MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE

Ići dole 
+7
bokac
vlajkoni
!ogi!
simpson H
cicvara
Prota71
100ka
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySre 5 Maj 2010 - 23:42

Naš dragi i voljeni javni toalet evropske Srbije, pardon javni servis evropske Srbije, poznat i kao TV bastilja i RTS je objavio u drugom dnevniku u udarnom terminu 4.maja vest da je ulovljen som od 75kg od strane čačanskog ribolovca. Ovaj som je uhvaćen 2 dana ranije 2. maja uveče. Lovostaj na soma je od 1.maja do 15 juna znači ovaj som je morao biti pušten!!!
Evo linka do sramne vesti na sajtu RTS-a.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Dru%C5%A1tvo/671851/%C4%8Ca%C4%8Danski+som+kapitalac.html
Molim vas da što više komentarišete ovu vest na njihovom sajtu, naravno negativno, možda se neko prizove svesti.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyČet 6 Maj 2010 - 0:39

Kasno je bata Joco,kasno....zato na musicu i trk sto pre na vodu,sab me gabri za ljudsku nekulturu...RTS je sramota Srbije!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
cicvara
Green drake
Green drake
cicvara


Broj poruka : 183
Location : Lešnica
Datum upisa : 03.12.2009

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyČet 6 Maj 2010 - 11:53

Prota71 ::
Kasno je bata Joco,kasno....zato na musicu i trk sto pre na vodu,sab me gabri za ljudsku nekulturu...RTS je sramota Srbije!!!!!!!!!!



Bio i ostao. Sad Srbijom vladaju loši đaci i nepismeni, a rts je njihovo ogledalo. Izvinjavm se zbog ovog komentara jer ovo nije politički forum.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyČet 6 Maj 2010 - 14:38

Ja samo ne kapiram zasto napljuvaste RTS kao da ste svi radikali. Osim sto je ubedljivo najbolja TV sa najvecim rejtingom i najkvalitetnijim sadrzajem, konacno je postala i pravi servis gradjana. To je jednino zasta stvarno mozemo onom Tijanicu da skinemo kapu, da je napravio zaista mocan medij od RTS-a.

Za lov u lovostaju si potpuno u pravu a evo vec vidim i neki komentar na tu temu na sajtu RTS-a
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
!ogi!
Green drake
Green drake
!ogi!


Broj poruka : 170
Datum upisa : 10.02.2009

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyPet 7 Maj 2010 - 10:05

Kakvi glupi komentari na sajtu rts-a, ljubomora, grebanje, ovo ono.
Nema ljudi se pogubili skroz...samo svadje, uvrede i cackanja...
Odo ja da vezem neku muvuuu....
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyPet 7 Maj 2010 - 11:19

simpson H ::
Osim sto je ubedljivo najbolja TV sa najvecim rejtingom i najkvalitetnijim sadrzajem, konacno je postala i pravi servis gradjana. To je jednino zasta stvarno mozemo onom Tijanicu da skinemo kapu, da je napravio zaista mocan medij od RTS-a.

E sad si me zamalo rasplakoa od smeha lol!
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyPet 7 Maj 2010 - 11:55

Ok, kapiram da si ti Pink generacija i da je za tebe nije najbolji RTS. Sportski program, filmski program, obrazovni program, kulturno zabavni program, jutarnji program, informativni program, satelit, digitalizacija, ... reci mi jednu koja moze na crtu RTS-u sa kompletnom programskom semom? Da ne pominjem rejting-gledanost u odnosu na ostale. Mozes da se smejes do suza ali valjalo bi da stavis neke argumente .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyPet 7 Maj 2010 - 12:01

Vidiš simpsone ja NISAM pink generacija. Koliko mi se gadi pink toliko mi se gadi i rts možda i još više. Problem je što ni jedna domaća televizija nema (kad se sve sabere i oduzme) kvalitetan program. Pogotovu rts koji svi mi finansiramo iz svog džepa, a koji pušta selo gori a baba češe pi*ku po 5670 put, a o reprizama srećnih ljudi, boljeg života, o Žikinoj šarenici o Tijanićevom "ubijanju muva" po studiju da i ne komentarišem Evil or Very Mad

Inače tema je ovde krivolov i prikazivanej istog u medijima, tj. ne prikazivanje, a ne programska šema rts-a Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyPet 7 Maj 2010 - 12:06

Dobri ti argumenti, 3 serije i jedna nedeljna emisija od 172 sata nedeljnog programa. I ne kapiram sta ima lose sto su preneli informaciju da je na Z Moravi uhvacen veliki som?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyPet 7 Maj 2010 - 13:00

Loše je što nisu preneli informaciju OBJEKTIVNO!!!
Trebali su da naprave izveštaj o ulovu soma kapitalca u lovostaju, a da pri tome niko ne sankcioniše počinioca krivičnog dela.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyPet 7 Maj 2010 - 13:21

I preneli su je OBJEKTIVNO jer je jedina OBJEKTIVNA informacija da je som uhvacen. Sve ostalo je vec komentar informacije a ne informacija, a komentari su vec namenjeni autorskim emisijama. Nije na novinaru RTS-a da tumaci i poznaje zakon sem zakona o informisanju, osim u specijalizovanim autorskim temama. Zbog komentarsanja informacija u vreme Mile Stule, RTS je i proglasen neobjektivnim.
Ovako, imas prenetu informaciju da je som uhvacen a na nadleznim sluzbama je da se utvrdi sta dalje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis
avatar


Broj poruka : 461
Godina : 58
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyPet 7 Maj 2010 - 15:23

Mozda RTS ne valja ali ipak... Liga Sampiona, prenosi sa olimpijade, svaka nasa nacionalna selekcija i njihova igra moze se videti na RTS-u. Po meni lepe emisije su i "Sasvim prirodno", "Slagalica", "Beogradska hronika"... Ma ima jos al ne mogu da se setim. Informativne emisije su najprofesionalnije.
A bice i eurovozija Laughing Laughing clown
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySub 8 Maj 2010 - 4:35

Preneli bi objektivno da je vest glasila da je uhvaćen som kapitalc u lovostaju, to što novinar nije imao pojma da je lovostaj je njegov problem. Ako neko radi svoj posao neka ga radi kako treba, pogotovu ako još ja moram za to da ga platim.

E da izvinjavam se "Sasvim prirodno" i "Slagalica" su stvarno super emisije ne znam kako sam ih prevideo.Embarassed
Takođe na RTS-u postoje i dve očajne ribolovačke emisije jedna koju je ranije vodio Jovan Memedović, a sad je nešto kao vode Blaf i Joca Simonović, druga je naravno od neprevaziđenog Radomira Krkića, od koga me od tv voditelja (muškog pola) jedino više nervira Žika "Seljak".
Nažalost sport slabo pratim tako da me taj dao programa ne interesuje, a uz to prenos sportskih dešavanja može da radi bilo koja TV stanica koja za to plati autorska prava ili u ovom slučaju ima državu iza leđa.
Što se tiče Evrovizije, kakav je onaj mučenik koji će predstavljati našu zemlju bolje i da je ne prenose. Ako neko nije čuo reči njegove pesme može ovde da čuje Igora Brakusa kako recituje.
https://www.youtube.com/watch?v=Ref6NpLtzso
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySub 8 Maj 2010 - 10:05

Da vidi stvarno, na RTS postoje dve ribolovacke emisije diskutabilnog kvaliteta, na drugim TV stanicama je bolja situacija, nema uopste ribolovackih emisija Very Happy

Ja ti ponavljam da nije uopste stvar novinara koji prenosi vest da komentarise tu vest niti da zna dal je lovostaj. Drugacije bi bilo da je u studio pozvan ribolovac ili da je radjena emisija o tome. Ovako samo je preneta nesvakidasnja vest bez komentara jer je delo ucinjeno. Zamisli sad da novinar koji prenosi vest o nekom saobracajnom udesu komentarise ko je kriv bez informacija iz policije, sam na svoju ruku?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySub 8 Maj 2010 - 12:52

Ima još ribolovačkih emisija po našim televizijama, ali nažalost većina njih su orijentisane na babuškarenje No
http://forum.varalicar.com/viewtopic.php?f=21&t=8362&p=218054&hilit=emisije#p218054


Mislim da nema potrebe da dalje vodim raspravu sa čovekom koji počinje rečenicu
Citat :
Ja ti ponavljam...
Vrati se malo u niže razrede osnovne škole pa nauči neke elementarne stvari gramatike maternjeg jezika onda možemo da nastavimo ovu dikusiju.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman
avatar


Broj poruka : 974
Location : www.musicarenje.com
Datum upisa : 16.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySub 8 Maj 2010 - 13:23

Ma kako god bilo, nema sanse da vodis samnom raspravu na bilo koju temu ... Tanak si ti za to i nemas ni jedan argument, napljuvao si RTS sluzeci se terminima koji su se pominjali dok si jos nosio pelene i jurio dudu. Zapamti da ti Google nije bas uvek prijatelj i ako si vec poceo temu ocenama necijeg rada onda nauci i da je vodis kako treba, argumentovano.

Osnovnu skolu sam odavno zavrsio, zaboravilo se pa se drzim onoga da pisem kako govorim. Nije toliko strasna pravopisna greska koju sam napravio, 3x je strasnije tvoja nemoc da ostanes u temi Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySub 8 Maj 2010 - 16:01

RTS je od kad je RTB početkom '90-ih promenio naziv grupa diletanta, sa par časnih izuetaka. Većina programa koji sami prave je bezveze. Kad sam ja bio klinac taj nekadašnj RTB je imao odlične obrazovne programe bio je nešto što bi državna televizija trebala da bude. Televizija koja objektivno izveštava i da ima kvalitetan OBRAZOVNI program da ne podilazi tržišu već da formira ukus tog tržišta i OBRAZUJE ga.
Sa teme konstantno skrećeš ti. Stalno navlačiš temu na RTS. Problem nije samao u njima već u komplet domaćem TV novinarstvu. Njihova je obaveza da izveštavaju istinito što nije bilo u ovom slučaju. Vest je trebala da glasi krivolov soma, a ispala je kao podvig dotične persone Sad

Možda bi trebao da pročitaš temu ponovo od početka da vidiš ko je skrenuo i ko konstantno skreće sa nje. To što tebi tvoj ego ne dozvoljava da priznaš da si pogrešio i što te je sramota od samog sebe je tvoj problem. Sve što sam napisao je apsolutno argumentovano.

Sad ja malo da odem u off
Što se tiče programa tvog omiljenog kanala
danas imaju 3 puta Selo gori... prosečna epizoda serije treje recimo 45min znači skupa 135min
Žikinu šarenicu komada 1 trajanje 115min
Vi i Mira Adanja Polak 45min
U udarnom terminu od 21:25 film Sutjeska (po 3985 put) trajanje 117min
Što skupa iznosi 412min odnosno 6 sati i 52min što je skoro 7 sati. Za 24 časa oni imaju 7 sati krš program što je skoro trećina dana. Dobro ima tu i par svetlih primera poput uvezene serije "Lud zbunjen normalan", Diznijevih crtaća (opet uvezeno) i derbija koji naravno neće biti spektakl fudbala ali je uvek lepo videti kako grobari primaju 3 komad na domaćem terenu lol!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySub 8 Maj 2010 - 20:06

...sad fali samo još 17 repriza emisije "48 sati svadba" u kojoj će kapitalni som (inače već uslikan u mesari) biti u sporednoj ulozi - kao mesište na poklon mladencima, pa nek' se krka na opštu rados' i veselje, a MiraAdanjaPolak da čita spisak poklona, da ŽikaSeljak bude stari svat a Tijanić kum, lično!

Cela ekipa sportskih novinarki da kiti svatove, a sportski novinari da poslužuju piće i pomenuto kapitalno mesište.

Brinem se samo za muziku; valjda će se za 48 sati naći neka banda "da ispoštuje mladence"...

PS: ...i da se vrati njegova slika na zid u sali, više mladenaca, naravno! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySub 8 Maj 2010 - 23:24

A hit pesmica......

https://www.youtube.com/watch?v=6TRZXH9En-E

A tus na...

https://www.youtube.com/watch?v=MgNkJfTfHa4&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyNed 9 Maj 2010 - 17:08

Naravno zagrevanje dok se jede meze i čeka glavno jelo
Samo za kuma-uma-uma-ma i starog svata-vata-ata-ta bounce
https://www.youtube.com/watch?v=3eFZ8YC0WWI
lol!

P.S. Poruka od svekra za mladu: Snajka molim te da ne ulaziš u šutku ili bar skini martinke cheers
Nazad na vrh Ići dole
Trn
Woolly Bugger
Woolly Bugger
Trn


Broj poruka : 62
Location : Cacak
Datum upisa : 02.02.2010

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySre 12 Maj 2010 - 23:32

Kako cuh danas na Moravi, pisana je prijava kolegi, koji je uhvatio kapitalnog soma.
Ipak ribocuarska sluzba nesto radi Razz
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptySre 12 Maj 2010 - 23:56

Lepo je da bar neko radi svoj posao, ali da li će vinovnik biti i sankcionisan zbog svog nedela kao što treba pitanje je scratch

P.S. nadam se da ti nisi njegov kolega Wink
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyČet 13 Maj 2010 - 0:03

ja sam njegov kolega, imas nesto protiv :PPP
Nazad na vrh Ići dole
brankoogi
Woolly Bugger
Woolly Bugger
brankoogi


Broj poruka : 58
Datum upisa : 08.08.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyČet 13 Maj 2010 - 0:07

Nadam se da će da ga opletu da se sve puši ! afro
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE EmptyČet 13 Maj 2010 - 0:31

Oholiver ::
ja sam njegov kolega, imas nesto protiv :PPP

Znaš dobro na šta sam mislio Wink
Da Trn ne pomisli nešto pogrešno pošto se ne poznajemo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE   SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEEEE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Riblja pijaca :: Predlozi, želje, čestitke, kritike...-
Skoči na: