MUŠIČARENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Puko štap- Silstar kevlar Diaflex

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 11:17


Nije za ovu temu ali numem drugačije pa evo:
Drugaru iz Mionice pukao štap: Fly Rod „Silstar kevlar Diaflex“, 10ft, AFTMA 6.
Odgovara mu od 8 do 10ft do klase 5 nešto iz te serije štapova, pošto je to, citiram ga, „najbolji štap koji je ikada imao“.
Pa ako ima neko na prodaju, ili zna gde može da se potraži, naravno po „nabavnoj ceni“ ako je ikako moguće, neka javi!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 14:35

Zoki silstar ne posotji na našem, a najverovatnije ni svetskom, tržištu jedno 7-10 godina. Nek proba kod nekog majstora da skrpi štap, ako nemože neka kupi nov No
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 14:54

Ok, dajte predlog gde ima da se kupi nešto slično, napisah malopre: 8 - 10ft, klasa 5.
„Reminiscencija sećanja“: prvi dan kad sam došao u Galovicu rečeno mi je da NI SLUČAJNO ne nasedam pričama naokolo kada kupujem opremu nego da kažem u Galovici i sve će mi biti nađeno po najpovoljnijim mogućim cenama...
Pa, hajde, udrite sa ponudama!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 15:34

OK, aj vako štap od 10ft klase 5 je malo nestandardan za naše uslove. 9ft (ili 8ft6in) #5 je već totalni mediokrtitet za mušičarenje u Srbiji. Ti si doduše napisoa da je koristio štap klase 6. Gde peca i koju vrstu ribe i (mada nije pristojno pitati) koliko para ima na raspolaganju?
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman
Oholiver


Broj poruka : 4222
Godina : 42
Location : beograd
Datum upisa : 28.06.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 15:51

ako je iz mionice #6 je prejaka za te vodice tamo
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 16:01

Hmmm...
Sad mi je otkucao poruku: „Saint Croix“ ili „Lumis“ su zanimljivi takođe, AFTMA 5 - 6 nebitno. Onaj koji je slomio bi mu najviše odgovarao (pardon lomio - pošto je za 10 godina 5 puta krpljen i skraćen 2ft time...).
Nebitne su vode, zna on to (kod njega sam prvi put u životu 1990. držao mušičarski pribor u rukama i pokušao da mlatim na nekoj livadi – sva zamrsio za 10 mikrosekundi i batalio mušičarenje do letos...).
Nazad na vrh Ići dole
Djole Nis
Green drake
Green drake
Djole Nis


Broj poruka : 216
Godina : 52
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 28.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 22:00

100ka ::
OK, aj vako štap od 10ft klase 5 je malo nestandardan za naše uslove. 9ft (ili 8ft6in) #5 je već totalni mediokrtitet za mušičarenje u Srbiji. Ti si doduše napisoa da je koristio štap klase 6. Gde peca i koju vrstu ribe i (mada nije pristojno pitati) koliko para ima na raspolaganju?

Itekako postaju veoma popularni, narocito kod takmicara, prosle godine svi proivodjaci odreda izbacise citave serije od 4vorke pa nagore duzina 10 ft Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.rs
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 22:04

Đole je skroz u pravu.GUIDELine ih ima nekoliko u svojoj ponudi.

Inače,Protektor ima nekog LOOMISa na prodaju,#6 ali od 9'.Probaj kod njega,možda bi ga udao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptySre 10 Feb 2010 - 23:25

Đole znam da se prave štapovi i u klasi 4 od 10ft, ali ko što napisah nisu uobičajen kod naših ribolovaca. Najverovatnije da čoveku treba 4 ili 5 od 9ft.
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 8:16

Zeka ::
Đole je skroz u pravu.GUIDELine ih ima nekoliko u svojoj ponudi.

Inače,Protektor ima nekog LOOMISa na prodaju,#6 ali od 9'.Probaj kod njega,možda bi ga udao.

Molim da mi se prevede na srpski ovo „Protektor“!?
Je li to ispostava „Durexa“ u Srbiji, naziv neke prodavnice ili pseudonim (ime?) nekog ljudskog bića?
Nazad na vrh Ići dole
Djole Nis
Green drake
Green drake
Djole Nis


Broj poruka : 216
Godina : 52
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 28.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 10:27

Da najcesci su tih klasa, samo po meni "standard" odredjuje: vrsta ribe, sama voda...

Iskreno ne svidja mi se ono stao "uzmi 5cu i sve si resio" i da se sa njim moze sve, znas na sta mislim.

Ima i Sage i Loop i Orvis i ma skoro svi kao sto rekoh, ma skoro svi ih imaju. Samo ja jos ne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.rs
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 11:23

ZORAN R. ::
Zeka ::
Đole je skroz u pravu.GUIDELine ih ima nekoliko u svojoj ponudi.

Inače,Protektor ima nekog LOOMISa na prodaju,#6 ali od 9'.Probaj kod njega,možda bi ga udao.

Molim da mi se prevede na srpski ovo „Protektor“!?
Je li to ispostava „Durexa“ u Srbiji, naziv neke prodavnice ili pseudonim (ime?) nekog ljudskog bića?

Zorane,svaka šala ide donekle,pa te molim da ne pretjeruješ.Protektor je ljudsko biće,naravno,čak i član ovog foruma,inače iz Novog Sada.Ima taj štap,možda bi ga prodao,mob je 063520313.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 12:20

Zeko, Zeko,

A kako bih JA to mogao znati za ime Neptuna?!?!?! Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Icon_evil
Nikad čuo ni video na Forumu a kamoli uživo, čoveka! Razmisli, bar malo, pre nego što osuđuješ nekog za nedolično ponašanje! Usput, ima bar 5 firmi registrovanih u BG-u koje imaju u nazivu „Protektor“...
„Protektoru“ se svakako izvinjavam uz napomenu da bi bilo dobro da znam čoveku ime, glupo da ga nazovem i da ga oslovim sa „Protektor“ zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 13:41

NE.Tebe samo opominjem za nedolično ponašanje u vezi DUREXa,jer čisto sumnjam da neko može da misli da durex prodaje štapove ili ima ikakve veze sa štapovima.

Protektor je jednostavno protektor,tako ga svi zovu,a ako ti je važno,ime mu je Dragan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 13:51

Zeko nemoj da si strog prema Zokiju, otkud je on mogo da zna za Protektora.
http://www.google.com/search?hl=sr&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Asr%3Aofficial&hs=Xit&q=protektor&btnG=%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B8&lr=lang_sr&aq=f&oq=
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 13:54

OK bata Joco,ali opet,ne vidim kakve to veze ima sa DUREXom u priči o štapovima,pogotovo kad pokušavam da mu pomognem.Zajebancija o rušenju sistema,jurcanju na vjetrenjače i raznošenju novina je OK,ali lupati kad mu se nudi pomoć,to je nešto drugo.I nema opravdanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 13:56

„Durex“ jeste protekcija (čitaj: zaštita) i uopšte nije ništa „nedolično“ a jeste za neku vrstu „štapova“! Doduše, malo niže „na jug“ bi se sablažnjavali na pomen prezervativa i danas ali ti si bar na severu, bliže Europi pa ne bi trebalo da ti higijenske gumice predstavljaju problem, zar ne?
(Primera radi, jedna devojka iz moje prošlosti, dok sam se još bavio „fizikalisanjem“ umesto pecanjem, je bila oduševljena kada sam pri prvom kontaktu „treće vrste“ sa njom izvadio pomenutu navlaku (a ja, Balkanac, mislio da će se zgroziti i da će se obući i otići!)! A, da, bila je iz Zrenjanina...

Ok, hvala, zvaćemo Dragana. Samo opušteno (osim kad zatreba „Durex“)...
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator
avatar


Broj poruka : 2530
Godina : 52
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 14:00

Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 14:03

Bravo Joco,

Možda će Zeka i da shvati, mada sumnjam... Znam čoveka...
Zaista sam mislio da je neka firma ili već, nije mi palo na pamet da je ljudsko biće (tj. pseudonim na Forumu i/ili u životu)! Hvala za link, pomno ću proučiti sve o svim mogućim p(P)rotektorima ovoga sveta!
P.S.
Prijavi se u petak Neši za pivo na moj račun!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyČet 11 Feb 2010 - 22:19

@Zoran R.
Neću, il gajba il ništa geek
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyPet 12 Feb 2010 - 8:12

Ma, može i gajba! Nije problem! Ma i ja ću jednu gajbu a posle sedamo da vezujemo mušice!

Ala će to da bude psihodelija! Jedino treba debele rukavice da navučemo da ne bi ruke „okitili“ sa desetinama udičetina...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator
100ka


Broj poruka : 6835
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 10.01.2008

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyPet 12 Feb 2010 - 11:30

Ma šalim se Zoki, večeras dolazim s posla i jedno će biti mnogo geek
Nazad na vrh Ići dole
ZORAN R.
Royal coachman
Royal coachman
ZORAN R.


Broj poruka : 820
Godina : 65
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 27.08.2009

Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex EmptyPet 12 Feb 2010 - 12:39

Ali JA se ne šalim, Joco!
Piva nikad nije mnogo! Uostalom, imamo granicu, zar ne? Pijemo dok se ne us....o! Jedino što još ne znam validan odgovor na pitanje koje sam ranije postavio: „Da li je pijanima zabranjeno da guraju kola?“
Ako nije zabranjeno – eto rešenja!
P.S.
Pogotovo što dolaziš sa posla – opuštanje i nirvana! Ne valja oblokavati se kad se ide na posao – osim ako ti to nije posao: DEGUSTACIJA PIVA!
(„Reminiscencija sećanja“: Dok sam nekad davno, u kambriju ili kredi (ne pamtim, davno bilo), radio u KST-u, dođe mi predsjednik kluba, Kovač, Čačanin sa velikom dilemom: treba da se promeni vrsta piva koje će se prodavati u klubu a on nije siguran koje bi trebalo! Ništa lakše, odgovorih mu ja: kupićemo gajbu sa po dve flaše od svih vrsta piva koje nađemo pa ćemo drugar i ja degustirati i odlučiti...! Tako i bi: dovukao ekonom gajbu raznoraznog piva pa sednemo drugar i ja da ispunimo težak i odgovoran zadatak...! Normalno, to smo radili na naučnoj bazi – napravili tabele, uneli imena piva i počeli da upisujemo pluseve i minuse za „punoću ukusa“, „gorčinu“, „količinu alkohola“, „pitkost“ i, naravno, „umetnički dojam“! A predsjednik sve vreme sedi pored nas i, zabrinuto, očekuje rezultate... Flašica po flašica, sve manje minusa a sve više pluseva (sve neprepoznatljivijih)... Dvojica degustatora prestaju sa verbalnim komuniciranjem („zavezao“ se jezik) i počinju da opšte jezikom guvonemih uz povremeno padanje sa stolica... Ostaju još dve flaše NEKOG piva u gajbi... Posegnem za pretposlednjom što uopšte nije bio lak zadatak pošto sam ih video četiri... Uzmem jednu, nekako, pa od one dve koje sam video – otvorim srednju, otpijem i zaključim: „OVO JE NAJBOLJE!“ Posegne i drugi degustator koji je ležao negde ispod stola za poslednjom flašom iz gajbe i tek tu se mučeni predsjednik dosetio jadu i bacio se na onu flašicu – NE BI LI I ON POPIO MALO PIVA! Tako da oni koji su posle toga dolazili u KST moraju drugaru i meni da zahvale što su godinama pili „Laško“ pivo! (Ako dobro pamtim...))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty
PočaljiNaslov: Re: Puko štap- Silstar kevlar Diaflex   Puko štap- Silstar kevlar Diaflex Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Puko štap- Silstar kevlar Diaflex
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Štapovi-
Skoči na: