MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jelen ili Lav?

Ići dole 
+3
Prota71
Oholiver
100ka
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Koje je bolje pivo Lav ili Jelen
Lav
Jelen ili Lav? - Page 2 Vote_lcap77%Jelen ili Lav? - Page 2 Vote_rcap
 77% [ 10 ]
Jelen
Jelen ili Lav? - Page 2 Vote_lcap23%Jelen ili Lav? - Page 2 Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 13
 

AutorPoruka
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 66
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Jelen ili Lav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelen ili Lav?   Jelen ili Lav? - Page 2 EmptyPon 22 Nov 2010 - 14:40

perafly ::
uzmeš Jelen otvoriš flašu i pomirišeš (za sve one koji to nisu radili) pseti se smrad ustajale vode koju ni moćne mašine ne mogu da odstrane.
E, ako je i od Valjevaca, mnogo je! Evil or Very Mad
Može dozvola za Gradac koliko hoćeš da košta ali ko mi dirne rendeer taj je nagrabusio!!!
Pero, ovakvu uvredu mogu da speru samo dve tekućine: krv ili pivo (lično bih izabrao pivo Very Happy )!
Ja ću rendeer naravno...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6836
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jelen ili Lav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelen ili Lav?   Jelen ili Lav? - Page 2 EmptyPon 22 Nov 2010 - 23:13

ZORAN R. ::
Ovo je štos stoleća!

Izvorska voda direktno iz Topčiderke, Save, Dunava...?!? affraid alien No pale
Mislim da su oni iz Černobila pili čistiju vodu... Sad

Zoki, Beograd je jedan od vodom najbogatijih glanih gradova Evrope, samo mi to nismo umeli da iskoristimo. Kao što znaš odrastao sam na 200m vazdušnom linijom od BiP-a. Nastavnik biologije u osnovnoj je pričao jednom o tome koliko ima puno izvora po BG-u i potočića koji su skrenuti pod zemlju i u kanalizaciju. Spominjo je da je prilikom izgradnje Beograđanke pronađen jak podzemni izvor koji je skrenut u kanalizaciju scratch
Ako nisi primetio sama mostarska petlja i BiP se nalazi u rupi između dva brda. Kroz tu jarugu je nekada tekao potok, koji sad ide pod zemljom, a kad padne jača kiša on izbije ispod "mostara". Topčidersko brdo, pod kojim je BIP, sa svoje suprotne strane je slabo naseljeno i ima dosta šuma i izvora, koji su vidljivi na površini. Znaš sigurno za ona tri kod Miloševog konaka. Celo brdo je od neke žute zemlje i jako poroznog kamena, tako da nemoj da te čudi što BIP ima svoj privatni izvor vode. Wink

@Dušan
Сакам скопско Smile
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Jelen ili Lav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelen ili Lav?   Jelen ili Lav? - Page 2 EmptyPon 22 Nov 2010 - 23:23

Jeboteeee,nisam ladno pio pivo ima skoro vise od pola godine,tj nisam nista pijo od alkohola.Ono sportski zivot,trening,udaranje u dzak,trcanje...Veceras popi 2 lava i zveknu se me ko od sale...inace to mi se nije deslio nikad u zivotu.Bravo za LAV-a bom
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Jelen ili Lav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelen ili Lav?   Jelen ili Lav? - Page 2 EmptyPon 22 Nov 2010 - 23:44

aca-laki ::
Jeboteeee,nisam ladno pio pivo ima skoro vise od pola godine,tj nisam nista pijo od alkohola.Ono sportski zivot,trening,udaranje u dzak,trcanje...Veceras popi 2 lava i zveknu se me ko od sale...inace to mi se nije deslio nikad u zivotu.Bravo za LAV-a bom
https://www.youtube.com/watch?v=DFUdjVuRqNE&list=PLD2BD89C9C06AE715&index=37&playnext=5
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6836
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Jelen ili Lav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelen ili Lav?   Jelen ili Lav? - Page 2 EmptyUto 23 Nov 2010 - 0:25

Jelen ili Lav? - Page 2 Ili-jesi-ili-nisi-lav-33081
Nazad na vrh Ići dole
perafly
Green drake
Green drake
perafly


Broj poruka : 119
Godina : 54
Location : Valjevo
Datum upisa : 28.04.2010

Jelen ili Lav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelen ili Lav?   Jelen ili Lav? - Page 2 EmptyUto 23 Nov 2010 - 11:51

Da pređemo na vodu i izvore,
neverovatno je koliko je dobrih izvora zagađeno ,zatrpano ili šta već nebrigom i nemarom okoline.Samo u Valjevu su upropašćene 3-4 gradske česme (pod gradske mislim na česme koje su imale svoje izvore i bile opasno dobre) pa i Mejina česma(ona česma na malo više od pola puta Tidra Penzioneri) na Gradcu je zagađena fekalijama iz skeptičkih jama iznad .
Na Divčibarama od 4 česme u samom centru NI JEDNA Evil or Very Mad Twisted Evil više nije za piće.
Tako je gde god se okrenemo i to ne samo sa vodom već sa svim i svačim.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Jelen ili Lav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelen ili Lav?   Jelen ili Lav? - Page 2 EmptyUto 23 Nov 2010 - 22:54

Jelen ili Lav? - Page 2 27872466820a424d123f
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jelen ili Lav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelen ili Lav?   Jelen ili Lav? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelen ili Lav?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Riblja pijaca :: Servis za pranje mozga-
Skoči na: