MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kakav je ovo nacin

Ići dole 
+5
Superfly
Zoki
Vukman
pedjabg
karadjon
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 29 Jan 2008 - 21:35

Sta znaci ovo super smarac i spammer? Pricate tamo ribolov za gospodu a vidi ovo. Ovoliko ponizenje nigde nisam doziveo. Prvo ste varali i brisali ono sto nije trebalo da se brise a sad i ovo. Bas lepo i demokratski
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 29 Jan 2008 - 21:48

Pa da li ti razumes koliko si nam poseban? Jedini si medju nama sa takvim titulama. Shvatamo mi da imas visoke kriterijume i da te je tesko zadovoljiti, ali moras da razumes da i mi ostali ucestvujemo na forumu i da ne mozemo svo vreme da posvecujemo samo tebi. I love you
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 29 Jan 2008 - 21:50

karadjon ::
Sta znaci ovo super smarac i spammer? Pricate tamo ribolov za gospodu a vidi ovo. Ovoliko ponizenje nigde nisam doziveo. Prvo ste varali i brisali ono sto nije trebalo da se brise a sad i ovo. Bas lepo i demokratski

Auuuu..... Razz Pa slusaj, ja bih se ponosio kad bi me neko OVAKO izdvojio.... Jedinstveno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptySub 2 Feb 2008 - 17:01

Sto vi nemate ovo pa da se ponosite i vi ste meni smaraci pa vam to nepise ispod imena
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptySub 2 Feb 2008 - 23:33

Karadjordje, brate slatki.... da sam ja na tvom mjestu, ja bih odma flomasterom ispod svakog napisao "zamarac"... ali ispod svakog, da ne bude zabune.
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Zoki


Broj poruka : 76
Godina : 39
Location : Niš, bulevarac (ćuti kad nisam iz Durlan)
Datum upisa : 08.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 5 Feb 2008 - 8:17

Karadjon bre, koliko ja vidim samo se ti nesto bunis ko grk u apsu. Pa to znaci da si nesto opasno zabrljosao, zatu cuti i cekaj da prodje malo vreme, i ponasaj se lepo, vis da ce ti skinu to.
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 5 Feb 2008 - 10:48

gledaj ti svoja posla druze ko si ti da mi kazes da cutim i sta te zabole sta ja pricam.
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 5 Feb 2008 - 13:01

karadjon ::
gledaj ti svoja posla druze ko si ti da mi kazes da cutim i sta te zabole sta ja pricam.

pale
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyPon 11 Feb 2008 - 1:57

Sta se cudis Vukmane mene ovde d*** ko stigne moderatori mi okace smarac a jos se i vi sa strane izd*******. Ako sam nepozeljan na forumu kazitemi to lepo u oci a ne ovakva sr**** dami kacite i jos se zaj******* i sprdate.
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyPon 11 Feb 2008 - 2:46

Zemlja zove Karadjona!
Taman si se primirio i razmišljao sam da ti skinem ono super smarač, a ti opet krenuo da psuješ kao kočijaš
Evil or Very Mad
Pa kako da ti ne zakačim titulu kada u dve rečenice imaš 4 psovke. Ako budeš dobar ode titula, ali ako se ne popraviš u dogledno vreme... Rolling Eyes

Ovo ti je poslednja opomena, ako budeš imao još jednu psovku do 17.2.2008. (znači narednih nedelju dana) upotrebiću neke druge mere.
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyPon 11 Feb 2008 - 11:03

Supermuvo-admine,

potpuno se slazem sa tobom ali prvo ti moras da budes dosledan. Procitaj sta si napisao u sestom postu u temi https://musicarenje.serbianforum.info/mokre-musice-f8/j-sve-ja-t9.htm#408

Citat :
Sala mala
Odma se primate. Pisite sta ocete samo nemoj medjusobno da se vredjate i nema vredjnja na rasnoj i verskoj osnovi. Psujte do mile volje ali to je vas problem a ne moj.

Znaci opredeli se sta je dozvoljeno a sta nije, ovako je malo neozbiljno.

A posle toga ispravi ono da nece biti brisanja i banovanja jer vidim sta se sprema
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyPet 15 Feb 2008 - 4:25

Uh, adminska je muka pregolema Crying or Very sad
Možda je ta moja izjava bila preuranjena ili loše konstruisana. I dalje tvrdim da nije problem ako neko opsuje u postu. Medjutim kada neko to radi konstantno i sa namerom da ne smanji kvantitet psovki onda stvarno moram i ja da pribegnem nekim ružnim stvarima. Mislio sam da će ovo sa titulom uroditi plodom, kao ono kada učiteljica nestašnog klinca pošalje u magareću klupu. Nažalost izgleda da kod nekih pali samo izbacivanej sa časa.
Stvarno nemam nameru da banujem bilo koga sem za neku baš grubu grešku, tipa vredjanje po nacionalnoj osnovi, ali ovo što radi dotični stvarno nije u redu prema ostatku članova.
Pošto sam mu obećao da ga neću dirati ako ne opsuje ni jednom do 17.2.2008. to ću i ispuniti. Ako pak ne ispoštuje moju molbu postoji nešto bolje nego da ga banujem.
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyPet 15 Feb 2008 - 17:38

A ti si uciteljica? Bravo superfly to mozes da pricas nekom drugom. bas me zabole mozes i da me banujes to vise govori o tebi nego o meni.
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptySub 16 Feb 2008 - 1:09

Aj majke ti banuj ga na 5 dana samo da se malko smiri. Vidiš da te lepo i zamolio čovek Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptySub 16 Feb 2008 - 8:40

Ne dirajte Karadjordja! Ne grijesite dusu! Sad
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin
Superfly


Broj poruka : 201
Location : Na krilima Ephemera danica
Datum upisa : 08.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyPon 18 Feb 2008 - 15:07

Evo Karadjone nemaš više specijalnu titulu pošto si bio dobar neko vreme.
Ali to ne znači da sad nastaviš da psuješ, ako budeš dobar ja ću prema tebi biti korektan, ako ne opet ću preduzeti neke kontra mere
Nazad na vrh Ići dole
https://musicarenje.serbianforum.info
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 11 Mar 2008 - 17:35

Superfly ::
Evo Karadjone nemaš više specijalnu titulu pošto si bio dobar neko vreme.
Ali to ne znači da sad nastaviš da psuješ, ako budeš dobar ja ću prema tebi biti korektan, ako ne opet ću preduzeti neke kontra mere

Ne zanima me ni kakve ces kontra mere da preduzmes mozes i da me uvatis znas gde.
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 11 Mar 2008 - 18:04

Ti si stvarno neka žešća plačip****?A?A ako ti ne smeta,aj ja malko da te uvatim znam gdje,ako nemaš ništa protiv.Izvinjavam se člnovima i vođstvu ovog foruma,ali stvarno ne mogu da trpim ovakve seljačine.mislim za njih da su; .... Ili nešto još gore,plaćeni špijuni promašenih i nikad svaćenih i poštovanih lidera u pokušaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 11 Mar 2008 - 20:01

Zeka ::
A ako ti ne smeta,aj ja malko da te uvatim znam gdje,ako nemaš ništa protiv.

Nemam nista protiv mozes Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 11 Mar 2008 - 20:05

OK,ond dogovoreno,samo nemoj poslje da bude da te nisam upozorio.Ja sam u Novom Sadu.Gdje si ti,al ne laži?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptyUto 11 Mar 2008 - 23:44

Hahahaha..... Super muvo, ovaj te zajebo! Razz
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptySre 12 Mar 2008 - 0:33

Zeka ::
OK,ond dogovoreno,samo nemoj poslje da bude da te nisam upozorio.Ja sam u Novom Sadu.Gdje si ti,al ne laži?

Ja sam iz Sopota ali nisam od te sorte tople brace pa nemoj da se nadas bezveze.
Nazad na vrh Ići dole
karadjon
Green drake
Green drake
avatar


Broj poruka : 121
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptySre 12 Mar 2008 - 0:36

Vukman ::
Hahahaha..... Super muvo, ovaj te zajebo! Razz

To navijas da me izbace neka me izbaci ko hoce samo da se zna da nikoga nisam zajebo. Mislim da je meni uz ime prikaceno ono sto zasluzuje 10 drugih clanova ovde ali time ste pokazali ustvari kakvi ste. neverujem da postoji veci smarac od tebe ali ti to ne pise ispod imena.
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman
Vukman


Broj poruka : 977
Location : Niš sa okolinom... širom!
Datum upisa : 11.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptySre 12 Mar 2008 - 0:38

Znas kako je.... da navijam da te izbace - ne navijam, ne grijesi dusu. A koliko vidim uz ime ti nije prikaceno nista. Kakvi smo - takvi smo... A da sam ja smarac - priznajem: JESAM. Jel ti sad lakse? Razz
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin EmptySre 12 Mar 2008 - 1:02

Vukman je smarač uta-ta, uta-ta geek

Karadjone jel u Sopotu još uvek JUL na vlasti lol! ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kakav je ovo nacin Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav je ovo nacin   Kakav je ovo nacin Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kakav je ovo nacin
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Strimer al kakav....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Riblja pijaca :: Predlozi, želje, čestitke, kritike...-
Skoči na: