja sa dodaj.rs

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptyČet 10 Dec 2015 - 22:11

Drugari, primetićete kako su BEZ IKAKVE NAJAVE nestale mnoge slike sa foruma, tačnije one koje su bile pohranjene na dodaj.rs. Izgleda da su ti govnari obrisali sve naše slike i vratili se u lepu im deželu. Za bolje i nisu.
Nazad na vrh Ići dole
tommylee
Royal coachman
Royal coachman
tommylee


Broj poruka : 1152
Godina : 46
Location : Zvornik-Mali Zvornik
Datum upisa : 09.04.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptyPet 11 Dec 2015 - 15:00

Većina upload sajtova je to uradila.meni su vrhunac idiotizma uradili na Imageshacku.
Posle jedne uplate krenulo je brisanje.Godinama sma bio njihov član.
Kada su uveli napaltu i to sam ispoštovao.
A onog momenta kada mi je istekao nalog krenula je represija!
Preko 3000 fotografija sam imao,možda i jače ne sjećam se i onda nsaumično brisanje!
Da su makar posle uplate odradili beckup,ma joki sledeći mjesec isto!
E neće moći i pređem na tinypic ali do kada?
Ista priča se ponavlja godinama!
Ja nemam snage da podižem sve ponovo iz mrtvih.
Jedino riješenje je da forum kroz svoju skriptu uvozi fotografije,znam da to jede prostora ali bolje vi koji plaćate domen da uvedete da mi vama uplatimo neku vrstu članarine.
Znači da se može učlaniti ko hoće a posebna VIP (da je tako nazovem) se plaća.E sada tu malo odraditi neka pravila ako ima šanse!
Nazad na vrh Ići dole
http://Drina.in.rs
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptyPon 14 Dec 2015 - 1:09

Boki hvala ti na lepim vestima, baš sam se obradovao  geek

Tomi forum je za DŽ hostovan pitaj Boga gde i kako. Verovatno se finansira od banera ili tako nešto.

Odlepio sam do jaja pošto su nam pobrisali verovatno više stotina, ako ne i hiljada slika sa foruma ovim potezom. Pre neke godine nas je zeznuo imageshack, ali su oni barem najavili unapred. i barem su neke slike ostale. Ovi nas usraše bez reči.

Konkretno meni fale slike čini mi se od 2011. pa na ovamo. Verovatno Bokcu i Isidoru takođe. Vidim da su Oholi, Stars member i Dušan Momčilović koristili neke druge sajtove za kačenje slika. Pregledao sam samo neke od najaktivnijih članova u poslednjih godinu dve, verovatno ima još članova koji su zbog ovoga ostali bez svojih slika u postovima.

Ima neko neki predlog šta da činimo?
Nazad na vrh Ići dole
tommylee
Royal coachman
Royal coachman
tommylee


Broj poruka : 1152
Godina : 46
Location : Zvornik-Mali Zvornik
Datum upisa : 09.04.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptyPon 14 Dec 2015 - 12:50

Nemam ideju vjerovatno kada napunim i tinypic da ću da svisnem od muke kada mi ga zavuku.
Koliki je ovo posao oko unosa fotki to malo ko zna!
A forum bez njih,postovi su prazni,nedorečeni.
Nazad na vrh Ići dole
http://Drina.in.rs
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptyUto 15 Dec 2015 - 14:35

Pričao sam juče nešto sa burazom programerom. Kapiram da većinu slika svi imamo na svojim hard diskovima, ali je problem što sad treba naći gde koja slika ide i ubaciti ih u forum na pravo mesto Sad

A to je posao d'umreš.
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptyUto 15 Dec 2015 - 22:57

...a taj smo posao, neki od nas odradili, jedared.
S tim što su gospoda iz imageshack-a bili dovoljno pristojni da su brisali tek slike preko 500.-te, dok su gouvnarjev@dodaj... obrisali sve. I bez najave, da shvatimo iz prve s kakvim gounima imamo posla.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptySub 19 Dec 2015 - 19:52

ja sam za opciju da mi napravimo neki dodaj sajt i otimamo ljudima pare Wink
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptyNed 20 Dec 2015 - 12:14

Ajde napravi Smile
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs EmptySub 12 Mar 2016 - 19:02

Pošto sam ovih dana bolestan, mislim ne kao inače, nego neki virus me dokačio i sedim kući ceo dan.

Malo sam motao muvice i setih se kako nisam kačio slike od poslednja dva pecanja na Gradcu iz 2015, a onda sam se setio i zašto. Krenuh da čačkam gde bi slike mogle da se kače za Dž.

Tynipic dozvoljava kačenje slika, ali nema neka konkretna pravila kada briše vašu sliku i isti link dodeljuje nekoj drugoj slici. Što u prevodu znači da sliku vašeg ličnog rekorda može da zameni slika nečijiih kurijih očiju postovanih na medicinski forum, ako u tynipic-u tako odluče.

Došao sam do dve opcije koje su besplatne i pružaju nam dosta prostora za hostovanje slika.
Prva je Google+ (preko google drive-a nisam ništa uspeo) i malo je komplikovanija, a druga je preko Outlook-ovog (ko ima live ili hotmail nalog) One drive-a.
Google+ čak ima opciju da ako su slike manje od 2048px ne beleži ih u totalni zbir GB koje kod njih imate besplatno.

Malo opširnije objašnjenje kad završim sve.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





trijumf seronja sa dodaj.rs Empty
PočaljiNaslov: Re: trijumf seronja sa dodaj.rs   trijumf seronja sa dodaj.rs Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
trijumf seronja sa dodaj.rs
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mala tehnička pomoć u upotebi :: Postavljanje fotografije u tekst posta-
Skoči na: