MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite

Ross kompletic...

Ići dole 
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71

Broj poruka : 2347
Godina : 48
Datum upisa : 12.01.2008

Ross kompletic... Empty
PočaljiNaslov: Ross kompletic...   Ross kompletic... EmptySub 19 Jun 2010 - 21:58

Ross Worldwide Essence FC 3/486-4 3/4 wt 8'6" + Flycast 1.....plus 4-kica struna/snjura/linija/fly line u savrsenom stanju...
Najlepse hvala gospodinu,nasem coveku u belom svetu....prelep gest za novog clana Pacera iz Galovice!!!Kompletic je brzom postom stigao u prave ruke...

Ross kompletic... 10062010001

Uploaded with ImageShack.us

Ross kompletic... 10062010006

Ross kompletic... 10062010007

Ross kompletic... 10062010003n

Elem sta reci....stapic slatkis,bombonica,prava motkica za svakog Pacera...pravog i onog ko se takvim oseca...tuba/futrola sa delom za cekrk,sve preko ramena pa juris na reku...na Unu Very Happy
Nisam imao prilike da ga isprobam na vodi,malo sam mlatnuo kroz vazduh,sve na svom mestu,balans u mojim bezosecajnim rukama perfektan...PREPORUKA!!!!!!!!!
Jos jednom veliko hvala "radodeyan-u" uz veliki pozdrav iz majcice Srbije cheers
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka

Broj poruka : 6805
Godina : 36
Datum upisa : 10.01.2008

Ross kompletic... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ross kompletic...   Ross kompletic... EmptyPon 21 Jun 2010 - 16:34

Prota71 ::
Ross Worldwide Essence FC 3/486-4 3/4 wt 8'6" + Flycast 1.....plus 4-kica struna/snjura/linija/fly line u savrsenom stanju...
Najlepse hvala gospodinu,nasem coveku u belom svetu....prelep gest za novog clana Pacera iz Galovice!!!Kompletic je brzom postom stigao u prave ruke...
Elem sta reci....stapic slatkis,bombonica,prava motkica za svakog Pacera...pravog i onog ko se takvim oseca...tuba/futrola sa delom za cekrk,sve preko ramena pa juris na reku...na Unu Very Happy

Lep kompletić, ali Unu zaboravi na neko vreme, kiša pada poslednjih 24h i nema nameru da stane, Una je u porastu :'(
Od juče popodne nisam izašao na vodu.

Green drake
Green drake
radezamora

Broj poruka : 224
Godina : 66
Datum upisa : 02.02.2011

Ross kompletic... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ross kompletic...   Ross kompletic... EmptyUto 8 Feb 2011 - 23:21

Meni se svidja ovakva prodaja kada postoji zajednicko pakovanje za stap i cekrk. Mozda je gospodskije imati posebnu tubu za stap( vidim Ross-ovu Rx 590 4 koji ima tubu samo za stap i koji mi je uzor no ovde niko ne nabavlja ove stapove ), ali je prakticnije da drugar ovo ponese na Unu i kad pada kisa-naravno i ja moj zamisljeni na Moravu, kisa nikad ne smeta. Neka mu je srecno, Ross daje garanciju, kod nas Srba, prevarenih i naivnih, to je najvaznije.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Ross kompletic... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ross kompletic...   Ross kompletic... Empty

Nazad na vrh Ići dole

Ross kompletic...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: