MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dobar dan,ja sam novi clan...

Ići dole 
+4
radezamora
dusan.momcilovic
bokac
draganst
8 posters
AutorPoruka
draganst
Gola udica
Gola udica
draganst


Broj poruka : 11
Godina : 51
Location : leskovac
Datum upisa : 12.05.2012

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptyNed 13 Maj 2012 - 22:38

Kao sto naslov kaze,nov sam ovde.Dragan,leskovac,vlasina,morava,jablanica.Uglavnom sam pregledao sve teme i dosta toga mi se svidja.Ribarim dosta godina a od skora i musicarim.Uglavnom sam se odusevio nekim reportazama sa terena gde sam i najvise i najuspesnije pecao.Vlasinsko jezero je biser i uglavnom tamo i musicarim.Sezona krece pa ce nadam se biti i izvestaja.
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptyPon 14 Maj 2012 - 10:50

Dobrodošao Dragane!

Stiglo pojačanje za Vlasinu, do sada je to bio resor Dušana Momčilovića. Čekamo reportaže... Smile
Nazad na vrh Ići dole
draganst
Gola udica
Gola udica
draganst


Broj poruka : 11
Godina : 51
Location : leskovac
Datum upisa : 12.05.2012

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptyPon 14 Maj 2012 - 16:12

Citao sam sve sto je postovao Dusan i nemam reci za enciklopediju,svaka cast.Ja sam se bavio drugom vrstom ribolova na vlasini ali od skora samo musica.
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptyPon 14 Maj 2012 - 22:19

Dobrodos'o Dragane! Da ponovim, na super si se mesto ''zapljunu'o'', ovde ces da nadjes o musicaranju ponesto kao retko gde...

Cujem da na Vlasini pocinje sezona musicarenja. Ne propustaj naredne dve tri sedmice... Nadam se da cemo narednih dana videti i fotke!

BISTRO, majstore!
Nazad na vrh Ići dole
radezamora
Elk hair caddis
Elk hair caddis
radezamora


Broj poruka : 287
Godina : 70
Location : NOVO SELO - zapadnomoravsko
Datum upisa : 02.02.2011

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptyPon 14 Maj 2012 - 22:57

гледам ову добродошлицу душанову упућену драгану, па ми све нешто мило, пуно ми срце јер је лепо помоћи другоме, поготово ако то драган жели а душан има знање и искуство/причао ми је о душану и бугитрс јер се виђају на том плитком српском мору/, драгане колико год да имаш година није никад касно да проводиш лепе дане у овоме у чему ћемо уживати надам се до краја живота. И моја искрена добродошлицаsunny, уживај у риболову и понешто подели са нама
Nazad na vrh Ići dole
vlade79
Woolly Bugger
Woolly Bugger
vlade79


Broj poruka : 70
Godina : 42
Location : cacak
Datum upisa : 25.04.2012

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptySre 16 Maj 2012 - 19:08

Pozdrav Dragane,dobro nam dosao
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptyČet 17 Maj 2012 - 10:24

Dobro dosao Dragane. Sve nas je vise. I lepse.Cool
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptyČet 17 Maj 2012 - 14:31

Dobro dosao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pepsis
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Pepsis


Broj poruka : 69
Godina : 37
Location : Kruševac
Datum upisa : 12.01.2012

Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... EmptyUto 12 Jun 2012 - 20:21

stroBi, dragane. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.set-wall.com
Sponsored content





Dobar dan,ja sam novi clan... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar dan,ja sam novi clan...   Dobar dan,ja sam novi clan... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobar dan,ja sam novi clan...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dobar dan , novi clan
» Dobar dan,ja sam novi clan
» dobar dan ja sam novi clan
» Novi clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Dobar dan, ja sam novi član...-
Skoči na: