MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Temple Fork Outfitters

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman
pedjabg


Broj poruka : 839
Godina : 61
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Temple Fork Outfitters Empty
PočaljiNaslov: Temple Fork Outfitters   Temple Fork Outfitters EmptySub 12 Mar 2011 - 17:50

Temple Fork Outfitters (TFO) stapovi su dosta povoljni po ceni. Prosle godine sam u USA dobio na pogodbu jedan TFO Professional #3 7ft 6in za $100 (umesto $150) i namenio sinu.
Lagan, za tako malu klasu vrlo brz, skroman izgledom (mat crn), solidne opreme i bogat po akciji.
Uparen sa Orvis 333+ #3 DT, ceka leto i moje dete da odmori od... onog od cega odmaraju dvadesetogodisnjaci.
Tajna srazmerno nize cene je u nedostatku tube pri kupovini - dobiju se samo plisane "gace", ali to Djera nadomescuje bolje nego da daju originalnu tubu.
Pacerima se dopao po osecaju u ruci.
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Temple Fork Outfitters Empty
PočaljiNaslov: Re: Temple Fork Outfitters   Temple Fork Outfitters EmptySub 12 Mar 2011 - 19:01

prvog lipca ovegodine sam upecao bas na taj stap.... nije losa motka ima snage, u pitanju je #5
Nazad na vrh Ići dole
Trn
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Trn


Broj poruka : 62
Location : Cacak
Datum upisa : 02.02.2010

Temple Fork Outfitters Empty
PočaljiNaslov: Re: Temple Fork Outfitters   Temple Fork Outfitters EmptyNed 13 Mar 2011 - 17:57

Ok je #5, malo neizbalansiraniji, pa malo brze umara. Al za te pare cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Temple Fork Outfitters Empty
PočaljiNaslov: Re: Temple Fork Outfitters   Temple Fork Outfitters Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Temple Fork Outfitters
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: