MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako izvaditi udicu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako izvaditi udicu Empty
PočaljiNaslov: Kako izvaditi udicu   Kako izvaditi udicu EmptyUto 15 Okt 2013 - 17:55

Ko ovo sme svaka mu čast.




Jedan od komentara ovog videa glasi:
bajeebazus 
OR, you can save yourself all this agony & do what fishermen have been doing for ages: bring along a regular sewing needle with the sharp end cut off. You take the side of the sewing needle with the "eye" and slide it down along the shank of the hook till the eye goes OVER the barb. Now you simply slide both out together. The eye prevents the barb from catching on the tissue. Also works for removing hooks that are deeply imbeded into a fish. In fact, practice on some fish first, it hurts less.
Nazad na vrh Ići dole
isidor
Green drake
Green drake
isidor


Broj poruka : 197
Godina : 26
Datum upisa : 19.07.2011

Kako izvaditi udicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izvaditi udicu   Kako izvaditi udicu EmptyUto 15 Okt 2013 - 21:38

Veruj mi da posle 3-4puta nadjes sebi neki odgovarajuci nacin Very Happy 
Po meni najjednostavnije i najmanje bolno je rukom ili klestima ako imas nekog tu pored i odsecan cim pod istim uglom pod kojim je usla udica...nikakvi lekari operacije i to...nego vadi i nastavi da pecas Very Happy
Jedini put da sam ja bio prisutan da je covek stvarno morao kod lekara je kad mu se udica toliko zabila u palac pod uglom od 90stepeni da je kontra kuka zasla ispod zile neke i nije moglo ovako da se vadi jer bi pukla ta zila, pa je moralo da se sece...Ja uglavnom sam sebi vadim, drugom rukom na jaci cim izlazi...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kako izvaditi udicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izvaditi udicu   Kako izvaditi udicu EmptyČet 17 Okt 2013 - 8:05

Hvala Bogu jos nisam imao potrebe to da isprobavam na sebi sem sa sitnijm udicama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako izvaditi udicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izvaditi udicu   Kako izvaditi udicu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako izvaditi udicu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vi kako ocete!
» Kako preracunati mjere
» Kako sto pre doci do vode????
» Kako ustaviti kozu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Pribor, alat i ostalo potrebno za vezivanje muva :: Udice-
Skoči na: