MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Evo ja

Ići dole 
+27
Marushani
vlajkoni
Oholiver
milance
dusan.momcilovic
LjubaT3
tuta
shikimyphone
Andric Veljko
Fly Daddy
Prota71
Rista
murino
Bambula
bokac
radojica-pop
Admin
Djole Nis
Zox
Zeka
100ka
Vukman
boki
pedjabg
Zoki
Superfly
Fishkiller
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyNed 28 Feb 2010 - 11:07

Ma samo po malo, učio sam ga ali ne i naučio Razz
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyNed 28 Feb 2010 - 13:23

Marushani ::
svaka cast za prevod.Smile gde si naucio rumunski jezik?
Evo ovde http://translate.google.com/#ro|sr| lol!

Lele Zox pa ovo brvno ima da vam odnese voda geek
Šalim se naravno, nadam se da selo nije ugroženo poplavom.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman
Zox


Broj poruka : 1411
Godina : 65
Location : Beograd
Datum upisa : 24.01.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyNed 28 Feb 2010 - 13:29

Za sada jeste jer mu se nemože prići a bujica nanosi granje, flaše i gomila uzvodno. Ako pod hitno ne opadne da mu se može prići i očistiti nema mu spasa ... Evil or Very Mad

Google Translate sam koristio nekada Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
sasa d
Gola udica
Gola udica
sasa d


Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.05.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptySub 29 Maj 2010 - 20:16

Pozdrav svima na forumu,ja sam Sasa Denic i zivim u Zitoradji blizu Nisa.Ribolovom se bavim odavno a musicarim tek dve godine.Moji izlasci su uglavnom na Toplicu koja je prebogata klenom.Za sada toliko,jos jednom pozdrav za sve na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
dusan.momcilovic
Royal coachman
Royal coachman
dusan.momcilovic


Broj poruka : 845
Location : Beograd/Vlasina
Datum upisa : 31.12.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptySub 29 Maj 2010 - 20:54

Pozdrav, Sasa, dobrodosao!
Ja ooooooodavno nisam bio na Toplici, puno toga cujem, a nadam se da ces nam pokazati dosta toga sa Toplice!
BISTRO!
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyNed 30 Maj 2010 - 0:07

Здраво Саша, добродошао на форум!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyNed 30 Maj 2010 - 12:31

Hmmmmmmmmm,taman sam pomislio da je Sale Dasic Very Happy .....mada doliijace i meni taj lisac.....u svakom slucaju dobrodosao Sasa cheers
Nazad na vrh Ići dole
sasa d
Gola udica
Gola udica
sasa d


Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.05.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyNed 30 Maj 2010 - 12:56

hvala svima na dobrodoslici.
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyNed 30 Maj 2010 - 12:57

Saša, dobrodošao među Pacere iz Galovice (i one koji se takvima osećaju)!
Very Happy

Uz malu primedbu od ostarelog čika Zorana: oprezno sa tim mlaćenjem, pardon, mušičarenjem!
Bolest (gore pomenuta) lako uzima maha! Upozorili su me u Galovici kada sam došao (hvala im na tome!) ali nije vredelo...
Šta da se radi, od nečega se mora uginuti...

Čuvaj te klenove tamo! Ako ne sve, vrati bar nekog u vodu (ne ključalu!) - ribe koju poneseš sa pecanja kući više nema u vodi!

Bistro!
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPet 25 Jun 2010 - 23:48

Pozdrav svima,red je da se predstavim.Aca Lalic- Laki,rodjen u Kninu zivim vec 15 godina u okolini Pozarevca.Musicarenjem sam se poceo baviti skoro tj. od ove sezone.Muve pokusavam vezivati zahvaljujuci Vladi "Oholi"...
Bistro
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptySub 26 Jun 2010 - 10:09

aj sad, ne moras me bas hvaliti svuda Smile

dobrodosao Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman
bokac


Broj poruka : 2480
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptySub 26 Jun 2010 - 14:35

Добродошао Лаки!
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptySub 26 Jun 2010 - 15:08

Hvala momci na dobrodoslici...
Oholi pa moram malo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptySub 26 Jun 2010 - 17:37

Dobrodošao Aco cheers
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptySub 26 Jun 2010 - 17:41

Hvala,Hvala jos jednom,bolje vas nasao cheers
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 8:35

Dobro došao Laki!

Ako nisi preduboko ušao u materiju - beži dalje od mušičarenja! VRLO OPASNA I ZARAZNA BOLEST I PRENOSI SE VEOMA LAKO SA ČOVEKA NA ČOVEKA (ako se mušičari ljudima mogu smatrati! Very Happy )! A uz to i skupa i vremenski VRLO zahtevna, barem u početku...!

Oholi,
Nadimak (pseudonim) ti savršeno pristaje - čovek je samo rekao da "pokušava da vezuje muve pod tvojim patronatom" a ne i da vezuje dobre i lovne muve!
Smile Cccccc!

P.S.
A o bludnim pogledima ka "dubokoj vodi" i da ne pričamo... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 10:21

pa uzeleh se i drine pomalo Smile, a bludnicim dovoljno vec, verovatno i vise od mnogih (mislim na ucestalost pecanja,)
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 14:24

[quote="ZORAN R."]
Dobro došao Laki!

Ako nisi preduboko ušao u materiju - beži dalje od mušičarenja! VRLO OPASNA I ZARAZNA BOLEST I PRENOSI SE VEOMA LAKO SA ČOVEKA NA ČOVEKA (ako se mušičari ljudima mogu smatrati! Very Happy )! A uz to i skupa i vremenski VRLO zahtevna, barem u početku...!
Hvala Zorane,mislim da me me uhvatio taj virus,uzevsi ono osnovno od pribora i jos sam poceo i ribe (ribice) hvatati,mislim da mi nema nazad.Nebi nazad na varalicu i plovak,dobro je biti imati musicarsku bolest jer smo RODJENI DA PECAMO NATERANI DA RADIMO!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 14:40

[quote="aca-laki"]
ZORAN R. ::
Dobro došao Laki!

Ako nisi preduboko ušao u materiju - beži dalje od mušičarenja! VRLO OPASNA I ZARAZNA BOLEST I PRENOSI SE VEOMA LAKO SA ČOVEKA NA ČOVEKA (ako se mušičari ljudima mogu smatrati! Very Happy )! A uz to i skupa i vremenski VRLO zahtevna, barem u početku...!
Hvala Zorane,mislim da me me uhvatio taj virus,uzevsi ono osnovno od pribora i jos sam poceo i ribe (ribice) hvatati,mislim da mi nema nazad.Nebi nazad na varalicu i plovak,dobro je biti imati musicarsku bolest jer smo RODJENI DA PECAMO NATERANI DA RADIMO!!! cheers

Eh...! Ne spominji mi PLOVAK!
Duša me boli kad se setim kako poigra na vodi pa ode pod površinu... Milina jedna! Jednom plovkaroš - uvek plovkaroš! Zato obožavam korišćenje plovka (pardon, "indikatora") i u mušičarenju, ne vredi - to je jače od mene!
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 14:48

Eh...! Ne spominji mi PLOVAK!
Duša me boli kad se setim kako poigra na vodi pa ode pod površinu... Milina jedna! Jednom plovkaroš - uvek plovkaroš! Zato obožavam korišćenje plovka (pardon, "indikatora") i u mušičarenju, ne vredi - to je jače od mene![/quote]
Sta je moc navike,bilo lepi trenutaka sa plovkom druzeci se al idemo na vislji nivo pirat
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 15:38

aca-laki ::
Eh...! Ne spominji mi PLOVAK!
Duša me boli kad se setim kako poigra na vodi pa ode pod površinu... Milina jedna! Jednom plovkaroš - uvek plovkaroš! Zato obožavam korišćenje plovka (pardon, "indikatora") i u mušičarenju, ne vredi - to je jače od mene!
Sta je moc navike,bilo lepi trenutaka sa plovkom druzeci se al idemo na vislji nivo pirat [/quote]

Hmm...
Dalo bi se diskutovati o tome koji je nivo "viši" a koji "niži" ali, o tom - potom... Naći ćeš na ovom Forumu gomilu mojih lamentiranja o "mušičarenju i priključenijima" da se ne ponavljam zbog ostalih koje sam ugnjavio. Najbolje dođi u Galovicu u petak veče ako si negde blizu pa ćemo uživo sve potanko. A upoznaćeš tamo i gomilu likova, družina mala(?) ali odabrana! Sve nas tamo vezuje ta strast - upecati ribu na prevaru (metal, perje, dlaku, plastiku...). Vrlo često (posebno zimi, naravno) se vezuju mušice, pršti perje na sve strane, da se štošta i naučiti.
P.S.
Samo nemoj Gorana (Grubića) da pitaš "kakva je ova muva koju sam vezao?" - čisto gubljenje vremena! Odmah ću ti reći odgovor koji će ti svaki put ponoviti: "Ovo će da upeca ribu." Pazi, to ide dotle da sam gotovo siguran kada bih mu pokazao golu udicu da bi čovek rekao isto! A znaš šta je najgore? Najgore je što je čovek u pravu: SVAKA MUVA ĆE NEKADA, NA NEKOJ VODI U NEKOJ SITUACIJI UHVATITI NEKU RIBU - bez obzira na vrstu, veličinu, boju...! Naravno, ako "ubodeš" pravu muvu za tu i tu vodu u to i to doba dana u tom i tom godišnjem dobu - pecaćeš više ribe... Nemoj ti njega slušati, čitaj njegove i Acine knjige. pribavljaj gomile materijala (sa posebnim osvrtom na "masnu lisičju dlaku" Very Happy ) - kako bi inače prodavci materijala za mušičare preživeli! Pssst! Ovo je tajna, nemoj da neko sazna: Goran MAHOM PECA NA "ZEKU"! ALI, MOLIM TE, NIKOME TO NE PRIČAJ - KAKO ĆE DA ČITAJU NJEGOVE I ACINE TEKSTOVE AKO SE TO SAZNA! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 15:47

Hmm...
Dalo bi se diskutovati o tome koji je nivo "viši" a koji "niži" ali, o tom - potom... Naći ćeš na ovom Forumu gomilu mojih lamentiranja o "mušičarenju i priključenijima" da se ne ponavljam zbog ostalih koje sam ugnjavio. Najbolje dođi u Galovicu u petak veče ako si negde blizu pa ćemo uživo sve potanko. A upoznaćeš tamo i gomilu likova, družina mala(?) ali odabrana! Sve nas tamo vezuje ta strast - upecati ribu na prevaru (metal, perje, dlaku, plastiku...). Vrlo često (posebno zimi, naravno) se vezuju mušice, pršti perje na sve strane, da se štošta i naučiti.
P.S.
Samo nemoj Gorana (Grubića) da pitaš "kakva je ova muva koju sam vezao?" - čisto gubljenje vremena! Odmah ću ti reći odgovor koji će ti svaki put ponoviti: "Ovo će da upeca ribu." Pazi, to ide dotle da sam gotovo siguran kada bih mu pokazao golu udicu da bi čovek rekao isto! A znaš šta je najgore? Najgore je što je čovek u pravu: SVAKA MUVA ĆE NEKADA, NA NEKOJ VODI U NEKOJ SITUACIJI UHVATITI NEKU RIBU - bez obzira na vrstu, veličinu, boju...! Naravno, ako "ubodeš" pravu muvu za tu i tu vodu u to i to doba dana u tom i tom godišnjem dobu - pecaćeš više ribe... Nemoj ti njega slušati, čitaj njegove i Acine knjige. pribavljaj gomile materijala (sa posebnim osvrtom na "masnu lisičju dlaku" Very Happy ) - kako bi inače prodavci materijala za mušičare preživeli! Pssst! Ovo je tajna, nemoj da neko sazna: Goran MAHOM PECA NA "ZEKU"! ALI, MOLIM TE, NIKOME TO NE PRIČAJ - KAKO ĆE DA ČITAJU NJEGOVE I ACINE TEKSTOVE AKO SE TO SAZNA! Very Happy [/quote]
Bez brige,tajna ostaje u meni,makar mi nudili gomile musica za klena necu je odati Wink ..Ja sam u okolini Pozarevca.nazalost vise ne mozemo reci da nam je nesta daleko drzavu predjemo s Yugom na pola rezervoara,i to kad mu je rastelovan karburator dvogrlni Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 16:01

U okolini Požarevca?!? Rajićevo jezero!

Ih, nemoj me meračiti! Bio više puta i slatko se napecao šarančića! Ubeđujem Gorana da odemo pa makar pecali na nimfu umesto kukuruza! Blago tebi - eto ti za vežbanje nimfarenja, milina božja!
Nazad na vrh Ići dole
aca-laki
Elk hair caddis
Elk hair caddis
aca-laki


Broj poruka : 350
Godina : 36
Location : Malo Crnice
Datum upisa : 25.06.2010

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 16:58

ZORAN R. ::
U okolini Požarevca?!? Rajićevo jezero!

Ih, nemoj me meračiti! Bio više puta i slatko se napecao šarančića! Ubeđujem Gorana da odemo pa makar pecali na nimfu umesto kukuruza! Blago tebi - eto ti za vežbanje nimfarenja, milina božja!
Ima druze mjesta za pecanje koliko oces sve u krugu 20km(Velika Morava,Dunav,Mlava,Pek,Vitovnica,,,Od jezera ima mnogo ti malih vestackih,u kojima ima dosata sarana i stuke....posebno je zanimljiva Topla Mlava(to je kanal mlave u koju termo elektrana ispusta toplu vodu,tako da je tokom cele godine pogodna za pecanje za sarana pogotovo,mada bucova ima isto po prilicno),Sve u svemu nije losa alternativa,u nedostatku pastrmke i lipljana).Pogotovo jer zivim preciznije u mestascu Malo Crnice (10tak km od Pozarevca Prema Petrovcu na Mlavi), a Mlava mi je na nekih 600metara od kuce pa sam na njoj za destak minuta peske,zbog toga je i svaki dan posecujem,ako ne pecam posmatram vodu.
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman
Prota71


Broj poruka : 2347
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 12.01.2008

Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 EmptyPon 28 Jun 2010 - 18:47

Oholiver ::
pa uzeleh se i drine pomalo Smile, a bludnicim dovoljno vec, verovatno i vise od mnogih (mislim na ucestalost pecanja,)

Bludničiš.....hmmmmm scratch lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evo ja - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo ja   Evo ja - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Evo ja
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Dobar dan, ja sam novi član...-
Skoči na: